Simulacije vožnje

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori

Koju igru bi željeli da koristimo za ponovno okupljanje F1-HRacing ekipe? (moguće više izbora)

rFactor
6
25%
rFactor 2
4
17%
Race 07
3
13%
RaceRoom Racing Experience
3
13%
GTR2
2
8%
Automobilista
5
21%
Project CARS
0
Nema glasova.
Project CARS 2
1
4%
 
Ukupno glasova: 24

Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Službena WRC simulacija

Ove jeseni Black Bean Games će na tržište lansirati računalnu simulaciju Svjetskog rally prvenstva u čijem razvoju sudjeluju i same momčadi, a ponudit će brojne novosti među kojima i neizbježno online igranje.
slika
Pod nazivom Official WRC 2010 Game simulacija će ponuditi autentične lokacije, momčadi i vozače koji se natječu u Svjetskom prvenstvu. Na raspolaganju će biti tzv. career mod igranja u kojem vozač gradi karijeru pobjedama na natjecanjima. Pored uobičajenog offline igranja nova WRC simulacija nudit će i online natjecanja za koja se toplo nadamo da će napokon uslišiti želje tisuća "sobnih" rallyjaša za pouzdanim i zabavnim online rallyjanjem.
Od ostalih pojedinosti izdvojili bismo navodno visoku razinu u pristupu ponašanju automobila na stazi te utjecaju oštećenja na performanse.
Dio pojedinosti vezanih uz razvoj igre koju svaki pravi ljubitelj rallyja s nestrpljenjem očekuje pogledajte u priloženom videu. Nadamo se da će WRC Game biti barem dostojna alternativa kultnom Richard Burns Rallyju, a hoće li ga nadmašiti znat ćemo ove jeseni. Inače, kuća Black Bean zaslužna je za hvaljene simulacije moto utrka MotoGP i SBK te nekadašnje Screamer serije simulacija.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iwESiu0p ... r_embedded[/youtube]
slika
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la zvjerko »

Pa malo sam skeptičan jer pogledaj šta se desilo sa CMR-om. Postao je teška arkada sa izvanrednom grafikom jer to lijepo izgleda i lako je za igrati = bolje se prodaje (kratkoročno ali tko još živi od prodaje starih igara) ... za ljubitelje hardcore simulacija izađe jedanput u pet godina nešta vrijedno spomena. RBR je iz 2004-te, GTR2 je iz 2006-te, rFactor iz 2005-te je bez modova pušiona - sa njima je daleko najbolja simulacija za openwheel modove ... i tu priča prestaje (bar za mene). Za Burnsa je izašlo par modova - neki bolji neki lošiji, osobno, meni je najbolji Realrally jer je ekipa odgovorna za RSRBR jako pretjerala sa fizikom (kao da nisu imali drugačije ideje za ubrzati novije godište auta) i od simulacije napravili arkadu koja lijepo izgleda, ima puno novih auta...od svih klasa samo N4 mogu progutati pod relativno dobro pogođeno.
Ali OK, ostaje nam da se nadamo da je to nova "jedanputupetgodina" simulacija ...

... i mali PP ... na nogripu uploada riječanin nicka gstaraz ... preluk, grobnik ... probao sam i beranovac (WIP) za gtr2 - vrhunski radovi vrijedni svakog bita downloada...
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

CMR je postao takva igra gdje možeš brže vrijeme odvozit na tipkovnici nego na volanu (grijeh je uopće kupovat volan za tu igru...) ...ali imat će uvjek svoju publiku vjerovatno zbog arkadnog stila vožnje prilagođenom onima koji se puno ne razumiju u fiziku i ponašanje automobila (mogu igrat i oni +3). Teško da to ko kupuje zbog legende Mcrae-e jer je davno promijenila ime u Dirt. Što se RBR tiče draža mi je igra bez modova. Probao sam dosta modova al većina modova je napravljena prema stock autima iz igre (tu i tamo neka preinaka). To se lako zaključuje po zvuku i identičnom ponašanju vozila. Potpuno ne realno su modovi gdje se nalaze auti s RWD jer je to samo konvertiran pogon od FWD, primjer BMW E30 M3, Lada 2150 i Volvo 240 (potuno ne vožljivo, ponaša se kao zavaren diff i kad pobjegne kontra ne spašava). Tu i tamo neki Peugeot 105 i još par na FWD su dobro napravljeni. Yugo 45 je tvrd kao za brdo i pošto nema snage da se vozit. Ima tu i onih modova gdje je snaga preuveličena recimo 450ks a auto je zapravo obični Subaru iz igre s 300 čak ni ne ide ko obični. Najrađe igram s običnim autima i to asfalt jer to su zbilja pogodili. Iskreno mislim da jedino RBR2 koji je u tjeku može nadmašit samog sebe...ostalo je druga liga.
Simbim studio radi odlične simulacije od kojih je jedna GTR2 i s dobrom bazom za modove, međutim izašlo je tu još novijih naslova Race On, GTR Evo, STCC the game i Race 07. Kod ovih simulacija mi se sviđa to što kad igraš online s odličnim igračima nemožeš nikako napravit pole position s više od pola sekunde prednosti, bilo kojim postavkama setupa. U utrci naravno pošto su prvih 5 uvjek izjednačeni, pobjedi onaj koji ne puca pod pritiskom i tko bolje generalno sačuva auto. Bitno je bit nježan prema gumama jer će zadnji krugovi biti ne vožljivi i čim manje poskakivat po pasicama i šikanama jer amortizeri se oštete pa su šire putanje kroz zavoje. Još jedna stvar koja me fascinirala u ovim simulacija je to da se napravi pri blokiranju kočenja u istom zavoju ravan dio na gumi (zaboravio sam kako se stručno to zove) i svaki sljedeći dolazak u taj isti spori zavoj je riskantan jer onda i puno manjom silom kočenja zablokira kotač i vuče preko nosa auto. I vremena po stazama iz tih serija nisu nerealna u odnosu na stvarnost (2 sec brži krug nemožeš napravit ni da šiješ šikane).
Za rFactor su gotovo svi F1 modovi nerealni jer s čudnim setupom se vozi i 10 sec brže od rekorda staze. Velika pohvala za Touring Car Legends koji je temeljito i gotov realno napravljen s svim serijama od '80 do '90te. Mod ima oko 4 i nešto gige što je 3 x više od samog rF.
Uskoro izlazi rF2 koji se neće toliko poboljšat u grafici ali u fizici i vremenu hoće. Ubacit će ono što je najviše falilo u rF-u kiša! Vožnju po mokrom! Nadam se da će ovaj put imati i licenirane automobile i bolide jer ipak su mnogi vidjeli da je to ozbiljna igra. Nadam se da će imat da ne moramo odmah skidat modove čim izađe jer one izmišljeni auti i serije nisu zanimljivi nikome!

@zvjerko - preluk i Beranovac sam probao na rF i još neku stazu iz bosne. Preluk je onaj iz '50tih čini mi se, utrke nekih motora su se valjda na toj relaciji održavale ali ovu verziju što sam ja vozio nije baš realna. Beranovac je s premalo detalja za rF i zavoji nisu imali nagibe čini mi se.
Grobnik sam čuo da izlazi i da se vrlo kvalitetno odrađuje, međutim nisam znao da je gotov. Morat ću skinut i inst nazad GTR2 da probam :D
slika
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la zvjerko »

Ćale od Lewisa je napisao/la: ....
Po tvojim utiscima izgleda da si probao RSRBR modove #-o ... zato sam i rekao da mi je Realrally (baziran na v-corp modu) bolji. I ne vidim ništa loše u tome što su modovi samo malo doradili fiziku prema stock autima, čak naprotiv! Neki moderi su se malo previše "zaigrali" (RSRBR) i od simulacije napravili arkadu. RBR2 - vidit ćemo kad se pojavi.
GTR2 nije savršen ali sa punim pravom se može zvati simulacijom što baš nebih rekao za ostale naslove GTR i WTCC serijala. Bolje odrađene gume (flat spot je izraz koji si tražio) ali zbrljana fizika da privuče gamere kojima su GTR i GTR2 preteški ... to za mene nije simulacija.
rFactor openwheel modovi su OK (ne svi) ali problem nerealnih vremena leži u stazama. Originalna igra nema ni jednu pravu stazu i zato je dosta teško odrediti grip level same staze pri izradi - nema prave reference. No moderi obično baš i nisu brzi tako da traže pomoć beta testera, a oni su pak gameri i opet nemaš one prave informacije koje bi dobio od stvarnih trkača. Kako za staze tako i za modove.
Što se staza tiče: Preluk je iz 70-tih, Beranovac (kod Kraljeva) je još u izradi i profulan je smijer staze (treba biti kontra sata), a ona u Bosni je vjerovatno Mišeluk ... sve staze probavam na GTR2 jer za rFactor mi jedino Cadwell djeluje OK (potvrđeno od strane bivšeg racera koji još ponekad odradi history cars utrku sa MGB-em). Grobnik je rađen po GPS scanu dakle, oblik same staze je vjeran što nije slučaj sa okolnim objektima - zato se i zove virtual Grobnik 2012.

... i za snagu u WRC-u... timovi nesmiju "deklarirati" veću snagu od 300KS što ne znači da motori nesmiju imati više pa je bilo situacija da je npr Subaru deklarirao 300KS pri 4800 o/min - motor se zdravo vrtio debeko preko 7000 o/min...
HrC
Početnik
Početnik
Postovi: 155
Pridružen/a: 14 vel 2010, 12:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren-Mercedes

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la HrC »

ivanpetka je napisao/la:Mene zanima koja je najbolja F1 simulacija?

Definitivno CTDP 2006 i Fsone 2008, ali najviše se igra rft 2009, a uskoro izlazi i Fsone 2009
HrC
Početnik
Početnik
Postovi: 155
Pridružen/a: 14 vel 2010, 12:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren-Mercedes

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la HrC »

ivanpetka je napisao/la:
ttco je napisao/la:Ahh... šteta da nema još uvijek najave GT-a za pc... (barem kolko ja znam, a gledao sam na službenim stranicama) Za ps3 je release date "march 2010". Ima 950 auta, po prvi puta šteta na autima... šmrc :p :D
IDEEEEEEEEŠ.... To je ogromno onda. Ovo bu najbolja simulacija odkad Gaming industrija postoji. Hehe sreća da sam nabavio plejku 3.. U bit će svega :D

Igro sam GT5 prologue i mogu reči da mi je puno draže igrati Rfactor na kompu nego GT5 na plejki jer meni je GT spram Rfactora čisto početničko sranje i uvijek će mi biti jer Japanci rade igru za široke mase, a tu su onda elementi i arkade i simulacije te još mnogočega, a najveća zamjerka je što nema kvalifikacija, a mislim da ih neče ni biti u punoj verziji, ali ako bude onda još i može proči, ali ipak to nije to...
HrC
Početnik
Početnik
Postovi: 155
Pridružen/a: 14 vel 2010, 12:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren-Mercedes

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la HrC »

[quote="Lord of the Ring"][quote="Tommy"]
A jesi vozio GT5 Prologue (na volanu) pa pricas iz iskustva ili ovak bacas...uvreda PC simulacijama, ma daj LOL...preko 10 milijuna GT4 prodanih je dokaz da je prepoznata kvaliteta a to je i vise nego jedanput javno receno (npr J Clarkson iz Top Geara, pa u EVO-u)...koliko je rada i sredstava potroseno na GT5 je nezamislivo i nedohvatljivo jednom npr SimBinu, naravno igra nije savrsena i ima mana ali da je uvreda simulacijama hahaha, nakraju isto tako i simulacije s PC-a (sad neznam koja je definicija "prave simulacije" ali pretpostavit cu da su (jedne od) to GTR2 i rFactor) koje sam igrao (te dvije s volanom) takoder imaju hrpu nedorecenosti (sa AI-jem pogotovo) tako da i u tom "spektrumu" nije sve tako superiorno.
Bitna stvar je da je svima njima krajnji cilj dobiti nas novac koji cemo izdvojiti za njihovu igru/proizvod a tu GT nema konkurenciju (mozda Forza) i on jedini nudi ukupnu vrijednost za koju sam ja spreman dati svoj novac.


Pa ja sam igro GT5 s volanom i opet mi je brzo dosadila nekako igra je bez života i pomalo dosadna, a GT4 se prodao u 10 milijuna primjeraka jer je imao dobru reklamu kao sada GT5 dok igre na pc nemaju uopče reklamu, a i igraju ih hardcore igrači dok GT4 može igrat svatko, a i opčenito su sve igre na konzolama puno prodavanije nego one na pc. Te Rfactor koji slovi za najbolji odabir na pc je toliko jadan dok se ne skinu modovi i staze koje ga svakom godinom čine novom igrom jer zamisli si nekoga ko nezna za Rfactor modove ulazi u igru i misli si koji je ovo shit
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZC36xADR ... r_embedded[/youtube]
Zanimljiv sic za RBR, volio bi jednog ovakvog u sobi imat
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la 47 »

ja bi rado uzeo sjedalo iz nekog auta i malo varenja i cijevi i složit si sjedalo za vožnju!
ne mora biti ono sportsko školjkasto, glavno da je dobar položaj kao u autu, uredski stolac koji sad imam nije baš prikladan, ima kotačiće pa zna klizat i neudoban je nakon nekog vremena :D
slika
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

imao sam i ja takvih problema s uštimavanjem položaja za volanom pogotovo jer mi stol ima ispod onu dasku za izvlačenje tipkovnice i miša. Kad je volan za stolom onda se ta daska ne može izvuć pa onda sve to stoji razbacano po stolu.Ja sam uzeo jednu stariju stolicu malo jaču i prepilio joj malo noge dok si nisam našo željeni položaj za volanom i papučicama. Morao sam improvizirat jer je bježala ona s kotačićima.

Da imam viška para kupio bi ovu stvarčicu :D
slika
kod nas košta 2.795,00kn (SOPHOSlab)
-još se može uz ovo kupit jedna dodatna 'štanga' koja se pričvrsti i drži LCD monitor ili TV odmah ispred volana tako da ne moraš cijelu konstrukciju gurat ispod stola.

(za te pare kupiš Logitech G25 i još ti ostane para za kupit cijevi da variš na nekom starom sicu i zajebavaš se dok si ne ugodiš ili napraviš nešto slično ovom)
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la 47 »

a pogledaj ti ovo čudo :D



najbolje su mi kazaljke! ali čini mi se da nema force feedback.

Ma mislim da nebi bio problem nešto skemijat, vidi se na tome gore da je to jednostavna konstrukcija i sjedalo. a kao što rekoh,
može bit i sjedalo iz nekog karambola! 8)

nego, jel tko igra GTR2 ili nešto slično online ovdje na forumu? ili rFactor da instaliram?
baš bi htio malo galjati se s društvom. može na PP informacija i msn adrese ;)
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Schumy.d »

Sjedalo (0 kn):
slika
( možeš imat i suvozača :lol: )

Mjenjač (0 kn):
slika
Joystick iz commodorea 64. Ovo radi ako znate spojit!! Provjereno! :biggrin:

Volan (cca 500 kn):
slika

Malo šipki (nađe se):
slika

I dobijete otprilike ovo:
slika

:biggrin:
Sorry za mali pomak od teme, ali htio sam reći da ja za ono čudo ne bih davao cca 3 000 kn za ništa. Jedino da sam Todorić pa da se preseravam. Znam da je osjećaj odličan, ali skupo je ko sam vrag. :?

P.S.
Moj prijatelj Senna s foruma također ima prerađen volan (sa joystickom kao mjenjačem) i radi dobro. Tu majstoriju trebate vidjeti. :D
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la McLewis »

jeli tko od vas probao one simulatore u city centru u zg???
McLaren u <3
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Ovaj gore prethodni šole je najvjerojatnije ubacio G25 u interijer kocke jer vidim da volan ima veliki kut okretanja. (G25 ima 3 kruga/900stupnjeva) Viđo sam još takvih s kockinim interijerom čak su ljudi i ubacivali lampicu za limit okretaja. Ja sam veliki fan BMW-a E30 al nebi nikad izrezao interijer i ubacio u sobu. Ovom tipu još i radi auto-radio svira dok vozi hahah (morao je pretvaraš za istosmjernih 12V spojit u sobi). Dobro je kad igraš Touring car ali kad voziš F1 gdje mu ide ta kazaljka preko 7000rpm i opet još toliko da napravi 18000 ili su nekako to izbaždarili? Za log G25 i Momo F1 volane ima brdo dodataka za kupit od raznih kazomjera, displaya, ručne kočnice itd...

Ja bi rado igrao GTR2/GT Legends online ali se ne može zbog multiplayer serial key-a. Moraš imat orig da bi igrao. GTR2 je čak teško nać i za naručit novu.
Jedino rF preostaje
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la 47 »

Ćale od Lewisa je napisao/la:GTR2 je čak teško nać i za naručit novu.
ja vidio u Algoritmu u zg-u za stotinjak kn, original igra...hm, možda sam trebao kupiti :D

Mogli bi onda se dogovoriti pa nabaciti rundu u rFactoru. Mislim da nešto ovi TMNF-ovci muljaju s time!
slika
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Krscho »

Jep, mi mutimo rfactor u zadnje vrijeme, ima nas troje vrijednih za sad :D
Avatar
~IsR~Lux
Početnik
Početnik
Postovi: 272
Pridružen/a: 14 vel 2008, 17:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: V8
Lokacija: ovdje

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la ~IsR~Lux »

McLewis je napisao/la:jeli tko od vas probao one simulatore u city centru u zg???
ja sam probo onaj sta simulira g sile.super je samo sta vise drma nego sto simulira g sile,ali mislim da se moze namjestit...
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la McLewis »

SFM je napisao/la:
McLewis je napisao/la:jeli tko od vas probao one simulatore u city centru u zg???
ja sam probo onaj sta simulira g sile.super je samo sta vise drma nego sto simulira g sile,ali mislim da se moze namjestit...
meni je malo nerealno u nekim stvarima... cak mi je i bolji onaj sto ne trese... trebamo se naci jednom tamo pa da nas poveze na 4 simulatora i udri :D
McLaren u <3
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Schumy.d »

Ovo se zove simulacija :biggrin: :thumbup:
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la 47 »

uh, al se negdje lijepo zrigaš nakon par krugova :biggrin:
slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la McLewis »

Schumy.d je napisao/la:Ovo se zove simulacija :biggrin: :thumbup:
ima takav slican u city centru kosta 40 kn 10 min ili 15 nisam siguran
McLaren u <3
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Ima li zainteresiranih za rFactor Megane cup mod online? Danas sam igrao na netu cijeli dan i stvarno je mod dobar, bude i preko 30 vozača na stazi!
slika
Za download obratite se na pp meni ili K1M1-u.
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la 47 »

jel dobar mod, ne zeza, ne šteka? ja bi bio za, samo moram naći vremena :biggrin:
slika
Avatar
Mansell
Test vozač
Test vozač
Postovi: 605
Pridružen/a: 14 lip 2008, 17:25
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Prelog

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la Mansell »

Evo ja se isto javljam da bi odigrali pokoju trku sa megane cup modom. Ja i K1M1 smo se prije zekali malo sa karting modom, f12009rl (sada je najbolji f12009rft), megane cupom i raznim modovima i mogu reci da nam je bilo odlicno. Cak smo vozili i f1internacional online ligu (bilo nas je cca. 14) samo je konekcija malo zahebavala pa sam otisao u 3/4 sezone a oni su cini mi se odvozili do kraja.
F1 FSONE 2009 DELO RACING LEAGUE CHAMP
HISTORIC GTC 2011 F1-HR LEAGUE CHAMP
Mercedes-Benz 190E Cup Legends 2012 F1-HR LEAGUE CHAMP
F3000 2013 F1-HR LEAGUE CHAMP
Race of Champions 2014 BSR LEAGUE CHAMP
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Simulacije vožnje

Post Postao/la K1M1 »

Mansell je napisao/la:Evo ja se isto javljam da bi odigrali pokoju trku sa megane cup modom. Ja i K1M1 smo se prije zekali malo sa karting modom, f12009rl (sada je najbolji f12009rft), megane cupom i raznim modovima i mogu reci da nam je bilo odlicno.
Uf to su bili dani kad smo ja i ti karting mod vozili. Predobro nešto. Još da nas se skupi više (barem jedno 5,6) pa da to idemo vozit bilo bi odlično. :biggrin:
47 je napisao/la:jel dobar mod, ne zeza, ne šteka? ja bi bio za, samo moram naći vremena :biggrin:
Megane mod je odličan, jedan od najboljih za rfactor, a i jedan od najpopularnijih, uvijek ima puno ljudi na serveru.
I dok neki drugi modovi znaju štekat kad je puno ljudi na serveru, ovaj ne šteka ni kad nas je preko 35. ;)
evo link pa skidajte: http://www.megaupload.com/?d=MWU8COR9
slika
Odgovori