Rubens Barrichello

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Rubens Barrichello

Post Postao/la 130R »

Čovjek vozi F1 već 17 godina, a nema teme o njemu. A kako o gotovo svim drugim vozačima ima tema ja sam otvorio za Rubensa. Zapravo sam otvorio ovu temu da imam kamo prebaciti post o njemu iz teme o Felipeu Massi.
KIMI AM BESTEN je napisao/la:
130R je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:Massi svaka čast za današnju vožnju, a ono s gorivom...mislim da čovjek mora imat živce od čelika da ne eksplodira na toliko pogrešaka zbog kojih ispašta.
A zamisli tek kakve živce mora imat Berrichello nakon 17 godina, a uvijek kad ima dobar bolid je drugi vozač.
e frende moj za to si je sam kriv...mogao se nametnut kao button i pobijedit u 4 od 5 utrka pa bi on bio prvi vozač...eh barrichello...
Da nebi bilo zabune za mene je Barrichello gori vozač od Buttona (za Schumachera da ne govorim), i apsolutno si je sam kriv za situaciju u kojoj se nalazi, ali mora imat živce za tako nešto trpiti tolike godine. Napokon dobije dobar bolid i onda u momčadi ima nekog kome se ne može ni približiti, pa gubi šanse za pobjedu, a to mu se sad dešava po drugi put u karijeri, a prvi put je trajalo 6 godina.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
Kimi the best
Početnik
Početnik
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 ruj 2008, 00:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Kimi the best »

Slazem se da je Barrichello losiji vozac od Buttona, ali da mu danas onako takticki oduzmu pobedu nije u redu. Tek je peta trka sezona a jedini ko bi mogao da ugrozi Buttona i Brawn je RB i to pod uslovom da ugradnja DD prodje kako je planirana, a Brawn vec radi ovakve stvari.
KR Spa 2008: I wanted to win - or nothing. It is always easy to say that by playing safe I would have probably ended in second place, but that is not the right way to win.
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la luka_kimi »

osobno mi se rubens barrichello ne sviđa ni kao čovjek ni kao vozač...nekako mi se još za godina u maranellu zgadio...loš je vozač...da massa, kimi, lewis ili fernando imaju takav auto kakav ima on oni bi do polovine sezone ostvarili naslov svjetskog prvaka...prosječan vozač sa pokvarenim karakterom... :amen:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
maminho_
Početnik
Početnik
Postovi: 236
Pridružen/a: 02 sij 2009, 13:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso-Renault
Lokacija: Sim i tam

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la maminho_ »

meni je rubinho bas super,i dobar je vozac,da nije moral pustati schumacheru imal bi sigurno 20+ pobjeda,valjda se nece sad opet ponoviti ista stvar
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la vidc »

rubens mi je uvijek bio simpatičan kad pobjedi,al ništa više od toga.šumiju je bio vodonoša i sad će buttonu bit vodonoša i po tom će ostat upamćen...
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la sunseeker »

rubinjo je uvijek bio druga violina, ali daleko od toga da nije ima spektakularne vožnje......čak sam se potajno nadao da bi mogao ove godine maznuti buttona ( i još se nadam ) čisto da starkelja ode sa naslovom.

bila bi fora da momčad za koju nitko nije pomislio da će se uopće natjecati osvoji naslov zajedno sa vozačem koji se trebao brčkati po riu.......ali kako su stvari krenule teško će pored ovakvog buttona, a i vettel je tu.....
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Arai »

Barrichello je prosječan vozač, mislim da svakako nije materijal za prvaka. Ali, divim se kako je godinama bio "druga violina"
Schumacheru. Htio bih ga još iduće sezone u F1, čisto ono da poveća onu rekordnu brojku započetih GP-ova, a onda bi trebao
prepustit mjesto nekom mlađem!
Što se tiče ovog za drugu violinu, čini se da to neće više drugo trpjeti. U jednom interwievu je rekao da će otići iz teama
ako nasluti da Brawn favorizira Buttona! :arrow: KLIK
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la luka_kimi »

Arai je napisao/la:Barrichello je prosječan vozač, mislim da svakako nije materijal za prvaka. Ali, divim se kako je godinama bio "druga violina"
Schumacheru. Htio bih ga još iduće sezone u F1, čisto ono da poveća onu rekordnu brojku započetih GP-ova, a onda bi trebao
prepustit mjesto nekom mlađem!
Što se tiče ovog za drugu violinu, čini se da to neće više drugo trpjeti. U jednom interwievu je rekao da će otići iz teama
ako nasluti da Brawn favorizira Buttona! :arrow: KLIK
rubensa mi nije žao...ono njegovo schumi pederu mu neću zaboravit... :gori: :gori: :gori:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Ricxpa
Test vozač
Test vozač
Postovi: 647
Pridružen/a: 10 vel 2009, 13:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: [Alonso] [Ferrari]

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Ricxpa »

Jedan od meni najantipaticnijih vozaca.
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Arai »

Barrichello izjavio da mu je slomljeni pojas onemogućio pobjedu i kompromitirao današnju utrku.KLIK
slika
Avatar
Ferraristica
Postovi: 97
Pridružen/a: 04 tra 2009, 15:02
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Tešanj

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Ferraristica »

Pošto je izjavio da neće nikome (Buttonu) bit druga violina,ja sam mislila da ce mu Brawn pustit malo da pobijedi ovu utrku,al eto ne bi ništa od toga...
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la keexx »

Rubensov dnevnik - GP Monaco ==> Rubensov osvrt na GP u Monacu... ;)

slika slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la pospani gad »

sunseeker je napisao/la:rubinjo je uvijek bio druga violina, ali daleko od toga da nije ima spektakularne vožnje......čak sam se potajno nadao da bi mogao ove godine maznuti buttona ( i još se nadam ) čisto da starkelja ode sa naslovom.

bila bi fora da momčad za koju nitko nije pomislio da će se uopće natjecati osvoji naslov zajedno sa vozačem koji se trebao brčkati po riu.......ali kako su stvari krenule teško će pored ovakvog buttona, a i vettel je tu.....
Imao sam priliku pratiti F1 karijeru Rubinha od samoga početka. Oduvijek sam ga simpatizirao. Neću nikada zaboraviti sve njegove godine u Jordanu i Stewartu. Toliko je prašine "pokupio" u tim godinama i stekao ogromnog vozačkog iskustva. Ali mislim da on ima peh. Jedan od prvih je bio na utrci VN Europe ( u ovo nisam siguran ) 1993. godine. Ostao je u istom krugu sa Ayrtonom, svi su bili obiđeni za cijeli krug ( mislim da je bio na drugom mjestu ) i morao je odustati zbog Jordan-Harta ( napajanje goriva ).

Jedan od prvih pehova, ili neuspjeha da ne pobjedi momčadskog kolegu, dogodio mu se 1999. na VN Europe, kada ga je pobjedio te godine pridošli vozač u Stewart - Ford, Johnny Herbert, gdje je Rubens već treću godinu grizao volan u razvijanju Stewartovog bolida. To je bila jedna od prvih gorkih pilula. A tu se vidi jedna od strana, zbog koje bi gotovo svatko trebao bar poštivati Rubensa - iskrenost. On je na toj VN, kada ju je Johnny dobio, dobro to otplakao i argumentirao - rekao je da mu je bilo teško, što on to nije dobio - i takav je još uvijek.

U biti, kao vozač je pomalo mlak, nedovoljno agresivan, uporan i dobar, simpatičan i pomalo lajav. Prošle godine se izlajao, da će 2009. dobiti svjetsko prvenstvo. On. Bomba nad bombama. Ali dobio je nevjerovatnu priliku. I ?? Jenson je odličan vozač, ali zašto Rubens ne pobjedi? Zar će zbog svoga karaktera tako olako prijeći i popustiti da Jenson pokupi prvenstvo ( koje i sam Jenson zaslužuje ).

Čini mi se da bi Rubens mogao dobiti bar jednu utrku ove godine, a to bi mogla biti VN V. Britanije na Silverstoneu. On tu stazu najbolje vozi od svih staza, Jenson ima najveću želju tu pobijediti, ali tu Rubens ima priliku pobjediti Jensona, ako nigdje drugdje.

Šteta Rubinho, ako ove godine ne pokupiš naslov svjetskog prvaka. I šteta, ako ponoviš jednu od onih šest godina služenja u Ferrariju. #-o
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Arai »

Opet je zahebao start, i opet je imao par sumnjivih preticanja i čak dodir s Sutilom.
Da je danas završio drugi bila bi to repriza Australije za njega!
slika
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la edo »

Ma smijesnim ga pravi Button!!!
BH FORD KLUB-FORZA FELIPE...
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la schuey »

edo je napisao/la:Ma smijesnim ga pravi Button!!!
ne pravi ga Button smiješnim,on sam sebe smiješnim pravi!
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Scuderia »

schuey je napisao/la:
ne pravi ga Button smiješnim,on sam sebe smiješnim pravi!
Tocno to. Rubens (the vodonosa) je danas pokazao:
a.) ocajan start
b.) zivcanost
c.) udaranje Kovalainena i Sutila.

Mozda je vrijeme da se povuce. Jer u istom autu, nema niti jedne pobjede, dok njegov kolega ima cak 6/7.
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la pospani gad »

schuey je napisao/la:
edo je napisao/la:Ma smijesnim ga pravi Button!!!
ne pravi ga Button smiješnim,on sam sebe smiješnim pravi!
Pa, ovo mu nije trebalo na putu do titule svjetskog prvaka u F1 za 2009. Zar se F1 vozačima poput njega daje još jedna prilika u 2010.??!!! #-o

P.S. Svakako ga treba ispjerjati i iskritizirati. Da bi pobjedio na VN V. Britanije. Tko će se kladiti.... :biggrin: ?
Zadnja izmjena: pospani gad, dana/u 07 lip 2009, 16:44, ukupno mijenjano 1 put.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la edo »

schuey je napisao/la:
edo je napisao/la:Ma smijesnim ga pravi Button!!!
ne pravi ga Button smiješnim,on sam sebe smiješnim pravi!
Da,slazem se!!! =D>
BH FORD KLUB-FORZA FELIPE...
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Piquet20 »

Njegova utrka je danas bila uvjetovana problemima sa mijenjacem (start i poteskoce tokom utrke kada nije mogao ubaciti u 7. brzinu). Slazem se da ga Button rastura ove sezone, ali bas ova trka (gdje ce ga ljudi najvise popljuvati) nije njegova krivica.
slika
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la 130R »

Piquet20 je napisao/la:Njegova utrka je danas bila uvjetovana problemima sa mijenjacem (start i poteskoce tokom utrke kada nije mogao ubaciti u 7. brzinu). Slazem se da ga Button rastura ove sezone, ali bas ova trka (gdje ce ga ljudi najvise popljuvati) nije njegova krivica.
Evo i Barrichellove potvrde toga. KLIK
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
KiMi ThE kInG
Postovi: 48
Pridružen/a: 04 lip 2009, 10:23
Ja sam: Vozač
Navijam za: Sebastian Duda Vettel

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la KiMi ThE kInG »

ali čovjek je malo prenervozan...mora malo smirit doživljaj ukoliko loše starta, sabrat se i onda ić korak po korak...a ne on je vozio tih prvih nekoliko krugova ko budala i normalno da se slupo dva puta...kad ide na silu preticat...
slika
KIMI IS SIMPLY-THE BEST
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Kenny »

Zar on nije već jednom trebao sigurno pobjediti? zašto ga toliko kritizirate, momčad može svaku utrku da namjesti za Buttona.
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la King iCool »

Rubens je bio prava kamikaza u Turskoj!
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la pospani gad »

Ajmo malo matematike i nešto teorije:

Do kraja sezone 2009. 10 utrka. Rubens svaku pobjedi ( 100 bodova ), Jenson svaku utrku drugi neka bude ( 80 bodova ). Tu Rubens dobija 20 bodova kao najbliži Jensonu, ali on je sada u minusu od 26 bodova??!!!

Naravno to je teorija, i to tako ne bude bilo. To je dokaz da je Jenson u velikoj prednosti. Treba se dogoditi ne znam što, da Jenson tako pogriješi ili nešto pa da ne postane prvak 2009. Dakle, Rubensove šanse su teoretski nikakve. :?
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Odgovori