Timo Glock

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: Timo Glock

Post Postao/la Walter »

Postao popularan ni kriv ni dužan.
slika
Avatar
tomidix
Test vozač
Test vozač
Postovi: 734
Pridružen/a: 21 ruj 2007, 15:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonsa i RF1Team
Lokacija: Prva lijevo...

Re: Timo Glock

Post Postao/la tomidix »

Tako je... Felipe moze rec hvala svojim mehanicarima za ono u singapuru i jos puno toga... Madarska recimo je za jedno veliko Grazie Ferrari...
SIEMPRE FIELES A FERNANDO ALONSO... RF1Team!!!
"Renault will remain his family, we will miss him - but he will miss us!" - Thank you Fernando!
FA: "Renault is a team and a group of people that I will always keep in my heart."
Avatar
super_didi
Postovi: 119
Pridružen/a: 19 lis 2008, 17:08
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Lewisa Hamiltona
Lokacija: Zagreb

Re: Timo Glock

Post Postao/la super_didi »

Q: How did the rain at the end of the race affect your strategy?
Timo Glock: In the final laps we saw that we had the opportunity to make up some places due to the rain. It started to rain lightly on parts of the circuit with around six laps to go and at that stage everyone was on dry tyres. We took the decision to stay out on dry tyres even though the intensity of the rain was increasing we were sure we could make up positions when the other cars pitted for wet weather tyres and because it was only on the last couple of laps that the wet tyre was superior. We stayed out and I was up to fourth but it was not easy in those conditions in the last laps.
Q: What was it like in wet conditions with dry tyres?
TG: It was not so bad until the final lap when the rain really began to come down very heavily and it was just impossible. It was so difficult to just keep the car on the track because it was very wet and the car was basically undriveable in those conditions. I was sliding everywhere, with absolutely no grip at all.
Q: Were you taking it easy on the final lap?
TG: Absolutely not! It was completely the opposite; the final lap was one of the hardest laps I have done in Formula One because there was no grip at all and on dry tyres it was almost impossible to keep the car on track. I was pushing really hard to keep fourth place and if you look at the lap times I was actually faster than Jarno on the final lap and he was the only other car on dry tyres at that stage.
Q: Was it the right decision to stay on dry tyres?
TG: Absolutely no doubt about it. We were running seventh before the rain came and we would have probably finished there if it had been totally dry. Instead we finished sixth so that shows the strategy was the right one.
Q: Did you realise the significance of Lewis Hamilton fighting with you on the final lap?
TG: To be honest I was racing for Toyota and my place which is the correct thing to do. I didn't even know that Lewis was directly behind me. The team told me that Sebastian Vettel was catching me and they kept me updated on his position but I was concentrating so hard on keeping the car on the track. I didn't even know that Lewis had overtaken me until after the race. I was passed by three or four cars on the final lap and it was not easy to keep track of what was going on
˝Demokracija je stalna sumnja da je više od polovice ljudi u pravu više od polovice vremena!˝
- E. B. WHITE
Avatar
brainstorm
Test vozač
Test vozač
Postovi: 572
Pridružen/a: 07 srp 2007, 23:03
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Daruvar

Re: Timo Glock

Post Postao/la brainstorm »

zajebo je Massu samo tako...
Morao je barem onu ravnicu na kraju kruga odvesti u punoj brzini.
Sumnjivo... :?
Stay on top but remain from the underground.
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: Timo Glock

Post Postao/la MP4don »

Glock je ugrožavao Lewisa svojim ostankom na stazi, zamalo je uspio... da je otišao u boks, ne bi bilo ni riječi... ;) Tako da, budimo malo realni...

I svaka čast čovjeku kako je uspio ostati na stazi s takvim gumama po kiši... moramo reći da je jako puno pokazao ove sezone...
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
garx
Početnik
Početnik
Postovi: 219
Pridružen/a: 22 ruj 2007, 12:44

Re: Timo Glock

Post Postao/la garx »

za sve teoreticare zavjere, koji bi sami odvozili taj krug po kisi bolje od glocka, koji je ocito p.... i bijedni prodani lik u velikoj zavjeri
evo jedan link....

http://www.youtube.com/watch?v=VBfWM7um ... re=related

malo dulje traje, ali pokazuje koje probleme ima covjek koji vozi superautomobile (ferrari, porsche, bugatti, mclaren) kada sjedne u f1 po suhom!
a lik je probao sve prije toga.

uglavnom, stvar je u tome da je f1 vrlo, vrlo precizan stroj, koji funkcionira u vrlo, vrlo kontroliranim uvijetima...
i da tome nije tako, kao sto briju teoreticari zavjere, vjerujem da bi ferrari sigurno protestirao...
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Timo Glock

Post Postao/la King iCool »

Pogledajte ovo,lijepo se vidi kako se glock muči. Od 1:45 gledajte.
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Re: Timo Glock

Post Postao/la Senna »

Jadan čovjek razapeli ga ni krivog ni dužnog :)
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Timo Glock

Post Postao/la edo »

MP4don je napisao/la:Glock je ugrožavao Lewisa svojim ostankom na stazi, zamalo je uspio... da je otišao u boks, ne bi bilo ni riječi... ;) Tako da, budimo malo realni...

I svaka čast čovjeku kako je uspio ostati na stazi s takvim gumama po kiši... moramo reći da je jako puno pokazao ove sezone...
Nadji moj post gore i vidi jeli realan,na ovom forumu niko ne gleda realne postove,vec samo one koji odgovaraju
nekome da bi mu proturijecio...
BH FORD KLUB-FORZA FELIPE...
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: Timo Glock

Post Postao/la MP4don »

edo je napisao/la:
MP4don je napisao/la:Glock je ugrožavao Lewisa svojim ostankom na stazi, zamalo je uspio... da je otišao u boks, ne bi bilo ni riječi... ;) Tako da, budimo malo realni...

I svaka čast čovjeku kako je uspio ostati na stazi s takvim gumama po kiši... moramo reći da je jako puno pokazao ove sezone...
Nadji moj post gore i vidi jeli realan,na ovom forumu niko ne gleda realne postove,vec samo one koji odgovaraju
nekome da bi mu proturijecio...
Odgovarao sam na post brainstorm-a... ;)
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
McLarem
Test vozač
Test vozač
Postovi: 581
Pridružen/a: 10 lis 2008, 19:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: Sanski Most BiH

Re: Timo Glock

Post Postao/la McLarem »

da je kojim slucajem stala kisa pitam se samo
(dali bi to navinacima ferarija bilo realno)
i bili onda pricali o Timu tako ko sto sad pricaju,
onda bi se pricalo kako ce on doci u farari za koju godinu ili dvije.
U svakm slucaju da je otiso u box ili ne (kao sto se vukao po stazi)
Hamilton bi bio prvak. Samo u slucaju da je kisa stala to bi ostavilo titulu
Masi. Tako da nemoj te se ljutiti na Gloga, jer samo bi sreca mogla pomoci
Masi da osvoji ovu titulu (a ferari je nije imo nikako ove sezone)
LEWIS HAMILTON SVETSKI PRVAK OD 2008 DO 2020! ZA REDOM samo za majstor iz maranella
slika
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Timo Glock

Post Postao/la Felipe Massa »

Nemam nista protiv Hamiltona.Al koliko decka dizaju u nebesa to je nevjerovatno.Svi odmah milsle dosao je novi Sumaher.Polako treba vidjeti kako ce McLaren biti konkurentan za 2-3 godine kad Ron Denis ode iz svijeta F1.Da li ce onda McLaren moci pratiti Ferrari.Ferrari je vec prosao taj period odlazenja kljucnih ljudi iz tima Ros Brown i Michaela Schumachera.Ali uvjek al zapamtite uvijek ce ostati mrlja na naslov Lewisa Hamiltona iz 2008 godine.Mozda Glock stvarno nije htio propustiti Hamiltona ali desilo se ono sto ce ostaviti upecatljiv trag na GP Brazil 2008 i na cijelu sezonu 2008.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: Timo Glock

Post Postao/la MP4don »

Felipe Massa je napisao/la:Nemam nista protiv Hamiltona.Al koliko decka dizaju u nebesa to je nevjerovatno.Svi odmah milsle dosao je novi Sumaher.Polako treba vidjeti kako ce McLaren biti konkurentan za 2-3 godine kad Ron Denis ode iz svijeta F1.Da li ce onda McLaren moci pratiti Ferrari.Ferrari je vec prosao taj period odlazenja kljucnih ljudi iz tima Ros Brown i Michaela Schumachera.Ali uvjek al zapamtite uvijek ce ostati mrlja na naslov Lewisa Hamiltona iz 2008 godine.Mozda Glock stvarno nije htio propustiti Hamiltona ali desilo se ono sto ce ostaviti upecatljiv trag na GP Brazil 2008 i na cijelu sezonu 2008.
Ti si počeo gledati F1 na polovici ove sezone ili?

Znaš ponašanje izlizanih guma za suho na mokroj podlozi?

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Jel' znaš tko je mogao dobiti naslov da je Glock izdržao do cilja?

Jel' znaš gdje bi Glock bio da je otišao po odgovarajuće gume?

#-o #-o #-o
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: Timo Glock

Post Postao/la One and only »

Felipe Massa je napisao/la:Nemam nista protiv Hamiltona.Al koliko decka dizaju u nebesa to je nevjerovatno.Svi odmah milsle dosao je novi Sumaher.Polako treba vidjeti kako ce McLaren biti konkurentan za 2-3 godine kad Ron Denis ode iz svijeta F1.Da li ce onda McLaren moci pratiti Ferrari.Ferrari je vec prosao taj period odlazenja kljucnih ljudi iz tima Ros Brown i Michaela Schumachera.Ali uvjek al zapamtite uvijek ce ostati mrlja na naslov Lewisa Hamiltona iz 2008 godine.Mozda Glock stvarno nije htio propustiti Hamiltona ali desilo se ono sto ce ostaviti upecatljiv trag na GP Brazil 2008 i na cijelu sezonu 2008.
Zašto će ostati mrlja na naslovu Lewisa Hamiltona? Zbog toga što Timo Glock ne zna voziti po kiši na gumama za suho?
Razumijem zašto to govoriš, ali moraš malo ostaviti po strani navijačke strasti i realno pogledati stvari. Glock je u zadnjem krugu napravio čudo samo što je ostao na stazi. Da je uspio ostati ispred Lewisa bio bih mu mnogo zahvalan. Ovako jbg shit happens :(
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Timo Glock

Post Postao/la Felipe Massa »

dledam F1 10-ak godina mada se sjecam nekih trka i ranije tako da itekako dobro znam modernu F1.I znam da je Glock bar malo mogao zasmetati Hamiltonu u zadnjem zavoju posto je bila direktna borba za pozicije.Al ne Hamiltonu se svak mora sklanjati.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
MP4don
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1004
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 11:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren - Mercedes
Lokacija: Paragon

Re: Timo Glock

Post Postao/la MP4don »

Felipe Massa je napisao/la:dledam F1 10-ak godina mada se sjecam nekih trka i ranije tako da itekako dobro znam modernu F1.I znam da je Glock bar malo mogao zasmetati Hamiltonu u zadnjem zavoju posto je bila direktna borba za pozicije.Al ne Hamiltonu se svak mora sklanjati.
Da, pobrat ga kao što je to Massa učinio u Japanu... :lol: :roll: Pa on nije mogao ubrzavati iz zavoja, a kamoli da se miče po stazi bez TC-a...
...::: // Hamilton United \\ :::...

Ti koji ovo čitaš, odi zuri u sunce ili tako nešto!!!

DOKAZ DA JE SCHUMY LEGENDA:

http://www.youtube.com/watch?v=Y2J_zxn6Sts" onclick="window.open(this.href);return false;

LOL
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Timo Glock

Post Postao/la Felipe Massa »

Hamilton je kriv za sudar u Japanu.Vidio je da ne moze proci Massu ali je ipak isao i dobio je sta je zasluzio.Nije mogao maketi bez TC malo sutra.Nije htio
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: Timo Glock

Post Postao/la One and only »

Felipe Massa je napisao/la:dledam F1 10-ak godina mada se sjecam nekih trka i ranije tako da itekako dobro znam modernu F1.I znam da je Glock bar malo mogao zasmetati Hamiltonu u zadnjem zavoju posto je bila direktna borba za pozicije.Al ne Hamiltonu se svak mora sklanjati.
Po tvojoj teoriji mogao je Glock i udariti Hamiltona i tako riješiti sve dileme. Po onakvoj kiši ni Senna ni Schumacher ne bi mogli boriti se na gumama za suho. Jednostavno kiša je bila prejaka.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Timo Glock

Post Postao/la gringo73 »

Svi postovi koji nisu bili vezani za temu (a počeli su se pretvarat u svađu) su obrisani. Zamilo bih sve da se drže teme.
slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Timo Glock

Post Postao/la King iCool »

Felipe Massa je napisao/la:dledam F1 10-ak godina mada se sjecam nekih trka i ranije tako da itekako dobro znam modernu F1.I znam da je Glock bar malo mogao zasmetati Hamiltonu u zadnjem zavoju posto je bila direktna borba za pozicije.Al ne Hamiltonu se svak mora sklanjati.
Mogao je zasmetati Vettelu pa nije,a zašto? Jer se nema smisla braniti po takvim uvjetima i na krivim gumama. Pogledaj samo koliko je Hami imao prednost pred Glockom na ktaju,više od 5sec. koje je dobio samo na zadnjih nekoliko metara. Ali ćemu ja to pričam kad ćeš ti opet da se Glock mogao obranit.
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Timo Glock

Post Postao/la Felipe Massa »

Naravno da se Glock mogao braniti
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Timo Glock

Post Postao/la King iCool »

Felipe Massa je napisao/la:Naravno da se Glock mogao braniti
:stupid:
Stari,malo objektivnosti ti ne bi škodilo.Ali s druge strane,svatko ima pravo na svoje mišljenje pa ako je to tvoje... #-o
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Re: Timo Glock

Post Postao/la zvjerko »

Felipe Massa je napisao/la:Naravno da se Glock mogao braniti
Ma nije! Ponestalo mu ulja, čavala i, gle vraga, gatling mu bio prazan pa nije mogao napucati Hamiltona!
Nemoj tražiti isprike na krivom mjestu! Sezonu je zmrdao ferrari, a Timo Glock je odradio najbolje šta je mogao za sebe i ni za koga drugoga pa ni Hamiltona...
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Timo Glock

Post Postao/la gringo73 »

U par dana ovo je drugi put da se brišu postovi koji apsolutno nisu vezani za temu!!! Od sada će padat službene opomene!
slika
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Timo Glock

Post Postao/la lux007 »

mogao se braniti ali se ne zna dali bi se uspio obraniti :D
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Odgovori