Mala škola AERODINAMIKE

Tehnološka strana Formule 1, razvoj bolida...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

zizi
Test vozač
Test vozač
Postovi: 603
Pridružen/a: 18 lis 2007, 21:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Post Postao/la zizi »

Kenny je napisao/la:Jel netko zna što je to dimnjak di se on nalazi i jel može slika od toga?


pošto f1 autići nemaju ventilatore da pomognu hlađenje motora, stavljaju se na obje strane auta usmjerivači zraka (sidepods) koji dio zraka "tjeraju" prema motoru da pojačaju hlađenje motora. na vrhu se nalaze dimnjaci, tj. otvori iznad kojih se stvara podtlak zbog strujanja zraka, te vrući zrak izlazi van.

"sidepod"

slika



chimney ferrari

slika



chimney mcm

slika
Zadnja izmjena: zizi, dana/u 17 sij 2008, 18:26, ukupno mijenjano 1 put.
"Oh well, only cowboys stay in tune, anyway." JMH

You know we're sitting on four million pounds of fuel, one nuclear weapon and a thing that has 270,000 moving parts built by the lowest bidder. Makes you feel good, doesn't it? - Rockhound, Armageddon
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

tex je napisao/la:
Kenny je napisao/la:Jel netko zna što je to dimnjak di se on nalazi i jel može slika od toga?
jel na to misliš na ispušnu granu ili na nešto drugo

ali za "dimnjak" nikad nisam čuo i neznam da li takva stvar koristi kod formule
"Dimnjaci" se koriste u F1. To nisu dimnjaci kakve imamo u kućama koji odvode dim već odvode toplinu.

Uostalom eng. "chimney" (čita se "čimni") na hrvatskom znači upravo "dimnjak".

Sada još jednom obrati pozornost na drugu i treću sliku u zizijevom postu ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

Znači on se nalazi na hladnjaku. Hvala na odgovoru
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

tex je napisao/la:kako smo vidjeli za ovu godinu su momčadi stavili jedno krilo preko nosa.
a mene zanima jel možete negdje naći kakve simulacije sa strujanjem zraka kroz takva krila. baš me zanima kakav je to učinak donio na stabilnost bolida u zavojima. ja bi to malo istražio ali trenutno sam u takvoj gužvi da ništa ne stignem :D
Zbog oblika i nagiba nekako mi se čini da je primarna svrha tog krila smirivanje i usmjeravanje zraka prema zadnjem krilu jer ispada da gotovo nitko ove sezone nije imao većih problema sa gripom naprijed osim honde (prema Buttonovim riječima). Dakle to krilo bi trebalo dati konstantniji grip nazad (moje mišljenje)
Ove sezone je to čak važnije jer nema elektroničkih pomagala za ispraviti/ublažiti vozačko pretjerivanje tako da je jako važno imati stabilan grip.
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

S ponosom objavljujem da jedini zračni tunel u Hrvatskoj posjeduje Građevinski fakultet u Zagrebu! Maksimalna brzina strujanja koja se u njemu postiže jest 160 km/h!
Anything you can do, I can do better!
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

Ljudi ja bi vas neke pitala.
Znala sam već u nekoliko navrata pročitat o nekakvoj čistoj brzini ili tak neke.
Pa pošto se dijelom tiče i aerodinamike ( mislim ) , onda me zanima nešto više o tom pojmu čista brzina.
Timo Glock
ten o clock! :-)

"Još smo jednom bili brzi, ali ne i onda kada je to stvarno bilo potrebno. Najbrži krugovi ništa ne vrijede ako ih ne kombinirate sa situacijom koja je stvarno relevantna." - Kimi Raikkonnen
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Marina je napisao/la:Ljudi ja bi vas neke pitala.
Znala sam već u nekoliko navrata pročitat o nekakvoj čistoj brzini ili tak neke.
Pa pošto se dijelom tiče i aerodinamike ( mislim ) , onda me zanima nešto više o tom pojmu čista brzina.
Termin nije vezan za bolid i njegovu tehničku stranu već za vozača.
Najsvježije pokušaje definiranja imaš pod temom "testovi i komentari..."
stisljar
Postovi: 15
Pridružen/a: 20 vel 2008, 17:21
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la stisljar »

Imam pitanje u vezi prednjega krilca.

Ako pogledate naprimjer ferrari,prednje krilce se mjenja uzduz krilca kod nosa je savijeno prema dolje a kod kotaca je normnalni profil.

Malo me to zbunjuje jer onda ta sredina podize bolid prema gore i gubi se dio downforcea.

Moja ideja je da je to zbog toga kad se vozi blizo drugoga bolida da postigne jos veci downforce zbog nastrujavanja zraka s gornje strane,koji izaziva bolid ispred.
Hvala!
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Post Postao/la One and only »

stisljar je napisao/la:Imam pitanje u vezi prednjega krilca.

Ako pogledate naprimjer ferrari,prednje krilce se mjenja uzduz krilca kod nosa je savijeno prema dolje a kod kotaca je normnalni profil.

Malo me to zbunjuje jer onda ta sredina podize bolid prema gore i gubi se dio downforcea.

Moja ideja je da je to zbog toga kad se vozi blizo drugoga bolida da postigne jos veci downforce zbog nastrujavanja zraka s gornje strane,koji izaziva bolid ispred.
Hvala!
To je zbog pravila koja nalažu da krilo mora biti dosta više udaljeno od zemlje nego ranije (tačno ne znam broj). Uglavnom što je krilo dalje od zemlje to je downforce manji. Međutim taj srednji dio krila tehnički ne spada pod prednje krilo i to je kao neka "rupa" u pravilu i sve momčadi to koriste da dobiju bar malo više downforce-a.
Ako sam nešto pogriješio slobodno ispravite :)
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

One and only je napisao/la:
stisljar je napisao/la:Imam pitanje u vezi prednjega krilca.

Ako pogledate naprimjer ferrari,prednje krilce se mjenja uzduz krilca kod nosa je savijeno prema dolje a kod kotaca je normnalni profil.

Malo me to zbunjuje jer onda ta sredina podize bolid prema gore i gubi se dio downforcea.

Moja ideja je da je to zbog toga kad se vozi blizo drugoga bolida da postigne jos veci downforce zbog nastrujavanja zraka s gornje strane,koji izaziva bolid ispred.
Hvala!
To je zbog pravila koja nalažu da krilo mora biti dosta više udaljeno od zemlje nego ranije (tačno ne znam broj). Uglavnom što je krilo dalje od zemlje to je downforce manji. Međutim taj srednji dio krila tehnički ne spada pod prednje krilo i to je kao neka "rupa" u pravilu i sve momčadi to koriste da dobiju bar malo više downforce-a.
Ako sam nešto pogriješio slobodno ispravite :)

Samo krilo je na sredini spušteno jer ga timovi deklariraju kao "dio šasije" koji smije biti 5 cm od podloge i to je "rupa" na koju se nitko nije žalio stoga je regularno.


@stisljar na prvoj strani je p@rti objasnio

p@rtybrejker je napisao/la: U 2001, pravila su se promijenila i prednje krilo mora biti podignuto 100mm umjesto dotadašnjih 40. FIA je uvela ovu promjenu da smanji brzinu bolida u zavojima. Ideja je bila da se smanji ground effect koji stvara prednje krilo koje se nalazi bliže podlozi i ima svojstvo difuzora.

Odmah na početku sezone, Ferrari predstavlja prednje krilo koje je savijeno po centru bolida, odmah ispod nosa bolida (kao na slici). Ovaj koncept omogučuje korisniju primjenu prednjeg krila. OVakvo krilo je podesnije prilagodbama, posebno na bržim stazama gdje je potrebno manje downforcea pa se preko prednjeg krila srujanje zraka može usmjeriti prema difuzoru na zadnjem kraju umjesto da se zrak podiže i stvara downforce na prednjem dijelu bolida.


Prljavi zrak iza drugog bolida je "najmirniji" najbliže podlozi ...
stisljar
Postovi: 15
Pridružen/a: 20 vel 2008, 17:21
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

odg

Post Postao/la stisljar »

Da nisam bio dovoljno jasan ubacit icu sliku, jasno mi je da krilce mora biti podignuto radi regulacija al ovo mi nije jasno pogledaj sliku.
slika

Evo pogledajte znaci gornje krilce je blize nosu a donje blize kotacu,muci me ovaj gornji oblik koji mi nije ""prirodan"".

Hvala!
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: odg

Post Postao/la zvjerko »

stisljar je napisao/la:Da nisam bio dovoljno jasan ubacit icu sliku, jasno mi je da krilce mora biti podignuto radi regulacija al ovo mi nije jasno pogledaj sliku.
[URL=http://img338.imageshack.us/my.php?image=krilcamy4.jpg][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5225/


Evo pogledajte znaci gornje krilce je blize nosu a donje blize kotacu,muci me ovaj gornji oblik koji mi nije ""prirodan"".

Hvala!
Ako krilo samo podigneš znači da ideš na ostvarivanje downforcea po Newtonu (akcija-reakcija ... pritisak prema podlozi) ovaj drugi profil uvodi nam Bernoulia uz Newtona - dakle, osim pritiska iznad krila stvaraš potpritisak ispod i iza krila...
stisljar
Postovi: 15
Pridružen/a: 20 vel 2008, 17:21
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Re: odg

Post Postao/la stisljar »

Dobro ajmo nastaviti. Da vec sam reko da je ova zakrivljena na sredini a ravna kod kotaca.

Mene muci to sto se javlja podtlak u ovoj rupi na gornjem krilcu ako zrak nastrujava vodoravno.
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: odg

Post Postao/la zvjerko »

stisljar je napisao/la:Dobro ajmo nastaviti. Da vec sam reko da je ova zakrivljena na sredini a ravna kod kotaca.

Mene muci to sto se javlja podtlak u ovoj rupi na gornjem krilcu ako zrak nastrujava vodoravno.
A koliko je ta rupa zabrinjavajuća ako znaš da se neposredno iza tog dijela krila nalazi šasija, a ne prazan prostor?
Po mojoj logici tu ćeš usmjeravati zračnu struju da pravi manje štete tj. usmjerit ćeš je ispod i sa strane ali "ubrzanu" gledano sa doljnje strane krila.
stisljar
Postovi: 15
Pridružen/a: 20 vel 2008, 17:21
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Re: odg

Post Postao/la stisljar »

A na novom ferrariju 2008 nema nista iza toga zakrivljenoga dijela, :?
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: odg

Post Postao/la zvjerko »

stisljar je napisao/la:A na novom ferrariju 2008 nema nista iza toga zakrivljenoga dijela, :?
Pričamo li mi o istom: glavno krilo (ispod nosa bolida) ili gornje?
stisljar
Postovi: 15
Pridružen/a: 20 vel 2008, 17:21
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Re: odg

Post Postao/la stisljar »

Ja pricam za gornje. :) jbg.
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: odg

Post Postao/la zvjerko »

stisljar je napisao/la:Ja pricam za gornje. :) jbg.
Glavna uloga gornjeg bi trebala biti usmjeravanje zračne struje (ispod i iznad) prema ostalim aerodinamičkim komponentama na bolidu ... što bi trebalo donijeti bolji grip bolida u prljavom zraku.......pormatrano: bolid je aerodinamička cjelina (negdje izgubiš da bi drugdje više dobio)
stisljar
Postovi: 15
Pridružen/a: 20 vel 2008, 17:21
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Re: odg

Post Postao/la stisljar »

Da ima smisla. A sta znaci prljavi zrak? Pretpostavljam neke turbulencije! Ili sta.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: odg

Post Postao/la schuey »

stisljar je napisao/la:Da ima smisla. A sta znaci prljavi zrak? Pretpostavljam neke turbulencije! Ili sta.
zrak koji nastaje nakon prolaska bolida,od sagaranja goriva i ostalih ispušnih plinova i strujanje zraka,tj.vrtlozi
Zadnja izmjena: schuey, dana/u 24 vel 2008, 15:15, ukupno mijenjano 1 put.
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: odg

Post Postao/la zvjerko »

stisljar je napisao/la:Da ima smisla. A sta znaci prljavi zrak? Pretpostavljam neke turbulencije! Ili sta.
Turbulencije ili nazovimo ga zrakom koji se nepravilno (nejednoliko) giba.
Na downforce bolida utječe i vjetar (kao prirodna pojava) bilo da voziš uz ili niz ali ako taj zrak "zakovitla" bolid ispred - problem!
Sjeti se (ili potraži) koliko vremena na aerodromu treba proći da bi se dopustilo drugom avionu slijetanje nakon prvog (nisam htio lupiti napamet vrijeme) zbog turbulentnog (prljavog) zraka.
Primjer je ekstreman ali daje sliku tipa problema.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: odg

Post Postao/la schuey »

Mladen Jergović je napisao/la:.Najvećim dijelom (recimo, 95 posto) prljavi zrak su aero-vrtlozi od auta ispred. Ostatak su ispušni plinovi.
eto,od inside stručnjaka,točno objašnjenje. a klikni OVDJE ak te zanimaju još neki zabavni podaci o aerodinamici,kao npr. da formula jedan sa downfoceom koji ima bi mogla voziti po stropu pri brzini od samo 180kmh
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
stisljar
Postovi: 15
Pridružen/a: 20 vel 2008, 17:21
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Re: odg

Post Postao/la stisljar »

bilo bi zanimljivo vidjeti kako se krece zrak oko bolida i raspodjela tlakova po povrsinama bolida.

Cemu tocno sluze one bocne stranice koje usmjeravaju zrak od ulaza za hladjenej motora. Negdje sam procitao da je brzina zraka na ulazu u hladnjak zraka samo 35 km/h.
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: odg

Post Postao/la zvjerko »

stisljar je napisao/la:bilo bi zanimljivo vidjeti kako se krece zrak oko bolida i raspodjela tlakova po povrsinama bolida.

Cemu tocno sluze one bocne stranice koje usmjeravaju zrak od ulaza za hladjenej motora. Negdje sam procitao da je brzina zraka na ulazu u hladnjak zraka samo 35 km/h.
Ako si pročitao "35 km\h" netko je vjerovatno karikirao ili nije naveo da je to pri n-brzini.
Bit učinkovite (iskoristive) aerodinamike je stabilna struja zraka, ali ne samo aerodinamike već i hlađenja motora. Dakle, strujanje zraka na hladnjake treba smiriti (raspodjela po rashladnom tijelu) i usporiti (manji otpor) učinkovitijim pomagalima. Bočne ploče služe upravo tome - dovesti smirenu, količinski dovoljnu (ne preveliku) struju zraka do hladnjaka jer ta struja treba "negdje izaći" i zato treba kontrolirati količinu.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: odg

Post Postao/la schuey »

stisljar je napisao/la:bilo bi zanimljivo vidjeti kako se krece zrak oko bolida i raspodjela tlakova po povrsinama bolida.

Cemu tocno sluze one bocne stranice koje usmjeravaju zrak od ulaza za hladjenej motora. Negdje sam procitao da je brzina zraka na ulazu u hladnjak zraka samo 35 km/h.
evgo jedna slika,a još ih imaš na forumu,portraži na tražilici
slika
za tlakove ne znam,a ovaj podatak koji si reko za briznu zraka koji ulazi u otvor za hlađenje mi je logičan jer kad bi pogledao da lupa sa 200-300 onda bi po nekoj logici sam sebe izbacivao van
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Odgovori