F1-HR rFC - Historic GT

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,47,gringo73,Scuderia,Cuky

Odgovori
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma

Re: F1-HR rFC - Historic GT

Post Postao/la Zweki » 05 ožu 2011, 20:33

Službeno povlačim se iz lige. Spa sam propustio, a večeras u prvoj utrci sve pokvario volan, a drugu nisam dovozio do kraja jer je SMRDLJIVI, UŠLJIVI, PROKLETI (pas mater u p****) ruter od T-GAMADI morao krepat. :<> :<<
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally

Cuky
Moderator
Moderator
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Post Postao/la Cuky » 05 ožu 2011, 21:06

Današnjom utrkom sam najblaže rečeno razočaran.

Kvale:
Užasno loše. Nisam u 15 minuta jedan čisti krug uspio odvesti. Predzadnje mjesto i jako puno posla za utrku.

1. Utrka:
Krenuo dobro, probio se dva mjesta, imao lijepou borbu sa dva zelena. Al onda sam se dvaput okrenuo u jako čudnim situacijama i pao na 12. di sam i krenuo. I tako vozim, opet se okrenem i ugasi se komp...gledam šta je, a meni se grafa pregrijala...

2. utrka:
Nakon prve katastrofe i pregrijavanja grafičke na 2. se nisam ni pojavio...
slika
slika x6
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

F1NAC
Moderator
Moderator
Navijam za: Scuderia Ferrari

Post Postao/la F1NAC » 05 ožu 2011, 21:27

jednostavno mi ne paše subota
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION :D 2011

zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko » 05 ožu 2011, 23:32

Kyalami
Utrka prva.
Startam peti nakon relativno dobrih kvala i do prvog zavoja gubim dvije pozicije (standardno loš start dakle ništa neočekivano) no pred kraj kruga Zweki radi grešku tako da sam sad minus 1. Do četvrtog kruga ništa vrijedno spomena osim Ćaletovog i 47-ovog igranja sa blicem koje me zbunjivalo na mahove jer sam mislio da meni pokazuju gdje su i da bi zatvaranje bilo prekasno no brzo sam skužio i ignorirao - valjda vam je postalo jasno do sad da ne koristim defanzivne poteze i uvijek ostavljam mjesta 8) ... ali eto vam dobre taktike za riješit me lakše :biggrin: ...
... back on track ... Arma radi grešku na prvom zavoju i eto me na pozitivnoj nuli.
Sad malo o planu za ovu utrku: ne riskirati, držati ritam, čuvati gume i motor jer sam primjetio da prednja lijeva brzo odlazi i motor se rado pregrije ... u 8. krugu Vuksa i vidc su se malo naguravali u prvom zavoju i deblji kraj je izvukao Vuksa sto me približilo sa -3 sekunde na manje od jedne i u 10. krugu radi grešku (konačno) i prolazim na 4. mjesto no u 13. krugu plan pada u vodu. Radim grešku na onom S-u nizbrdo i Ćale, kojeg sam cijelo vrijeme kontrolirao sa razmakom 1-1,5 sekunde, dolazi u slipstream i uzima unutrašnju putanju za prvi zavoj te izlazi ispred. Htio sam ostati blizo no na drugom zavoju sam morao pustiti gas da ga ne udarim, a nijedan moj setup to nevoli i eto me u ogradi... temperatura motora odmah jako skače i motor sa 98% u dva zavoja pada na 59% uz osjetan pad snage tako da ipak moram biti zadovoljan 7. mjestom jer sam se uspio dokotrljati do kraja.

Druga (ne bih nazvao utrkom) :evil:
Izlazim na grid nekih desetak sekundi prije starta i ... nema rfhuda! Nema veze, preživit ću. Start i odmah čudan osjećaj jer ffb nije radio kako treba, točnije, samo je volan vibrirao bez ikakvog otpora u zavojima ... pa mu ni to nije bilo dosta počeo je skretati sam od sebe, ne puno ali dovoljno da na ravnom moram korigirati pravac ... o zavojima neću pričati jer sam se izvrtio više puta u tom jednom krugu nego u kvalama i prvoj utrci zajedno ... nema smisla se mučiti tako da sam odustao i sjeo na tribine ...

btw grats Mans, Vuksa i svi preživjeli u obje utrke...

vidc
Veteran
Veteran

Post Postao/la vidc » 06 ožu 2011, 03:42

kjalami:

utrka prva:
kvale sam odvozio super,moj najbolji krug na ovoj stazi dosad,startam treći.na startu Vegi loše starta i odmah uzimam drugo mjesto,međutim kao i obično zaboravim da je u autu više goriva nego kad se voze kvalifikacije i na kočenju u 4. zavoj kočim prekasno i vegi se ubacuje s unutrašnje strane i prolazi me.nakon toga vuksa me stiže i tu nastaju problemi.već u 4. krugu me napada i uspijevam se obraniti,u 5.krugu također,jedva se obranim.6.krug je prošao mirno,u 7. krugu opet vuksa napada i tu dolazi do kontakta dok smo paralelno i mene mrvicu krene nosit prema njemu iz čista mira.tu sam se trudio držati liniju ali ostaviti mu dovoljno mjesta da ne mora ići izvan staze.tu vuksa mi svira ali gledanjem replaya vidim da nisam kriv jer se vidi da lijevim točkovima držim liniju a on se miniminiminimalno približio prema meni i kad je došlo do kontakta moj auto je sam od sebe počeo skretati prema njemu i onda sam ja trznuo lagano desno da ne ode sve u pm.istina,ja često idem do granica i ostavljam onoliko prostora koliko moram i tu sam procijenio da je dovoljna širina jedne označene "trake" na stazi pa sam to i pratio i u takvim situacijama i da malo pobjegne volan može doć do dodira pa su situacije zeznute.mislim da sam tu nevin :D
međutim,već naredni krug vuksa me opet napada i tu priznajem da sam malo pretjerao i dugujem ispriku vuksi.napravio sam dvije promjene u putanji,odnosno prvo sam jedanput zatvorio na uzbrdici prema cilju i onda kad smo već došli na široki dio startno cilje ravnine vuksa je očito krenuo na sve ili ništa i držao unutrašnju stranu a ja sam u žaru borbe pokušao ga još mrvicu zatvoriti prije nego izađe iz slipstreama(još uvijek je bilo dovoljno prostora da ne mora ić na travu :D ),ali to je bilo mrvicu prekasno s moje strane pa je zbog tog vuksa morao malo pustit gas.kako smo se približavali prvom zavoju prešao sam skroz lijevo a vuksa je ostao s unutrašnje strane te je na kočenju došlo do dodira za koji ne smatram da sam samo ja kriv,odnosno obojica smo krivi.problem u toj situaciji je što ja vozim s kamerom iz auta i imam samo lijevi i gornji retrovizor a desna strana auta nije baš pokrivena pa kad vidim da je netko ispod jedne desetinke iza mene napamet vozim u zavoju i pokušavam ostavit dovoljno prostora (opet ne previše :D).međutim i vuksa je nešto kasnije kočio i mrvicu produžio pravo i dodirnuli smo se.ja sam se izvukao uz malu kontru ali on je malo više izletio i okrznuo ogradu i onda je ostao iza mene 2-3 sekunde (iako,taj dodir ne izgleda tako žestoko,ali igrica je u pitanju tako da je ispalo nešto žešće nego što treba).vuksa,da si tu ostao malo hladnije glave uzeo bi me,ostavio sam dosta prostora na unutrašnjoj strani,prošao bi bez problema.
dalje sam vozio mirno na trećem mjestu,zvjerka koji je par krugova poslije pretekao vuksu sam držao na distanci iza,a vegija nisam ni sustizao niti je on puno bježao.i to je to,treće mjesto uz optužbe s vuksine strane.jebga,zajebo sam,izvinjavam se!

utrka druga:
startam 9.
na startu malo gužve i vegi me prođe.već u sljedećem krugu pratim vegija i napadamo ćaleta.i tu prekasno kočim jer sam gledao auta ispred sebe i nakratrko izlijećem i padam na (pred)zadnje mjesto.nakon toga mansell i armanini izlijeću i tu hvatam dva mjesta i stižem fiorea.međutim mansell stiže mene i pretiče me,ja mu vraćam i u isto vrijeme pretičem fiorea ali mansell me opet pretiče i u tom trenutku sam 7.mjesto. potom mansell pretiče sve ispred i usporava ih dok im se ja približavam i već krug dva poslije pretičem fortya i to je 6. mjesto.onda par krugova pratim kako se vegi,kimi i ćale bore ispred i onda u zadnjem krugu utrke ćale izlijeće i prolazim na 5.mjesto gdje sam i ostao.

sve u svemu,zadovoljan svojom vožnjom osim incidenta s vuksom u prvoj utrci.
ipak,moram nas sve pohvalit jer stvarno dobro vozimo,na startu nema incidenata,prvi zavoj čist...
nekst trek pliz!

Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la Armanini » 06 ožu 2011, 12:32

eh..

prva utrka:

bodovna nula, al 100 bodova za zabavu!
kvale posebno zanimljive.. gurnuo sam se iz pita sto brze da imam nekog ispred za slip, mislio ukrast koju desetinkicu..
prvi dio kvala smo napravili malu utrku :) stizem iza caleta i tu si mislim ostat i hvatat slip, pratit ga koji krug, al posto nisam htio bas ometat nikog u kvalama, drzim malen razmak, koji je bio dovoljan da ne uspijem konkretno uhvatit slip.. no ipak odvozim solidan krug, vratim se u box.. ostalo jos malo vremena pa izadjem za jos jedan brzi i napravim najbrzi svoj krug na stazi, bez ikog ispred :)

racunajuci na dobre kvale, i na cinjenicu da mogu vozit konstantne krugove na ovoj stazi bez nekih gresaka, plan mi je bio samo ne radit greske..
startao sam odlicno i nakon prvih zavoja, drzao se na 5. mjestu, uspjevajuci pratiti ritam bembica ispred..
al ja ko ja, vrlo brzo radim gresku, zatim naletim na mansella, gdje smo se obojica izvrtili..

vratio sam se u borbu sa 47.. i to borba za bod, i mislim si.. ajd to necu sad pustit nakon svega sto pokvarim uvijek..
natjeravali smo se posteno, izmjenjivali se iz kruga u krug, u prvom zavoju najcesce on kao pobjednik, dobro je uspjevao zatvorit vrata na vrijeme, al znao sam se i ja okurazit :biggrin:
puno krugova smo se lomili, i osjecao sam se dovoljno sposobno da bi mogao uzet taj bod, ali radimo greskice i lovi nas zweki koji uzima 47 i ubrzo mene.. to je promjenilo cijelu pricu i bod je izgledao sve dalje.. uspjevao sam pratiti koliko toliko, al sitno prilika nisam iskoristio, gdje je pogrjesio zweki, u istom sam zavoju pogrjesio i ja.. tako da je ostalo tako..

imao sam dosta napumpane gume, i posto se dosta brzo trose gume, a i okretaji su bili na max, dosta krugova sam vozio lakse, da bi poslije shvatio da uzalud.. nema razloga za cuvat ista u tih pol cuke..

druga utrka:

ma necu se ni pokusavat sjecat..

startam 3., probijem se na 1., i u drugom odmah krugu ja se izgubim u prvom zavoju.. u zavoju gdje nisam nikad bas pogrjesio, a ovdje sam se u prvoj okrenuo, a u drugoj spetljao kocenje i izasao van..
to je bilo to od utrke.. nisam bio ni blizu vise u "zoni" tako da sam prakticki otkrstario do kraja..

bilo kako bilo, super zabavno!

jedino mi nikako ne odgovara vrijeme.. jednostavno nisam dovoljno usredotocen i posvecen.. sve mi je nekako na vrat na nos kad je ovako rano..
rFactor F1 HR server Info
slika

zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko » 06 ožu 2011, 12:48

vidc je napisao/la:kjalami:
...
problem u toj situaciji je što ja vozim s kamerom iz auta i imam samo lijevi i gornji retrovizor a desna strana auta nije baš pokrivena pa kad vidim da je netko ispod jedne desetinke iza mene napamet vozim u zavoju i pokušavam ostavit dovoljno prostora (opet ne previše :D)...
Taj problem sam riješio na način da sam se odrekao 3 od 6 gumba na volanu za poglede lijevo, desno i nazad ... nekako je jeftinije od tri monitora :biggrin:

vidc
Veteran
Veteran

Post Postao/la vidc » 06 ožu 2011, 13:06

zvjerko je napisao/la:
vidc je napisao/la:kjalami:
...
problem u toj situaciji je što ja vozim s kamerom iz auta i imam samo lijevi i gornji retrovizor a desna strana auta nije baš pokrivena pa kad vidim da je netko ispod jedne desetinke iza mene napamet vozim u zavoju i pokušavam ostavit dovoljno prostora (opet ne previše :D)...
Taj problem sam riješio na način da sam se odrekao 3 od 6 gumba na volanu za poglede lijevo, desno i nazad ... nekako je jeftinije od tri monitora :biggrin:
imam i ja na volanu poglede desno i lijevo,i probao sam par puta to koristiti malo je bolje iako i s tim auto vidim tek kad je skoro 100% paralelno postavljen s mojim...plus je zajebano voziti ako gledam lijevo i desno ,izgleda mi smotano,imam osjećaj da skrećem a idem pravo :biggrin:

Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la Armanini » 06 ožu 2011, 13:13

moras nabavit onaj vrag na glavi pa kako okreces glavu tako se okrece i kamera :)
slika

vidc
Veteran
Veteran

Post Postao/la vidc » 06 ožu 2011, 13:20

Armanini je napisao/la:moras nabavit onaj vrag na glavi pa kako okreces glavu tako se okrece i kamera :)
hehe,onda kad hoću pogledat desno okrenem glavu i gledam u zid :D
iako,jednom sam probao kacigu koja ima naočale koje projiciraju sliku i doslovno su i virtualnom 3D svijetu.samo znam da je to skupo ko sam vrag ali za simulacije je savršeno.jedino ne znam kakve posljedice ostavlja na oči i vjerojatno glava boli kad se dugo koristi

Vuksa_KC
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la Vuksa_KC » 06 ožu 2011, 15:00

Kjalami imprešns:)

Kvale: Prvi put zadovoljan startnim mjestom, no...

1. trka:...Vegi po defaultu već slabo starta, a bio je na poziciji ispred mene, drugi. Išao sam odmah u izbjegavanje njegovog zadnjeg kraja, a to je rezultiralo puštanjem gasa pa skoro i spinom usred starta...bio bi to pravi metež dok bi naleteli ovi od iza:). To su dobro iskoristili Arma i Zweki pa su me prošli nakon prvog zavoja. Ali sam ubrzo vratio poziciju od Zwekija u 'a la laguna seca' zavoju i od Arme na ravnici. Dalje slijedi epska borba sa Vidcom:)...nema frke stari, sve je dobro kaj se dobro završi;)
Dobro, bio sam malo ljut radi te borbe pa je uslijedio pad koncentracije. Radim grešku i stižu me Zvjerko i Ćale koji me prestižu, a Kimi je na repu. Odupirao sam se Kimiju par krugova, ali onda opet sitna greškica i Kimi prolazi. Moglo je i bolje od 6., ali ok.

2. trka: Start sa sredine poretka. Odmah u prvom zavoju ulazim u jako rizičnu sićuejšn, mislim da nas se četvero poredalo pred ulazak. Popuštam puno prije svih i sve prošlo ok, na izlasku sam 5. Odmah malo dalje Zvjerko radi grešku i prolazim 4. mjesto. Fiorea prolazim na ravnici, Arma griješi u prvom zavoju krug poslije, a 47-a također preteknem na ravnici nakon dva kruga. Ostatak je bilo kruzanje do pobjede, napokon 8). Hvala na čestitkama.

Jaca...uf, ima samo jedna ona ravnica koja bimmere drži u utrci, bude zanimljivo:)
slika

~IsR~Lux
Početnik
Početnik
Navijam za: V8

Post Postao/la ~IsR~Lux » 06 ožu 2011, 15:14

ja sam jucer bio rezerviran za začelje,bio sam tolko spor da se nikome nisam mogo približit ni trunkicu :D neam pojma kaj mi je bilo

Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: Mercedes

Post Postao/la Ćale od Lewisa » 06 ožu 2011, 15:27

kvale: ovaj put sam najbolje odvozio kvalifikacije od kad vozim kvale u ligama. Startao sam 8. ali vjerujte to je max mog auta uz probanih 6 setupa i razno raznih putanja pa čak kao zadnja solucija očajnički pokušaj kraćenja zavoja što naravno nije bilo moguće. +0.818 za prvim bio sam prezadovoljan. 29.694 najbolji moj krug od kad vozim Kyalami.

1.Trka start prošao dobro, ako se ne varam zadržao sam tu poziciju. Vozio sam u prvim krugovima vidim iza je 47 prešao K1M1-a pa onda mene jednom, vratio sam mu i tako se ganjali. Imao je greškicu na izlazu iz zadnjeg zavoja tako što je pod punim gasom zadnjim kotačem prešao pasicu što ga je izbilo na drugi kraj staza i tu mi se skinuo s vrata. Ispred mene zvjerko kojeg sam mislio ulovit kroz 3 kruga al vraga. Čovjek vozi bez greške i taman kad stisnem i uđem unutar sekunde on raspali zadnji sektor i odvoji se iznad sekudne gdje mi ne lovi njegov slip. Pa tako iz kruga u krug. Iza mene K1M1 stišće i držim ga sekundu a ispred mene zvjerko sekudnu. Vozio sam se tako u sredini i čekao kad će počet dolazit do promjene. Zvjerkova greška i prolazim napred. Istina dosta rizičan potez sam napravio, prvi zavoj na unutrašnjoj i dok smo išli prema drugom prošao sam malo napred al pošto sam morao kasnije kočit ubacio sam se ispred njega vrlo malo kočio i gas van kako me nebi puknuo. Drugačije nebi savladao zavoj a da ga zadržim iza. Furam do kraja a K1M1 iza ima društvo, kad se rješio tog društva bio je oko 3 sec iza mene ili više. Odjednom je iz kruga u krug počeo skidat. 5min je do kraja već sam se zabrinuo, koliko god ja gazim capri ne ide pa da ga j....
Moguće da je ono o čemu je zvjerko pričao da se vjek i performanse motora troše ako se ne vozi optimalno pa gubi na snazi. Uglavnom K1M1 je došao na sekundu iza a ja samo čekam kad će javit da je vrijeme isteklo jer sam znao da ga nemogu zadržat, vremena su mi bila sporije sekundu i više u odnosu na kvale. 2 kruga prije kraja prošao me pa ja njega, pa opet jednom pa ja njega. U zadnjem krugu kad sam vratio u sporom ljevom poziciju pomislio sam jesam li dobro potupio, njegov motor ima više snage i na ravnom gore ako ne pogriješi proć se ispred mene. Taj sam zadnji put zadnji sktor odvozio na nož i izlazak na pravac. Gledam samo u okretaje, čim idealnije promjenit te dvije brzine do cilja. K1M1 iza oko +0.300, sve se više stapa razilika, prošli brzi desni on je već na repu. Odlučim pokrivat desnu stranu pa šta bude. Prošli smo jedan pored drugog kroz cilj s tim da je on na 5. mjestu s zaostatkom +0.028 :D

2. Trka, startao 8. Bilo svega i svačega u prvim krugovima. Nisam više znao tko me napada a tko se od mene brani ni od koga se ja branim. Po četvorica smo prolazili kroz zavoje. Znam da sam nezgodno kasno kočio 2 puta u sporom ljevom pa sam se ubacio bočno uz K1M1-a i 47-a. Ispričavam se zbog toga nije mi namjera bilo nikog pokušat gurnut al ovi iza su vršili strašan pritisak pa sam morao vas napadat s veće udaljenosti. Znam da sam jednom na kočenju uletio K1M1-u čini mi se a iza mene Mansell koji je pokušao frajerski nas obojicu preteć po onom pjesku preko pasice pa se okrenuo. Pamtim 1 zanimljiv događaj i situaciju s capriem koja se rjetko desi al kad se desi nema spasa. Lovio sam K1M1-a ispred, bio mu u slipu, on se otvorio i prelazi 47-a. Kako me njegov slip potegnuo a on se maknuo odjednom 47 ispred pa me njego slip još više povukao. Iznenadio sam se koju je brzinu capri postigao. Čekao sam do samog repa da se stigne malo kimi udaljit i izbacim se ljevo kad odjednom kao da se odvojio od tla auto. Zbog nedostatka downforcea izgubio sam kontrolu, da ne polomim sve oko sebe vidim ogradu od pit-a i uz nju ga smirim (da ne bi ograde bilo bi me svuda). Prođe me mansell pa opet počnem stiskat. Kasnije znam da sam došao iza K1M1-a i ganjali se al sam imao neke greške na kočenju pa izgubio dosta. Pred sam kraj u zadnjem krugu nisam obraćao pažnju na vozače iza koliko su blizu pa reko kad sam izvuko deblji kraj idem driftat onaj 'S' zavoj i onaj zadnji. Počne me nosit i izvrtim se, prođu me 47 i Fiore pa završim 8.

sve u svemu super, najteže zarađeni bodovi (iako su sitni) do sad. Ovdje je borba Capri vs Capri i Capri vs 911 bila zaniljiva, protiv BMW-a nisam pokušavao ništa samo sam čekao ako pogriješe. Ove staze bez šanse za kraćenje mi se jako sviđaju iako su bili različiti auti svi smo bili negdje u 2 sec.
slika

F1NAC
Moderator
Moderator

Post Postao/la F1NAC » 07 ožu 2011, 11:59

nisam ni poceo vec se okrecem sljedecoj ligi nadam se tcl modu :D
slika

Vuksa_KC
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la Vuksa_KC » 07 ožu 2011, 13:47

F1NAC je napisao/la:nisam ni poceo vec se okrecem sljedecoj ligi nadam se tcl modu :D
A baš si neki Ross Brawn :)
slika

vidc
Veteran
Veteran

Post Postao/la vidc » 07 ožu 2011, 13:49

F1NAC je napisao/la:nisam ni poceo vec se okrecem sljedecoj ligi nadam se tcl modu :D
a ja prvaka...cccc...završit ćeš ko kimi,otić ćeš u neku lošiju ligu i vozakat se po začelju :D

F1NAC
Moderator
Moderator

Post Postao/la F1NAC » 07 ožu 2011, 20:24

34 boda sam odiza jos neznam dal cu niti sljedecu trku moc :D zajebali ste me s vremenom odrzavanja:D i sad zelim na server !!!!!!!!!!!
slika

Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la Armanini » 08 ožu 2011, 13:02

cale nisam ti pohvalio prvi video i jos vise uvodni dio!!

al drugi.. ma strasno nesto!! uvodni filmic je toliko dobar da bolji ne moze bit!!

a i sama utrka.. super odlicno.. gladijatorski fajtovi :)

ono tjeranje caprija i borba sa vegijem, poslije jos i mansell.. ma ludilo skroz do kraja!!
slika

Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: Mercedes

Post Postao/la Ćale od Lewisa » 08 ožu 2011, 15:23

Hvala svima! :D

Evo večeras bi mogli jedan trening probat da vidimo razlike u autima na Jacarepagua stazi.
slika
Otvaram server u 18:30h nakon sat vremena treninga mogli bi kasnije TCL ili nešto pa malo rejsat
slika

47
Moderator
Moderator
Navijam za: Crveno
Kontakt:

Post Postao/la 47 » 08 ožu 2011, 15:30

daj malo kasnije! :?

Meni je to prerano. daj ti prvo TCL, pa ćemo oko pola 8, 8 preći na HistorX
slika

vidc
Veteran
Veteran

Post Postao/la vidc » 08 ožu 2011, 15:31

može što se mene tiče i ranije :D...

47
Moderator
Moderator
Navijam za: Crveno
Kontakt:

Post Postao/la 47 » 08 ožu 2011, 15:32

ma, ajmo odma, evo sma da instaliram na poslu rF :p
slika

K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Navijam za: Kimi i Frijns

Post Postao/la K1M1 » 08 ožu 2011, 15:45

Da, prerano je 6 i pol, počeli smo sve ranije stavljat, još malo pa ćemo u 15:00 počinjat. :biggrin:
Za ovo drugo se slažem, prvo historX na Jaci, nakon toga TCL. :)
slika

Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la Armanini » 08 ožu 2011, 16:33

zasto prerano pobogu?
a liga vam nije prerano?! :)

pa cale otvori kad otvori i dodjes kad tebi odgovara.. ionako vozimo do kasna..
slika

V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI

Post Postao/la V3GI » 08 ožu 2011, 16:34

Ja mogu doc u pol 7.
slika

Odgovori