Juan Pablo Montoya

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IJJXIgnj ... re=related[/youtube]
čovjek ima pravo što je otišao iz F1, pogledajte ovu snimku pa recite je li fer bila ova kazna?
Danas je događaju gore incidenti pa FIA ne reagira ili samo da opomenu.
Nekad su išli puno na ruku Ferrariu htjeli to neki priznat ili ne, al ja ga i podržavam što je otišao. U jednoj izjavi je rekao "...tako funkcionira formula 1".
On bi se možda više danas uklopio gdje se pravila i sve štima više prema preticanju i borbama na stazi.
slika
Avatar
Bernardinac
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 srp 2009, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Bernardinac »

Čisto sranje. Trebali su Schumachera kazniti a ne njega. :evil:
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la K1M1 »

ohoho :o

http://www.eltiempo.com/deportes/autosy ... 13060855-4" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.elnuevoherald.com/2013/09/12 ... carta.html" onclick="window.open(this.href);return false;
evo i google prevoditelj tko ne zna španjolski. :) http://translate.google.hr/" onclick="window.open(this.href);return false;

dakle postoji mogućnost da se montoya vrati u f1 sljedece sezone.
zanimljive izjave, vrlo zanimljivo i znakovito jer dosada ako se sjecate u zadnjih par godina uvijek kad bi ga pitali o mogućem povratku je govorio da se sigurno neće vratit, da ga ne zanima, da mu je današnja f1 bezveze i takve izjave. A sad totalna promjena tona. :) Kaže da bi se volio vratit, da je dobio ponude od nekih ekipa (u drugom članku se spominje lotus).


There is been some thoughts about going back to F1. I don't know what will happen to be honest. Maybe yes, but I have to consider moving the entire family back to Europe and all of those things have to be considered.
"I have received calls from all over. A very interesting other than curiosity , what is certain is that we are close to making a decision
slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Alonso-champ »

Uau,daj Bože...kakva bi to bila sezona,jos u nekom dobrom bolidu...drzim palceve..
Alonsista hasta la muerte..
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Chuck Norris »

To bi bilo extra
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la wolfman »

kolko god mi je drag nebih htio da se vrati(a nisam ni neki poklonik ostanka masse),ima dovoljno mladih vozaća netrebamo starkelje :biggrin:
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Armanini »

ima dovoljno mladih vozaća netrebamo starkelje :biggrin:
hm.. u biti se slazem, samo mi je ipak montoya iznimka.. mozda bi unio malo zivota i trzavica u ovu prilicno sterilnu f1 danas..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la K1M1 »

to sigurno :)
http://www.youtube.com/watch?v=4-zEnO_KwDg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=heCsKujaxs4" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=IP1NFSrfilk" onclick="window.open(this.href);return false;
:D

nego, ako se misli vratit onda prvo mora na dobru dijetu, pogle ga, nema šanse da bi uspio uc u bolid ovakav :)
slika
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Armanini »

haha, morat ce vozit bez kersa i balasta da nadoknadi :D
ovako bi bio sporiji pol sekunde cim sjedne u bolid :=


a zamisli danas ovakve izjave..
pa ovi dusebriznici ovdje na forumu bi isli protestirat i strajkat gladju dok ga se ne izbaci..

pribijaju na kriz kad se nekog nazove krastavcem, il pokaze srednji prst.. valjda bi im pjena na usta dosla kad bi culi ovakvo sto..

a kad gledas da to nije bilo tako davno.. jbte sto se svijet upristojio u par godina.. prokleti pr i svi vi cistunci zbog kojih pr i postoji..
nabijem vas sve od reda jednog po jednog :=
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Cuky »

pa dobro sad...izjave tipa "oh deer" i nebi bile toliko secirane, a makar bi se dobro nasmijali uz prijenos.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Armanini »

mislio sam prvenstveno na prvi video ;)
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la K1M1 »

Armanini je napisao/la: a zamisli danas ovakve izjave..
pa ovi dusebriznici ovdje na forumu bi isli protestirat i strajkat gladju dok ga se ne izbaci..

pribijaju na kriz kad se nekog nazove krastavcem, il pokaze srednji prst.. valjda bi im pjena na usta dosla kad bi culi ovakvo sto..

a kad gledas da to nije bilo tako davno.. jbte sto se svijet upristojio u par godina.. prokleti pr i svi vi cistunci zbog kojih pr i postoji..
nabijem vas sve od reda jednog po jednog :=
haha baš to, al lako za forumaše, nego su ovi u fia-i kroz samo par godina kao postali svi fini, vozači više ne mogu ni emocije iskazat, gleda im se svaka riječ koju izgovore, kad netko kaže prostu riječ odmah kazne za ekipu i vozača. A najsmješnije mi bilo sad pred koji dan kad je lotus objavio na twitteru da kimi odlazi i stavio onu sličicu, čak je i to fia istraživala i mislila kaznit haha.
Isto jedan slučaj iz gp2 prije par utrka, neki lik je zaostajao za cijeli krug i uopce se nije htio maknut, dakle ne mice se, ovaj mu maše, sav lud šta ga ovaj zadržava, al ništa. I ide ga pretjecat i ovaj panj ga izbaci sa staze i uništi mu utrku. Evo video. http://www.youtube.com/watch?v=joQn5ljBMu8" onclick="window.open(this.href);return false;
I ovaj ga nakon toga na twitteru nazove idiotom, pazi na hebenom twitteru, i fia mu spiči kaznu od 12.000€!, čak su ga mislili DSQ sa sljedece utrke. A ovaj panj koji mu je uništio utrku dobio samo drive thru. :lol:
I sad pazi situaciju da se danas dogodi nazivanjem nekog idiotom preko team radia kao montoya kimija, pa banali bi ga par utrka jbt, a prije ništa, vjerojatno ga nisu ni opomenuli. Stvarno, kolko su se stvari promjenile u samo par godina...

ili ova situacija - http://www.youtube.com/watch?v=IJJXIgnjug0" onclick="window.open(this.href);return false; Tu mi stvarno nikad nije bilo jasno zašto je pobrao drive thru, šumaher se zabije u njega a montoyi kazna. :? I onda kasnije na team radio kaže za sudce: fucking idiots haha, i nikom ništa. :)
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Cuky »

to je to njihovo "bringing sport into disrepute" odnosno uništavanje reputacije sporta. Jer kao, sponzori, tv kompanije i ostala gamad ne vole svoju firmu predstavljati na tako nepristojan način jer mogu izgubiti 1 od nekoliko milijuna korisnika zbog toga. BBC je čak jednom imao i tužbu na sudu jer je u prijenosu F1, neznam točno tko je krivac bio, emitirali psovku nekog od vozača...u izravnom prijenosu...i deda ih tužio jer da je to neprimjeren sadržaj za njegovog unuka.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la speedy56 »

Ma daj to kažnjavanje za Tweetove je glupost kakve nema!

Twitter je jedna od društvenih mreža gdje je imam svoj (govorim iz perspektive ovih koji su popili kaznu) račun i mogu pisati što želim. I oni mu kaznu operu. Pa još bih razumio da je to izjavio na pressici (službenoj) ili interviewu poslije utrke, ali ovo.....
Neznam što je točno napisao, pretpostavljam "XY (neznam ime) je idiot!", što bi bilo da je napisao "On je idiot". Zna se što se misli, ali mu nitko ne može dokazati da time vrijeđe ovog drugog. Može reći da se je kometirao komšiju.

Kamo ovaj svijet ide #-o

EDIT:
A i ovo za dedu....... Kao da on nikad nije pred unukom nekoga poslao u 3 pikse marmelade... :roll:
Sky ima to riješeno s pressicama, nakon svake napiše da se ispričavaju u slučaju psovki.
Trebali bi tako nakon utrke svi, pa da možemo sve slušati (ako takvih poruka još ima).
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Armanini »

hehe da.. najbolji mi odgovor iz pita - because of michael.. ne zbog sudara sa michaelom, nego zbog njega :D

kazna smjesna jer je trkaci, al po meni veca krivica montoye, odnosno on je uzrokovao situaciju jer je oduzeo mjesto msu.. prati zutu liniju koja nestaje tocno u sam apex, dakle desno od nje u zavoj nema mjesta, a na kocenju su bili prilicno poravnati.. tako da je u biti montoya isao u zavoj kao da msa nema desno, a trkaca putanja nije bila njegova da ms mora odustat jer nije imao prednost prolaska jer su bili poravnati za zavoj.. a ovaj je pak po njegovu namjerno vise pustio bolid da skrene u njega da pojaca dojam kako mu je uzeo mjesto..

al lako za forumaše, nego su ovi u fia-i kroz samo par godina kao postali svi fini,
da, al fia postupa prema misljenju javnosti, a ta javnost su i ti forumasi..
jer prije su bacanja kacige, ljutiti dolasci u box, netrpeljivost medju vozacima bili sastavni dio utrkivanja i u tome se dodatno gustalo, sad mnogi to ne zele, pocnu pizdit na svaku sitnicu, na svako najmanje iskazivanje ljudskosti pocnu lajat, jedino vole kad se smiju i placu od srece.. kad se ljute onda tome nema mjesta..
doduse nije to slucaj f1, svijet je postao umjetno fin, svi se nesto kilave, umjetno smiju, svi su si dragi i svi se respektiraju, iako se ne mogu podnjet..
I ovaj ga nakon toga na twitteru nazove idiotom, pazi na hebenom twitteru, i fia mu spiči kaznu od 12.000€!, čak su ga mislili DSQ sa sljedece utrke. A ovaj panj koji mu je uništio utrku dobio samo drive thru.
hahaha, nemogu vjerovat.. a jos manje jer sam od tih malo utrka sto pogledam gp2, upravo tu utrku gledao :D i sjecam se kakav je panj bio taj i reakcija komentatora.. i umjesto da se bana kretena iz svake serije dozivotno, ovaj popije kaznu.. jos ne vjerujem lol..

a kad smo vec u montoyinom topicu, komentar ispod: (koja slucajnost :)
If it was JPM in place of him, he would've bitchslapped the idiot - to at least give a reason for the fine.
hehe
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Cuky »

Armanini je napisao/la:tako da je u biti montoya isao u zavoj kao da msa nema desno

neće svi shvatit, ali Arma i KIMI hoće...

sad vidimo od koga je GASA učio voziti :D
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Kenny »

Cuky je napisao/la: BBC je čak jednom imao i tužbu na sudu jer je u prijenosu F1, neznam točno tko je krivac bio, emitirali psovku nekog od vozača...u izravnom prijenosu...i deda ih tužio jer da je to neprimjeren sadržaj za njegovog unuka.
A gle deda je htjeo uzet lovu i to je to, prije par godina je neka baba u njemačkoj je dobila milijun eura jer se u Mcdonaldsu opekla na kavu :roll:
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Cuky »

sad malo razmišljam...danas bi za one "Oh deer" poruke bio prozivan od strane PETA-e jer je povrijedio čast životinje tako što se našalio na njen račun
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la wolfman »

Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la K1M1 »

Da, nažalost ništa od f1, al bit ce ga zanimljivo pratit i u indy-u, sigurno bolje nego nascar.
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Cuky »

sad na Sky-u intervju sa njime...kaže za Monako: "there is no place to pass unless you do something stupid...like I would do" :biggrin:
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la popeye »



Montoja najharizmaticniji je bio :thumbup:
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Cuky »

Na Finali Mondiali imao je prilike provozati F2008
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
tanabe-san
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 482
Pridružen/a: 19 lis 2021, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Honda

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la tanabe-san »

Cuky je napisao/la: 29 stu 2021, 19:38 Na Finali Mondiali imao je prilike provozati F2008
Srecnik. Gde ono on sada vozi?
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Juan Pablo Montoya

Post Postao/la Cuky »

posvuda... vozio je ove godine za McLaren na 2 utrke IndyCara (GP Indianapolis i Indy 500), 2 utrke sportskih automobila u SAD-u z DPi klasi, 6 utrka u WEC-u u LMP2 klasi, te 1 utrku u Europskoj Le Mans seriji također u LMP2 klasi
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori