Rubens Barrichello

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
kowalski
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 442
Pridružen/a: 03 ožu 2010, 21:07
Ja sam: Vozač

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la kowalski »

RB-ova frustracija proizlazi iz činjenice da je 6 godina vozio vrhunske bolide, a nije napravio ama baš ništa. U jednu ruku ga razumijem, ali potez je bi nesmotren i mogao je prouzročit sr... neviđenih razmjera. Zamislite da je volan odskočio u tunelu i pogodio npr. Massu u glavu.
Ja bih ga drakonski kaznio.
"Just being a mediocre driver has never been my ambition. That's not my style." /Michael Schumacher/
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la sunseeker »

rubens definitivno zaslužuje kaznu zbog ovog, jasno je da nije razmišljao i upravo ga zbog toga treba kazniti.

f1 je opasna po defaultu, ne treba je dodatno činiti opasnijom
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la gringo73 »

gringo73 je napisao/la:... A Adam Cooper piše kako je lako moguće da je onaj poklopac (radi kojeg je bio SC na stazi kasnije) uzrok njegove nesreće. Liuzzi, koji se vozio iza Rubensa, misli da tu leži uzrok. Iako je momčad danas izjavila da je razlog nesreće bilo puknut ovjes.
Izgleda da je A.Cooper bio u pravu! :thumbup:
http://www.autosport.com/news/report.php/id/83774" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
Avatar
Barry
Test vozač
Test vozač
Postovi: 733
Pridružen/a: 05 ožu 2010, 01:16
Navijam za: Ferrari

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Barry »

gringo73 je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:... A Adam Cooper piše kako je lako moguće da je onaj poklopac (radi kojeg je bio SC na stazi kasnije) uzrok njegove nesreće. Liuzzi, koji se vozio iza Rubensa, misli da tu leži uzrok. Iako je momčad danas izjavila da je razlog nesreće bilo puknut ovjes.
Izgleda da je A.Cooper bio u pravu! :thumbup:
http://www.autosport.com/news/report.php/id/83774" onclick="window.open(this.href);return false;
istina :D
http://en.espnf1.com/williams/motorspor ... 17903.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Kimi Raikkonen: "I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher."
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la keexx »

Rubens je ovaj vikend postao prvi vozač koji je odvozio preko 15000 krugova (točnije 15010) =D>
Evo interviewa s njim prije utrke.... ;)

slika slika
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Forza »

Dobra utrka za Rubensa danas. Ako rezultati ostaju ovakvi donio je puno bodova za sir Franka Willilamsa =D>
slikaslikaslika
ZG-Gnom
Postovi: 1
Pridružen/a: 06 kol 2007, 12:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Petter Solberg
Lokacija: Woltino

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la ZG-Gnom »

Osim što je bio uspješan na stazi, Rubens je bio brži i od Stiga. GJ Rubens :)

http://www.youtube.com/watch?v=S0e_tYqdfnM" onclick="window.open(this.href);return false;
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Scuderia »

Vjeruje da ce ostati u Williamsu i iduce sezone.
KLIK
slika
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la keexx »

Evo Rubensa i Jensona nakon utrke... Malo si pričaju i tako :biggrin:

slika slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la vidc »

mislim da je njegova uloga u napretku williamsa velika...vjerojatno će svojim vožnjama sebi kupiti mjesto i iduće godine...
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la sunseeker »

vidc je napisao/la:mislim da je njegova uloga u napretku williamsa velika...vjerojatno će svojim vožnjama sebi kupiti mjesto i iduće godine...
rubens je fakat entuzijastičan.................a kad se sjetim imole '94...mislio sam da više nikad neće sjest u bolid, a vidi ga sad.......
Avatar
bluemonday
Početnik
Početnik
Postovi: 320
Pridružen/a: 14 ožu 2009, 12:23
Ja sam: Vozač
Navijam za: williamsF1

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la bluemonday »

Slažem se s vama da je Rubens nešto najpozitivnije što se moglo dogoditi Williamsu ove sezone.
Prešli su na Cosworth, koji je bio veliki rizik i nepoznanica, sponzora je sve manje pa tako i
novaca, ekipa koja radi na bolidu je sigurno pod velikim pritiskom i mogućnost da se ode krivim smjerom
je vrlo velika. Sezona je počela očajno, ali je Rubens nakon svakog treninga, svake trke,
točno, precizno i iskreno u čemu je stvar i smjer u kojem bi se trebalo krenuti. Williams i Cosworth
mogu samo imati velike koristi od njegovog iskustva i znanja. U ovom trenu mislim da bi bila
najveća glupost Williamsa da se rukama i nogama ne bore da ga zadrže barem iduću sezonu.
Nedavno sam čitao neke rasprave kako nije baš slučajno da je Ferrari imao najviše uspjeha dok
je Rubens bio tamo, a to se opet dogodilo prošle godine sa Brawn GP.
kubica_f1fanaticos
Postovi: 70
Pridružen/a: 10 lip 2009, 11:23
Ja sam: Vozač
Navijam za: Roberta Kubicu i Kamuia

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la kubica_f1fanaticos »

svaka čast Rubensu i ako je star....još uvjek zna..al eto treba mu brz bolid...drago mi je da se wiliams napokon probudio,,,u zadnje dvije utrke bodve su pokupili....
"Sanjao sam o Formuli 1 ali bilo je teško.Za mene to nije bila realna mogućnost."Robert Kubica
Avatar
fenomeno
Početnik
Početnik
Postovi: 278
Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:06
Navijam za: Kimi Raikkonen

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la fenomeno »

http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2395 ... astic-lap/" onclick="window.open(this.href);return false;

Barrichello o 'fantastičnom' krugu
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Scuderia »

Nece razgovarati sa Schumijem o onom potezu.
KLIK
slika
ivanfece
Postovi: 67
Pridružen/a: 27 lip 2010, 16:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la ivanfece »

Svaka cast,iako je generalno Mercedes brzi Rubens je dokazao da bez obzira koliko je vozac dobar ili los nijanse u razvoju bolida mnogo uticu.Sumaher je vjerovatno bolji vozac u boljem bolidu ali on nije konstruisan prema njegovim smjernicama i neodgovara mu.Tu je razlog zasto je u McLarenu klempo brzi od svojih kolega,njihov bolid je od samog pocetka razvijan i ustimavan po njegovim opaskama i smjernicama.Da npr. klempo i Jenson sjednu u Renault ili Mercedes Jenson bi sigurno bio brzi jer je sposobniji i iskusniji pa i to mu dodje nesto kao timske odredbe ako ti jednom vozacu das bolid koji je prema njemu podesen ovaj drugi je odmah u inferiornom polozaju i samim tim je odredjen za drugog vozaca iako to niko javno ne kaze i mora da stedi gorivo.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la pospani gad »

Eh da. Zaboravio sam pohvaliti ( =D> ) Rubensov potez u Mađarskoj. Svaka čast majstore, tako treba sa Michaelom Schumacherom. Treba ga još par puta tako obići i povući će se na kraju 2010. Rubinho napravi mu to........... :mrgreen:

Idemo gledati tvoju 300. utrku :!: .... oh, Spa, kad ćeš naić'.......... :biggrin:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
fenomeno
Početnik
Početnik
Postovi: 278
Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:06
Navijam za: Kimi Raikkonen

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la fenomeno »

http://en.espnf1.com/williams/motorspor ... 25812.html" onclick="window.open(this.href);return false;

i dogodine u Williamsu
Avatar
bluemonday
Početnik
Početnik
Postovi: 320
Pridružen/a: 14 ožu 2009, 12:23
Ja sam: Vozač
Navijam za: williamsF1

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la bluemonday »

slika

Čestitke Rubensu na 300.-oj utrci. Neka mu ovaj vikend i svaki idući do kraja trkače karijere
bude sretan i uspješan.
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la luka_kimi »

Pogledajte novi biser susjednog portala... (ako već niste) ;)

LINK

Nije mi Rubens omiljeni vozač, ali ovaj je članak jednostavno sramotan. Totalno subjektivno novinarstvo. :roll:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Dani »

Vidim da je dotični D. Marijon ostavio komentar. Da nije to naš kolega? :lol:
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la tvojnov2 »

Naslov mora da je pisao Delboy Trotter :biggrin: :biggrin:
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Chuck Norris »

tvojnov2 je napisao/la:Naslov mora da je pisao Delboy Trotter :biggrin: :biggrin:
Pisao je neko ko nema pojma o objektivnom novinarstvu.Nisam ljubitelj Barichella ali ovaj tekst je teški užas kao i cijeli portal koji je žutilo(a poznato je da ovaj portal uvijek piše negativne tekstove o Alonsu,Buttonu,Webberu,Barichellu)
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Kenny »

Chuck Norris je napisao/la:
tvojnov2 je napisao/la:Naslov mora da je pisao Delboy Trotter :biggrin: :biggrin:
Pisao je neko ko nema pojma o objektivnom novinarstvu.Nisam ljubitelj Barichella ali ovaj tekst je teški užas kao i cijeli portal koji je žutilo(a poznato je da ovaj portal uvijek piše negativne tekstove o Alonsu,Buttonu,Webberu,Barichellu)
i svima ostalima koji nisu iz Ferrarija i Schumacher i naravno uvjek elegantni.... :smijeh:

Pročitao sam samo naslov i dosta je da zaključim kako je jadan tekst. Da se Rubens nije zabio u Alonsa sigurno nebi bio plonker a i najvjerovatnije nebi ništa o tome pisao. odavno sam prestao da čitam taj sajt baš zbog glupavih tekstova iako imaju dosta novosti na sajtu.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Igor18 »

Michael is faster than you!!
Odgovori