Felipe Massa

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Felipe Massa

Post Postao/la McLewis »

Kao što sam već rekao na temi ferrari, sve svoje 4 pobijede je ostvario kada je bio na pole positionu!!! Nije uspio doći do pobjede s lošim bolidom i s lošije startne pozicije!!!!
McLaren u <3
Avatar
Emerson Fittipaldi
Početnik
Početnik
Postovi: 314
Pridružen/a: 13 svi 2007, 22:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Dubrovnik

Post Postao/la Emerson Fittipaldi »

Kao što gospodin Jergović kaže "dobar koliko mu je i auto dobar" (mislim ne znam jeli to kaže za Massu ali za neke) , to je moje mišljenje o Massi.
Nemam neko veliko mišljenje o njemu i nije mi baš drag. :roll:
Avatar
*Silver Arrows*
Početnik
Početnik
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 tra 2007, 14:15

Post Postao/la *Silver Arrows* »

Pobjede se i ostvaruju samo u dobrom autu ;)
Po meni isto nije neka vozacina, ali ove godine ima priliku zivota, bitno mu je iskoristiti iskustvo poznavanja Bridgestonovih guma ;)
slika
Vodafone McLaren Mercedes
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Felipe Massa, KOLIKO JE STVARNO DOBAR?

Post Postao/la Scuderia »

*silberpfeil je napisao/la:Kao što sam već rekao na temi ferrari, sve svoje 4 pobijede je ostvario kada je bio na pole positionu!!!
ako ima dobro pripremljen bolid za kvalifikacije,normalno da ce se potrudit da bude 1. a ne npr.5 da se dokaze nekome
slika
Avatar
*Silver Arrows*
Početnik
Početnik
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 tra 2007, 14:15

Re: Felipe Massa, KOLIKO JE STVARNO DOBAR?

Post Postao/la *Silver Arrows* »

Scuderia je napisao/la:
*silberpfeil je napisao/la:Kao što sam već rekao na temi ferrari, sve svoje 4 pobijede je ostvario kada je bio na pole positionu!!!
ako ima dobro pripremljen bolid za kvalifikacije,normalno da ce se potrudit da bude 1. a ne npr.5 da se dokaze nekome
slazem se ;)
slika
Vodafone McLaren Mercedes
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

ali pravi vozači ako zakažu u kvalama, ili ako im bolid nebude dobar na kvalifikacijama, u utrci poboljšaju plasmana. alonso prošle godine u bahreinu krenuo 4 a završio 1 itd...
McLaren u <3
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Ne znam koliko je dobar, no vjerojatno prilično dobar kad vozi u F1.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Avatar
McLaren Mercedes
Početnik
Početnik
Postovi: 237
Pridružen/a: 17 ožu 2007, 12:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Karlovac

Post Postao/la McLaren Mercedes »

Da nije dobar vozač ne bi vozio za Ferrari. Mislim da to sve govori.
Meni je osobno ok.
Jedan jedini i neponovljivi Vodafone McLaren Mercedes MP4-22
vyeron
Postovi: 34
Pridružen/a: 06 ožu 2007, 13:55
Navijam za: Nikoga

Post Postao/la vyeron »

ej ja mislim da je dobar ali ne toliko da bude u momčadi rangiran isprid kimija. mislim da mu je ova sezona životna prilika ako misli osvojit naslov barem dok je u ferrariju, (tko zna možda jednog dana dođe u momčad koja će biti toliko ispred svih, al iskrenu u to sumnjam) jer već će sljedeće sezone kimi bit domaći u momčadi i znat će kako bolid diše. al nadam se da će to dokučit još i ove sezone
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Ja oduvijek navijam momčadski a to je za Ferrari...........Ove sezone u Ferariju navijam za Massu...........Iskreno Kimije je bolji vozač ali Massa mi je draži.......No nemožemo reći da je Massa loš vozač, kao i što je neko prije mene reko da nije dobar nebi bio u Ferrariju..........
a što se tiće koliko je dobar.....prema meni ako ima dobar bolid dovoljno je dobar da osvoji prvenstvo, iako će ga u tome malo sputavati njegov stil vožnje koji se meni sviđa a to je da ide na sve ili ništa kao što smo imali ove sezone priliku vidjeti............takav stil vožnje ove godine baš i ne prolazi jer će ove godine sezonu osvojiti vozač koji će ćesče biti među bodovima (postolja) nego oni koji će malo biti pobjednik a malo biti u mehaničarskim kvarovima.....(u to spada i poredak od petog mjesta nadolje.........)
1982 UCV 1919
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

*silberpfeil je napisao/la:ali pravi vozači ako zakažu u kvalama, ili ako im bolid nebude dobar na kvalifikacijama, u utrci poboljšaju plasmana.
AKO...............
slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

meni se massa nesviđa po ničemu!!!!!
McLaren u <3
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

*silberpfeil je napisao/la:meni se massa nesviđa po ničemu!!!!!
shvatio sam u tvom prvom postu ;)
Meni je Massa dobar,zelio bi da osvoji prvenstvo da pokaze da i jedan "srednji" vozac (kako ga neki nazivaju) dobije pokraj hladnokrvnog Finca i Alonsa
slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Scuderia je napisao/la:
*silberpfeil je napisao/la:meni se massa nesviđa po ničemu!!!!!
shvatio sam u tvom prvom postu ;)
Meni je Massa dobar,zelio bi da osvoji prvenstvo da pokaze da i jedan "srednji" vozac (kako ga neki nazivaju) dobije pokraj hladnokrvnog Finca i Alonsa
iz tvojih usta u božje uši...........
1982 UCV 1919
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

Massa... Massa

Mislim da nema rasprave o tome da li je on dobar. Da nije dobar ne bi ga ferrari uzeo 2003. (kad je neprekidnim testiranjima utro put za onu strasnu Schumijevu 2004.)
Da nije dobar ne bi u svojoj prvoj Ferrari sezoni osvojio 3 pole-a i pobijedio Michaela 2 puta.

Pitanje je KOLIKO je on dobar?
Po mom mišljenju nije niti zabljeskujuce brz kao Kimi, niti je kompletan i inteligentan kao Alonso...

Ono zbog ćega bi on mogao osvojiti prvenstvo je veliko poznavanje Bridgestone guma (B gume iz 2004. su gotovo identicne ovogodisnjima, a upravo na njima je Felipe testirao 2003.)

Podrska koju mu unutar Ferrarijeve ekipe daju Schumacher i Nicholas Todt. (Ne zaboravimo da je 2006. učio od Schumija na vrhuncu svoje snage, a to nije malo)

Nacin na koji je poslozen F2007 gotovo u potpunosti odgovara Massinom nacinu voznje.

Dakle, Felipe, now or never... Jer kada Kimi i Alonso sve "posloze" u svom nacinu voznje... Bye bye :lol: ;)
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

SempreGilles je napisao/la:Massa... Massa

Mislim da nema rasprave o tome da li je on dobar. Da nije dobar ne bi ga ferrari uzeo 2003. (kad je neprekidnim testiranjima utro put za onu strasnu Schumijevu 2004.)
Da nije dobar ne bi u svojoj prvoj Ferrari sezoni osvojio 3 pole-a i pobijedio Michaela 2 puta.

Pitanje je KOLIKO je on dobar?
Po mom mišljenju nije niti zabljeskujuce brz kao Kimi, niti je kompletan i inteligentan kao Alonso...

Ono zbog ćega bi on mogao osvojiti prvenstvo je veliko poznavanje Bridgestone guma (B gume iz 2004. su gotovo identicne ovogodisnjima, a upravo na njima je Felipe testirao 2003.)

Podrska koju mu unutar Ferrarijeve ekipe daju Schumacher i Nicholas Todt. (Ne zaboravimo da je 2006. učio od Schumija na vrhuncu svoje snage, a to nije malo)

Nacin na koji je poslozen F2007 gotovo u potpunosti odgovara Massinom nacinu voznje.

Dakle, Felipe, now or never... Jer kada Kimi i Alonso sve "posloze" u svom nacinu voznje... Bye bye :lol: ;)
to si dobro reko. Nekažem da je loš nego da je previše uzvikan!!!
McLaren u <3
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

Da nije dobar nebi bio tu gdje je niti bi ove sezone imao te dvije pobjede ali po meni nije među najboljim vozačima nego ima trenutno najbrži auto kroz čitavu ovu sezonu (osim u monaku) od Alonsa i Hamiltona dok Kimi ima problema sa navikavanjem na Ferrari i bridgestone.
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

sa dobrim bolidom svatko može pobijedit!!!! pobijedio je kad je imao pole a kad starta odozada nema ga nigdje
McLaren u <3
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la FICHO »

*silberpfeil je napisao/la:kad starta odozada nema ga nigdje
Melbourne, startao 22. završio 6. Meni sasvim solidno.
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

kimi prošle godine u bahreinu s ne toliko dobrim mclarenom startao 22 a završio 3. miha u monte carlu iz boxa pa 5., kimi 2005. startao u japanu 19 mislim i pobijedio......
McLaren u <3
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

*silberpfeil je napisao/la:sa dobrim bolidom svatko može pobijedit!!!! pobijedio je kad je imao pole a kad starta odozada nema ga nigdje
sta ga tako pljujes?
Upitaj se malo za Hamiltona
Nikad nije bio odozada a u svih 5 utrka 5 postolja
slika
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la FICHO »

*silberpfeil je napisao/la:kimi prošle godine u bahreinu s ne toliko dobrim mclarenom startao 22 a završio 3. miha u monte carlu iz boxa pa 5., kimi 2005. startao u japanu 19 mislim i pobijedio......
Sve to stoji, samo je ove godine puno puno teže preticat.

Primjer: Kimi ove godine u Monte Carlu, ista taktika kao Schumacher prethodne...
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

*silberpfeil je napisao/la:kimi prošle godine u bahreinu s ne toliko dobrim mclarenom startao 22 a završio 3. miha u monte carlu iz boxa pa 5., kimi 2005. startao u japanu 19 mislim i pobijedio......
17. ;)
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

da ali hamiltonu je ovo prva godina u f1 i u sepangu je krenuo 4. a završio 2. i pritom massu obišo s vanjske strane ko početnika i na kraju je još massa izletio dok ga je pokušo proć
McLaren u <3
Odgovori