Fernando Alonso [#14]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

don_vicenzo je napisao/la:finalmente kaze flavio.... :D


bravoooooooooooooo alonsooooooooooooo, bravooooooooooooo renault..... :D
rekao je "cazzo finalmente" :smijeh:
kakav tip :smijeh:
Avatar
don_vicenzo
Test vozač
Test vozač
Postovi: 620
Pridružen/a: 10 vel 2006, 01:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault_Alonso
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la don_vicenzo »

na renault f1 fan site-u je delirij oduševljenja.... :D

Evo jedan moj snapshot...:)

slikaslika



jedan stariji snapshot...:)


slikaslika
Zadnja izmjena: don_vicenzo, dana/u 28 ruj 2008, 17:55, ukupno mijenjano 2 puta.
RENAULT F1 EQUIPE
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

-Briatore- je napisao/la:Bravo HRT, nek ste vi prebacili na "volim kvalitetnu HNL", zašto bi mi čuli što Fernando ima za reći... :?
Ubit sam se htio. HNL? Wtf. Ugl, odma sam si upalio live stream.
nekoliko komentara: 1- Lewis i Alonso se doslovce nisu ni pogledali na podiju. LH je grli Rosberga i zalijevao ga šampanjcem, al Alonsu to bas nije smetalo. :D Drugo- Renaultov mehanicar je opet ispustio šampanjac (ali ovaj puta se boca nije razbila kao u Kini 06. :D)
Na press konferenciji je Alonso priznao da je bio "unlucky yesterday, very lucky today" Dodatno, objasnio je da je za vrijeme drugog SC-a spustio rev-ove na motoru, da bi ih pojacao na max cim se SC maknuo. Ugl, ti krugovi nakopn drugog SC su bili :shock: :shock: Oko 6 sec u 2 kruga.

Briljantno. Majstor. Ne znam sto da drugo kazem. Tek se sada vidi koliko F1 treba Alonsa nazad u vrhu :D Ako ovakvog Renautla ovako brzo vozi, sta bi radio u Ferrariju?
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

SempreGilles je napisao/la: Briljantno. Majstor. Ne znam sto da drugo kazem. Tek se sada vidi koliko F1 treba Alonsa nazad u vrhu :D Ako ovakvog Renautla ovako brzo vozi, sta bi radio u Ferrariju?
Možda je to nagovještaj boljeg Renaulta u budućnosti?
Avatar
brz i zestok
Početnik
Početnik
Postovi: 346
Pridružen/a: 12 ožu 2008, 08:04
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zabok
Kontakt:

Post Postao/la brz i zestok »

Ja mu ne priznam takvu pobjedu!
Vettel pobjednik Monze 2008.!
slika
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

-Briatore- je napisao/la:
Možda je to nagovještaj boljeg Renaulta u budućnosti?
Nadajmo se. Dio koji sam zaboravio: rekao je da je ovo bila strasno teska sezona, ali na da nije gubio nadu u decke koji rade auto, da su poceli sa bar sec iza BMW-a Ferrarija i Macce, a da su sada tu negdje, ako ne i brzi.

Good times ahead? :p
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

brz i zestok je napisao/la:Ja mu ne priznam takvu pobjedu!
Što se mene tiče ni ne moraš, glavno da FIA priznaje. Mislim da se ni Fernando neće ljutiti na tebe. :badgrin:
Zadnja izmjena: -Briatore-, dana/u 28 ruj 2008, 17:56, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
don_vicenzo
Test vozač
Test vozač
Postovi: 620
Pridružen/a: 10 vel 2006, 01:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault_Alonso
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la don_vicenzo »

brz i zestok je napisao/la:Ja mu ne priznam takvu pobjedu!

zato Vettelu priznaš..... :roll:


Alonso je cili vikend bija dominantan i mislin da je zaslužija pobjedu....nekad i njega triba srića pomazit.....
RENAULT F1 EQUIPE
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

brz i zestok je napisao/la:Ja mu ne priznam takvu pobjedu!
A kakvu bi ti priznao?
Jesi uopce gledao trku? Sto kazes na krugove prije i poslije 2. SC-a? Da li je i to sreca?
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
Vettel fan
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 403
Pridružen/a: 09 lis 2007, 23:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb - Dubrava

Post Postao/la Vettel fan »

Bravo Alonso, sve čestitke na ovoj čistoj pobjedi. Pobjedio je bez ijednog guranja sa staze drugog vozača i odvozio je odlično. Stvarno čista pobjeda.
Avatar
Ferrari4ever
Test vozač
Test vozač
Postovi: 628
Pridružen/a: 21 lip 2008, 20:07
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari - Massa
Lokacija: DALMACIJA

Post Postao/la Ferrari4ever »

Bravo Nando !!!! :thumbup: Svaka čast , nakon jučerašnje kvale baš mi je bilo žao jer je bio brz i napokon nije ovdje patio radi slabijeg bolida , svaka čast .
... Forza Massa ...
Avatar
racer@work
Postovi: 123
Pridružen/a: 26 ožu 2008, 19:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kubica

Post Postao/la racer@work »

Majstor! Svaka čast, uz dozu sreće koja je uvijek potrebna, čovjek je odvezao pravu utrku! Baš šteta što nije u nekom boljem bolidu, koje bi to prvenstvo bilo! Valjda će biti slijedeće sezone! Još jednom, svaka čast!
Avatar
mkomlj38
Početnik
Početnik
Postovi: 235
Pridružen/a: 31 ožu 2007, 18:53
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren i Lewis Hamilton
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Post Postao/la mkomlj38 »

Alonso je u izjavi nešto rekao što bi moglo značit da ostaje u renaultu sljedeće godine:
"The guys worked extremely hard through the season. We started one second behind BMW and now we have the same pace as them if not better.
"We will keep pushing in the last three races and next year more."
Preuzeto s autosport.com
Avatar
Vettel fan
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 403
Pridružen/a: 09 lis 2007, 23:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb - Dubrava

Post Postao/la Vettel fan »

mkomlj38 je napisao/la:Alonso je u izjavi nešto rekao što bi moglo značit da ostaje u renaultu sljedeće godine:
"The guys worked extremely hard through the season. We started one second behind BMW and now we have the same pace as them if not better.
"We will keep pushing in the last three races and next year more."
Preuzeto s autosport.com
Možda se napokon može očekivati i neki napredak u samom bolidu, jer je malo čudno mislim da su treća ili četvrta momčad po redu u financijskom smislu i ako misle napokon napraviti nešto eliko s bolidom a novaca imaju nema razloga da Alonso napusti Renault.
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

Najbolja stvar koju moze napraviti jest nadati se da ce Kimi nastaviti spavati tijekom utrka, i nastaviti voziti van kapaciteta ove kante od Renaulta. Naravno, da uvjeti Ferrari da ga uzmu :D
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
Bravo
Postovi: 100
Pridružen/a: 14 sij 2008, 14:57
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Bravo »

Imao sam filing da će danas Alonso pobjediti. Car je, presretan sam. Nadam se samo da će iduće sezone vozit u poštenoj momčadi, a BMW bi sigurno bila ta.
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la Sanel »

Ja se nadam da će ostati u Renaultu, to je dobitna kombinacija bila dvaput, a s obzirom da je velika većina te ekipe i danas tu nema razloga da se to ne ponovi možda ne sljedeće godine ali za dvije sigurno. Ova pobjeda i sve bolje performanse to dokazuju
...kažu čekanje se isplati, vjeruj meni lažu ti,
želiš vidjet kako ne treba, dođi ja pokažem ti...
Avatar
monza
Početnik
Početnik
Postovi: 150
Pridružen/a: 08 kol 2007, 10:03
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Na poslu

Post Postao/la monza »

brz i zestok je napisao/la:Ja mu ne priznam takvu pobjedu!
Ni ja. Nije nikoga udario u boksu, nije nikoga izgura sa staze, nije ga dizalica vraćala, nije ponižavao svoje mehaničare, nije rekao svjetskom prvaku da nema muda, nije se žalio kad mu se nisu htjeli micati oni koje je prestizao...

ali kako reče Briatore, mislim da se Ferni neće baš ljutiti na nas, ima pametnijeg posla...

Bravo Fernando, care, iako mi jedno vrijeme nije bio nimalo simpatičan i iako godinama navijam za Kimija, skidam kapu jednom velikom majstoru al mislim da mu u utrakama sobovskih kola do sjevernog pola Alonso Kimiju ne bi moga zapet...
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la K1M1 »

Ma svaka čast Alonsu, zbilja je odlično ovo odvozio, al po meni ova pobjeda je više stvar sreće, nešto slično onom piquetovom 3. mjestu. Jer alonso je bio 15. i da mu se nije sve ovako lijepo poklopilo (taj pravovremen ulazak u boks) realno gledajući pitanje je dali bi uopće došao do bodova.
I sad mi nije jasno kako sada svi govore: "bravo alonso, odlična vožnja bio si najbolji", a kad je piquet bio treći svi su govorili: "a slučajno, sve mu se poklopilo, piquet srećković" a po meni ove dve situacije su iste, sretan ulazak u boks prije SC i dobro odvoženo do kraja.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Post Postao/la Toon »

K1M1 je napisao/la:Ma svaka čast Alonsu, zbilja je odlično ovo odvozio, al po meni ova pobjeda je više stvar sreće, nešto slično onom piquetovom 3. mjestu. Jer alonso je bio 15. i da mu se nije sve ovako lijepo poklopilo (taj pravovremen ulazak u boks) realno gledajući pitanje je dali bi uopće došao do bodova.
I sad mi nije jasno kako sada svi govore: "bravo alonso, odlična vožnja bio si najbolji", a kad je piquet bio treći svi su govorili: "a slučajno, sve mu se poklopilo, piquet srećković" a po meni ove dve situacije su iste, sretan ulazak u boks prije SC i dobro odvoženo do kraja.

Apsolutno se slažem s tvojim viđenjem. Čovjek je pobjedio uz veliku dozu sreće i to je to. Čestitke.
Avatar
s.j.f1
Početnik
Početnik
Postovi: 317
Pridružen/a: 14 pro 2007, 22:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa

Post Postao/la s.j.f1 »

K1M1 je napisao/la:Ma svaka čast Alonsu, zbilja je odlično ovo odvozio, al po meni ova pobjeda je više stvar sreće, nešto slično onom piquetovom 3. mjestu. Jer alonso je bio 15. i da mu se nije sve ovako lijepo poklopilo (taj pravovremen ulazak u boks) realno gledajući pitanje je dali bi uopće došao do bodova.
I sad mi nije jasno kako sada svi govore: "bravo alonso, odlična vožnja bio si najbolji", a kad je piquet bio treći svi su govorili: "a slučajno, sve mu se poklopilo, piquet srećković" a po meni ove dve situacije su iste, sretan ulazak u boks prije SC i dobro odvoženo do kraja.

a sada šta bi bilo kad bi bilo, šta bi bilo da je alonso ušao u Q3 i bio među prvima..., ma glupo mi je govoriti šta bi bilo ali ovo nikako nije bilo sam sreća kako me pamčenje služi alonso je negdje točno na polovici utrke došao u vodstvo i nije ga izgubio sljedećih 30 krugova tako da mislim da nije ovo sam sreća nego i malo vračanje zbog kvalifikacija zbog kojih je bio na 15 mjestu koje nije bilo realno u odnosu na njegove rezultate na kvalifikacijam, sve u svemu alonso je jedan veliki vozač što se može vidjeti po ovoj sezoni, sa bolidom koji nije najbolji (to je činjenica iako navijam za renault) napravi je čuda, 4 i 5 mjesta dok je piquet bio iza i ispado, to samo pokazuje koliku on ima kvalitetu, a kamoli da vozi neke konkurente bolide u ovome trenutku u f1, ali kako sam već rekao sreća prati hrabre a to alonso sigurno jest i eto poklopilo se malo sreća dost vozačkog umijeća alonsa i danas dosta konkurentni renault doveli su do ovoga, jednoo je sigurno potpuno zaslužena pobijeda za alonsa i renault...
ma šta reći nego bravo ALONSO!!!!!!!!!

=D> =D> =D>
Alonso & F1 forever !!!!!!!!!!
:nabrijan: :nabrijan: :nabrijan:
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Post Postao/la Senna »

K1M1 je napisao/la:Ma svaka čast Alonsu, zbilja je odlično ovo odvozio, al po meni ova pobjeda je više stvar sreće, nešto slično onom piquetovom 3. mjestu. Jer alonso je bio 15. i da mu se nije sve ovako lijepo poklopilo (taj pravovremen ulazak u boks) realno gledajući pitanje je dali bi uopće došao do bodova.
I sad mi nije jasno kako sada svi govore: "bravo alonso, odlična vožnja bio si najbolji", a kad je piquet bio treći svi su govorili: "a slučajno, sve mu se poklopilo, piquet srećković" a po meni ove dve situacije su iste, sretan ulazak u boks prije SC i dobro odvoženo do kraja.
to i jesu dvije iste situacije na neki način, ali ako gledamo šta je taj čovjek sve izvukao iz ovog renaulta tokom 15 utrka, te tko je sve dospio do postolja ove sezone na SC načine, kiša, odustajanja, a on niti jednom nije imao tu čast ,ovo je jedan veliki poklon, ohrabrujuća doza za daljnje utrke i sezone, a sve je to on opravdao odličnom vožnjom danas, kontrolom nad lošim Renaultom, to nebi napravio svatko. :)

zato majstore svaka čast i dao ti bog barem još koje postolje ove sezone :D
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

Ljepo, drago mi je što je pobjedija :oops:
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

K1M1 je napisao/la:Ma svaka čast Alonsu, zbilja je odlično ovo odvozio, al po meni ova pobjeda je više stvar sreće, nešto slično onom piquetovom 3. mjestu. Jer alonso je bio 15. i da mu se nije sve ovako lijepo poklopilo (taj pravovremen ulazak u boks) realno gledajući pitanje je dali bi uopće došao do bodova.
I sad mi nije jasno kako sada svi govore: "bravo alonso, odlična vožnja bio si najbolji", a kad je piquet bio treći svi su govorili: "a slučajno, sve mu se poklopilo, piquet srećković" a po meni ove dve situacije su iste, sretan ulazak u boks prije SC i dobro odvoženo do kraja.
Ako pogledas najbrze krugove vidjet ces da je Alonso 3., odmah iza 2 Ferrarija. Ako uzmes u obzir cijeli vikend, on je bio jako brz na svim treninzima. Dodatno, imao je nesrece u kvalama, srece u trci, dodje na isto jer tako? Jos k tome, Alonso je u vodstvo doslo puno ranije nego Piquet u Njemačkoj., i veliki dio trke bio uvjerljivo najbrži na stazi. Dakle, ne samo da nije izgubio poziciju (kao Piquet) nego je i povecao razliku izmedju njega i Rosberga. Untoc tome sto mu izlazak 2. SC-a NIJE isao u korist.
Dakle po cemo je to sretna pobjeda, identicna kao i Piquetovo 2. mjesto u Njemačkoj?
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
don_vicenzo
Test vozač
Test vozač
Postovi: 620
Pridružen/a: 10 vel 2006, 01:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault_Alonso
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la don_vicenzo »

Dovoljno je pogledati stintove koje je odvozio i iz toga je sve jasno a oni koji se ne mire s time, a sta cu in ja...... :D, ima je i Barrichello sreće u Silverstonu, a ja mislin da je dovoljni pokazatelj znanja i iskustva kada je u Monzi prvi iša na intermediate gume,a naši su se vrli komentatori čudili tom potezu ka da padaju sa Marsa...:)
RENAULT F1 EQUIPE
Odgovori