Jenson Button

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Jenson Button

Post Postao/la Toon »

@Dani ne mogu dokučiti tvoje "razmišljanje" oko odlaska (ovo pod navodnicima nije omalovažavanje) - tj. tvoje mišljenje je da je Ham što? Otjeran? Pobjegao? Nešto treće? - znam da se mi međusobno možemo dobro isprcati i spustiti si no ovo je stvarno ozbiljno pitanje pa bih te molio i ozbiljan odgovor...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Jenson Button

Post Postao/la Dani »

Dolaskom Sama u McLarenu se počinju mijenjati stvari u McLarenu. Taj je čovjek poznat kao osoba zbog koje je Montoya prešao u mcLaren iz Williamsa. Težak za suradnju, nešto kao Milanović. Uz nekoliko očitih pogrešaka u taktici i boksu izgubili su momentum prošle godine. Mislim da su kvarovi odigrali ključnu ulogu u prelasku u Mercedes. Naravno uz nagovor Nikija Laude. Tko zna kaj mu je obećao. Ali kada malo bolje pogledaš Sam u williamsu mijenja Heada. Rezultat? Williams pada u prosječnost. Sam u McLarenu. McLaren od najbržeg bolida polako pada u prosječnost.

In 2001, Sir Frank Williams brought Michael to Williams as Senior Operations Engineer. He took over the responsibility of managing the engineers at races and tests.
In May 2004, Michael was promoted to Technical Director of Williams, when Patrick Head moved sideways to head the team's research and development division.[2]
Following the worst start to a season in Williams' history, Michael resigned from the team in early May 2011.[3] For the final five races he joined McLaren but did not become their sporting director until the start of 2012.[4][5]
Michael's position at McLaren came under pressure following a series of pitstop mistakes [6] forcing Whitmarsh to have to defend Michael's position.[7]
Kakav start i sezonu ima McLaren?

Pazi ovo:

Sky Sports F1's Ted Kravitz and McLaren Sporting Director Sam Michael have clarified that Lewis Hamilton had full knowledge of the 2013 parts his MP4-27 ran during practice for the Indian GP.

It had been reported on Friday night that Hamilton tested experimental compentents without being aware of their presence. However, this wasn't the case, as Sam and Ted confirmed prior to qualifying.

"We were working on a few bits to improve our understanding for the future, Jenson and Lewis run all the R&D parts on their cars, and they know all the parts that are run - it's essential," Michael explained. "All of those parts, they are fully aware of. Lewis is still very much involved in that part of the programme."

http://www1.skysports.com/f1/news/12433/8197921/" onclick="window.open(this.href);return false;

@arma je bio u pravu.

http://www.mirror.co.uk/sport/formula-1 ... da-1936155" onclick="window.open(this.href);return false;
Zanimljiva zjava Dennisa
http://en.espnf1.com/mclaren/motorsport ... 98239.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kao i Buttonova da radi grešku zbog prelaska.

Odličan članak:
http://oppositelock.jalopnik.com/was-le ... -670056664" onclick="window.open(this.href);return false;
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
ivancina
Početnik
Početnik
Postovi: 222
Pridružen/a: 31 svi 2010, 21:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Jenson Button

Post Postao/la ivancina »

otići iz mclarena zbog sam michaela mi je i dalje jedna od jačih gluposti, pa šta bi messi napustio barcelonu zbog oružara
a i ovo sa njegovim pametnim potezom što se tiće prelaska u mercedes, završit će sezonu kao i prošlu sezonu koju je opisao kao lošu, tako da...
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Jenson Button

Post Postao/la Armanini »

pa stavi u usporedbu sa mcmom.. gdje mu je bolje?

dani evo stavio zanimljive clanke.. ne treba puno vise od toga rec..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
ivancina
Početnik
Početnik
Postovi: 222
Pridružen/a: 31 svi 2010, 21:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Jenson Button

Post Postao/la ivancina »

Najveci ikada je rekao da biti drugi znaci biti najbolji medju gubitnicima
Pa sad ako njemu igra nesto u zivotu biti treci medju gubitniima ili osmi medju istima onda se slazem da je napravio odlican posao, ali nekako mi se cini da ga to ne veseli nesto previse pogotovo ako mu je taj najveci ikada i uzor
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Jenson Button

Post Postao/la McLewis »

ivancina je napisao/la:Najveci ikada je rekao da biti drugi znaci biti najbolji medju gubitnicima
Pa sad ako njemu igra nesto u zivotu biti treci medju gubitniima ili osmi medju istima onda se slazem da je napravio odlican posao, ali nekako mi se cini da ga to ne veseli nesto previse pogotovo ako mu je taj najveci ikada i uzor
Big lajk!!
McLaren u <3
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Jenson Button

Post Postao/la Dani »

McLewis je napisao/la:
ivancina je napisao/la:Najveci ikada je rekao da biti drugi znaci biti najbolji medju gubitnicima
Pa sad ako njemu igra nesto u zivotu biti treci medju gubitniima ili osmi medju istima onda se slazem da je napravio odlican posao, ali nekako mi se cini da ga to ne veseli nesto previse pogotovo ako mu je taj najveci ikada i uzor
Big lajk!!

Prije bih rekao big FAIL s obzirom na stanje mclarena i mercedesa. A ta razlika se sve više povećava. S obzirom da je RB popunjen ne vidim druge mogućnosti od Mercedesa ( ferrari je nepoznanica).
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
ivancina
Početnik
Početnik
Postovi: 222
Pridružen/a: 31 svi 2010, 21:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Jenson Button

Post Postao/la ivancina »

da, dani kužimo da je mercedes brži od mclarena ove sezone
ja se pitam samo u ćemu je taj njegov prelazak tako mudra odluka kad će opet završiti među gubitnicima i kad je opet miljama daleko od vettela.
Prije bih rekao big FAIL s obzirom na stanje mclarena i mercedesa. A ta razlika se sve više povećava. S obzirom da je RB popunjen ne vidim druge mogućnosti od Mercedesa ( ferrari je nepoznanica).
ferrari je nepoznanica, a mercedes nije??????????????
to što je rb popunjen ništa ne znači. imao je i kimi ugovor sa ferraijem pa su 2010. vozili alonso i massa
a da se malo osvrnem na usporedbu mercedesa i mclarena. mclaren je uz ferrari najveća momčad u f1 i njima je f1 ono što rade i zbog čega rade, a mercedes je ekipa kao što su bili toyota, bmw i honda
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Jenson Button

Post Postao/la elder »

ivancina je napisao/la: a da se malo osvrnem na usporedbu mercedesa i mclarena. mclaren je uz ferrari najveća momčad u f1 i njima je f1 ono što rade i zbog čega rade, a mercedes je ekipa kao što su bili toyota, bmw i honda
To ako je neko dugo u f1 nema ama bas nikakve veze, pogledaj samo red bull. Bitno je kolko para imas da pokupis najbolje ljude u f1 ostalo je vise manje tu.
Darkness rises when silence dies
Avatar
ivancina
Početnik
Početnik
Postovi: 222
Pridružen/a: 31 svi 2010, 21:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Jenson Button

Post Postao/la ivancina »

Procitaj jos jednom. Mclaren radi i zivi za f1, a sutra se moze sprdnut nekom sefu u sttutgartu da se povuku iz f1 kao sto su to napravili bmw, toyota, honda
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Jenson Button

Post Postao/la Dani »

ivancina je napisao/la:da, dani kužimo da je mercedes brži od mclarena ove sezone
ja se pitam samo u ćemu je taj njegov prelazak tako mudra odluka kad će opet završiti među gubitnicima i kad je opet miljama daleko od vettela.
Prije bih rekao big FAIL s obzirom na stanje mclarena i mercedesa. A ta razlika se sve više povećava. S obzirom da je RB popunjen ne vidim druge mogućnosti od Mercedesa ( ferrari je nepoznanica).
ferrari je nepoznanica, a mercedes nije??????????????
to što je rb popunjen ništa ne znači. imao je i kimi ugovor sa ferraijem pa su 2010. vozili alonso i massa
a da se malo osvrnem na usporedbu mercedesa i mclarena. mclaren je uz ferrari najveća momčad u f1 i njima je f1 ono što rade i zbog čega rade, a mercedes je ekipa kao što su bili toyota, bmw i honda
Koliko je RB u f1 genijalcu? Ne sam naziv tima, već komplet kao ljudstvo, tehnika i postrojenje. Od 1997. Pa kaj radi ovim f1 starkeljama. Zašto si izostavio williams ili bivši jordan? I njima je f1 bila sve ( williamsu još uvijek i je). Pa gdje su sada? Da se razumijemo , meni je mclaren najdraža ekipa na gridu. Ali uz ovakve vozače i ovakav menadžment jednostavno ne mogu navijati za njih.
Ferrari i od nedavno McLaren su proizvođači automobila ( kao i Mercedes ). Prvenstveno ferrari. Nekoliko puta su razmatrali odlazak iz f1 ( prilikom promjena pravila koja im nisu išla na ruku ). Kaj ako odu, da li ćeš i dalje tvrditi to što tvrdiš?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
ivancina
Početnik
Početnik
Postovi: 222
Pridružen/a: 31 svi 2010, 21:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Jenson Button

Post Postao/la ivancina »

Hvala na komplimentu
A sad lijepo udahni i ponovo procitaj pa bi valjda trebao shvatit da govorim o mclarenu, mercedesu, hamiltonu i buttonu
Ovo sto si zacrvenio bi shvatili i oni koji nisu genijalci, pa bi dokucili da je ferrari spomenut zato sto stvarno je mclaren uz ferrari najveca momcad. Zato sto su te dvije momcadi na prva dva mjesta najvecih momcadi. Zato sto je ferrari statisticki prva momcad, a mclaren statisticki druga najveca momcad.
Iskreno se nadam da sam ti pomogao da shvatis sto je pjesnik htio reci
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Jenson Button

Post Postao/la McLewis »

Dani je napisao/la:
ivancina je napisao/la:da, dani kužimo da je mercedes brži od mclarena ove sezone
ja se pitam samo u ćemu je taj njegov prelazak tako mudra odluka kad će opet završiti među gubitnicima i kad je opet miljama daleko od vettela.
Prije bih rekao big FAIL s obzirom na stanje mclarena i mercedesa. A ta razlika se sve više povećava. S obzirom da je RB popunjen ne vidim druge mogućnosti od Mercedesa ( ferrari je nepoznanica).
ferrari je nepoznanica, a mercedes nije??????????????
to što je rb popunjen ništa ne znači. imao je i kimi ugovor sa ferraijem pa su 2010. vozili alonso i massa
a da se malo osvrnem na usporedbu mercedesa i mclarena. mclaren je uz ferrari najveća momčad u f1 i njima je f1 ono što rade i zbog čega rade, a mercedes je ekipa kao što su bili toyota, bmw i honda
Koliko je RB u f1 genijalcu? Ne sam naziv tima, već komplet kao ljudstvo, tehnika i postrojenje. Od 1997. Pa kaj radi ovim f1 starkeljama. Zašto si izostavio williams ili bivši jordan? I njima je f1 bila sve ( williamsu još uvijek i je). Pa gdje su sada? Da se razumijemo , meni je mclaren najdraža ekipa na gridu. Ali uz ovakve vozače i ovakav menadžment jednostavno ne mogu navijati za njih.
Ferrari i od nedavno McLaren su proizvođači automobila ( kao i Mercedes ). Prvenstveno ferrari. Nekoliko puta su razmatrali odlazak iz f1 ( prilikom promjena pravila koja im nisu išla na ruku ). Kaj ako odu, da li ćeš i dalje tvrditi to što tvrdiš?
Ponda nisi pravi navijac i nisu ti najdrazi... Mene sekiraju ove godine ali nisam nikad ni pomislio ne navijati za njih..
McLaren u <3
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Jenson Button

Post Postao/la Armanini »

koje gluposti.. fail sto je otisao u merc.. prvi od gubitnika?
pa upravo je merc jedini bolid koji je brzinom parirao rbu ove godine (tko je bio na pole positionima? mcm?)
druga stvar sto je rbr nedodirljiv i sto gume vode pricu..

a pogotovo za sljedecu godinu (nije presao za ovu, ova sezona ionako nikom nije vazna), mercedes je ipak - mercedes.. valjda imaju vise izgleda napravit dobar motor nego li honda za 2 godine..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Jenson Button

Post Postao/la Dani »

McLewis je napisao/la: Ponda nisi pravi navijac i nisu ti najdrazi... Mene sekiraju ove godine ali nisam nikad ni pomislio ne navijati za njih..
Tko je rekao da sam navijač? Nisam od te sorte gljivičnih bolesti da bi se primio za jednu ekipu i rekao "e ,ja navijam za njih jer je njima f1 sve, oni su zakon". Ja radije odaberem vozača kojeg preferiram. Kad on ode u penziju ili van f1, odabrem drugog. Tako da nemam psihičkih problema prilikom loših sezona tih takozvanih "bazičnih" timova.
@ivancina
Pjesnik živi u zabludi koja se zove revitalizacija mclaren f1 tima. Ekipa koja izgubi dvojicu glavnih dizajnera, a nakon toga prvog vozača i glavnog sponzora definitivno nije na putu revitalizacije. Tim ne da se ne bori za pp nego jedva ulazi u q3.
Brawn:
"We are getting closer," he said. "I was looking at some data from last year, and it is difficult to compare completely because last year we had DRS on the whole track, but we are 1.5 seconds faster in sector one [in Japan] than we were last year, with basically the same tyres."
Usporedba 2012. i 2013.. Japan:
2 3 Jenson Button McLaren-Mercedes 51 16:29:35 216.396 1:36.606
6 5 Jenson Button McLaren-Mercedes 53 16:31:51 218.790 1:35.549

6 7 Michael Schumacher Mercedes 43 16:17:13 215.646 1:36.942
2 9 Nico Rosberg Mercedes 46 16:20:26 220.868 1:34.650

Brawn says that the increased backing from Mercedes has been a key factor in helping it win again, but equally the team has to spend what it has wisely.

"I think the extra commitment was important," he said. "We are very careful about how we spend money, but it is very competitive.

"The money enabled us to strengthen the organisation and strengthen the workforce – add the 60 per cent windtunnel model which we didn't have before, and improve the facilities.

"So I think we have spent pretty wisely and you can see the results on track because the principle is that a good big one will always beat a good little one, if you know what I mean.

"But if you use your money properly, the more you have the faster you will go. It is not the only aspect because you can use it badly. If you use it properly you will go faster."

E pa pjesniče, uspoređuj. Odavno se ne živi na staroj slavi. A ono što bode u oči je ovogodišnja nemogućnost napretka mclarena kroz sezonu.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Caldor
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1046
Pridružen/a: 11 srp 2007, 15:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Čakovec

Re: Jenson Button

Post Postao/la Caldor »

Ne možeš uspoređivati Schumachera sa Rosbergom :D
Avatar
ivancina
Početnik
Početnik
Postovi: 222
Pridružen/a: 31 svi 2010, 21:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Jenson Button

Post Postao/la ivancina »

da, dani kužimo da je mercedes brži od mclarena ove sezone
i šta ti sad nije jasno da moraš 100 puta ponavljat, pa nismo glupi i slijepi čovječe
mclaren je uz ferrari najveća momčad u f1
evo ti i dokaza http://f1-facts.com/statistics/team
Pjesnik živi u zabludi koja se zove revitalizacija mclaren f1 tima. Ekipa koja izgubi dvojicu glavnih dizajnera, a nakon toga prvog vozača i glavnog sponzora definitivno nije na putu revitalizacije.
to je ekipa koja je gubila i prije sve to i opet se vraćala i radila najbrže bolide
Ferrari i od nedavno McLaren su proizvođači automobila ( kao i Mercedes )
mclaren i ferrari imaju racing DNA i ne rade kombije, male gradske autiće,teške dizelaše, već samo prave trkaće automobile u tome je velika razlika između njih i mercedesa. mclaren živi za utrkivanje i živi od utrkivanja i ne ovise o budžetu koji će im odobrit direktorčići
E pa pjesniče, uspoređuj. Odavno se ne živi na staroj slavi. A ono što bode u oči je ovogodišnja nemogućnost napretka mclarena kroz sezonu.
propala sezona i šta sad??? niti prva niti zadnja. bili smo u banani i prije, pa opet se vratili na vrh. nemam želju uspoređivati ništa jer mi je apsolutno jasno da je mercedes trenutno brži. a daj mi molim te objasni šta je to tako grandiozno u mercedesovoj sezoni? bacili su para i para, a zaostaju više od 150 bodova za rb. imaju bolju sezonu od mclarena i to je to!
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Jenson Button

Post Postao/la mrd »

Dani je napisao/la: Tko je rekao da sam navijač? Nisam od te sorte gljivičnih bolesti da bi se primio za jednu ekipu i rekao "e ,ja navijam za njih jer je njima f1 sve, oni su zakon". Ja radije odaberem vozača kojeg preferiram. Kad on ode u penziju ili van f1, odabrem drugog. Tako da nemam psihičkih problema prilikom loših sezona tih takozvanih "bazičnih" timova.
Ok rasprava ali nema potrebe za vrijedjanjem, svako prati kako zeli
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Jenson Button

Post Postao/la Toon »

mrd je napisao/la:
Dani je napisao/la: Tko je rekao da sam navijač? Nisam od te sorte gljivičnih bolesti da bi se primio za jednu ekipu i rekao "e ,ja navijam za njih jer je njima f1 sve, oni su zakon". Ja radije odaberem vozača kojeg preferiram. Kad on ode u penziju ili van f1, odabrem drugog. Tako da nemam psihičkih problema prilikom loših sezona tih takozvanih "bazičnih" timova.
Ok rasprava ali nema potrebe za vrijedjanjem, svako prati kako zeli
Dani da li time želiš reći da su tvoji mentalni problemi vezani uz vozača? S obzirom da ti "tvoj pulen" već nekoliko godina krstari daleko od naslova nagomilalo se... Sry morao sam na ovo :) ...nije Dani baš tip koji vrijeđa možda se samo malo žešće izrazio, no siguran sam da je u dobroj namjeri...
...da se vratimo na temu...prije sam bio dobrano siguran da Mcl neće mijenjati vozače no nekako mi u zadnje vrijeme neki filing i neki novinski članci sugeriraju da i nije baš tako...sve mi nekako puše da bi Button mogao uskoro ostati bez sjedala...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Jenson Button

Post Postao/la Dani »

Toon je napisao/la:
mrd je napisao/la:
Dani je napisao/la: Tko je rekao da sam navijač? Nisam od te sorte gljivičnih bolesti da bi se primio za jednu ekipu i rekao "e ,ja navijam za njih jer je njima f1 sve, oni su zakon". Ja radije odaberem vozača kojeg preferiram. Kad on ode u penziju ili van f1, odabrem drugog. Tako da nemam psihičkih problema prilikom loših sezona tih takozvanih "bazičnih" timova.
Ok rasprava ali nema potrebe za vrijedjanjem, svako prati kako zeli
Dani da li time želiš reći da su tvoji mentalni problemi vezani uz vozača? S obzirom da ti "tvoj pulen" već nekoliko godina krstari daleko od naslova nagomilalo se... Sry morao sam na ovo :) ...nije Dani baš tip koji vrijeđa možda se samo malo žešće izrazio, no siguran sam da je u dobroj namjeri...
...da se vratimo na temu...prije sam bio dobrano siguran da Mcl neće mijenjati vozače no nekako mi u zadnje vrijeme neki filing i neki novinski članci sugeriraju da i nije baš tako...sve mi nekako puše da bi Button mogao uskoro ostati bez sjedala...
Pa moglo bi se reći da sam se malo žešće izrazio jer su mi smiješne te fore "samo ferrari, samo mclaren". Netko treći će "samo rb". A onda dođe do promjene snaga i odmah mjenjaju ploću. I moglo bi se reći da Ham već par godina krstari. Međutim nije samo do njega. Jer po tome bi Button već par puta bio prvak.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Jenson Button

Post Postao/la Domi »

McLaren je objavio prvi dio trodijelnog pregleda Jensonove karijere, sve od ranih dana, jako lijepo za pročitat i prisjetit se kak se dizao do statusa zvijezde ;)

Jenson Button: The early years
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Jenson Button

Post Postao/la mrd »

jenson dobio 3 mjesta kaznu. mislim da je ovo samo 3 mjesta iz sazaljenja prema mclarenu, sve preko toga bilo bi previse :)
slika
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Jenson Button

Post Postao/la Domi »

Vozač utrke danas, kakav proboj s 14. mjesta na startu =D>
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2901
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Jenson Button

Post Postao/la Vuksa_KC »

Mda, uz poklon ne davanja kazne, isto sažaljenje očito.
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Jenson Button

Post Postao/la McLewis »

Vuksa_KC je napisao/la:Mda, uz poklon ne davanja kazne, isto sažaljenje očito.
Za sta ne davanje kazne???
McLaren u <3
Odgovori