GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Schumy.d je napisao/la:Pa ako igraš s ovakvom postavom protiv Uniteda, nije ni čudo da gubiš stalno od njih. :D :P
Ne igram s ovom postavom protiv Uniteda, barem u zadnje dvije sezone ne. Izumio sam instant postavu za odigrat 0:0 protiv Uniteda. Samo umjesto Aguera ubacim De Jonga i prebacim ga na zadnjeg veznog, iza Hazarda i Asamoaha. Zadnjih 5 utakmica sa Unitedom sam 4 puta igrao 0:0 i jednom pobijedio u Community Shieldu 1:0.

Glavni problem je što ljudi jednostavno ne mogu kiksat. Baš ova tekuća sezona, ljudi imaju ovako:

1. Manchester United 25 23 2 0 51:11 71 bod
2. Manchester City 25 23 1 1 73:12 70 bodova

Niti ja niti oni, jedini moj remi je u gostima s njima, i imam poraz od Tottenhama i gostima.

Btw., zaboravih spomenuo da sam početkom 3.sezone preuzeo i hrvatsku reprezentaciju nakon što se Bilić nije plasirao na SP 2014. U kvalifikacijama za EP 2016. u grupi sam sa Švedskom, Litvom, Moldavijom i Švicarskom. Dobio sam doma Moldaviju 3:1 i izgubio u gostima od Švedske 3:2. Valjda ću uspjet proć dalje. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

Ja bih probao protiv ManU 4-3-3 :D

Obrana kakva je - De Jong, Asamoah, Y.Toure - Aguero, Cavani, Silva(Hazard)

iako nisam igrao još ovaj novi pa nisam siguran da li Silva može igrati desno, ali uglavnom koncept je takav.
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Schumy.d je napisao/la:Ja bih probao protiv ManU 4-3-3 :D

Obrana kakva je - De Jong, Asamoah, Y.Toure - Aguero, Cavani, Silva(Hazard)

iako nisam igrao još ovaj novi pa nisam siguran da li Silva može igrati desno, ali uglavnom koncept je takav.
To na neki način i jest 4-3-3, Yaya Toure mi je bio jedan od najboljih igrača, ali se ozlijedio (5 mjeseci) i nakon toga ne igra ništa, pa sam ga, teška srca, izbacio van.

Silva može nadesno, ali ipak više preferiram Nasrija jer je stvarno odličan. O Goetzeu da ne pričam, postao je kao Cavani, pun pogodak. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Nakon " dosadne " avanture sa Bayernom ( setnja kroz prvenstva i kup, te kasnije i LP) razmisljao sam. koji ce mi biti iduci klub.

Odluka je pala, bit ce to Arsenal.
Prodali su dobar dio ekipe, pa idem vidjeti kako cu kod njih uspjeti.
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la:Nakon " dosadne " avanture sa Bayernom ( setnja kroz prvenstva i kup, te kasnije i LP) razmisljao sam. koji ce mi biti iduci klub.

Odluka je pala, bit ce to Arsenal.
Prodali su dobar dio ekipe, pa idem vidjeti kako cu kod njih uspjeti.
Izabrao si odličnu ekipu. Nećete vjerovat, ali najbolji Arsenalov igrač u 4.sezoni je Milan Badelj. Toliko o realnosti igrice. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

luka_kimi je napisao/la:
Scuderia je napisao/la:Nakon " dosadne " avanture sa Bayernom ( setnja kroz prvenstva i kup, te kasnije i LP) razmisljao sam. koji ce mi biti iduci klub.

Odluka je pala, bit ce to Arsenal.
Prodali su dobar dio ekipe, pa idem vidjeti kako cu kod njih uspjeti.
Izabrao si odličnu ekipu. Nećete vjerovat, ali najbolji Arsenalov igrač u 4.sezoni je Milan Badelj. Toliko o realnosti igrice. :biggrin:
Pa otkud znaš da 2016. Milan Badelj neće biti najbolji playmaker u Europi? :D
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Izgubio sam finale Liga Kupa od Manchestera 2:0. :poludim:
Ispao sam u FA kupu u četvrtfinalu od Newcastlea na penale nakon što sam u 2. i 7. minuti dobio crvene kartone, dakle cijela utakmica sa dva igrača manje. :poludim:
Ispao sam, četvrti puta zaredom, u četvrtfinalu LP od Lyona, nakon što sam dobio doma 1:0, a u gostima izgubio 3:1. Gol za 2:1 dobio sam u 79., a za 3:1 u 87. minuti. Čini se da ili igrica ima neki bug ili mi baš ne da da prođem. Odmah sam znao da ću ispast čim sam dobio drugi gol, zato se niti nisam previše nervirao oko toga.

U Premiershipu je još uvijek borba, kasnim 2 boda za Unitedom 4 kola prije kraja. Valjda ću barem tu uspjet nešto iskombinirat. Nemam namjeru dovoditi nikoga (iako imam mogućnost dovesti sada 35-godišnjeg Xavija). Prokleta igrica, uzela mi je 15 godina života. :evil: :evil:

EDIT: slika

Bar neka pozitiva u ovoj usranoj sezoni i igrici. Majku ti.
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Evo mene sa Arsenalom, prijateljske sam zavrsio za deset dana idem na otvaranje sezone. Protivnik mi je QPR. ( igram u gostima)

Za borbu za naslov uprava mi dala 50M€

Sto se tice prijateljskih utakmica, ne bih puno duljio, pobjedio sam ih sve, vidio sam kako momcad " dise ", zadovoljan sam sa prikazanim.


Formacija : 4-2-3-1
Sczencsy-Sanga-Hoewedes-Vermaelen-Santos-Song-Ramsey-Myaichi-Sigurdsson,Gervinho-Park Chu Young

klupa:Walcott,Djorou,Fabianski,Rosicky,Mertesacker,Koscileny,Arteta,Pires,Vrsaljko
ozlijedjeni:van Persie, Chamock, Squillaci,Coquelin

Transferi ( odlasci ) : Arshavin (15M€ -> PSG, nudio je i City toliko ali sam ih odbio, tko ih jebe, uzeli su mi dva igraca, treceg nece dobiti)
Almunia (2,5M € -> Real) - star je, stavio tu cijenu, Real bio jedini zainteresiran, hvala i dovidjenja
Mannone ( 2M€ -> Malaga) - nije star, ali nema mjesta za njega. Sczencsy mi je prva violina, i mislim ga ostaviti jako dugo u ekipi, ima ogromni potencijal. Njegov zemljak Fabianski je odlicna zamjena. Dat cu mu prilike u nebitnim utakmicama, cisto da zadovoljim njegovu kvotu=

Total : 19.5 M€

Transferi (dolasci) : Vrsaljko 3.6 M€ -> za sada je backup Sangi, ima ogroman potencijal, jednog dana ce zamijeniti doticnog.
Sigurdsson 9.75 M€ -> igrao prije za Hoffenheim, prije toga igrao u Engleskoj i to mi je presudilo da njega dovedem a ne Gansa koji je 4X puta skuplji od njega + nikad nije igrao van Brazila, iskreno nemam vremena cekati toliko s obzirom na formaciju koju igram, i tako sam se odlucio za njega. Prosao sam jeftino.

Pires : 0€ -> bez kluba je, vratio sam ga ponovno u Arsenal. Navijaci odusevljeni tom odlukom. Ima 37 godina, backup za Sigurdssona, stavio sam ga da igra jedno poluvrijeme protiv Kobenhavna, i odigrao je odlicno za njegove godine. Ima ugovor do 2014., vidjet cemo kasnije sta cemo i kako cemo dalje

Hoewedes 27M€ -> trebao sam pojacati obranu, Mertesackeru ne vjerujem da moze pridonijeti puno u ekipi, i nakon malo razmisljanja izabrao sam Hoewedesa. Mogao sam uzeti umjesto njega i Hummelsa, ali scouti mi javljali da ima problema sa brzinom, dok ovaj nema nikakvih. Nakon malo pregovaranja, dosao je i sada je odmah u prvoj postavi skupa sa Vermaelenom

Total:40.5 M€

Edit:
Ako zelim uci u Ligu prvaka, moram proci Twente. Prvu igram u gostima.
luka_kimi je napisao/la: Izabrao si odličnu ekipu. Nećete vjerovat, ali najbolji Arsenalov igrač u 4.sezoni je Milan Badelj. Toliko o realnosti igrice. :biggrin:
Odlicna ekipa, hm.... ima tu puno rupa, trebat ce mi dosta zivaca, nece biti nimalo lako.

EDIT-
Prvi veliki derbi
slika

Zbog glupog starta Gervinha, propustio sam matirati ManU. :zid:

Veliki update slijedi sutra ili prekosutra, kada cu zavrsiti polusezonu.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

Počeo sam i ja igrati FM 2012 :D

Uzeo sam, ne biste vjerovali - Real :biggrin:
Odmah na početku sam uzeo Barceloni superkup (doma 2:0, u gostima 1:1) sjajnom taktikom u gostima u kojoj mi je bio cilj posjed lopte. U tome sam uspio i prvi trofej je pao.

Ekipa je ostala gotovo nepromijenjena, jedino sam prodao Lassa za 11M u ManCity, a doveo sam Jamesa Rodrigueza iz Porta za 19M i 2 napadača od 16 godina (ako jedan bude izrastao u jednog klasnog bit će super) :)
Liga Prvaka - dosta teška skupina: Real, Lyon, Bayer, Napoli

Sad počinje sezona...

EDIT:
Evo, završen prvi krug lige prvaka, odigrano 8 kola prvenstva...
Prvenstvo: 8 7 1 0, gol razlika 26-4 i dijelim prvo mjesto sa Barcelonom.
Liga prvaka ide bolje od očekivanog... Sve uvjerljive pobjede, a zadnja posebno upečatljiva: 7-1 protiv Lyona. =D>
Liga prvaka: prvi u skupini 3 3 0 0, gol razlika 14-3...

Najbolji igrači: Ronaldo (13 utakmica, 15 golova), Higuain (13/12)

Veseli me mladi pogon do 19 godina. Pobjeđuju sve redom vrlo uvjerljivo i već razmišljam da počnem neke igrače uvoditi u seniorsku momčad da vidim kako bi se uklopili. Pojačanje od 16 godina iz Bayerna vrlo dobro, odigrao 2 seniorske utakmice, ali uglavnom ga dajem da igra sa U-19 sastavom, zajedno sa Varaneom. Ipak im fali još malo do seniora.
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Ma to ti je tako na početku. I ja isto uvijek fantastično krenem u sezonu i onda u dva tjedna userem sve živo. Nemoj se veselit unaprijed. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

luka_kimi je napisao/la:Ma to ti je tako na početku. I ja isto uvijek fantastično krenem u sezonu i onda u dva tjedna userem sve živo. Nemoj se veselit unaprijed. ;)
Ma znam... iako mislim da imam dobru momčad i dugu klupu, tako da očekujem bar 1 trofej uz ovaj superkup. :)
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Schumy.d je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:Ma to ti je tako na početku. I ja isto uvijek fantastično krenem u sezonu i onda u dva tjedna userem sve živo. Nemoj se veselit unaprijed. ;)
Ma znam... iako mislim da imam dobru momčad i dugu klupu, tako da očekujem bar 1 trofej uz ovaj superkup. :)
Evo meni se poklopilo odlično. Manchester United je u ogromnoj krizi i u uvodnih 9 kola skupio je 4 poraza, dok ja imam maksimalan učinak. Ovo će biti ta sezona predosjećaaaaaaaaaaaaaam :biggrin: :biggrin: :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

luka_kimi je napisao/la: Evo meni se poklopilo odlično. Manchester United je u ogromnoj krizi i u uvodnih 9 kola skupio je 4 poraza, dok ja imam maksimalan učinak. Ovo će biti ta sezona predosjećaaaaaaaaaaaaaam :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Zato Barca ne posustaje... :x
Al niti ja. :biggrin: :biggrin:

Oboje smo već odmakli trećem na +10 u prvih 10 kola. Koliko će biti teško osvojiti naslov govori činjenica da Barcelona u prvih 10 kola ima gol razliku +38, a ja +36.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Zavrsen prvi dio prvenstva, tablica:

slika

Liga Prvaka
slika

U petom kolu osigurao prolaz, zadnju igrao protiv Borussije, idem bacit rezervu u vatru, vodili jesmo, no uspjeli su izjednaciti. Htio sam pobjedu da izbjegnem neko veliko ime, Shaktar je izgubio od Rangersa,tako sam ostao prvi te sam za poklon dobio Barcelonu koja je zavrsila druga. #-o

Sta reci za ovo.... Vodis 2:0, dominiras na terenu, i onda ti ovi uvale dva gola ko iz sale, i mos se slikat. :roll:
slika


Skoro sam bacio komp na ulicu zbog ovoga....
Autogol Hoewedesa i Shaktar vodi, uspijem preokrenuti, ovi izjednace, cijelo vrijeme sam bolj, van Persie promasi penal. #-o
slika


U Liga Cupu ispao od Fulhama 2:2 ( penali 4:2)


Najsladja pobjeda je bila protiv Citya.

Vodim 0:1 na poluvremenu. U drugom van Persie povisuje na 0:2. Vec slavim, jer City je u tom razdoblju bio samo jedan bod iza mene. Aguero u 60-oj smanjuje na 1:2. Ne znam sta da radim, da vadim jednog ofenzivca il da se kockam i da ostavim ovako kako je. Odlucio sam se kockati.
Deset minuta kasnije Aguero ravna rezultat. 2-2. Razmisljam, sta i kako, da bacim sve u defenzivu, dobar je i bod protiv Citya, jos u gostima.... kad tri minute kasnije.... guzva u petercu Citya, van Persie zabija za konacnih 2:3.

:biggrin: :biggrin:

Jedini poraz imam protiv Blackburna i to u drugom kolu. Izgubio sam doma 0:1 :oops:

4 nerjesena: ManU 1-1 Arsenal
Arsenal 2-2 Swansea
Arsenal 1-1 Totthenham
Fulham 1-1 Arsenal
---

Sve u svemo....zadovoljan sam kako ide. :biggrin:
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

Meni je Sammir u Shakhtaru :biggrin:

Al je dobro napravljen na ovom manageru
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Ma bezveze, kod tebe Scuderia ManU može pogriješit. Kod mene prve četiri godine nikako nije griješio, svake godine oni bi srušili rekord u bodovima koliko ih imaju kao prvoplasirani na kraju prvenstva, a ja kao drugoplasirani. Ja sam prošle godine imao 105 bodova. I bio sam drugi.

Al je zato sada raspad sistema u Manu-u. Skoro sam odustao od igre, da bi u petoj sezoni dočekao raspad. Ispali su iz Liga Kupa, a u prvih 11 utakmica sad već imaju 5 poraza i remi. Za mojom malenkosti zaostaju 15 bodova. Prekrasno. :biggrin:

EDIT: Ahm, ahm... Ispravka netočnog navoda. Za mojom malenkosti zaostaju 18 bodova. Sve je došlo na naplatu. :biggrin: =D>

slika

Kakav sam stroj složio, dosada u cjelokupnoj sezoni, uključujući i prijateljske utakmice, imam sve pobjede uz samo jedan remi. =D> Dakle, u 28 utakmica 27 pobjeda i domaći remi sa Tottenhamom. Kakav stroj! :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Suti, neka kiksaju i dalje, bolje za mene. :D

Ispao sam iz FA cupa. :<<
Izgubio od Portsmoutha 1-2, nakon sto sam vodio 1-0 #-o :zid: ( rezerve)

Jos sam u igri za prvenstvo i Ligu prvaka
EDIT.
Razmisljam da na Barcelonu pustim rezerve, te da se u potpunosti posvetim prvenstvu... :roll: :|
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

Uh... rat se nastavlja. Sada sam odigrao El Classico doma i 1-1. Nisam zadovoljan jer sam imao preko 20 udaraca po golu, a zabio samo jedan. :(
Ali dobro, nije ni loš rezultat, Barcelona je kiksala kod Granade tako da sam na +2, ali polusezona još nije gotova.

U LP sam osigurao prolaz pa igram sa rezervama.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Da li je neki bug u igrici ili ne znam....
Dakle dobio sam otkaz u Arsenalu :roll: ( uprava mislila da mogu osvojit prvenstvo dok sam jos bio prvi) ....a imalo se odigrat jos polovica sezone.

Zavrsio drugi u prvenstvu, dva boda manje od Citya. :roll:

Jebeno.

Sto se tice Lige prvaka...
Izgubio sam od Barcelone, nakon niza sumnjivih gresaka suca... Samo cu spomenuti ovo....

Dakle, rezultat 0-0 prva utakmica. Sudac stavi 3 minute nadoknade. Utakmica zavrsava u 96.minuti[/b] :roll:
Naravno u 95-oj " tko ce drugi nego svoj svome " Fabregas zabija za 1-0.

Uzvrat zavrsio 2-2.

Pametnom dosta.

---
Prisjeo mi FM.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

Evo kakav sam stream imao večeras:
slika

:biggrin: :biggrin:
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

Evo šta si je CR kupio za rođendan:
slika

Nije baš taj sa slike, ali je jedan iz limitirane serije.
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Neka kupi meni jedan ovakav... :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Cuo sam se s njim sada.... rekao je da nema problema. :smijeh2: :mplavi:
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la:Cuo sam se s njim sada.... rekao je da nema problema. :smijeh2: :mplavi:
Ma smrad je to. Ja mu uvijek na FM-u sredim najbolji mogući ugovor, a on ni auto da mi kupi :roll: :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

luka_kimi je napisao/la: Ma smrad je to. Ja mu uvijek na FM-u sredim najbolji mogući ugovor, a on ni auto da mi kupi :roll: :biggrin:
C-c-c, odmah ga stavi na transfer listu. :<< :biggrin:
slika
Odgovori