Pitanja, komentari, kritike

Arhiva pitanja, odgovora i rezultata kvizovi koji se nisu bodovali za prvenstvo
Zaključano
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Maestro »

Piquet20 je napisao/la:
Maestro je napisao/la:Nekoliko odgovora ti nije točno!!! Ako želiš dokaz samo reci.

Juan Manuel Fangio ima 23 pobjede, a ne 24. Allan McNish je nastupio na 17, a ne 16 utrka i točno je da nije ni boda osvojio. 13. pitanje je 36 sezona (uzmi kalkulator), 24. pitanje je Albert park, a ne Melbourn park, 25. pitanje 100, a ne 99 nastupa.

Tocni su mu svi primjeri koje si naveo. ;-)

JMF, McNish je moja greška, Lotus opet moja greška (ne znam koji mi je k.r.c), znači od 1958. do 1995., zasrao sam ovo, Melbourn je grad, a staza je Albert park jebo ga ti, Stewart ima 100 nastupa!!!
kakav potpis staviti???
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Piquet20 »

Maestro je napisao/la:Stewart ima 100 nastupa!!!
Nema. Stewart je bio prijavljen na 100 utrka, ali je nastupio na 99 (jednu utrku je propustio iz vec navedenog razloga).

EDIT:
Inace, vec je netko primijetio da na formula1.com ima puno gresaka. Svasta, s obzirom da je to sluzbena stranica. :roll:
slika
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Maestro »

Piquet20 je napisao/la:
Maestro je napisao/la:Stewart ima 100 nastupa!!!
Nema. Stewart je bio prijavljen na 100 utrka, ali je nastupio na 99 (jednu utrku je propustio iz vec navedenog razloga).

EDIT:
Inace, vec je netko primijetio da na formula1.com ima puno gresaka. Svasta, s obzirom da je to sluzbena stranica. :roll:

Evo pogledao sam i Lotus natjecali su se od 1958., a zadnja sezona je 1994., 1994-1958=36

Inače jako, jako puno se informiram baš na http://www.formula1.com i skoro napamet (kažem skoro) znam koliko je koji vozač gdje bio i koliko nastupio, koliko pobjeda ima i sl. Ali izgleda da su oni majmuni na toj stranici i da se ja pogrešno informiram. Ne znam da ću uopće ići na taj site ikad više jer sam se osramotio samo zbog njih.

schuey-editiraj postove,nemoj pisat u nizu ;)
kakav potpis staviti???
Avatar
mkomlj38
Početnik
Početnik
Postovi: 235
Pridružen/a: 31 ožu 2007, 18:53
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren i Lewis Hamilton
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la mkomlj38 »

Maestro je napisao/la:
Piquet20 je napisao/la:
Maestro je napisao/la:Stewart ima 100 nastupa!!!
Nema. Stewart je bio prijavljen na 100 utrka, ali je nastupio na 99 (jednu utrku je propustio iz vec navedenog razloga).

EDIT:
Inace, vec je netko primijetio da na formula1.com ima puno gresaka. Svasta, s obzirom da je to sluzbena stranica. :roll:

Evo pogledao sam i Lotus natjecali su se od 1958., a zadnja sezona je 1994., 1994-1958=36
to ti ne ide tako s oduzimanjem.ide broji jednu po jednu pa ćeš izbrojat 37
slika

slika
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Piquet20 »

Maestro je napisao/la:Evo pogledao sam i Lotus natjecali su se od 1958., a zadnja sezona je 1994., 1994-1958=36
Maestro, nemoj se ljutiti, ali bas si zabrijao. :lol:
Da, to je 36, ali tu ti onda nije uracunata prva ili zadnja sezona...broji na prste pa ces vidjeti da je 37. ;-)

p.s. Schumacher je nastupao od 1991. do 2006....je li nastupao 15 ili 16 sezona?


Maestro je napisao/la:Inače jako, jako puno se informiram baš na http://www.formula1.com i skoro napamet (kažem skoro) znam koliko je koji vozač gdje bio i koliko nastupio, koliko pobjeda ima i sl. Ali izgleda da su oni majmuni na toj stranici i da se ja pogrešno informiram. Ne znam da ću uopće ići na taj site ikad više jer sam se osramotio samo zbog njih.
Sve ok. Zato mi i imamo najbolji kviz na svijetu da poducimo ljude. Jel tako schuey? ;-)
slika
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la almeida »

samo da napomenem da su pitanja provjerena i da je sve ok uz blagoslov piqueta20
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Maestro »

Piquet20 je napisao/la: Maestro, nemoj se ljutiti, ali bas si zabrijao. :lol:
Da, to je 36, ali tu ti onda nije uracunata prva ili zadnja sezona...broji na prste pa ces vidjeti da je 37. ;-)

p.s. Schumacher je nastupao od 1991. do 2006....je li nastupao 15 ili 16 sezona?


:lol: :lol: da 37 je. A bogati došao s posla umoran pa ne mogu funkcionirati. Ja se ispričavam i odoh sada spavati pa možda nadođem u glavi. :lol: :lol: Ne mogu vjerovati šta sam napisao. Modovi brišite moje postove. :lol:
kakav potpis staviti???
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Piquet20 »

almeida je napisao/la:samo da napomenem da su pitanja provjerena i da je sve ok uz blagoslov piqueta20
:thumbup:


Maestro je napisao/la:Modovi brišite moje postove. :lol:
Nema brisanja...bar cemo se imati cemu smijati iducih dana. :lol:
slika
Avatar
mkomlj38
Početnik
Početnik
Postovi: 235
Pridružen/a: 31 ožu 2007, 18:53
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren i Lewis Hamilton
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la mkomlj38 »

kad će bit rezultati?
slika

slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la schuey »

Piquet20 je napisao/la:
Sve ok. Zato mi i imamo najbolji kviz na svijetu da poducimo ljude. Jel tako schuey? ;-)
tako je kolega ;)
Piquet20 je napisao/la:
almeida je napisao/la:samo da napomenem da su pitanja provjerena i da je sve ok uz blagoslov piqueta20
:thumbup:
kaj je ovo,a di sam ja u toj priči,da nebi ja moro blagoslove počet djelit :lol:

sad,šalu na stranu.čestitke natjecateljima,almeida,jako dobro odrađeno,ako češ još koji put samo naprijed,svaka čast :thumbup:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Jackie Stewart
F1-HR kviz champion
F1-HR kviz champion
Postovi: 938
Pridružen/a: 28 svi 2008, 08:49

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Jackie Stewart »

Čestitam na pobjedi Keexx!!! =D>
Avatar
mkomlj38
Početnik
Početnik
Postovi: 235
Pridružen/a: 31 ožu 2007, 18:53
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren i Lewis Hamilton
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la mkomlj38 »

Bravo keexx.ja treći,super zadovoljan,pogotovo jer sam prvi put igrao.
slika

slika
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Maestro »

Čestitke svima, posebno keexxu. Piquet20, sorry kolega. Malo sam zabrljao, ali nadam se da se neljutiš nego da sam te nasmijao... Almeida svaka čast na trudu, sada bih ti dao puno rep. bod. ali nema ih pa ti ih ovako dajem +100000
kakav potpis staviti???
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Piquet20 »

Cestitke svima, a posebno keexxu - napokon pobjeda,ha? ;-) Ja sam pomalo razocaran sa rezultatom, ali eto...zivot je takav...
Ipak, s obzirom da tek od nedavno prati F1, najvise pohvala ide almeidi koji se zbilja potrudio oko kviza. =D>

@Maestro: bez brige...samo si me dobro nasmijao (pogotovo sa onim zbrajanjem) :lol:



Da vas jos samo podsjetim da je u nedjelju novi championship kviz. Ovo bi mogao biti vrlo vazan kviz jer postoji sansa da dobijemo prvog prvaka F1-HR.com kviza stoga vas ocekujemo u velikom broju.
slika
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la keexx »

JA prvi?!?! :shock: Pa nisam bash siguran da imam 38 bodova, barem ih ja nisam izbrojio... Ajde almeida, uzmi kalkulator u ruke i još jednom zbroji moje bodove...(možda ja ne znam zbrajat)... :D
Čestitke svima...
Na službenoj stranici, di ja Fangiova biografija i podaci, u prvom odlomku pišu drukčiji podaci nego što su odmah gore kod slike napisani... Razlog zašto su drukčiji jer su se onda dijelili bolidi između vozača... Tako je Fangio u Argentini 1956 odustao ali ima pobjedu jer je dijelio bolid sa Luigi Mussom koji je tu utrku pobijedio... KLIK
Zbog tog dijeljenja bolida ima i 2 pole positiona više (29) i 3 pojavljivanja na podiju više (35), nego što bi inače imao...
A Stewart? Zavisi kako se gleda... Najčešće se gleda da je vozač nasupio na nekom Gp-u ako se kvalificirao za utrku, a Stewart se kvalificirao za utrku kao peti ali nije startao...KLIK
A na službenoj stranici Stewartu računaju taj nastup jer ovdje piše da ima 100 GP-a KLIK
slika slika
Avatar
mkomlj38
Početnik
Početnik
Postovi: 235
Pridružen/a: 31 ožu 2007, 18:53
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren i Lewis Hamilton
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la mkomlj38 »

keexx je napisao/la:JA prvi?!?! :shock: Pa nisam bash siguran da imam 38 bodova, barem ih ja nisam izbrojio... Ajde almeida, uzmi kalkulator u ruke i još jednom zbroji moje bodove...(možda ja ne znam zbrajat)... :D
Čestitke svima...
Na službenoj stranici, di ja Fangiova biografija i podaci, u prvom odlomku pišu drukčiji podaci nego što su odmah gore kod slike napisani... Razlog zašto su drukčiji jer su se onda dijelili bolidi između vozača... Tako je Fangio u Argentini 1956 odustao ali ima pobjedu jer je dijelio bolid sa Luigi Mussom koji je tu utrku pobijedio... KLIK
Zbog tog dijeljenja bolida ima i 2 pole positiona više (29) i 3 pojavljivanja na podiju više (35), nego što bi inače imao...
A Stewart? Zavisi kako se gleda... Najčešće se gleda da je vozač nasupio na nekom Gp-u ako se kvalificirao za utrku, a Stewart se kvalificirao za utrku kao peti ali nije startao...KLIK
A na službenoj stranici Stewartu računaju taj nastup jer ovdje piše da ima 100 GP-a KLIK
daj kaj se žališ prvi si :D
slika

slika
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Piquet20 »

keexx je napisao/la:A na službenoj stranici Stewartu računaju taj nastup jer ovdje piše da ima 100 GP-a KLIK
O ovom problemu smo vec raspravljali kada je Barrichello slavio 250.GP jer ni on sam nije znao odgovor na pitanje na kojoj utrci ce mu stvarno biti 250.GP. Najveca greska je sto statisticari poistovjecuju GP sa GP vikendom, sto uopce nije tocno. GP, tj. Velika Nagrada moze samo biti utrka, a ne kvalifikacije, slobodni treninzi i slicno. Stoga, sto se Stewarta tice, mislim da je pravilnije ako se kaze da je Stewart nastupio na 99 utrka zbog toga sto se nije niti pojavio na startu svoje "100. utrke". Ustvari najpreciznije bi bilo reci da je prisustvovao na 100 GP vikenda, a da je vozio 99 utrka (ili GP-a).

Ovo je ustvari bio moj osvrt na lose definirane statisticke podatke.



Sto se almeidinog kviza tice odgovor moze biti samo 99. Zasto? - procitajte jos jednom pitanje:
almeida je napisao/la:25)Na koliko je Jackie Stewart utrka nastupio i koliko je pobjeda osvario?
Dakle pitanje je vrlo precizno. Nije pitao niti na koliko je utrka bio prijavljen, niti na koliko GP vikenda je sudjelovao, nego je pitao na koliko je utrka Stewart nastupio.
slika
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Icy »

Čestitke keexxu na prvoj pobjedi, ovo ti je zakašnjeli poklon za rođendan! :D ;)

Pohvale almeidi (lako tebi kad sam ja probila led hehe :D)! =D>
Za moj ukus je bilo premalo slika a previše statističkih pitanja, ali sveukupno jako dobar kviz i solidan rezultat! ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Senna »

ja nisam nikako stigao sudjelovati, ali sam zato sada pokušao, nisam nešto previše znao, imao bih 30 bodova. :D

kviz je bio čist solidan, i nikako ne pretežak :D

čestitke ostalima i keexx-u
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la almeida »

Isprika

isprika svima a posebno keexx-u kojeg sam proglasio pobijednikom a zapravo nije
mojom greškom krivo sam zbrojio bodove,problem su bila dva pitanja gdje je keexx
dao odgovor za 1 bod a ja sam greškom dao dva boda,problemi su nastali tako
da mi je u jutro bila škola pa sam u 30 minuta morao ispraviti 6-7 odgovora i tu se dogodila zbunjola stvarno nije bilo namjerno jedna početnička greška jer sam prvi put u životu ispravljao odgovore u ovakvom kvizu

Keexx isprika još jedno ja sam budala :oops:

novi poredak je objavljen u temi 2.non-championship kviz

isprika svima :!: :oops:
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la schuey »

keexx svaka čast na fair playu ;)
almeida,greške se događaju,bit će ziher bolje drugi put,nemoj previše srcu to uzimat ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
mkomlj38
Početnik
Početnik
Postovi: 235
Pridružen/a: 31 ožu 2007, 18:53
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren i Lewis Hamilton
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la mkomlj38 »

Daj ti to još jednom provjeri,možda si i jackieju stewartu krivo prebrojao :lol: :lol:
slika

slika
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la keexx »

E sad je već bolje... Ma ni bed almeida, događa se...
Čestitke Jackie Stewartu...
slika slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la schuey »

mkomlj38 je napisao/la:Daj ti to još jednom provjeri,možda si i jackieju stewartu krivo prebrojao :lol: :lol:
svi ostali rezultati su pravovaljani i ovo je konačni raspored,dečko si je dao puno truda i volje da napravit kviz i jako dobro ga je vodio,nadamo se još pokojem ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Jackie Stewart
F1-HR kviz champion
F1-HR kviz champion
Postovi: 938
Pridružen/a: 28 svi 2008, 08:49

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Jackie Stewart »

keexx je napisao/la:E sad je već bolje... Ma ni bed almeida, događa se...
Čestitke Jackie Stewartu...
Hvala Keexx! Tek sam sad videl nove rezultate. Šteta kaj je tak završilo.
Zaključano