Dashboard na tabletu/smartfonu

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,47,gringo73,Scuderia,Cuky

Odgovori
harrahotto
Ja sam: Vozač

Dashboard na tabletu/smartfonu

Post Postao/la harrahotto » 23 lis 2015, 13:48

Drugovi vozači, pa jeste li vi živi?
jel vozi itko išta, ili ste svi dobili žene, djecu, pa je sada veselo na drugom bojištu :)

No, da ja pređem na bitno..

kako se ja vrlo aktivno vozam na HSOu, planiram da krenem u svoj novi projekt izrade cockpita, tj. seatposta, monitora itd.. žena je oduševljena, ali kaže, bolje i to nego da ločem po birtijama...

e, prije nego krenem sa svim tim skupa, pošto nekako nemam još vremena previše za to, palo mi na pamet da iskoristim tablet kao dashboard, i vidim šta se i kako može sa time olakšati, poboljšati i na kraju biti brži..

malo sam čačkao po netu, vidio sam da je čak netko sa F1bosnianet nešto radio (jeli to netko od momaka koji su se ovuda motao?? Zanima me da li je netko od vas pokušo spojiti tablet/smartfon u te svrhe, što ste koristili iza spajanje i kao software i općenito vaše dojmove o tome...

eto, tako.. hoće neko trkanje ovdje biti, barem onako, revijalno, rada radi... druženja radi??

pozdrav svima

Cuky
Moderator
Moderator
Navijam za: Ferrari

Re: Dashboard na tabletu/smartfonu

Post Postao/la Cuky » 23 lis 2015, 17:01

ja sam bio jednom probao za rFactor (našao sam na rfactorcentral bio ako se ne varam, ima već koja godina od toga) no nažalost nisam uspio namjestiti da mi radi. Upalilo bi se normalno, spojilo bi se sa igrom ali nije se ništa događalo na ekranu. Probao sam na svom tadašnjem smartphoneu, Huawei Y200. Zadnjih godinu-godinu i pol nisam ni vozio ništa ozbiljno pa nisam više ni pokušavao
slika
slika x4
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

harrahotto

Post Postao/la harrahotto » 23 lis 2015, 18:31

Cuky, legendo,

hvala ti na brzom javljanju...
izgleda da je ovaj DashMeter Pro dosta razvikan, samo ne znam ni sam da li mi to treba ili ne treba, bar za sada... vidjet ću što to nudi rFcentral, možda meni proradi..
hvala ti puno!

živio

harrahotto

Post Postao/la harrahotto » 23 lis 2015, 22:50

Evo, samo da te informiram, uspio sam pokrenuti stvar sa rFdisplay (to je ovaj što si ti probao), i ok je simpatično, ali ograničeno na samo neke informacije, ali radi, ja imam huawei ascend p6? neki stari model 3 god cca...

tenx... javim ako kupim ovaj dashmeter pro :)

F1NAC
Moderator
Moderator
Navijam za: Scuderia Ferrari

Post Postao/la F1NAC » 24 lis 2015, 14:13

malo kasni brzina sa RF hudom al izgleda fora. Mogli bi po zimi jedan dan dignut server pa da se skupimo. Ja nisam dosta vec igrao RF.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION :D 2011

harrahotto

Post Postao/la harrahotto » 24 lis 2015, 15:19

Evo, ja sam jučer sa VLM Group C probavao, i radi bez grške.. fali mi malo podataka da mogu GDI maknuti s ekrana, ali da se fino iskombinirati... trenutno mi je najveći problem postaviti mobitel da mi stoji di hoću i ne pada \:D/

F1NAC
Moderator
Moderator
Navijam za: Scuderia Ferrari

Post Postao/la F1NAC » 24 lis 2015, 16:55

imas ono za u auto stavit di naljepis na sajbu? , fino ga tamo stavi i zaljepi za stol :D il na monitor :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION :D 2011

Cuky
Moderator
Moderator
Navijam za: Ferrari

Post Postao/la Cuky » 24 lis 2015, 17:29

ili si napravi stalak od obične spajalice...presavineš ju tako da možeš lijepo u nju staviti mob i da to na stolu stoji ;)

slika

slika

slika
slika
slika x4
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

harrahotto

Post Postao/la harrahotto » 24 lis 2015, 18:47

Hehe, super ste momci...
je, probao sam odmah sa onim za mob/gps u autu, ali mi malo nezgodno stoji, pošto mi je monitor odmah do volana, a isti problem onda imam i sa spajalicom... ma sve je ok, planiram to pricvrstiti nekako na postolje volana, ali ustvari, nadam se nekako na tablet sve prebaciti, ovo je sve u fazi isprobavanja ustvari za sada..

I da Finac, mogli bi se probati skupiti...
ja na HSOu guštam, evo sutra je trka C grupe, onako revijalna, oko 20 vozača, vozim i par liga, čak nisam ni zadnji!!!!! a tamo nas se isto skupi po 15-20...

Odgovori