Gume

Tehnološka strana Formule 1, razvoj bolida...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: GUME 2013.

Post Postao/la vidc »

onda je u pitanju kršenje pravila i lotus se može žaliti ukoliko je ovo napravljeno bez njihove suglasnosti.
kako god, ja se nadam da će ostati pri odluci o mijenjanju guma u svrhu povratka utrkivanja na f1 staze!
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: GUME 2013.

Post Postao/la F1NAC »

[quote="vidc"]onda je u pitanju kršenje pravila i lotus se može žaliti ukoliko je ovo napravljeno bez njihove suglasnosti.
kako god, ja se nadam da će ostati pri odluci o mijenjanju guma u svrhu povratka utrkivanja na f1 staze![quote]
Mislis mijenjanje u svrhu da red bull bude kompetitivniji i da matesic ne place.?
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: GUME 2013.

Post Postao/la vidc »

to je samo sekundarna posljedica
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: GUME 2013.

Post Postao/la F1NAC »

vidc je napisao/la:to je samo sekundarna posljedica
Samo da te pitan . Ukoliko nakon ovih promjena se forma red bulla podigne i pocinju pobjedivat i uzmu naslov na kraju sezone.uz pomoc tih guma hoce li to bit pravedno ?
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: GUME 2013.

Post Postao/la vidc »

red bull ima dvije pobjede od 5 utrka i vodi u oba poretka, nemaju oni šta "počet" pobjeđivat. možda je barcelona bila izuzetak i ustvari red bull-u ove gume odgovaraju dobro i možda baš oni najviše izgube ovom promjenom
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: GUME 2013.

Post Postao/la Cuky »

Iz Ferrarija...
These are difficult times for people with poor memories. Maybe it’s because of the huge amount of information available today that people are too quick to talk, forgetting things that happened pretty much in the recent past. Or maybe the brain cells that control memory only operate selectively, depending on the results achieved on track by their owners.

A classic example of this is the current saga regarding the number of pit stops. Voices have been raised to underline the fact that various teams, some of whom got to the podium and others who were quite a way off, made four pit stops in the recent Spanish Grand Prix, making the race hard to follow.

It’s a shame that these worthy souls kept quiet two years ago when, at the very same Catalunya Circuit and on the Istanbul track, five of the six drivers who got to those two podiums made exactly the same number of pit stops as did Alonso and Massa last Sunday in the Spanish Grand Prix.

In fact, there’s nothing new about winning a race making so many pit stops, even discounting those where it was down to changeable weather. One only has to look back to 2004, when Michael Schumacher won the French Grand Prix thanks to what was a three stop strategy, later changed to a four stopper. That was the key which allowed the multiple champion’s F2004 to get ahead of the then Renault driver, Fernando Alonso, who made three stops. And on that day and we remember it well, our strategy and the tyre supplier were showered with praise for allowing us to get the most out of the car.

Today however, it seems one must almost feel ashamed for choosing a strategy that, as always for that matter, is aimed at getting the most out of the package one has available. On top of that, if this choice emerges right from the Friday, because all the simulations are unanimous in selecting it, then why on earth should one feel embarrassed when compared to those who have gone for a different choice, only to regret it during the race itself.

IZVOR
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: GUME 2013.

Post Postao/la K1M1 »

Dakle u pravilima piše da se specifikacija guma ne smije mijenjati unutar sezone, jedino ako se sve ekipe slože. A vidimo da se nisu složile.. :? I kako je sad to moguće promijeniti protivno pravilima? Ah, da zaboravio sam da je u f1 sve moguće. #-o :)
I ja sam isto bio za promjenu guma jer je ovo u španjolskoj bilo smiješno, al tek sad vidim ovo pravilo što je gore cuky stavio...
Dakle opet se pogoduje red bullshitu, žalosno...

Inače, vrlo mi je zanimljiva ova izjava alguersuarija koji je pirellijev test vozač, možda te gume stvarno nisu toliki bauk, nego su ih jednostavno lotus i ferrari prokužili dok ostali nisu...

Pirellijev testni vozač, Jaime Alguersuari, smatra da ništa nije krivo s gumama te hvali Fernanda Alonsa i Kimija Raikkonena jer razumiju gume bolje od drugih.

"Ne vidim čemu cijela drama. Kada je Vettel dominirao 2011. i stvari su bile dobre, onda nije bilo razloga za žaljenje. Situacija je takva da jedni razumiju gume, a drugi ne. Tu su Alonso s Ferrarijem i Raikkonen s Lotusom koji rade bolji posao od drugih“, objasnio je Alguersuari.

"To se i meni dogodilo 2011. Imao sam loš start sezone i tek nakon polovice sezone smo počeli razumijeti gume."

http://www.index.hr/sport/clanak/lotus- ... 78199.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: GUME 2013.

Post Postao/la Cuky »

Još malo....
Which teams will be most affected by these changes?
Thermal management of the tyre is the key this year and teams like Ferrari, Lotus and Force India have prioritised this in their 2013 designs. All three have good aerodynamics, but they have engineered in a way to keep the tyre in its ideal operating window by a combination of a stable aero map, a mechanical package which is in sympathy with the tyre and a good set-up.

Red Bull has very good aerodynamic package, as it has for many years now, but inferior mechanical package and thermal management of the tyres.

These weaknesses assume less importance with the changes Pirelli is making, they are likely to increase the operating window of the tyres and increase the durability and that reduces the importance of the thermal management.

Znači, najveća razlika ovih guma je to što je uži temperaturni raspon u kojem ove gume funkcioniraju kako treba. Ferrari, Lotus i Force India su to primjetili i posložili bolide na način da temperaturno ne opterećuju gume previše.

Cijeli tekst možete čitati OVDJE
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: GUME 2013.

Post Postao/la vidc »

taj neki broj pit stopova spominje jedino pirelli,pa bih ja rekao da je ovo upućeno pirelliju. Matešić je nešto spomenuo u vezi toga u smislu da kada bi vozači stiskali cijelu utrku da bi morali u boks 8 puta što jako puno,ili možda nije.
4 ulaska u boks svakako nije puno ako vozači između odlazaka u boks voze tako da ne moraju previše razmišljati o gumama

EDIT: izjave ekipa ne znači da se iste nisu složile s promjenom pravila, pa vrištali bi okolo da je ovo urađeno bez njihovog pristanka. ovako samo gunđaju
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: GUME 2013.

Post Postao/la F1NAC »

vidc je napisao/la:red bull ima dvije pobjede od 5 utrka i vodi u oba poretka, nemaju oni šta "počet" pobjeđivat. možda je barcelona bila izuzetak i ustvari red bull-u ove gume odgovaraju dobro i možda baš oni najviše izgube ovom promjenom
ima pobjedu jer su imali cisti zrak odispred vecinu utrke , vidim kako pobjeđuju kad su u sredini .. pocne mateshit plakat :roll: . bitno da su svi srali po Ferrariju 2011 kad su zahtjevali da se smanji puhanje plinova u difuzor
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: GUME 2013.

Post Postao/la Cuky »

i još malo o VN Španjolske. Horner je rekao da je zbunjujuće za gledatelje kada pojedini vozači moraju 4 puta u boks i kada je u utrci ukupno 79 zaustavljanja...a gle ovo boldano:
This year, Ferrari's Fernando Alonso won the Spanish Grand Prix making four pit stops, and there were 79 pit stops in the entire race.

Red Bull team boss Christian Horner complained on Sunday that it was "too confusing for the fans", and that "it wasn't great" for his team to be heard telling their driver Sebastian Vettel not to race Lotus's Kimi Raikkonen when he came up behind him. Red Bull's owner Dietrich Mateschitz went further, saying F1 was not a sport any more.

In 2011, Vettel won the Spanish Grand Prix. He also made four pit stops and there were 77 pit stops in the entire race. There were no complaints from Red Bull then.
Doduše, sa ovim crvenim se slažem. Ali to je opet stvar različite strategije i da su bili na istoj nebi se ni našli u toj situaciji. Meni nije ni prije bilo toliko čudno ako bi neki vozač suparnika samo pustio naprijed ako su na različitim strategijama. Zašto gubiti vrijeme u borbi i time si upropastiti strategiju kada je krajnji rezultat ono što na kraju donosi bodove. Toga je bilo i bit će, promijenio Pirelli sad gume ili ne
If you want to know how hard drivers can push in a race, the best way is to compare both the race fastest lap and the average race lap time with the pole qualifying time.

I have compared data from the last four Spanish Grands Prix, including 2010. It gives an interesting result.

Although the cars were out-and-out faster on Bridgestones, there is very little difference in the offset from pole to fastest lap - even less if you use the data of the offset from the race winner's fastest lap and his qualifying time - or from pole to average race lap.

This would seem to undermine two key complaints being levelled at F1 at the moment - that the Pirelli tyres have dramatically affected the ability for drivers to push hard in races, and that this has markedly worsened in 2013.

It also rather undermines Pirelli's claim that the cars are three seconds a lap faster this year and that this is overworking the tyres.

Cijeli tekst iz kojeg sam izvadio ova dva citata: [ulr=http://www.bbc.co.uk/sport/0/formula1/22543884]LINK[/url]
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: GUME 2013.

Post Postao/la F1NAC »

ali mi je smijesan taj Dietrich , kad im ne ide onda F1 nije sport vise al kad im ide je tišina :roll:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: GUME 2013.

Post Postao/la vidc »

hmmmmmmm,koji li je vozač izjavio istu stvar 2006. godine...
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: GUME 2013.

Post Postao/la gringo73 »

Odmah da razjasnim na početku (a zna se za koga navijam): Vettel mi nije visoko na listi simpatičnosti, a RBR je PUNO niže. Kog smatram kao top vozača ove godine ( u bolidu koji ga može odvest do titule)? Alonso i Kimi! Obojica odlično funkcioniraju i na ovakvim gumama. Jesam li za promjenu koju je Pirelli najavio? - jesam!!! Zašto - zato što volim više F1 nego navedeni dvojac. Vozački dvojac moje momčadi je toliko daleko od ozbiljnije prijetnje postolju (a kamoli pobjedi), niti ih ikakva promjena strukture guma može značajnije ni poboljšat ni pogoršat, tako da mislim da mogu objektivnije sagledat stvar. Valjda! ;)
Ja ne znam šta se događa iza zavjesa s gumama. Već prošlogodišnji (početak sezone) Loto/Bingo s gumama je bila stvar koju nisam mogao progutat, ali se nakon prvih 5-6-7 trka to svelo na neku "normalu". Nitko mi ne može tvrdit da je Maldonado s Williamsom mogao bit bržii od Alonsa, Kimija, Vettela ili Hamiltona prošle godine u Španjolskoj! U normalnim uvjetima, a oni su bili te nedjelje. Ne znam kakva su pokusiranja tad bila, ali je ubrzo nakon toga prestalo...izgovor je bio "svi su shvatili ako gume funkcioniraju". Ako je netko pobijedio u 2-3 trci, a u četvroj "zaboravio" kako gume funkcioniraju ona ga *ebi! Ali ajd, prošlo je to "kolo sreće" i F1 je počela sličit na onome što je trebala biti. Mislio sam da će ove godine F1 (s gumama) nastaviti na onome gdje je stala prošle godine: onaj tko nije u međuvremenu riješio probleme s potrošnjom guma, imat će ih i ove godine. Ali očito ne. Nakon VN Kine, koja je po meni najžalosnija trka F1 u zadnje vrijeme, u kojoj se nisu trkali vozači između sebe, nego su imali zadatak odradit određeni broj krugova s određenim brojem setovima guma u što kraćem vremenskom roku. Netko je usporedio kao endurance trka, ali u kraćem formatu. Nakon negodovanja vozača, (određenih) momčadi, ali i publike i novinara jasno je bilo da Pirelli usro stvar. Promjena guma za Španjolsku je trebao značit da nema pokusiranja, nego ziheraški na najtvrđe komponente. I šta smo otkrili? Da ni s tim komponentama auto ne može završit trku ako nije bilo barem 3 promjene guma! To je za mene previše! Znači, da je Pirelli ovdje išao kao u Australiji, malo avanturistički, imali bi koliko? 5-6-7 ulazaka u boks. Uvijek možemo reć: tako je svima. Da, ali to (po meni) nije to. Navijači su pred početak sezone tražili da gume MALO začine "show" (mrzim tu riječ u F1 kontekstu), ali ispada da je začin glavna stvar! To je kao da jedeš vegetu s malo piletine! :D
Da se (opet) opravdam: nisam ekstremni konzervativac. :p KERS mi nije loša ideja (uvoz iz U.S.), možda ne najbolje riješena kroz trku, ali OK. DRS također: da ja odlučujem bila bi samo jedna zona, i to samo na stazama i mjestima gdje su prelasci s vremenom (načinom kako bolidi funkcioniraju) postali "nemogući".
Znam da određeni navijači neće biti za promjenu "usred" sezone, ali meni je glupo da se trka F1 doslovno vrti oko guma. Jel se moglo ranije kritizirat Pirelli - moglo je. Zašto nije - to mi najmanje znamo. Jel Pirelli jedini krivac za ovo stanje - sumnjam. Ovo će biti popravak, koji se možda dogodio i prošle godine ali se nije o njemu pisalo/znalo. Meni je drago da je došlo do ovog, jer ne bih volio gledat sezonu u kojoj svaka trka ima 80ak ulazak u boks.
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: GUME 2013.

Post Postao/la K1M1 »

slažem se, lijepo objašnjeno..
ja sam pak još uvijek u nedoumici dal biti za promjenu ili protiv. :)
sa jedne strane sam za, zbog same f1, utrkivanja... ove gume jednostavno ne daju vozačima da stišću i voze najbolje i najbrže što znaju, što je i sama bit f1..
s druge strane sam protiv promjene jer će to pak značiti lagano krstarenje vettela do četrvrtog naslova u dominantnom RB-u, što definitivno ne želim vidjeti. :)
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: GUME 2013.

Post Postao/la Armanini »

ja sam za ukoliko ce odnos snaga ostat jednak :)

zapravo rado bi da se merc digne obzirom da nema mcma, samo bi kao i svi da rbr ne bude dominantan..
rbr kao drugi bolid mi je skroz ok i nimalo mi nije iritantan.. samo da je netko ispred i onda je all is good..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: GUME 2013.

Post Postao/la Cuky »

Vidim da si se dotakao DRS-a i KERS-a.

KERS je meni OK, možda dogodine bude pravi push-to-pass kao u U.S. natjecanjima gdje im pritiskom na gumb pojačaju turbo ako se ne varam, pošto oni nemaju nikakav KERS. Ima određeno (mislim da je 20-ak) koliko se može puta koristiti u utrci, bilo za obranu ili napad, pa koristi kako misliš da je najbolje.

DRS je meni OK, ali je previše po meni prednost za ovog iza. To mi se sviđa što su u WSbR riješili kao i amerikanci sa push-to-pass: Može ga bilo tko, bilo kad i bilo gdje na stazi koristiti, ali ima ograničeno koliko puta u utrci
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: GUME 2013.

Post Postao/la Alonso-champ »

Alonsista hasta la muerte..
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: GUME 2013.

Post Postao/la gringo73 »

Paul Hembery Q&A: Pirelli’s view on the secret Mercedes test controversy - još nisam pročitao, pa ne znam jel intervju vrijedi. ;)
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: GUME 2013.

Post Postao/la F1NAC »

Q: Did you ask anyone else to do that test, or was it just Mercedes?

“We invited all the teams to do 1000kms testing, some replied, some didn’t.”

Q: But that was last year?

“Some replied, some didn’t…”

Q: But for this specific test…

“We don’t need to. Some replied and some didn’t…”
hebote koji odgovor :roll:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: GUME 2013.

Post Postao/la Toon »

Ne vrijedi ni čitati...pravi se blesav...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: GUME 2013.

Post Postao/la Dr. DJ »

F1NAC je napisao/la:
Q: Did you ask anyone else to do that test, or was it just Mercedes?

“We invited all the teams to do 1000kms testing, some replied, some didn’t.”

Q: But that was last year?

“Some replied, some didn’t…”

Q: But for this specific test…

“We don’t need to. Some replied and some didn’t…”
hebote koji odgovor :roll:

Striktno se drže priče #-o
1982 UCV 1919
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: GUME 2013.

Post Postao/la Toon »

Kanada - gume koje su se nekad raspadale nakon četiri kruga sad odjednom bez problema izdrže dvadesetak i više. A sad ili su svi odjednom naglo dobili prosvjetljenje i shvatili kako te gume funkcioniraju (samo da podsjetim da im je prošle godine trebalo za to 2/3 sezone) ili (u što je meni prihvatljivije povjerovati) - to nisu iste gume sa početka sezone...klasično manipuliranje...vidjeli su da su nešto zahebali i promijenili...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: GUME 2013.

Post Postao/la Cuky »

ili je Montreal jedna od staza koja najmanje opterećuje gume dok su npr. Sepang, Sanghai, Sakhir i Barcelona zbog dugih brzih zavoja smrt za te iste gume. Uz to dodaj i hladnije vrijeme ovaj vikend i očito je da će tu u prednosti biti oni koji su jači prema gumama jer će ih brže dovesti na optimalnu temperaturu

Da se razumijemo, situacija jest čudna...ali dok se ne dokaže suprotno uvjeren sam da će povratkom na normalne staze i situacija sa gumama doć na "normalu".
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
nikolaf1
Početnik
Početnik
Postovi: 196
Pridružen/a: 09 lip 2013, 21:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: GUME 2013.

Post Postao/la nikolaf1 »

Cuky je napisao/la:ili je Montreal jedna od staza koja najmanje opterećuje gume dok su npr. Sepang, Sanghai, Sakhir i Barcelona zbog dugih brzih zavoja smrt za te iste gume. Uz to dodaj i hladnije vrijeme ovaj vikend i očito je da će tu u prednosti biti oni koji su jači prema gumama jer će ih brže dovesti na optimalnu temperaturu

Da se razumijemo, situacija jest čudna...ali dok se ne dokaže suprotno uvjeren sam da će povratkom na normalne staze i situacija sa gumama doć na "normalu".
Ma Kanada je bila specificna. Staza kao staza nije zahtjevna za gume, a i vrijeme je bilo tako, da te gume nisu temperaturno bile opterecene. Tako da je skup ovih cimbenika, napravio takvu situaciju.

A sto se tice pravila, odn. ovogodisnjih guma, ja sam za to da se one ne mijenjaju u sredini sezone. Jednostavno, to nije u redu. Mislim, da niko nije kriv Mercedesu i Red Bulu sto nisu postavili bolide kao sto su to uradili Ferrari, Lotus i Force India. Mislim, F1 je takav sport. Ako skuzis nesto sto drugi ne, onda si u prednosti. Zasto Red Bulu nisu ukidali blown difuzor u pola sezone. Neko ce reci, pa eto zato sto je to ipak aerodinamika jednog bolida. Ali i gume su, kad se sve uzme u obzir mehanika i aerodinamika bolida, prema tome to je apsolutno ista stvar. Prema tome, mijenjati gume u sredini sezone je totalno bez veze. Svi su dobili isti materijal i svi su imali istu kolicinu vremena da se prilagode. To je logika..
FORZA FERRARI !!!
Odgovori