Bruno Senna

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Bruno Senna

Post Postao/la gringo73 »

Prema pisanju Autosporta, Bruno Senna neće biti u GP2 nadolazeću sezonu?! A di će, lovit lignje?
slika
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Bruno Senna

Post Postao/la darky »

gringo73 je napisao/la:Prema pisanju Autosporta, Bruno Senna neće biti u GP2 nadolazeću sezonu?! A di će, lovit lignje?
Pa možda se čovjek zažalio promjena :biggrin:
Pa će umjeto u formuli jurcati u gliseru i skupljati komade 8)
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pospani gad »

gringo73 je napisao/la:Prema pisanju Autosporta, Bruno Senna neće biti u GP2 nadolazeću sezonu?! A di će, lovit lignje?
Koliko sam skužio prevođenje svoga engleskoga ( :biggrin: ).... Bruno očekuje da nastavi fight za mjesto u F1... ove ili neke druge godine :?:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

pospani gad je napisao/la: Koliko sam skužio prevođenje svoga engleskoga ( :biggrin: ).... Bruno očekuje da nastavi fight za mjesto u F1... ove ili neke druge godine :?:
kaže da će rađe čekati priliku za f1 u ovoj sezoni nego još jednu godinu provesti u gp2.
Ako netko kupi hondu vrlo vjerojatno je da će uzet njega za drugog vozača uz buttona. A i još ovo drugo mjesto u toro rossu nije potvrđeno, pa možda ima i tu šansu...
Ja se iskreno nadam da će uspjet, ako ne ove onda sljedeće sezone..
slika
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Bruno Senna

Post Postao/la 130R »

Teško da će dobit mjesto u Toro rossu jer mi se ćini da će oni uzet Bourdeasa ili Sata samo još neznaju koga od njih dvojice. Nisam siguran dali je to tako ako je netko više informiran neka napiše.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Scuderia »

130R je napisao/la:Teško da će dobit mjesto u Toro rossu jer mi se ćini da će oni uzet Bourdeasa ili Sata samo još neznaju koga od njih dvojice. Nisam siguran dali je to tako ako je netko više informiran neka napiše.

Ja sam procitao na njemackom RtL-u da su Bourdaisa uzeli za testiranje u Jerezu. Tako da su mu sanse vrlo vrlo male.

A i on se sam nada da ce Honda naci kupca, pa tu vidi svoju sansu.
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

uopće ne kužim zašto ga toro rosso ne želi uzet. prije jedno par mjeseci ja sam mislio da će se svi grabat za njega. pogotovo u ovo doba krize, ekipa koja bi ga dovela dobila bi s njim i dodatni novac, sponzore koji bi se ljepili za njega (ipak je on ayrtonov nećak), a i ekipa bi tako dobila na popularnosti, a i uz sve to dobili bi jednog dobrog mladog vozača željnog dokazivanja.
I onda oni produže sa bourdaisom koji nije ništa pokazao (samo 4 boda) u solidnom toro rossu. Da podsjetim, vettel je osvojio 35!.
Al dobro, nadam se da će honda nać kupca pa da će tu valjda bruno dobit priliku.
slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Adriana Lima fan »

K1M1 je napisao/la:uopće ne kužim zašto ga toro rosso ne želi uzet. prije jedno par mjeseci ja sam mislio da će se svi grabat za njega. pogotovo u ovo doba krize, ekipa koja bi ga dovela dobila bi s njim i dodatni novac, sponzore koji bi se ljepili za njega (ipak je on ayrtonov nećak), a i ekipa bi tako dobila na popularnosti, a i uz sve to dobili bi jednog dobrog mladog vozača željnog dokazivanja.
I onda oni produže sa bourdaisom koji nije ništa pokazao (samo 4 boda) u solidnom toro rossu. Da podsjetim, vettel je osvojio 35!.
Al dobro, nadam se da će honda nać kupca pa da će tu valjda bruno dobit priliku.
Bourdais bi lake sale bio prvak u GP2. Misim da ovaj lik je samo prezime. Naravno odlican je vozac al nije za vrh F1.
Avatar
McLarem
Test vozač
Test vozač
Postovi: 581
Pridružen/a: 10 lis 2008, 19:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: Sanski Most BiH

Re: Bruno Senna

Post Postao/la McLarem »

Jos ce on morati "pojesti asvalta" da bi pokuso biti otac, pa to je san svakog vozaca, a on ima prednost (prezime) nad svima drugim.
LEWIS HAMILTON SVETSKI PRVAK OD 2008 DO 2020! ZA REDOM samo za majstor iz maranella
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Scuderia »

K1M1 je napisao/la:uopće ne kužim zašto ga toro rosso ne želi uzet.
Valjda zele da imaju jednog "iskusnijeg" u ekipi. Jer ovo ce biti njemu 2.sezona, dok B.Senni tek prva, a i kad pogledas toro rosso je vec potpisao ugovor s Buemijem, (1.sezona) tako da su vjerovatno isli na "sigurno"
K1M1 je napisao/la: prije jedno par mjeseci ja sam mislio da će se svi grabat za njega. pogotovo u ovo doba krize, ekipa koja bi ga dovela dobila bi s njim i dodatni novac, sponzore koji bi se ljepili za njega (ipak je on ayrtonov nećak)
Da li bi on mogao opravdati svoje prezime u F1 ? :-k

K1M1 je napisao/la: Al dobro, nadam se da će honda nać kupca pa da će tu valjda bruno dobit priliku.
Jos malo pa pocinje prvenstvo, tesko....
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

Adriana Lima fan je napisao/la: Bourdais bi lake sale bio prvak u GP2. Misim da ovaj lik je samo prezime. Naravno odlican je vozac al nije za vrh F1.
čuj, to dal je za vrh ili nije ćemo tek vidjeti kad dođe u f1, a to je zaslužio svojim vožnjama, jer ako su heikki i piquet ušli u f1, a također su bili 2. u gp2, onda to zaslužuje i bruno. A da ne govorim da su nakajima i buemi ušli u f1 bez nekih zapaženih rezultata i sa samo 6. mjestom u gp2. Dakle senna definitivno zaslužuje ulazak u f1.
I kako ti znaš da bi bourdais lako bio prvak u gp2? U f1 se nije dokazao, jer osvojit samo 4 boda u odnosu na novajliju vettela koji je imao 35 je svarno malo. Može bit jako sretan što su mu dali još jednu šansu...
Mclarem- lol ayrton mu je bio stric, a ne otac. ;)
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Bruno Senna

Post Postao/la gringo73 »

K1M1 je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la: Bourdais bi lake sale bio prvak u GP2. Misim da ovaj lik je samo prezime. Naravno odlican je vozac al nije za vrh F1.
čuj, to dal je za vrh ili nije ćemo tek vidjeti kad dođe u f1, a to je zaslužio svojim vožnjama, jer ako su heikki i piquet ušli u f1, a također su bili 2. u gp2, onda to zaslužuje i bruno. A da ne govorim da su nakajima i buemi ušli u f1 bez nekih zapaženih rezultata i sa samo 6. mjestom u gp2. Dakle senna definitivno zaslužuje ulazak u f1.
I kako ti znaš da bi bourdais lako bio prvak u gp2? U f1 se nije dokazao, jer osvojit samo 4 boda u odnosu na novajliju vettela koji je imao 35 je svarno malo. Može bit jako sretan što su mu dali još jednu šansu...
Mclarem- lol ayrton mu je bio stric, a ne otac. ;)
Ja ću opet ponovit svoje mišljenje o "malom" Senni. Mene taj momak nije baš oduševio u GP2. Dobar, ali ništa posebno Ne znam koliko ti, K1M1, dugo pratiš Gp2? Heikki me također nije s ničim oduševio u GP2. Volio sam gledat vožnje, i one su mi se isticale od ostatka, Rosberga i Piqueta, a Hamilton me ODUŠEVIO! Tad nisam ni znao da je "naš" vozač. Senna Jr. mi je u razini sa...ne znam, stepenica iznad Speeda, i takvih faca. Uglavnom, moj stav je da mu je prezime, umjesto Senna, recimo Bamboocha, da bi malo ljudi trepnilo za njim. "2. mjesto u GP2 nije (po meni) mjerilo kvalitete... I, po meni, zadnja godina GP2 je bila jedna od lošijih što se tiče pokazivanja talenata. Draži su mi bili i Di Grassi, i Groesjean...
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

gringo73 je napisao/la: Ja ću opet ponovit svoje mišljenje o "malom" Senni. Mene taj momak nije baš oduševio u GP2. Dobar, ali ništa posebno Ne znam koliko ti, K1M1, dugo pratiš Gp2? Heikki me također nije s ničim oduševio u GP2. Volio sam gledat vožnje, i one su mi se isticale od ostatka, Rosberga i Piqueta, a Hamilton me ODUŠEVIO! Tad nisam ni znao da je "naš" vozač. Senna Jr. mi je u razini sa...ne znam, stepenica iznad Speeda, i takvih faca. Uglavnom, moj stav je da mu je prezime, umjesto Senna, recimo Bamboocha, da bi malo ljudi trepnilo za njim. "2. mjesto u GP2 nije (po meni) mjerilo kvalitete... I, po meni, zadnja godina GP2 je bila jedna od lošijih što se tiče pokazivanja talenata. Draži su mi bili i Di Grassi, i Groesjean...
ok, poštujem tvoje mišljenje, tebi su draži grosjean i di grassi, meni je senna. :)
prve dve sezone gp2 sam malo pratio, tako da eto, nisam vidio na djelu hekkia, piqueta ili rosberga, pa nemogu baš suditi o njima ali zato zadnje dvije sezone dosta temeljito pratim.
Kao drugo, senna se tokom cijele sezone borio za naslov sa pantanom i kroz cijelu sezonu bio 1. ili 2. dok to nije slučaj sa grassijem i grosjeanom. Tako da je sigurno pokazao više od njih. A ako si temeljito pratio prošlu sezonu, onda znaš da je bruno izgubio tu borbu za naslov zbog ovoga: http://www.youtube.com/watch?v=pDnsITiQtrs. Da te podjetim, u tom trenutku je bio prvi, daleko nadmoćan od svih na kišnom spa-u, i onda je uslijedila kazna (drive through), ako se sjećaš isti je slučaj bio sa massom tjedan dana prije i ovaj nije pobrao kaznu (toliko o dosljednosti fie). Eto, da mu nije oduzeto tih 10 bodova borio bi se sa pantanom do zadnje trke, do zadnjeg zavoja za taj naslov...
A ovo šta kažeš, da se drugačije preziva, da nitko nebi trpnuo za njim nije istina, pa da se preziva bamboocha isto bi bio 2., pa njegove vožnje su zaslužne za to drugo mjesto, a ne njegovo prezime...
I ti misliš da je npr buemi bolji od senne, pa u to iskreno sumjam, taj je pak bio 6. u gp2, a i u ranijim fazama nije imao neke zapažene rezultate, pa je ušao u f1..
Mogu sad tu još govorit puno podataka koji neki možda neznaju, npr. da je u britanskoj formuli tri u svih 5 kišnih utrka sezone pobijedio senna, da je odnio pobijede u gp2 i na monacu i na spa. A to ipak nemože neki bezvezni vozač.
A druga stvar zašto navijam za njega je ta šta sam veliki ljubitelj lika i djela njegovog pokojnog strica..
u, al sam se raspisao, bolje sam to mogo poslat za temu 'kolumne članova foruma' :)
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Bruno Senna

Post Postao/la gringo73 »

K1M1 je napisao/la:ok, poštujem tvoje mišljenje, tebi su draži grosjean i di grassi, meni je senna. :)
prve dve sezone gp2 sam malo pratio, tako da eto, nisam vidio na djelu hekkia, piqueta ili rosberga, pa nemogu baš suditi o njima ali zato zadnje dvije sezone dosta temeljito pratim.
Kao drugo, senna se tokom cijele sezone borio za naslov sa pantanom i kroz cijelu sezonu bio 1. ili 2. dok to nije slučaj sa grassijem i grosjeanom. Tako da je sigurno pokazao više od njih. A ako si temeljito pratio prošlu sezonu, onda znaš da je bruno izgubio tu borbu za naslov zbog ovoga: http://www.youtube.com/watch?v=pDnsITiQtrs. Da te podjetim, u tom trenutku je bio prvi, daleko nadmoćan od svih na kišnom spa-u, i onda je uslijedila kazna (drive through), ako se sjećaš isti je slučaj bio sa massom tjedan dana prije i ovaj nije pobrao kaznu (toliko o dosljednosti fie). Eto, da mu nije oduzeto tih 10 bodova borio bi se sa pantanom do zadnje trke, do zadnjeg zavoja za taj naslov...
A ovo šta kažeš, da se drugačije preziva, da nitko nebi trpnuo za njim nije istina, pa da se preziva bamboocha isto bi bio 2., pa njegove vožnje su zaslužne za to drugo mjesto, a ne njegovo prezime...
I ti misliš da je npr buemi bolji od senne, pa u to iskreno sumjam, taj je pak bio 6. u gp2, a i u ranijim fazama nije imao neke zapažene rezultate, pa je ušao u f1..
Mogu sad tu još govorit puno podataka koji neki možda neznaju, npr. da je u britanskoj formuli tri u svih 5 kišnih utrka sezone pobijedio senna, da je odnio pobijede u gp2 i na monacu i na spa. A to ipak nemože neki bezvezni vozač.
A druga stvar zašto navijam za njega je ta šta sam veliki ljubitelj lika i djela njegovog pokojnog strica..
u, al sam se raspisao, bolje sam to mogo poslat za temu 'kolumne članova foruma' :)
Buemija nigdje nisam spomenio (nemam ni o njemu baš visoko mišljenje)... A Senna mi je imao "100" nekih grešaka i greškica koje su me živcirale, ponekad mi djeluje kao da "siluje" auto. Nemoj me sad pitat da navedem koje; ali ona neka bezvezna izlijetanja, okretanja... stvari zbog kojih je gubio pozicije. To su te neke stvari koji su mi, a ono, bacile neki minus na njegov dojam, netko će tome pridodati riječ "temperamentan". Daleko od toga da nije odvezao dobre trke, i imao je i nesreće (uvijek se sjetim onog psa u Turskoj, ono je bilo za poludit). I da, 2. mjesto nije palo s neba, ali opet ostajem pri onom svom, nije mu ni konkurencija bila baš turbo jaka. Ali isto tako ne znači da se možda u F1 ne bi snašao puno bolje nego Piquet (mene je totalno razočarao u F1), ili Heikki. Dođe li u F1 i dokaže se, imaš mi se pravo rugat :biggrin:
slika
Avatar
Kimi the best
Početnik
Početnik
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 ruj 2008, 00:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Kimi the best »

Pa Sebastien Bourdais je i bio sampion F3000 2002 godine, serije koju je nasledila GP2, i to sa svega 2 poena prednostu u odnosu na Pantana...

A taj isti Pantano je bio sampion prosle sezone u kojoj je Senna zavrsio 2.... S tim sto treba napomenuti da je Pantano sve ove godine vozio u toj seriju izuzev 2004...
KR Spa 2008: I wanted to win - or nothing. It is always easy to say that by playing safe I would have probably ended in second place, but that is not the right way to win.
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Bruno Senna

Post Postao/la gringo73 »

Brazilski UOL objavio vijest da Bruno Senna potpisao ugovor na 3 godine sa "Hondom". Informaciju su preuzeli iz talijanskog Autosprinta.
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Scuderia »

Evo procitao na njemackom portalu, Mercedes i B.Senna pregovaraju. Vjerovatno ce umjesto u F1 otici u DTM.

EDIT. Ma sta vjerovatno, gotovo sigurno je da ga necemo vidjeti ove sezone u F1 :|
slika
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Bruno Senna

Post Postao/la 130R »

Ja mislim da bi mu bilo bolje da ostane još jednu godinu u GP2 ili da ode u F2 (novoosnovano prvenstvo) nego da ide u DTM. Tako bi zadržao potrebnu formu u vožnji formula jer DTM se ipak dosta razlikuje od F1.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Ferrari-BiH »

130R je napisao/la:Ja mislim da bi mu bilo bolje da ostane još jednu godinu u GP2 ili da ode u F2 (novoosnovano prvenstvo) nego da ide u DTM. Tako bi zadržao potrebnu formu u vožnji formula jer DTM se ipak dosta razlikuje od F1.
Slazem se s tobom, jedno je voziti auto a skroz trece voziti Formulu, mada sto se mene tice i nije neki poseban talent za Formulu, mozda mu u DTM-u bolje krene.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

evo mali interwiev sa brunom...
kaže kako poštuje i razumije brawnovu odluku da zadrži barrichella, ali isto tako da je jako razočaran što on nije dobio priliku, kaže da ima par ponuda unutar i izvan f1....
http://www.autosport.com/news/report.php/id/73565
eto, baš mi je žao što nije dobio priliku, al nadam se da će sljedeće godine... sad samo treba izabrat od mnogo opcija(dtm, gp2, možda test vozač u nekoj ekipi) koji je najbolji put za njega...
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Bruno Senna

Post Postao/la gringo73 »

K1M1 je napisao/la:... sad samo treba izabrat od mnogo opcija(dtm, gp2, možda test vozač u nekoj ekipi) koji je najbolji put za njega...
Za GP2 čini mi se da zakasnio...mislim (znači da nisam siguran) da su sva mjesta u GP2 popunjena. Ne znam gdje bi mogao biti test vozač?! A pogotovo u ova nesretna doba za sve test vozače kad su testiranja svedena na minimum... Ako otiđe u DTM čini mi se da mjesta ima jedino za "B" Mercedes. Ne znam šta je sa F2? Tamo je Pavlović zadnji uletio, on je ujedno i najstariji tamo. Za mene je najgore da vozač ne vozi nigdje, a tu glupu praksu je imao Briatore sa svojima; i Heikki i Piquet su jednu godinu hvatali zjale u Renaultu prije nego što su vozili.
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

gringo73 je napisao/la: Za GP2 čini mi se da zakasnio...mislim (znači da nisam siguran) da su sva mjesta u GP2 popunjena. Ne znam gdje bi mogao biti test vozač?! A pogotovo u ova nesretna doba za sve test vozače kad su testiranja svedena na minimum... Ako otiđe u DTM čini mi se da mjesta ima jedino za "B" Mercedes. Ne znam šta je sa F2? Tamo je Pavlović zadnji uletio, on je ujedno i najstariji tamo. Za mene je najgore da vozač ne vozi nigdje, a tu glupu praksu je imao Briatore sa svojima; i Heikki i Piquet su jednu godinu hvatali zjale u Renaultu prije nego što su vozili.
u gp2 još ima dosta nepopunjenih mjesta (čak 11) http://en.wikipedia.org/wiki/2009_GP2_Series_season" onclick="window.open(this.href);return false;, u dtm i u 'a' i 'b' mercedesu ima mjesta http://en.wikipedia.org/wiki/2009_Deuts ... ers_season" onclick="window.open(this.href);return false;, u F2 više nema mjesta..
A ne znam, u ovom interwievu kaže da ima ponuda unutar i izvan f1, stvarno neznam kakvu to ponudu ima unutar f1, ili je riječ o ponudi za test vozača ili možda ovo šta ti kažeš, da potpiše ugovor za neku ekipu i onda pauzira jednu godinu...
Uostalom, saznat ćemo uskoro što će izabrat od svega toga... ;)
slika
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pinkdpanter »

bem ti brawn-a, :evil: :evil: , a baričelo, e baričelo ha ha ha, mislim da bum u svim duelim navijao protiv tebe, mada buš imao duele samo sa vozačima koji te rundaju a to nisu dueli, zato baričelo okani se toga i odi u penziju pusti "klince" da voze.

MRZIM HONDU!
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Bruno Senna

Post Postao/la gringo73 »

Senna danas počeo s dvodnevnim testiranjem u DTM Mercedesu. Zasad se još ništa točno ne zna hoće li ove sezone bit u DTM-u. Prvi dojmovi za DTM-ovu Mečku su iznenađenje, pozitivno.
slika
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: Bruno Senna

Post Postao/la sunseeker »

gringo73 je napisao/la:Senna danas počeo s dvodnevnim testiranjem u DTM Mercedesu. Zasad se još ništa točno ne zna hoće li ove sezone bit u DTM-u. Prvi dojmovi za DTM-ovu Mečku su iznenađenje, pozitivno.
logičan razvoj događaja bio bi da kovalainen sljedeće sezone ode u force indiu, a senna u mclaren (ili obratno, ovisno o tome koliko tko bude dobar/interesantan)
Odgovori