Mala škola MEHANIKE

Tehnološka strana Formule 1, razvoj bolida...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la popeye »

a sta je to Brake-By-Wire odnosno kocenje zicom?
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la zonelsk »

Malo kmpleksnija tema ali prbat cu ukratko.

f1 auto ima prednje i straznje kocnice i 2 hidraulicna kruga koja ih povezuju sa pedalom za kocenje. Prednje kocnice funkcioniraju na konvencionalan nacin (ako i u svakom auto koji vidis), koliko snage vozac prenese na papucicu - to se linearno prenosi na disk. Zadnje kocnice imaju jos jedan dodatak zbog ERS sustava. MGU-K kontorlira bleeding valve te dodreduje kolika kolicina "snage kocenja" koju je unio vozac nogom ce se prenijeti na disk - to je usko vezano koliko ce motor kociti a koliko kocnice.

Buduci da nema 100% kontrolu nad zadnim kocnicama nego stoji komopleksni sustav izmedju zove se brake-by-wire. Treba samo dobro razumijeti da to nije 100 brake by wire, nego djelomicni.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la Cuky »

popeye je napisao/la: 30 lip 2020, 08:31 a sta je to Brake-By-Wire odnosno kocenje zicom?
Brake by wire je tako nazvan jer vozač nema direktnu kontrolu nad stražnjim kočnicama. Kao i u zrakoplovnoj industriji fly by wire gdje pilot nema direktnu kontrolu nad kontrolnim površinama nego izdaje naredbe računalu koje onda kontrolira zrakoplov.

Prije hibridne ere vozač je pritiskom na papučicu kočnice pritiskao dva master cilindra koji bi onda kočionu tekućinu direktno hidrauličkim sustavom potiskivali u prednje i stražnje kočione čeljuati i tako aktivirali kočenje. Brake bias se mijenjao tako da bi se pomicanjem polugice mijenjao kut spone koja je povezivala ta dva master cilindera (jedan za prednjr i jedan za stražnje kočnice) te se tako mijenjao omjer sila između prednjih i stražnjih kočnica.

Od kad je hivridna era krenula Prednje kočnice funkcioniraju na identičan način kao i prije, dok otraga sada većinu kočenja odrađuje MGU-K, koji na taj način puni bateriju, dok su stražnje kočnice tu da pomognu u poatizanju balansa te kao rezerva ukoliko MGU-K otkaže. Zbog toga su i stražnji diskovi te čeljusti puno manji nego prije i uglavnom se pregrijavaju nakon otkazivanja MGU-K jer nisu predviđene za odrađivanje kompletnog kočenja otraga. Vozač stražnje kočnice ne upravlja direktno i zato je brake by wire. Pritiskom na papučicu vozač i dalje aktivira master cilindar prednjih i stražnjih kočnica, međutim pritisak u master cilindrunza stražnje kočnice ne putuje do njih nego do senzora koji registrira silu. Na osnovu tog podatka iz senzora i mape rada MGU-K ECU izračuna kolika je tražena sila kočenja, koliko od toga otpada na MGU-K i onda za preostalu silu aktivira novi hidrauličkinkrug koji djeluje na stražnje kočnice.

U samim počecima 2014. bilo je ponešto problema sa time, najviše u tome što je momčadima. trebalo neko vrijeme dok usklade sile kočenja, a bilo je i nekoliko kvarova (npr. kod jednog Caterhama na kočenju u T1 na startu VN Australijel)
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la popeye »

ja se skoro nista ne razumem u mehaniku zato i pitam sve ovo. znaci kod zadnjih je neka vrsta polu-automatska ako sam dobro shvatio. jel to znaci da vozac ne moze "zakljucati" zadnje tockove?
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la Cuky »

Može se itekako blokirati. Sustav ne pazi da snaga kočenja bude takva da kotači ne blokiraju (jer to bi onda bio ABS, a isti je zabranjen). Sustav po vozačevom pritisku na papučicu kočnice, postavkama brake biasa i postavkama kočenja putem MGU-K samo regulira koliko snage je potrebno koristiti na stražnjim kočnicama da bi se postiglo ono što je vozač zatražio svojim pritiskom na papučicu. Ako je brake bias previše prema unatrag i ako vozač nagazi papučicu kao slon stražnji kotači i dalje mogu zablokirati, jer vozač traži da rade više nego što grip dopušta, a sustav koji kontrolira kočnice nije tu da ga spriječi u tome.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la zonelsk »

Ajmo pojednostavniti.
Vozac stisne papucicu kocnice i ocekuje neki rezultati za tu snagu pritiska. On ce ju i dobiti.
Jedino sto ce sustav tu snagu rasporediti dio na straznje kocnice a dio na MGU-K.
I like to race, not to do laps alone.
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la gjoko-mkd »

Osim u slučaju Luisa protiv Fetela u legendardnom kočenju pomoću Mgu-k na utrci u Azerbejanu :biggrin:
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la popeye »

jel istina da f1 auto nazad koristi dobos kocnice?
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la gjoko-mkd »

Ne..hlađenje je pomoću doboša gde je sve upakovano ispod tog doboša
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la popeye »

znaci i nazad su disk kocnice kao i napred. ma ovaj komentator kod nas reko ovo sto sam pitao.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la Cuky »

popeye je napisao/la: 17 srp 2020, 23:38 jel istina da f1 auto nazad koristi dobos kocnice?
Ispred i iza su diskovi, samo je iza, da se uštedi na težini, manji disk i manja kočiona čeljust (ima 4 cilindra umjesto 6 kao prednje) pošto ionako dobar dio kočenja otraga odrađuje MGU-K.


Btw, da bude lakše za shvatit jer je ovako kroz sami tekst možda malo teže, evo kako funkcioniraju kočnice na F1 bolidima (2014 na ovamo) u kratkom videu
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la King iCool »

Imam pitanje. Možda već ima negdje objašnjenje ali ne mogu sad naći.
Znači, Perezu je crko sad u Bahreinu u formation lapu motor (misli da se kompletno ugasio), i onda je napravio reset i imao je opet struje i sa elektro motorom se otfurao u box. Ali mi nije jasno kako se odma mogao stati na izlaz bez da je stao kod svojih mehaničara da upale motor na klasičan način, da "zakurblaju" motor. Jel se sa ERS-om upali onda cijela PU ili...??[youtube][/youtube]
Zadnja izmjena: King iCool, dana/u 30 ožu 2021, 11:29, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la speedy56 »

Da, ovi motori se mogu upaliti pomoću ERS-a.
Nisam siguran za sve proizvođače, ali prilično sam siguran da sam vidio to kod Ferrarija i Renaulta u nekom prijenosu.
slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la zonelsk »

King iCool je napisao/la: 29 ožu 2021, 21:53 Imam pitanje. Možda već ima negdje objašnjenje ali ne mogu sad naći.
Znači, Perezu je crko sad u Bahreinu u formation lapu motor (misli da se kompletno ugasio), i onda je napravio reset i imao je opet struje i sa elektro motorom se otfurao u box. Ali mi nije jasno kako se odma mogao stati na izlaz bez da je stao kod svojih mehaničara da upale motor na klasičan način, da "zakulbraju" motor. Jel se sa ERS-om upali onda cijela PU ili...??
Yup, sve PU se mogu upaliti pomocu kers motora. Pod uvjetom da ima dosta struje u bateriji.

Perez ( i gasli) su mijenjali elektroniku cijelu i bateriju prije utrke. Takodjer Perez je mijenao i volan jer u ranije uoocli probleme. Vjerojatno to kaj je krepao bolid je ujedno i "resetirao" problem.

EDIT: Zapravo, on je maknuo volan i vratio ga, tad se baterija vratila u zivot
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la King iCool »

:D Zanimljivo, sad mogu u filmovima koristit ove bolide i kad neko uskoči nutra da ga odma sam upali.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la Cuky »

Prije nisu mogli bolide sami startati jer nisu htjeli tegliti bateriju samo za slučaj da se možda jednom ugasi. Kad je bio KERS u bolidima mislim da je jedan od proizvođača imao teoretski mogućnost za samostalno pokretanje bolida, ali nisu nikad u praksi koristili. Sad sa hibridima imaju baterije dovoljnog kapaciteta za pokrenuti ICE, makar i to koliko sam skužio koriste samo u nuždi. Recimo kad se poredaju na izlazu iz bokseva u kvalifikacijama rijetko kad zaustave ICE, ajčešće ga prebace u mod gdje koriste smanjeni broj vilimdara
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la Cuky »

Evo za ljude koji žele poboljšati svoje razumijevanje ili im koncept pull i push rod ovjesa nije nikako jasan jako lijepo objašnjenje za koje ne treba doktorat iz mehanike da bi se razumjelo
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la Cuky »

Kako funkcionira DRS sistem
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la Cuky »

“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la Cuky »

“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mala škola MEHANIKE

Post Postao/la Cuky »

O tome kako funkcionira zaštita kod sudara
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori