Bruno Senna

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: Bruno Senna

Post Postao/la One and only »

Najveći mu je problem to što će ga zbog prezimena većina radije porediti s Ayrtonom, a ne s njegovim vršnjacima po iskustvu.
Brazil (a i ostatak svijeta) nikada nije, i niti će, zaboraviti Ayrtona, i pojava Brune Senne u F1 bi bio odličan marketinški trik za momčad koja mu dadne priliku. Još ako se dečko dokaže, svi sretni i zadovoljni.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pinkdpanter »

kaj bruno ne testira danas ???
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

pinkdpanter je napisao/la:kaj bruno ne testira danas ???
Ne. Jučer su testirali ujutro di grassi, popodne senna. Danas cijeli dan testira di grassi, a sutra cijeli dan senna. ;)
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Kenny »

Senna je napisao/la:Ako su u F1 mogli voziti Yuji Ide i Alex Yoong :biggrin:
Zaborabio si onog Mađara mislim da se preziva Baungartner ili tako nekako.
BrunoS je napisao/la:
Ti isti da ih sad tako nazovemo tatini sinovi nisu imali nikakvih pehova u obitelji kao što ih je imao Bruno kojemu je bilo i zabranjeno utrkivanje, oni su imali sve moguće pogodnosti, odrasli u okruženju utrkivanja, sazrijevali kao vozači i učili, bili u korak sa svim mogućim tehnologijama. Bruno to ništa nije imao sve do 20 godine, ali opet ne zaostaje puno za njima i evo nalazi se pred vratima Formule 1 Senna's dream comes true with first day at Honda

Mislim da je momak skroman i da zaslužuje priliku u F1 :)
Zbog čega je dobio zabranu da se utrkuje?
One and only je napisao/la:Najveći mu je problem to što će ga zbog prezimena većina radije porediti s Ayrtonom, a ne s njegovim vršnjacima po iskustvu.
Brazil (a i ostatak svijeta) nikada nije, i niti će, zaboraviti Ayrtona, i pojava Brune Senne u F1 bi bio odličan marketinški trik za momčad koja mu dadne priliku. Još ako se dečko dokaže, svi sretni i zadovoljni.
To je bilo teško i Rosbergu i Piqetu, pa će i njemu biti teško zbog prezimena, ako ne i još teže jer je Senna bio bolji od ove dvojce, a i sam Ayrton je za njega rekao da će biti bolji vozač od njega, pa tako da bi mu mogli sa tim novinari smetati.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Senna »

Kenny je napisao/la:Zaborabio si onog Mađara mislim da se preziva Baungartner ili tako nekako.
Ma mogu ih navest još ali nema potrebe ova dvojica su sasvim u redu za primjer "kako ne" a nebih tu miješao Baumgartnera nemože se on mjerit s dotičnom dvojicom, čovjek je bio sasvim OK a i donio je zlatni bod Minardiju :biggrin:

i zato naprijed Bruno :)
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Re: Bruno Senna

Post Postao/la BrunoS »

Kenny je napisao/la:
BrunoS je napisao/la:
Ti isti da ih sad tako nazovemo tatini sinovi nisu imali nikakvih pehova u obitelji kao što ih je imao Bruno kojemu je bilo i zabranjeno utrkivanje, oni su imali sve moguće pogodnosti, odrasli u okruženju utrkivanja, sazrijevali kao vozači i učili, bili u korak sa svim mogućim tehnologijama. Bruno to ništa nije imao sve do 20 godine, ali opet ne zaostaje puno za njima i evo nalazi se pred vratima Formule 1 Senna's dream comes true with first day at Honda

Mislim da je momak skroman i da zaslužuje priliku u F1 :)
Zbog čega je dobio zabranu da se utrkuje?
Pa nakon smrti Ayrtona obitelj Senna je odlučila da se zabrani svima u obitelji utrkivanje, profesionalno, tako je i Viviane (Ayrtonova sestra, Brunina majka) zabranila Bruni, a takvu odluku je zapečatila i činjenica da je nedugo nakon Ayrtonove smrti poginuo i njegov otac u motociklističkoj nesreći.

No što bi Ayrton rekao - Racing is in my blood pa tako ni Viviane nije imala izbora nego da na kraju popusti i Bruno se vratio utrkivanju, NA SVU SREĆU!!! :D
slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Kenny »

BrunoS je napisao/la:
Kenny je napisao/la:
BrunoS je napisao/la:
Ti isti da ih sad tako nazovemo tatini sinovi nisu imali nikakvih pehova u obitelji kao što ih je imao Bruno kojemu je bilo i zabranjeno utrkivanje, oni su imali sve moguće pogodnosti, odrasli u okruženju utrkivanja, sazrijevali kao vozači i učili, bili u korak sa svim mogućim tehnologijama. Bruno to ništa nije imao sve do 20 godine, ali opet ne zaostaje puno za njima i evo nalazi se pred vratima Formule 1 Senna's dream comes true with first day at Honda

Mislim da je momak skroman i da zaslužuje priliku u F1 :)
Zbog čega je dobio zabranu da se utrkuje?
Pa nakon smrti Ayrtona obitelj Senna je odlučila da se zabrani svima u obitelji utrkivanje, profesionalno, tako je i Viviane (Ayrtonova sestra, Brunina majka) zabranila Bruni, a takvu odluku je zapečatila i činjenica da je nedugo nakon Ayrtonove smrti poginuo i njegov otac u motociklističkoj nesreći.

No što bi Ayrton rekao - Racing is in my blood pa tako ni Viviane nije imala izbora nego da na kraju popusti i Bruno se vratio utrkivanju, NA SVU SREĆU!!! :D
Tu ona nije više ništa mogla da napravi kada ima 20 godima, ako on ima novca za to.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Re: Bruno Senna

Post Postao/la BrunoS »

Kenny je napisao/la:
Tu ona nije više ništa mogla da napravi kada ima 20 godima, ako on ima novca za to.
Da, ali do tih 20 godina mnogi vozači već dosta toga nauče, a Bruno je sve to propustio, no ipak evo uspio je sve to nadoknaditi i ne zaostaje previše. Ima on još puno za učiti, ali će valjda i Bog malo pomoći, a mislim da on vrijedi i da zaslužuje mjesto u F1.
slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
Vleki
Test vozač
Test vozač
Postovi: 621
Pridružen/a: 12 lip 2007, 11:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Michaela Schumachera

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Vleki »

Evo jedne moje teorije koja naravno ne mora biti točna, ali bruno mora napraviti najmanje vrijeme koje je oko pola sekunde sporije od buttona ( možda čak i malo brže ako može) da uđe u krug favorita za mjesto vozača honde u 2009.

Evo i zašto tako mislim, dio citiranog teksta od di grassia: "The slick tyre has much more grip and compared with the grooved tyre is easier to drive and more consistent over a run. I was very pleased with the performance of the car, the way the day developed and ultimately my lap time. I ended the day 0.5s from Jenson's time and getting as close to him as possible was my target."
Znači da skratim ciljano je išao na što manji zaostatak za buttonom, što po mome znači da danas bruno mora raditi istu stvar, biti što bliže buttonu ili brži u teoriji naravno :biggrin:
Od početka do kraja, u dobru i u zlu, uvjek vjeran Schumy-ju.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pospani gad »

Senna je napisao/la:
Kenny je napisao/la:Zaborabio si onog Mađara mislim da se preziva Baungartner ili tako nekako.
Ma mogu ih navest još ali nema potrebe ova dvojica su sasvim u redu za primjer "kako ne" a nebih tu miješao Baumgartnera nemože se on mjerit s dotičnom dvojicom, čovjek je bio sasvim OK a i donio je zlatni bod Minardiju :biggrin:

i zato naprijed Bruno :)
Mislim da je loše i ružno uspoređivati početnika Brunu Senna sa Yuji Ideom i sličnima. Iako svaki driver ima svoje fanove :biggrin: .... Što se tiče Zsolt Baumgartnera, taj čovjek je u sezoni 2004. bio iz utrke u utrku sve bolji u legendarnom Minardiju... jako sam se začudio što je M. Jergović u jednoj od kolumni nabrojao Zsolta kao lošeg vozača??!! :shock:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: Bruno Senna

Post Postao/la sunseeker »

jergović je vettela oprao nakon njgovog debija u indyu iako je čovjek završio u bodovima...........
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pospani gad »

BrunoS je napisao/la:
Senna je napisao/la:Ako su u F1 mogli voziti Yuji Ide i Alex Yoong :biggrin: onda ne vidim razloga zašto ne bi i Senna mogao i zašto su neki protiv toga :?
E ovo je najbolji komentar kojeg sam pročitao na ovoj temi, svaka čast =D>

I mnogi vidim obrušavaju se na Brunu da je tu na osnovu prezimena, a zašto mislite da od toga nisu imali koristi Rosberg i Piquet Jr. Ja od Piqueta još ništa posebno nisam vidio.

Ti isti da ih sad tako nazovemo tatini sinovi nisu imali nikakvih pehova u obitelji kao što ih je imao Bruno kojemu je bilo i zabranjeno utrkivanje, oni su imali sve moguće pogodnosti, odrasli u okruženju utrkivanja, sazrijevali kao vozači i učili, bili u korak sa svim mogućim tehnologijama. Bruno to ništa nije imao sve do 20 godine, ali opet ne zaostaje puno za njima i evo nalazi se pred vratima Formule 1 Senna's dream comes true with first day at Honda

Mislim da je momak skroman i da zaslužuje priliku u F1 :)
sunseeker je napisao/la:jergović je vettela oprao nakon njgovog debija u indyu iako je čovjek završio u bodovima...........
I Mladen je samo čovjek...od krvi i mesa... iako sam ga ja dizao u nebesa, kada je stigao,.... pokrenuo časopis...... i ostalo..... sada.... :-k ? neke njegove izjave i postupci spustili su me na zemlju po pitanju njega... no, on je još uvijek mag i po meni nedodirljiv po znanju i iskustvu u odnosu na druge..... oh, svakako.... on je car....:vragolan:


schuey-post uređen,editiraj postove


Bajo, zaboravio si na Jacques Villeneuve. Legendarni sin slavnoga oca....a i Damon Hill je tu... Bruno bi trebao biti sličniji njima nego Rosbergu i Piquetu, s obzirom na okolnosti koje su morali proći Villeneuve i Hill ( bez očeva ) do F1... a kod Brune je slučaj da je bez oca i ujaka.....dok su Nelsinho i Nico sve na finjaka. S ovom izjavom ne umanjujem njihove vozačke sposobnosti..... ali Bruno bi mogao biti bolji od njih dvojice zajedno........ 8)
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pinkdpanter »

Bravo Senna, više od pol sekunde brže od di Grassia, još koji dan pa peremo i Buttona.

Nadam se da su u Hondi odlučili
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
The Chaser
Postovi: 59
Pridružen/a: 31 srp 2008, 15:31

Re: Bruno Senna

Post Postao/la The Chaser »

Čestitke B. Senna-i na odlično odvoženom treningu danas! ;)
Imam jedno pitanje...šta se nije govorilo da će on testirati za Torro Rosso,a sad odjednom testira za Hondu? :?
Kako i zašto je došlo do promijene?
Nisam baš pratio sve te događaje vezane uz njega (B. Sennu) sve do nedavno,pa vas molim za odgovore.
Ako ga već prime u Hondu,onda se nadam da će mu bar dat bolji bolid nego što su ga imali ove godine... :(
Hvala!
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Re: Bruno Senna

Post Postao/la BrunoS »

Nikad u biti Toro Rosso nije ponudio Bruni test vožnju, to su više mediji dovodili do zaključka da će mu tu priliku dati Gerhard Berger s obzirom da je Austrijanac bio veliki prijatelj sa Ayrtonom, sa njegovom obitelji, ali je i Bruni dao važne savjete kako da razvija svoju karijeru. No nikada nije bilo otvorenog razgovora između Brune i Toro Rossa.

I što više pratim razvoj karijere Brune sve više stječem dojam da je okružen jako pametnim ljudima koji se brinu i oko najmanjeg detalja, ne daju da se izloži pritisku zbog prezimena, a opet kad treba to i iskoriste, a zašto i ne bi, s tim da su svjesni toga da će konačni rezultat svega biti ono što Bruno pokaže na stazi. I Bogu hvala danas je to i pokazao, jako dobro, mnogo brži je bio onog prvog dana od Lucasa, a opet nakon što su obojica imali na raspolaganju čitav dan, Bruno je bio brži i kako netko reče ono što se isto gleda, bliži Buttonu.

I treba uočiti još jednu činjenicu, za koju opet ne znam koliko je važna, ali ona stoji. Lucas di Grassi nijednom nije testirao novo prednje krilce, barem ja nisam našao nijednu sliku, niti je on sam to kazao, dok Bruno to danas jeste testirao. Da li se Honda već sada odlučila s obzirom da Bruno testira i te nove dijelove.
slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: Bruno Senna

Post Postao/la sunseeker »

mislim da je di grassi bio tek kao neki korektiv za sennu, sada kada se pokazalo da je senna brži tu nema dvojbe i ponovo imamo kombinaciju senna-honda, eh........
The Chaser
Postovi: 59
Pridružen/a: 31 srp 2008, 15:31

Re: Bruno Senna

Post Postao/la The Chaser »

@ BrunoS: Hvala ti na odgovoru! ;)
Ja se nadam da ćemo ga od iduće sezone gledati za volanom Hondinog bolida,jer mislim da je pokazao što zna i može,a to je tek početak! :)
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pinkdpanter »

eto malo da se zna o kakvom potencijalu se radi

http://www.itv-f1.com/Feature.aspx?Type ... s&id=44646" onclick="window.open(this.href);return false;

P.S.
samo 4 godine utrkivanja
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Re: Bruno Senna

Post Postao/la BrunoS »

pinkdpanter je napisao/la:eto malo da se zna o kakvom potencijalu se radi

http://www.itv-f1.com/Feature.aspx?Type ... s&id=44646" onclick="window.open(this.href);return false;

P.S.
samo 4 godine utrkivanja
Odličan tekst :)

He was always very quick in the wet, and had taken some very impressive wet-weather victories in F3 – a sure sign that there is a good level of talent underlying a driver’s performances.


Podsjeća na nekoga :)
slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la schuey »

BrunoS je napisao/la:
pinkdpanter je napisao/la:eto malo da se zna o kakvom potencijalu se radi

http://www.itv-f1.com/Feature.aspx?Type ... s&id=44646" onclick="window.open(this.href);return false;

P.S.
samo 4 godine utrkivanja
Odličan tekst :)

He was always very quick in the wet, and had taken some very impressive wet-weather victories in F3 – a sure sign that there is a good level of talent underlying a driver’s performances.


Podsjeća na nekoga :)
gle,nemojte se nadat previše,nije sve u familiji i Ralf je bio iznimno dobar no na kraju je mogao puno više postić,mislim da bi se mogli lako puno vas razočarat jer nije ispunio iovako jako visoke standarde za njega postavljene... Eto Piquet jr. npr,sezona za ubit,pa skoro ga izbacili iz F1,a sin prvaka i to kakvog ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Re: Bruno Senna

Post Postao/la BrunoS »

schuey je napisao/la:
gle,nemojte se nadat previše,nije sve u familiji i Ralf je bio iznimno dobar no na kraju je mogao puno više postić,mislim da bi se mogli lako puno vas razočarat jer nije ispunio iovako jako visoke standarde za njega postavljene... Eto Piquet jr. npr,sezona za ubit,pa skoro ga izbacili iz F1,a sin prvaka i to kakvog ;)
Ja jedino čemu se nadam jeste da će Bruno voziti naredne godine u F1, ne očekujem od njega da bude Ayrton niti on to može biti. No lijepo je vidjeti da je na kiši dosada bio jako dobar. U ovom članku piše kako je imao dobre kišne utrke u F3, a ove godine na kišnom Silverstoneu je pomeo sve, na SPA dok je bila mokra staza također prvi. Tako da sve skupa lijepo za vidjeti :)
slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
Avatar
Luke
Postovi: 8
Pridružen/a: 02 stu 2008, 13:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mclaren

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Luke »

Večina vas koji misle da će Bruno biti dobar u f1 misli to zbog prezimena. Možda vi toga niste ni svjesni,ali njegovo prezime itekako utječe na vašu objektivnost. Da se tip zove Bruno Mezenga ne bi se uopće toliko pisalo o njemu. Ja ne želim reći ništa za njega ni protiv njega dok ga ne vidim u f1,ali sudeći po dosadašnjim rezultatima nije mi baš neki mega talent tipa Hamilton, Vettel, pa čak i Rosberg.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Dr. DJ »

Ja sam ga gledao i mislim da u njemu ima mnogo potencijala...Te ako mu se poklope neke stvari mislim da bi mogao ostvariti lijepu karijeru...Neočekujem da osvoji naslov...No ko zna...

Jedino je šteta što se jako kasno priključio utrama...AKo se nevaram....Negdje 2003-2004???
1982 UCV 1919
Avatar
Vettel fan
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 403
Pridružen/a: 09 lis 2007, 23:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb - Dubrava

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Vettel fan »

Rođen 15. 04. 1983 Sao Paulo, Brazil
Staž u F1 od 17.11 - 19. 11. 08. - dva dana testiranja, 146 krugova, 680 km.
1 17 11. 2008 Catalunya 1'24.343 39 Honda RA108 Honda RA808E
2 19 11. 2008 Catalunya 1'21.676 107 Honda RA108 Honda RA808E


2008 GP2: iSport International, 2 mjesto, 64 boda (2 pobjede, 6 postolja, 3 najbrži na treningu, 1 najbrži krug)
• GP2 Asia: iSport International, 5 mjesto, 23 boda (2 postolja, 3 najbrži krug)
• F3 Spain: ECA Racing

2007 GP2: Arden International, 8 mjesto, 34 boda (1 pobjeda, 3 postolja)
• F3 Macau: Räikkönen Robertson with Galaxy

2006 F3 Masters: Double R Racing, 7 mjesto
• F3 British: Räikkönen Robertson Racing, 3 mjesto, 229 boda (5 pobjeda, 9 postolja, 3 najbrži na treningu, 5 najbrži krug )
• PMSC: Porsche AG, 1 utrka
• Porsche CC D: EMC Buchbinder ARAXA Racing, 1 utrka

2005 F3 Masters: Double R Racing, DNF
• F3 Macau: Double R Racing, DNF
• F3 British: Double R Racing, 10 mjesto, 75 boda (3 postolja, 1 najbrži na treningu)

2004 F.BMW UK: Carlin Motorsport, 6 utrka, 21 mjesto, 6 boda
MONZA 14. RUJNA 2008. ZVIJEZDA JE ROĐENA.
Zvijezda je u mirovini.
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Felipe Massa »

Ma ode Honda iz F1 i odose snovi Bruna Senne za ovu sezonu.Ja se nadam da ce ipak u nekoj od ekipa F1 pronaci mjesto.Odlican je vozac ipaku je necak jednog jedinog i neprevazidjenog Aryton Senne da Silve.Geni su cuda
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Odgovori