KERS

Tehnološka strana Formule 1, razvoj bolida...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

KERS

Post Postao/la Toyota fan-girl »

Dakle , na stranici F1-HR je postavljena anketa za mišljenje o KERS-u.
Pa mene zanima kaj je to ?
Timo Glock
ten o clock! :-)

"Još smo jednom bili brzi, ali ne i onda kada je to stvarno bilo potrebno. Najbrži krugovi ništa ne vrijede ako ih ne kombinirate sa situacijom koja je stvarno relevantna." - Kimi Raikkonnen
zizi
Test vozač
Test vozač
Postovi: 603
Pridružen/a: 18 lis 2007, 21:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: zagreb

Re: KERS

Post Postao/la zizi »

Marina je napisao/la:Dakle , na stranici F1-HR je postavljena anketa za mišljenje o KERS-u.
Pa mene zanima kaj je to ?


već ima na forumu nešto o kers-u (negdje pri dnu stranice)
"Oh well, only cowboys stay in tune, anyway." JMH

You know we're sitting on four million pounds of fuel, one nuclear weapon and a thing that has 270,000 moving parts built by the lowest bidder. Makes you feel good, doesn't it? - Rockhound, Armageddon
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

Evo nesto o Kersu, ali je na engleskom, mrsko mi prevoditi

http://www.f1fanatic.co.uk/2007/09/26/k ... -revealed/

slika

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

Howett dovodi u pitanje spremnost KERS-a za početak 2009.

http://www.f1racing.com.hr/index.php?su ... m=&ucat=2&
slika
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

Honda, BMW i Williams protiv odgode uvođenja KERS-a

CLICK

Briatore šizi
Briatore bijesan zbog BMW-ovog i Williamsovog ponašanja

CLICK
slika
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Walter je napisao/la:Honda, BMW i Williams protiv odgode uvođenja KERS-a

CLICK

Briatore šizi
Briatore bijesan zbog BMW-ovog i Williamsovog ponašanja

CLICK
Nekako logično jer honda ima iskustva sa KERS-om iz bivše američke cart serije, williams je kupio firmu koja ima znanja o razvoju dotičnog sustava nevezano za f1, a bmw je jedina od (ove sezone ) najjačih ekipa koja je testirala tj ima "opipljiv" projekt (opasan po okolinu :evil:). Renault nema nekakve rezultate ove sezone i izgleda da "šepa" u razvoju za iduću = nema šta ponuditi Alonsu da ostane!
btw ovo je moglo i pod novosti - tamo je nekako prazno!
Avatar
Caldor
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1046
Pridružen/a: 11 srp 2007, 15:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Čakovec

Post Postao/la Caldor »

Imam pitanje za strojare. Kako funkcionira KERS? Ja sam uzeo projekt iz fizike KERS jer mene i kolegu koji s menom radi projekt zanima. Pa sad trebamo znati što više o tome i da li ima kakve mogućnost da se to eksperimentalno testira na nekom malom modelu? Ne mora se raditi o autu ili f1 već nešto što uzrokuje trenje i da se ta energija od trenja koristi kasnije. I može se raditi o minimalnim vrijednostima sile.

P.S. Sorry za novu temu, nisam stvarno tražio.
Avatar
muamert
Test vozač
Test vozač
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 srp 2006, 11:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Bosna i Hercegovina

Post Postao/la muamert »

Caldor je napisao/la:Imam pitanje za strojare. Kako funkcionira KERS? Ja sam uzeo projekt iz fizike KERS jer mene i kolegu koji s menom radi projekt zanima. Pa sad trebamo znati što više o tome i da li ima kakve mogućnost da se to eksperimentalno testira na nekom malom modelu? Ne mora se raditi o autu ili f1 već nešto što uzrokuje trenje i da se ta energija od trenja koristi kasnije. I može se raditi o minimalnim vrijednostima sile.

P.S. Sorry za novu temu, nisam stvarno tražio.
Mislim da ti je najjednostavnije iskoristiti elektromotor i neku vrstu baterije. Naime, kada se vozis struja ide do motora i pokrece ga, ali kada hoces kociti, zamjenis polove motora, sada motor pokusava da vrti na drugu stranu i stvara negativni okretni moment, kojim se u stvari koci, vozilo se nastavlja kretati i onda taj elektromotor radi kao generator, tj. skladisti energiju u bateriju, tzv, regenerativno kocenje. Mislim da bi to bio najjednostavniji primjer kersa. Takodjer mislim da eksperiment nije tezak. Na ovom principu ti rade vozila na elektricni pogon.

Pozdrav
"Aerodynamics are for people who can't build engines." Enzo Ferrari

"Never hate your enemies -- it effects your judgement." The Godfather III

"Now I'm happy and I don't think much about luck. If you work hard, you can get what you want." Kimi Raikkonen
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

Honda na korak do finalne specifikacije KERS-a za 2009.

Ross Brawn je otkrio da je Honda na korak do finalne specifikacije KERS-a s kojom će se natjecati sljedeće godine.

Prošlog su tjedna sistem testirali u Jerezu i Brawn kaže da su napravili značajan napredak. "Taj je test bio kritičan u našem razvoju KERS-a." naglasio je. "Iako je bio instaliran u hibridnom bolidu, KERS je u potpunosti funkcionirao i vrlo je blizu specifikaciji za 2009."

"Alews je ukazao na ponašanje sistema i naglasio nekoliko područja na koja se moramo fokusirati. Test je, kažem, bio vrlo značajan i izuzetno sam zadovoljan zabilježenim performansama i napretkom."

Izvor:
ITV-F1.com
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Post Postao/la gringo73 »

Walter je napisao/la:Honda na korak do finalne specifikacije KERS-a za 2009.

Ross Brawn je otkrio da je Honda na korak do finalne specifikacije KERS-a s kojom će se natjecati sljedeće godine.

Prošlog su tjedna sistem testirali u Jerezu i Brawn kaže da su napravili značajan napredak. "Taj je test bio kritičan u našem razvoju KERS-a." naglasio je. "Iako je bio instaliran u hibridnom bolidu, KERS je u potpunosti funkcionirao i vrlo je blizu specifikaciji za 2009."

"Alews je ukazao na ponašanje sistema i naglasio nekoliko područja na koja se moramo fokusirati. Test je, kažem, bio vrlo značajan i izuzetno sam zadovoljan zabilježenim performansama i napretkom."

Izvor:
ITV-F1.com
Da, da, Honda je najviše uznapredovala na razvoju KERS-a... Nego, ne znam tko je sljedeći "po snazi"? Svi su nešto šutljiviji kad se KERS spominje. Moji su samo napomenili da će ga oprobati, ali nakon testiranja Whitmarsh zna dati "završnu riječ" na testiranje. Ovom turom toga nije bila, a sama izvješća standardno štura.
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

najveći problem zakaj svi šute je da vide svoju formu zbog glupe odluke da se može imat a nije obavezan. e sad,po nekima KERS može dat i do 40 ekstra konja što nije niti malo za zanemarit ali ako recimo Ferrari ne napravi,budite sigurni da će bit najžešči zagovornik da se drže "gentlemanskog"dogovora,ako ne nema tog dogovora di i ferrari i renault i bmw i mclaren i svi ostali će ga se držat kad stave tako po meni glupu odluku. juedino kaj bi mogli profitirat slabiji ili pak opet otić u dominaciju nekog tima
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

Još jedna potvrda da se Honda najbolje pripremila za KERS

Honda vodeća u utrci razvoja KERS-a

Na posljednjim testiranjima u Jerezu svoju su interpretaciju KERS-a, sistema za obnovu kinetičke energije, ispitivali Honda, McLaren,Williams i BMW.

Već smo ranije prenijeli izjave Rossa Brawna o tome da je Honda na korak do finalne specifikacije spomenutog sistema koju će koristiti u 2009. Što se nikako ne bi moglo reći za tri preostale momčadi.

Čini se da je BMW ponovno zaglavio u problemima, dok su Williams i McLaren ispitivali vrlo ranu verziju prototipa.

"Naš je prototip za oko 18 kilograma teži od onoga kojeg planiramo za sljedeću godinu." rekao je Martin Whitmarsh njemačkom Auto Motor und Sportu.

Honda je bila prva momčad koja je glavninu svojih resursa fokusirala na 2009. i Auto Motor und Sport javlja da je njihov KERS trenutno najrazvijeniji od svih momčadi.

Izvor:
Speed
slika
f1 champs
Postovi: 147
Pridružen/a: 13 tra 2008, 22:11

Post Postao/la f1 champs »

Walter je napisao/la:Još jedna potvrda da se Honda najbolje pripremila za KERS

Honda vodeća u utrci razvoja KERS-a

Na posljednjim testiranjima u Jerezu svoju su interpretaciju KERS-a, sistema za obnovu kinetičke energije, ispitivali Honda, McLaren,Williams i BMW.

Već smo ranije prenijeli izjave Rossa Brawna o tome da je Honda na korak do finalne specifikacije spomenutog sistema koju će koristiti u 2009. Što se nikako ne bi moglo reći za tri preostale momčadi.

Čini se da je BMW ponovno zaglavio u problemima, dok su Williams i McLaren ispitivali vrlo ranu verziju prototipa.

"Naš je prototip za oko 18 kilograma teži od onoga kojeg planiramo za sljedeću godinu." rekao je Martin Whitmarsh njemačkom Auto Motor und Sportu.

Honda je bila prva momčad koja je glavninu svojih resursa fokusirala na 2009. i Auto Motor und Sport javlja da je njihov KERS trenutno najrazvijeniji od svih momčadi.

Izvor:
Speed

Situacija po tom pitanju izgleda dobro po Hondu ali ja sam jedan od onih koji misli da će od dobrog, naprednog ... KERS-a biti važnije kako će momčadi aute što bolje prilagoditi slick gumama, kako dobiti idealan raspored mase, najpovoljniju geometriju auta, zatim smatram da će snaga motora(kolko je razvijen) doći još više do izražaja,zatim kakav je mjenjač itd.
Mislim da je tu Honda dosta iza u odnosu na druge momčadi, mislim da će gotovo svi za početak sezone imati KERS, netko bolji netko lošiji,svakako da će momčad sa jakim KERS-om imati neku prednost ali ne mislim da će to biti ključno odnosno najvažnije.
Avatar
Ivan 26
Početnik
Početnik
Postovi: 321
Pridružen/a: 29 ožu 2006, 21:27
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: VARES
Kontakt:

Post Postao/la Ivan 26 »

Ufff, nesta ne kontam, da li je KERS OBAVEZAN za sljedecu godinu ili je OBAVEZAN za 2010 god.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Ivan 26 je napisao/la:Ufff, nesta ne kontam, da li je KERS OBAVEZAN za sljedecu godinu ili je OBAVEZAN za 2010 god.
samo malo treba pročitat po temi i sve nađeš,ali evo;
KERS nije obavezan nego se smije koristit već od slijedeće godine a obavezan je od 2010 ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
MarinkoLesh
Postovi: 14
Pridružen/a: 21 lis 2008, 18:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Dubrovnik
Kontakt:

Re: KERS

Post Postao/la MarinkoLesh »

Ja sam cuo price da je BMW najvise otisao na razovju KERSA ,i da ce odmah pri pocetku sezonu poceti sa KERSOM, dok ce Toyota sredinom uvesti KERS, ali je problem u tezini tog sustava te primjeni i uskladivanju njega airodinamici auta, cuo sam i price da se vodece momcadi bas nisu mucile na pripremi auta u slijedecoj sezoni. Nitko ne zna kako ce se kvariti KERS , ima puno stvari u cemu ce slijedeca sezona biti zanimljiva ali ipak mislim da se ova sezona ne moze pretici po zanimljivosti.
Ne mozes biti ruzna koliko ja mogu popit...Prekrasna si ovako u mraku
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: KERS

Post Postao/la zvjerko »

Evo malo K.E.R.S. a
Avatar
MarinkoLesh
Postovi: 14
Pridružen/a: 21 lis 2008, 18:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Dubrovnik
Kontakt:

Re: KERS

Post Postao/la MarinkoLesh »

Dobar video ali mi je jedino zao sto je na talijanskom a ne na engleskom, ali cu probati naci neki dio na engleskom hvala puno, Moguce tex ti ipak znas nesto o tome ipak ti je to donekle struka , ja im jedino ako im treba mogu spojiti zice ,ali i to jedva prvo treba zavrsiti skolu :D
Ne mozes biti ruzna koliko ja mogu popit...Prekrasna si ovako u mraku
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: KERS

Post Postao/la zvjerko »

MarinkoLesh je napisao/la:Dobar video ali mi je jedino zao sto je na talijanskom a ne na engleskom, ali cu probati naci neki dio na engleskom hvala puno
Bio je još jedan malo detaljniji ali - ili je maknut ili sam ja "tulav" da ga više ne mogu naći... u tom dijelu je ilustriran jedan od načina skladištenja i iskorištavanja energije neovisno o motoru već korištenjem K.E.R.S. a direktno na diferencijalu... ako nađem ... (a vidim da je tex nešta našao)
Avatar
MarinkoLesh
Postovi: 14
Pridružen/a: 21 lis 2008, 18:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Dubrovnik
Kontakt:

Re: KERS

Post Postao/la MarinkoLesh »

evo malo jednostavniji prikaz kersa ali malo je slab zvuk i nije ipak to neko auto ,ali mozda uspijete shvatiti uzivajte


Imaju dva nacina za uciniti kers , u videu se radi na mehanickom koji je malo kopliciraniji ,a ima ovaj sa akomulatorom i ostalim stvarima


schuey-post je uređen,editiraj postove
Ne mozes biti ruzna koliko ja mogu popit...Prekrasna si ovako u mraku
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: KERS

Post Postao/la zvjerko »

Evo trećeg koji ilustrira mehanički K.E.R.S.


...i ostavit ću texu da pojasni jer mi struja nije jača strana (obično završi šlusom i požarom) :D
Avatar
MarinkoLesh
Postovi: 14
Pridružen/a: 21 lis 2008, 18:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Dubrovnik
Kontakt:

Re: KERS

Post Postao/la MarinkoLesh »

Meni je struja struka ,a u formulama nalazost nema mjesta za mene jer bih ja prije ubio nekoga strujom nego sto bi tocno sklopio hh
Ne mozes biti ruzna koliko ja mogu popit...Prekrasna si ovako u mraku
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: KERS

Post Postao/la zvjerko »

Marelli predstavio K.E.R.S. link
Kome se neda čitati na engleskom ima prevedeno ovdje no ipak preporučam i otvaranje prvog linka zbog šeme rada sustava!
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: KERS

Post Postao/la MP4don »

Mene zanima na koji način će se ta akumulirana energija prenjeti na motor i kako će "dogoditi taj boost", preko čega? Znači, laički, kočenjem se preko pretvarača akumulira energija u bateriju/akumulator, zanima me sljedeći korak... Vozač vjerojatno ima neki pokazivač na volanu gdje vidi da je baterija puna, pritišće gumb i dolazi do boosta... zanima me što se događa u trenutku od pritiska gumba pa do pražnjenja baterije... Hvala
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: KERS

Post Postao/la zvjerko »

MP4don je napisao/la:Mene zanima na koji način će se ta akumulirana energija prenjeti na motor i kako će "dogoditi taj boost", preko čega? Znači, laički, kočenjem se preko pretvarača akumulira energija u bateriju/akumulator, zanima me sljedeći korak... Vozač vjerojatno ima neki pokazivač na volanu gdje vidi da je baterija puna, pritišće gumb i dolazi do boosta... zanima me što se događa u trenutku od pritiska gumba pa do pražnjenja baterije... Hvala
U principu ti je to generator/elektromotor mehanički povezan na mijenjač (točnije diferencijal jer će snagu prenositi i prikupljati neovisno o stupnju prijenosa - direktno na kotače) koji proizvodi energiju i akomulira je u baterije kada je pogonjen ali kada pustiš struju na njega iz onih prijespomenutihbaterija postaje elektromotor. Strujići bi to mogli bolje (preciznije) objasniti ali mislim da je i ovo dovoljno da shvatiš bit. Sa samim "indikatorom napunjenosti" nema problema jer boost se smije koristiti samo jednom u krugu, a kočenja (kada se puni) ima dovoljno da baterija bude cijelo vrijeme napunjena do "vrha".
Dakle - kad se pritisne gumb, osim motora koji razvija ???Kw elektromotor isporuči dodatnih 60Kw direktno na kotače.
Odgovori