Bruno Senna

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Re: Bruno Senna

Post Postao/la BrunoS »

slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Dr. DJ »

Šteta što je izgubio svoje mjesto u F1 ove sezone..........Zamislite da je potpisao za Brawn........Kakca bi to senzacija bila da je sada na Jensonovom mjestu=)
1982 UCV 1919
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

:cry: kakva šteta šta nije dobio mjesto u BGP-u, sada bi vjerojatno bio glavna vijest i najveća senzacija, šteta...... možda druge sezone dođe na rubensovo mjesto, tomu se još jedino nadam :)
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Schumy.d »

Dr. DJ je napisao/la:Šteta što je izgubio svoje mjesto u F1 ove sezone..........Zamislite da je potpisao za Brawn........Kakca bi to senzacija bila da je sada na Jensonovom mjestu=)
Pitanje je da li bi bio na Buttonovom mjestu ili bi bio npr. 10., to ne možete znati.
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

http://paddocktalk.com/news/html/module ... sid=105479
dakle mallya kaže da traži mladog vozača koji bi sljedeće sezone trebao zamijeniti fisichellu, jer je fisicu ova vjerojatno posljednja sezona u f1, a kaže da je veoma zainteresiran za sennu...
a najjače na kraju ovo mišljenje novinara: "predugo je čekati godinu dana, najbolje da renault izbaci piqeta i da od barcelone za renault vozi bruno" :D i potpuno se slažem s njim, ako piquet ne 'proradi' nije nemoguće da ga izbace iz renaulta, i to već tijekom ove sezone i zamijene ga nekim drugim vozačem, još par odustajanja i prekipjet će briatoreu....
slika
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Re: Bruno Senna

Post Postao/la BrunoS »

Nemoj živ bio samo u Renault, oni uništavaju svoje Rookie vozače.

Bruno osvojio podijum u svojoj prvoj utrci LMS serije
slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

Senna je odbio i ponudu da vozi u DTM-u, jer mu je i dalje cilj debi u f1 već u ovoj sezoni.
http://en.f1-live.com/f1/en/headlines/n ... 4141.shtml
Optimistično nema šta, a nitko sretniji od mene ako se to dogodi. :)
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Bruno Senna

Post Postao/la gringo73 »

K1M1 je napisao/la:
gringo73 je napisao/la: Iskreno i pošteno. :) Jer ima ljudi koji "znaju" da je dobar a pogledali su max. dvije njegove utrke.
Ako se ovo odnosilo na sennu, evo ja sam pogledao skoro sve utrke prošlogodišnjeg gp2 i senna je definitivno pokazao da je kapacitet za f1, a onaj koji tvrdi suprotno taj očito nije pratio prvenstvo, jer da si pratio bilo bi ti jasno da je senna izgubio naslov samo zbog peha i pogreški svoje momčadi (pas u turskoj dok je ako se ne varam bio vodeći, neopravdana kazna fie u belgiji gdje je također vodio u utrci, pa ga je di grassi lupio odozada u monzi dok je senna bio 4.), eto kad malo pogledaš te činjenice uvidiš da je mogao imati komotno 20 bodova više, al dobro (šta bi bilo kad bi bilo)... No ako si samo pogledao utrke u monacu i spa i kako je tamo fantastično vozio i pobijedio, odmah vidiš da nije neki bezvezni vozač jer u spa i monaco su staze gdje se ističe vozačka sposobnost i tamo nemože pobijediti svatko, tamo pobjeđuju najbolji...
Šta ti nije jasno u onoj mojoj rečenici da ti objasnim? Jesam li ja u citiranoj rečenici tvrdio da je dobar ili da nije dobar, ili da nema kapaciteta za f1? Ili da je trebao ili nije trebao biti prvi? Ništa od navedenog. A pošto sam gledao sezonu da ti kažem svoj stav; sve stoji šta si rekao (FIA, Turska...), ali po meni je ova zadnja sezona bila najlošija što se tiče kvalitete. Prepuna prosječnih vozača, dakle ne loših...dobrih, ali ništa spektakularno. Jedan pravi talenat bi ih sve razvalio. Senna će, najvjerojatnije, uć u F1, ali imam osjećaj da neće ostaviti neki rezultat za pamćenje.
A što se tiče Spa i Monaca...zadnje pobjede Schumija su bile '02 i '01. To ti je dokaz da i tamo može pobijediti svatko :D
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

Ma nemoj se ljutit kolega, sve u redu, ja sam se samo izjasnio kako ja gledam na tu prošlu sezonu gp2.. ;)
gringo73 je napisao/la:. Jedan pravi talenat bi ih sve razvalio. Senna će, najvjerojatnije, uć u F1, ali imam osjećaj da neće ostaviti neki rezultat za pamćenje.
evo pogledaj malo buemi npr., svi ga nakon prve 3 utrke prozivaju odličnim talentom, neki forumaši ga već žele vidjet u mclarenu, a šta je napravio u gp2? ništa, pišljivo 6. mjesto...pa čak se ni u serijama koje je prije vozio nija baš iskazao.. al vidi se da će lik biti dobar vozač... Isto tako piquet koji je bio jako dobar u gp2 sad ne pokazuje ama baš ništa u f1.. Isto tako ja se nadam da će se senna dobro snać u f1, ako ništa sigurno mu treba dat priliku (jer je to zaslužio) i vidjet kakav je....
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Bruno Senna

Post Postao/la gringo73 »

K1M1 je napisao/la:Ma nemoj se ljutit kolega, sve u redu, ja sam se samo izjasnio kako ja gledam na tu prošlu sezonu gp2.. ;)
gringo73 je napisao/la:. Jedan pravi talenat bi ih sve razvalio. Senna će, najvjerojatnije, uć u F1, ali imam osjećaj da neće ostaviti neki rezultat za pamćenje.
evo pogledaj malo buemi npr., svi ga nakon prve 3 utrke prozivaju odličnim talentom, neki forumaši ga već žele vidjet u mclarenu, a šta je napravio u gp2? ništa, pišljivo 6. mjesto...pa čak se ni u serijama koje je prije vozio nija baš iskazao.. al vidi se da će lik biti dobar vozač... Isto tako piquet koji je bio jako dobar u gp2 sad ne pokazuje ama baš ništa u f1.. Isto tako ja se nadam da će se senna dobro snać u f1, ako ništa sigurno mu treba dat priliku (jer je to zaslužio) i vidjet kakav je....
Haha, ma ne ljutim se ja. I meni je drago da se prate i te niže klase. Tu se slažemo, priliku je zaslužio. A kod tih nižih klasa čak i vozači koji su obećavali znali su zaribat, tj. nisu se uopće snašli u F1. Eto primjera Piqueta, ili Liuzzija...
A za Sennu, vidim da je tražio od Mercedesa da mu osigura mjesto u F1, to je bio uvjet da vozi u DTM-u. A Merc je već zapeo i sa svojima; Paffet je na čekanju, Di Resta čeka... Ono što ne znam koliko je "pametno" da prođe sezona a da ne vozi nigdje?
slika
Pavka
Početnik
Početnik
Postovi: 162
Pridružen/a: 21 ožu 2009, 17:47
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Pavka »

Ima i osječki GPP, ali su malo stari, tak da je možda bolje da ipak ode vozit za ZET...
Šalu na stranu, mislim da dečku treba pružit šansu, kakvi su sve bućkuriši vozili u F1 (Speed, Karthikeyan...) mogao bi i nećak Najvećega, pa da vidimo koliko zna i može!
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Pa EVO sta je sa Sennom....
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

Ferrari-BiH je napisao/la:Pa EVO sta je sa Sennom....
to je stara vijest...
već je on osvojio i postolje, u svom prvom nastupu. ;) .
slijedeća utrka mu je za 5 dana (10.5) - 1000km of Spa..
slika
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Re: Bruno Senna

Post Postao/la BrunoS »

Dani je napisao/la:Koliko znam ZET ima Mercedesove buseve. Mogao bi tu voziti. Samo je jedan "pravi" Senna.
A zašto ne bi ljudi nama koji doista volimo Brunu i pratimo svaki njegov korak, jednostavno pustili da volimo ovog Sennu. Zašto su ljudi toliko uvjereni da su svi Brunini fanovi, zapravo samo Ayrtonovi fanovi. Ja smatram da nisu, barem kada sam ja u pitanju. Ayrton za mene jeste the best, ali ljubav prema Bruni nije zasnovana samo na Ayrtonu nego i na njegovim vozačkim kvalitetama koje ja smatram da su kod njega jako visoke.
slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Ferrari-BiH »

K1M1 je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la:Pa EVO sta je sa Sennom....
to je stara vijest...
već je on osvojio i postolje, u svom prvom nastupu. ;) .
slijedeća utrka mu je za 5 dana (10.5) - 1000km of Spa..
ma znam sve to, ali opet su pocela spekulisanj o tome gdje, cekako ce...mislim da nece zuriti nigdje, jer mu u ovoj seriji ide dobro....
Moje misljenje je da ce cekati neki dugogodisnji ugovor u F1, a ne da ce biti kao neku backup vozac
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Re: Bruno Senna

Post Postao/la BrunoS »

Bruno je danas na kvalifikacijama za utrku na SPA Francorchampsu osvojio četvrto mjesto i upravo je Bruno bio vozač koji je odvezao najbrži krug sa bolidom momčadi Oreca koji nosi broj 10. dok se drugi bolid momčadi Oreca sa brojem 11. nalazi se na tek 13.mjestu.

Nije loše za Brunu sasvim solidni rezultati za početnika u jednoj ovako može se reći dosta zahtjevnoj seriji.
slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
Avatar
Robert Kubica
Postovi: 125
Pridružen/a: 21 srp 2009, 20:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Roberta Kubicu
Lokacija: Split, Hrvatska
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Robert Kubica »

ross brawn je sam izjavio da smatra da Bruno nema talent svoga ujaka i da ga zato nije zamijenio za Rubensa
slika
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pinkdpanter »

Robert Kubica je napisao/la:ross brawn je sam izjavio da smatra da Bruno nema talent svoga ujaka i da ga zato nije zamijenio za Rubensa
ross nema pojma, mislim svaka čast kak je sklepal auto i momčad al vozači su mu totalni prosjek rubens i gumbek, pa daj ak ti osvoje naslov onda fakat, uglavno odavno već vrijedi da pobjeđuje bolid a ne vozač odnosno da kolko god ti bio dobar u f1 ak nemaš dobar auto (najbolji) moš se frigat.

Uglavnom mišljenja sam da bi sad u pol sezne mali senna uredno prao gumbeka a kamoli ovog nesretnog dedeka rubensa.
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
Robert Kubica
Postovi: 125
Pridružen/a: 21 srp 2009, 20:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Roberta Kubicu
Lokacija: Split, Hrvatska
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Robert Kubica »

pinkdpanter je napisao/la:
Robert Kubica je napisao/la:ross brawn je sam izjavio da smatra da Bruno nema talent svoga ujaka i da ga zato nije zamijenio za Rubensa
ross nema pojma, mislim svaka čast kak je sklepal auto i momčad al vozači su mu totalni prosjek rubens i gumbek, pa daj ak ti osvoje naslov onda fakat, uglavno odavno već vrijedi da pobjeđuje bolid a ne vozač odnosno da kolko god ti bio dobar u f1 ak nemaš dobar auto (najbolji) moš se frigat.

Uglavnom mišljenja sam da bi sad u pol sezne mali senna uredno prao gumbeka a kamoli ovog nesretnog dedeka rubensa.

ipak ako ti nemaš u sebi urođeni talent moš se slikat. postoji masu primjera kako bolid ne čini vozača
pa mislim samo usporedi alonsa i nelsona p., zatim prošle godine vettela i bouredisa,a smatram da je u f1 potrebno ISKUSTVO
slika
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pinkdpanter »

Robert Kubica je napisao/la:

ipak ako ti nemaš u sebi urođeni talent moš se slikat. postoji masu primjera kako bolid ne čini vozača
pa mislim samo usporedi alonsa i nelsona p., zatim prošle godine vettela i bouredisa,a smatram da je u f1 potrebno ISKUSTVO
iskustvo normalno da je potrebno, a stičeš ga samo ako se time baviš odnosno u ovom slučaju voziš f1, e sad talent potreban je da, a opet možda ga ima nije do sad vozio f1 osim testirao, talent po meni trenutno ima alonso, vettel, kimi (al čovjek je posto ljen oče neke promjene), hamilton, kubica eto.. ostali se voze, bez uvrede sigurno su jako dobri vozači, al male razlike (talent) čini onih par desetinki/stotinki po krugu koje su potrebne za NEŠTO. Senna prvo treba odvozit godinu pa da vidimo, a ja se nadama da je dobar, želim za nekog navijat kad kimi ode 8)

e da normalno da bolid ne čini vozača al na žalos on danas čini šampiona svjetskog prvaka
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

Robert Kubica je napisao/la:ross brawn je sam izjavio da smatra da Bruno nema talent svoga ujaka i da ga zato nije zamijenio za Rubensa
A gdje si to pročitao da mi je znat. Kolko ja znam brawn je nakon onih testiranja izjavio da je vrlo zadovoljan s onim što je senna pokazao, al je ipak pozvao rubensa zbog njegovog iskustva i znanja kod razvoja bolida.
slika
Avatar
XTRage
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 24 svi 2008, 20:05
Navijam za: Ferrari - Massa

Re: Bruno Senna

Post Postao/la XTRage »

Bez Rubensovih setupa bi sad Red Bull najvjerovatnije vodio u oba prvenstva tako da...
Avatar
Robert Kubica
Postovi: 125
Pridružen/a: 21 srp 2009, 20:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Roberta Kubicu
Lokacija: Split, Hrvatska
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Robert Kubica »

K1M1 je napisao/la:
Robert Kubica je napisao/la:ross brawn je sam izjavio da smatra da Bruno nema talent svoga ujaka i da ga zato nije zamijenio za Rubensa
A gdje si to pročitao da mi je znat. Kolko ja znam brawn je nakon onih testiranja izjavio da je vrlo zadovoljan s onim što je senna pokazao, al je ipak pozvao rubensa zbog njegovog iskustva i znanja kod razvoja bolida.
U Autoklubu : ne znam koji broj ali Ross je izjavio kako mali Bruno nema talent ujaka
slika
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pinkdpanter »

Robert Kubica je napisao/la: U Autoklubu : ne znam koji broj ali Ross je izjavio kako mali Bruno nema talent ujaka


a kak to možemo znat, kaj je ayrton kad je testirao za momčadi mislim hondu i još neke prije neg je dobio mjesto na gridu sve oduševio mislim da nije, a sad da nema talent u cijelosti, nema sigurno, al neš malo isto tako sigurno ima, a kolko prosudit ćemo nakon odvežene sezone u F1
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

Robert Kubica je napisao/la: U Autoklubu : ne znam koji broj ali Ross je izjavio kako mali Bruno nema talent ujaka
A barrichello kao ima ayrtonov talent pa je zbog toga uzeo njega. :lol:
Mislim, ako je to izjavio onda mu je izjava prilično tupava, jer nitko od današnjih vozača nema takav talent kakav je imao ayrton, a pogotovo ne brawnov dvojac button i rubens. :roll:
slika
Odgovori