Bruno Senna

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Ferraristica
Postovi: 97
Pridružen/a: 04 tra 2009, 15:02
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Tešanj

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Ferraristica »

Ja vjerujem da je Ross Brawn na početku sezone imao mogućnosti da bira vozače po kvaliteti ,da ne bi izabrao ovu dvojicu...
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pinkdpanter »

Ferraristica je napisao/la:Ja vjerujem da je Ross Brawn na početku sezone imao mogućnosti da bira vozače po kvaliteti ,da ne bi izabrao ovu dvojicu...
njih dvojicu više niko nebi izabro, brawn definitino nije imao izbora, a nije u takvu sklepanu ekipu za kaju se nije znalo bu imala paro do kraja sezone dovest nekog ko nema iskustva. Ziheraš
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
Robert Kubica
Postovi: 125
Pridružen/a: 21 srp 2009, 20:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Roberta Kubicu
Lokacija: Split, Hrvatska
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Robert Kubica »

ja mislim da je priča s brunom prenapuhana
dok je počeo voziti svi su navijači navalili da ga žele u f1
pa mislim ono neka prođe malo vemena neka momak stekne iskustva
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

Ovaj vikend u portugalu se vozila 3. utrka sezone 'Le mans serije'..
Senna je (zajedno sa svojim timskim kolegom Tiagom Monteirom) ponovno završio na podiju. :thumbup:
Sljedeća utrka je 23.8 u nurburgringu na legendarnom 22.8km dugačkom Nordschleifeu.. =P~
slika
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Bruno Senna

Post Postao/la 130R »

K1M1 je napisao/la:Ovaj vikend u portugalu se vozila 3. utrka sezone 'Le mans serije'..
Senna je (zajedno sa svojim timskim kolegom Tiagom Monteirom) ponovno završio na podiju. :thumbup:
Sljedeća utrka je 23.8 u nurburgringu na legendarnom 22.8km dugačkom Nordschleifeu.. =P~
Vozi se na GP stazi, a ne na Nordschleifeu, tamo se više ne voze velike utrke, osim one od 24 sata. A i Nordschleife još od 1981. nije dug 22,8 km, nego 20,8. ;) Oprostite na off topic.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

130R je napisao/la: Vozi se na GP stazi, a ne na Nordschleifeu, tamo se više ne voze velike utrke, osim one od 24 sata. A i Nordschleife još od 1981. nije dug 22,8 km, nego 20,8. ;) Oprostite na off topic.
aha... ja sam mislio, pošto je to ipak utrka od 1000km, da će se vozit na nordschleifeu, jer sam siguran da se prije tamo vozila, al tek sad vidim da su je radi sigurnosti prebacili na GP stazu... šteta....
slika
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Bruno Senna

Post Postao/la 130R »

K1M1 je napisao/la:
130R je napisao/la: Vozi se na GP stazi, a ne na Nordschleifeu, tamo se više ne voze velike utrke, osim one od 24 sata. A i Nordschleife još od 1981. nije dug 22,8 km, nego 20,8. ;) Oprostite na off topic.
aha... ja sam mislio, pošto je to ipak utrka od 1000km, da će se vozit na nordschleifeu, jer sam siguran da se prije tamo vozila, al tek sad vidim da su je radi sigurnosti prebacili na GP stazu... šteta....
Da, zadnja takva utrka je na Nordschleifeu vožena 1983. kad je Bellof postavio rekord u kvalifikacijama i u utrci, ali od onda se sve vozi na GP stazi osim tih 24 sata Nurburgringa, ali to su ionako slabiji auti, klase od GT2 na dole.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Re: Bruno Senna

Post Postao/la tvojnov2 »

Nadam se da ce jednog dana doc u F1.Ako pokaze i 40% onoga sto je radio Ayrton bit ce dobro ;) ;)
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Scuderia »

Bruno Senna pregovara s Force Indiom?
NA NJEMACKOM JEZIKU !!!
slika
Avatar
Joker
Postovi: 22
Pridružen/a: 27 kol 2009, 21:17
Ja sam: Vozač
Navijam za: Robert Kubica i Williams
Lokacija: Split, Hrvatska
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Joker »

bruno je dobar ali ne razumin zašto ga neće momčadi još uvijek
mogao je bar zamijeniti barichella ili fisichellu
''This city deserves better class of criminals'' - Joker ''The Dark Night''
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Felipe Massa »

Volio bi vidjeti Brunu par utrka dok se Felipe ne vrati.Da vidim prezime Senna ponovo u F1.Uh kako bi me ponijele emocije.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Scuderia »

Bruno Senna siguran da će sljedeće sezone voziti u Formuli 1
KLIK

Druga sreca.
slika
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Felipe Massa »

Scuderia je napisao/la:Bruno Senna siguran da će sljedeće sezone voziti u Formuli 1
KLIK

Druga sreca.
Nadam se da ce naci angazman i pokazati talenat.Imam veoma dobro misljenje o njemu i volio bi ga vidjeti u bolidu f1.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Felipe Massa »

Evo jedne zanimljive slicice Ayrton i Brunno :biggrin:

slika
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Scuderia »

Bruno bi mogao testirati Renault.
KLIK

Sada samo jos treba pricekati, da vidimo u koju ce momcad otici, te kako ce se snaci u F1.
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Scuderia »

Cini se da ce Senna iduce sezone voziti za Campos.
KLIK-njemacki.
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

slika
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Felipe Massa »

To super ,ponovo prezime Senna u F1.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Schumy.d »

Evo i članak u sportskim:
Nećak slavnog Senne postao vozač Camposa, na stazi od iduće sezone

Zasad nije poznato na koje je razdoblje potpisao. Nagađa se da bi drugi vozač Camposa mogao biti Piquet, čime bi Španjolci imali par legendarnih prezimena u svom boksu

Iz nove momčadi u Formuli 1, španjolskog Camposa Meta Racinga, objavili su da su potpisali ugovor sa 26-godišnjim Brunom Sennom, nećakom slavnog Ayrtona. Senna, koji bi ove sezone vozio za BrawnGP da se Rubens Barrichello nije predomislio u posljednji trenutak, postao je tako prvi vozač nove F1-momčadi.

- Veliko nam je zadovoljstvo izraziti dobrodošlčicu Bruni u naš tim. Radi se o jednom od najperspektivnijih vozača nove generacije. Čast nam je također što baš mi u svijet Formule 1 vraćamo prezime Senna – rekao je izvršni direktor Camposa Enrique Rodriguez de Castro.

- Oduševljen sam. Ispunio sam san - izjavio je Bruno nakon realizacije dogovora.

Zasad nije poznato na koje je razdoblje potpisao. Spominje se tek da će voziti u idućoj sezoni. Nagađa se da bi drugi vozač Camposa u sljedećoj sezoni mogao biti Nelsinho Piquet, čime bi Španjolci imali par legendarnih prezimena u svom boksu.

- Bilo bi to dobro za njih, bilo bi dobro i za Formulu 1. Drago mi je da je Bruno potpisao ugovor - izjavio je voditelj natjecanja Formule 1, Bernie Ecclestone.

Osim nesretno preminulog ujaka na stazi u Imoli 1994. godine, mladi je Brazilac godinu dana kasnije izgubio i oca Flavija Lallija, koji je poginuo u motociklističkoj nesreći.

Brunina majka Ayrtonova je sestra, Viviane Senna da Silva.
A ovo??
Nagađa se da bi drugi vozač Camposa mogao biti Piquet, čime bi Španjolci imali par legendarnih prezimena u svom boksu
#-o
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Re: Bruno Senna

Post Postao/la tvojnov2 »

Schumy.d je napisao/la:Evo i članak u sportskim:
Nećak slavnog Senne postao vozač Camposa, na stazi od iduće sezone

Zasad nije poznato na koje je razdoblje potpisao. Nagađa se da bi drugi vozač Camposa mogao biti Piquet, čime bi Španjolci imali par legendarnih prezimena u svom boksu

Iz nove momčadi u Formuli 1, španjolskog Camposa Meta Racinga, objavili su da su potpisali ugovor sa 26-godišnjim Brunom Sennom, nećakom slavnog Ayrtona. Senna, koji bi ove sezone vozio za BrawnGP da se Rubens Barrichello nije predomislio u posljednji trenutak, postao je tako prvi vozač nove F1-momčadi.

- Veliko nam je zadovoljstvo izraziti dobrodošlčicu Bruni u naš tim. Radi se o jednom od najperspektivnijih vozača nove generacije. Čast nam je također što baš mi u svijet Formule 1 vraćamo prezime Senna – rekao je izvršni direktor Camposa Enrique Rodriguez de Castro.

- Oduševljen sam. Ispunio sam san - izjavio je Bruno nakon realizacije dogovora.

Zasad nije poznato na koje je razdoblje potpisao. Spominje se tek da će voziti u idućoj sezoni. Nagađa se da bi drugi vozač Camposa u sljedećoj sezoni mogao biti Nelsinho Piquet, čime bi Španjolci imali par legendarnih prezimena u svom boksu.

- Bilo bi to dobro za njih, bilo bi dobro i za Formulu 1. Drago mi je da je Bruno potpisao ugovor - izjavio je voditelj natjecanja Formule 1, Bernie Ecclestone.

Osim nesretno preminulog ujaka na stazi u Imoli 1994. godine, mladi je Brazilac godinu dana kasnije izgubio i oca Flavija Lallija, koji je poginuo u motociklističkoj nesreći.

Brunina majka Ayrtonova je sestra, Viviane Senna da Silva.
A ovo??
Nagađa se da bi drugi vozač Camposa mogao biti Piquet, čime bi Španjolci imali par legendarnih prezimena u svom boksu
#-o
A valjda nece i njima razbijat bolide po zidovima :biggrin:
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Igor18 »

Kaj je s tim Camposom? Kak stoje oni s bolidom? Oće se uopče pojavit na stazi?
Da neće Senna izvisit na kraju..
Michael is faster than you!!
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pospani gad »

Što mislite, kako će se mali Senna snaći u netestiranoj Hispanii? Da li će mu godina biti jedna onako, teška.... da li bi se ipak mogao dokazati u jednom takvom početničkom okruženju?

Bit' će mu teško, ali ja se nadam da će se dokazati i ostati dugo u F1. Evo jedne odlične kolumne o nadolazećim novim vozačima i novim momčadima:

http://f1.gpupdate.net/en/formula-1-new ... ng-is-new/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
fenomeno
Početnik
Početnik
Postovi: 278
Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:06
Navijam za: Kimi Raikkonen

Re: Bruno Senna

Post Postao/la fenomeno »

http://www.f1racing.com.hr/index.php?op ... &Itemid=86" onclick="window.open(this.href);return false;

očekuje da su brži od Virgina i Lotusa
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pospani gad »

Gledao sam ( na DSF-u ) maloprije snimku današnjih slobodnih treninga. Bruno Senna je odvozio hrabro i dobro drugi slobodni trening. Najviše mi se svidjelo, da se bori i da ga nije odmah lako obići ( dobro, slažem se da se ovo njegovo nepropuštanje bržih može shvatiti i drugačije, kao nešto negativno, u kontekstu da su nove momčadi jako, jako opasne ..... cccccccc... #-o ....zbog svoje sporosti...... ).

Ali svidjela mi se njegova vožnja..... :biggrin:

Nadam se da se neće vratiti pravilo 107%. Onda je HRT nadrapao. Evo spominje se da bi netko iskusniji od vozača mogao doći u HRT..... tipa Christian Klien ili čak Giancarlo Fisichella..... da barem voze petkom:

http://paddocktalk.com/news/html/module ... =1&catid=1" onclick="window.open(this.href);return false;

http://paddocktalk.com/news/html/module ... =1&catid=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Dani »

Ali kaj mu je ono otpalo na kočenju? Moglo je biti gadno.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Odgovori