Bruno Senna

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Kenny »

Po čemu je Alguersuari toliko bolji, meni su oni tu negdje ni jedan nije pokazo da je jako dobar. Bruno nije ni imo priliku da pokaže kaki može bit prvu sezonu nemožemo nimalo gledat jer je vozio za HRT, a ovu sezonu je vozio par trka znao zabljesnit i to je to. Alguersuari je po meni osrednji vozač, ove sezone se njemu napredak vidio, ali mislim da njegova vožnja nevrjedi toliko da se njega uzme umjesto Senne i njegove love kad mogu bit slični vozači, a meni je nabolji od onih koje su mogli birat Sutil i htjeo sam da on dođe u Williams pokazo se ko brz vozač, a ima i nekog svog sponzora koji bi donjeo lovu, ali opet on ima ono s*anje koje ima i vjerovatno u F1 se nije pametno s tim kockat
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

dmarijon je napisao/la: Sory, ali nemoj biti smiješan, Alguersari je ne za klasu, nego za dvije klase bolji od Brune
Ma za 5 klasa, nemoj biti skroman. :roll: :lol:
Jedini koji ovdje ispada smiješan si ti... ajd po čemu je aguersuari toliko bolji da mi je znat?
Zašto su ga onda izbacili iz toro rossa kad je tako strašno dobar? I zašto, kad su ga več izbacili, nisu uzeli njega kao test vozača red bulla, nego buemija?
Vidim da ljudi zaboravljaju pa se ajmo se malo sjetit 2009. kad je Jaime upao u sred sezone isto kao i Senna ove godine. (super da imamo istu situaciju pa možemo usporedit): izgubio je od buemija 8:0 u kvalama, a razlika je većinom bila oko sekunde!... u utrkama je bilo jednako loše, nije bio ni blizu buemiju, s 5 odustajanja u 8 utrka.. I 2010 je bio dosta slabiji od Buemija a tek ove godine je pokazao dobre vožnje (iako je i ove godine po meni bio slabiji od buemija koji je imao hrpu kvarova i nesreće, uostalom u kvalama ga je buemi opet oprao 13:6)...
S druge strane senna je isto upao usred sezone i odmah pokazao brzinu (za razliku od Jaimea 09.), 4:4 u kvalama s petrovom (u singapuru, spa i brazilu sekundu razlike!). U utrkama je bio nekonzistentan i slabiji nego u kvalama (što je i razumljivo kad upadneš usred sezone), al opet blizu petrovu... Ovo ce mu bit prvi put da je u nekom normalnom timu od početka sezone, tako da malo pričekaš sa glupim zaključcima.. ;)
slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Bruno Senna

Post Postao/la dmarijon »

Daj odrasti. Koliko godina je 2009. bilo Jamie-u? Tko vidljivo napreduje? Kome je ovo skromno što je do sada pokazao - vrh, nego Senni. I može samo - dole.
Samo neka se trkaju.
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

dmarijon je napisao/la:Daj odrasti. Koliko godina je 2009. bilo Jamie-u? Tko vidljivo napreduje? Kome je ovo skromno što je do sada pokazao - vrh, nego Senni. I može samo - dole.
Bilo mu je 19, al kakve veze to ima? To samo znači da je talent, da ima potencijala i još dosta godina za napredak, a ne da je bolji.. Onda isto tako možemo reć da je senna bolji izbor od barrichella jer je 12 godina mlađi. Uostalom mnogo vozača je dosta kasno ušlo u f1 pa su se pokazali odličnima (evo npr. hill s 32, mansell 27, webber 26...)
A ako hoćeš reć da je imao puno manje iskustva (jer je dosta mlađi od senne) je opet krivo, senna se tek kad je imao 21 počeo bavit utrkama (nakon duuge pauze) pa su po iskustvu tu negdje..
A ovo boldano se uopće ne isplati komentirat. Sigurno imaš kristalnu kuglu pa znaš...
Uostalom, imaš svoje mišljenje, ok, al onda bar pričekaj da odvozi svoju prvu pravu prilku, sezonu od početka s normalnim bolidom, pa ćemo bit pametniji...
slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Bruno Senna

Post Postao/la dmarijon »

Ma iskreno, osobno mi se čini da je Jamie bolji, ali ne mogu biti siguran. Malo friziram temu ( :)). Tko god i sjeo u williams, teško da će išta s tim bolidom pokazati - koji ne može biti lošiji, a ne može biti ni puno bolji nego prošle godine.
Samo neka se trkaju.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Dani »

Algersuari je truba. Odvozio 2 dobre trke i odmah je kralj. A zaboravljamo da je to dorađena verzija TR-a sa rješenjima sa RB-a.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Scuderia »

Q+A -> Bruno Senna
KLIK
slika
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Domi »

Čestitke, izvrsno 6. mjesto.
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

Uz Alonsa i Pereza vozač utrke. Bio je zadnji prije nastavka utrke (imao je kontakt s maldonadom na početku utrke pa morao u boks).... a onda dobra taktika i odlična probijanja i pretjecanja naprijed. =D> =D>
Nadam se da je ovom vožnjom napokon dokazao nekima da nije tu samo zbog novca. ;) :driver:
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pospani gad »

Bruno Senna nije ništa kriv za današnji sudar. Michael se preračunao. Ja ga stvarno više ne bih držao u F1. Ni pod razno.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

pospani gad je napisao/la:Bruno Senna nije ništa kriv za današnji sudar. Michael se preračunao. Ja ga stvarno više ne bih držao u F1. Ni pod razno.
Da kojim slučajem promjeni prezime iz Schumaher u neko deseto... odnosno da iza tog prezimena ne stoji povjest kakva stoji, Michael bi bio daleko ispod prosječan vozač vožnjama kakve pokazuje od povratka. Doprinio je 2 boda momčadi koja bi s drugim vozačem bila ispred Ferraria te se borila s Lotusom za 3. mjesto u konstruktoru.

Ja znam da je on drugi sportaš u svjetu po bogatstvu te da mu je današnja F1 preseračina i da može glumit frajera al ipak zbog ekipe kojoj je stalo za razvojem i borbom oko vrha pridonio bi iz poštovanja bar 4 boda svake trke
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Armanini »

pa dobro sad, nije da je do njega.. ovo je prva utrka gdje on nosi krivicu.. (ove sezone)..

a sto se tice doprinosa - moze se on samo djirati po stazi i doprinjet ce timu vise nego ijedan vozac ..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Forza »

Senna če u Monacu koristit šasiju iz Brcelone. Odvozit če i FP jer Bottas neče vozit trenize (neče vozit na uličnim stazama). Senna to race 'Barcelona fire car' at Monaco
slikaslikaslika
Avatar
Alonso Fernando
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 536
Pridružen/a: 13 ruj 2007, 19:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso only

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Alonso Fernando »

Mislim da Franck ovog momka treba mjenjati.
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Igor18 »

samo štetu radi
Michael is faster than you!!
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Alonso-champ »

Ma danas me je ono bas razocarao,ok istina trening je pa je mozda stiskao,probavao al previse je bilo ovo danas...
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Bruno Senna

Post Postao/la F1NAC »

Budući prvak :biggrin:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
spacedoc
Test vozač
Test vozač
Postovi: 592
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 17:39
Navijam za: Za kog ove godine navijat

Re: Bruno Senna

Post Postao/la spacedoc »

@f1nac
u kojem to filmu?
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Bruno Senna

Post Postao/la F1NAC »

spacedoc je napisao/la:@f1nac
u kojem to filmu?
pa zavrsio je u zidu prvaka , to je neki znak :biggrin: (PS.ono je bila šala lol )
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Kenny »

Razbio bolid danas?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Bruno Senna

Post Postao/la F1NAC »

Kenny je napisao/la:Razbio bolid danas?
tako je , slupao je straznje i prednje krilo u zidu prvaka , i ovjes razbio
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Cuky »

Evo ovo je napravio
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Dani »

Meni se čini nakon današjeg Maldonadovog sudara, da je ovo njihovo novo stražnje krilo pridonijelo da izgube zadnji kraj. Pogledajte kako jednostavno "guzica" pobjegne.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Cuky »

bježanju "guzice" je doprinjelo jako skakanje na pasicu sa gasom pritisnutim do kraja
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Bruno Senna

Post Postao/la F1NAC »

bas sam pratio zvuk i neznam dal mi se ucinilo al kad je poskocio gas je do kraja stisnut bio bas se moglo cut kako su okretaji isli gore :D (govorim za Maldonada) :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Odgovori