Nick Heidfeld

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

darky je napisao/la:
Felipe Massa je napisao/la:Ma Hamiltonu i treba tako neko ko je tolerantan i ko ce vjecito biti drugi...
hamlitonu treba neko tko će ga tjerati da bude još bolji....
najbolje vožnje smo vidjeli od hamitona dok je bio uz alonsa i dok se sa njime nadmetao.
kovalainen je odličan test vozač i ništa više (nije trkač) i on ne može prisliti hamiltona da bude još bolji.
Heidfeld u MCM bi bio interesantan izbor
ma da ,pa da taj neko ponovo nadrlja zato sto je Hamilton miljenik Rona Denisa koji i dan danas ima sve ovlasti u McLarenu samo ne javno .On sto kaze ovi to urade...
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la keexx »

Interview s Heidfeldom prije starta utrke... ;)

slika slika
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Heidfeld kaže da želi ostati u BMW-eu ako oni ostanu 2010 u F1.

http://nickheidfeld.agilityhoster.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la gringo73 »

Dobar intervju sa Heidfeldom. Link
Ono što je meni zanimljivo, a nije povezano s Nickom, je ovo vezano za nove momčadi:
Q. Are you looking at the new teams?
NH: No, I'm not speaking to new teams. I tried to follow what they do a bit and get an idea of the situation, because obviously there are also rumours that some teams are not doing a lot and maybe will not be on the grid next year, don't have a lot of money, and whatever.


Očito stvar s budućim momčadima i nije tako blistava kao što možda djeluje.
slika
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Nick about the continuance of the BMW Sauber Team

"I am so glad that BMW could find a purchaser for the BMW Sauber F1 Team in such a short time and that therefore the continuance of the team is definitely saved. Especially I am glad for the company at Hinwil and the team I work with together already for many years. All the team members also has been working day and night very motivated on the advancement of the car in the last weeks and now they were not only rewarded with the good results of the last two races. Naturally we want to continue the sporty uptrend and finish the really turbulent 2009 season at its best."
Avatar
Piquet stari
Početnik
Početnik
Postovi: 190
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 18:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Robert Kubica
Lokacija: Zagreb

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Piquet stari »

Vjerojatno najpodcjenjeniji vozać na gridu. Brz i izuzetno konstantan, "njemački" precizan i "japanski" pouzdan. Nema sreće jer nikad do sada nije imao konkurentan auto, a također mu fali nešto agresivnosti i "ono nešto" što radi razliku od odličnog vozaća do šampiona. U trenutnoj postavi Kubica je ipak bolji vozać (budući prvak, nadam se), ove sezone bodovno ne ali po potencijalu svakako da. U zadnje vrijeme se čuju komentari o Kubici kako u ovih par godina nije baš iskazao neku naročitu nadmoć nad Heidfeldom i da možda baš i nije takav potencijal kakvim ga se doživljava. To nije točno i takvi zaključci po meni više vrijeđaju i omalovažavaju Heidfelda nego Kubicu. Ja se ne sijećam da je itko dominirao nad Heidfeldom (čak ni Kimi ga nije "oprao" u Sauberu), što samo govori kako je to izuzetan vozać.
Ako izuzmemo aktualne svjetske prvake i Kubicu i Vetela, najbolji na gridu (po meni bolji i od Mase, Webera). Uvjerljivo najbolji "drugi" vozać koji će svakome od prije spomenute najbolje petorke, ako se nađe u timu sa bilo kime od njih, zagorčati život i natjerati ga na dodatni angažman.
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la pinkdpanter »

Piquet stari je napisao/la:Ako izuzmemo aktualne svjetske prvake i Kubicu i Vetela, najbolji na gridu.
znači od njega su bolji, kimi, alonso, hami, kubica, vetel, fakat je dobar vozač =D> :biggrin:
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Slažem se s Piquet stari da je Hei najpodcjenjiji vozac na gridu. Ali ne slažem se da je Kubica toliko bolji od njega. Neznam dali pratiš live timing tijekom treninga, kvala i utrka, ja uvijek pratim i gledam i nevjerujem, covjece njih dvojica su stvarno izjednačeni, u redu nekad jedan drugog znaju za koju tisucinku prestiči ali vise se puta dogodi da znaju odvesti isto vrijeme na treninzima. Tak da mi ne stoji ta priča da je Kubica klasa od Heidfelda jer još to nije pokazao a zajedno su 3,5 godine. Ono sto jedva cekam da obojica dobiju bolid za number one, pa bi se i možda pokazala razlika koje bolji ako uopće ima razlike. ;)
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Reakcija na kvalifikacije:
"Although it might appear nice to be in top ten again, as we have had worse results this season, I'm really disappointed.", said Nick. "The car had improved and it all looked good in Q1 and in Q2. But in Q3 I could not use the advantage of the softer tyres because of the red flag. I had just started my fast lap and from the early corners it was clear to me it would be a huge improvement, but then Rubens Barrichello crashed and the session was red flagged. In hindsight it would have been better to use the softer tyres earlier, but of course you don't want to sacrifice the advantage of the track being at its best in the last minutes of the session. That's bad luck.”
Šteta bio bi vislje po rijecima Theissena i njega, isto tako i Kubica.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Eto nakon 41 utrke Heidfeld nije prosao kroz cilj u utrci na kraju, rekord je stao, tko če ga skiniti vidjet cemo.
Zadnja izmjena: bmw_sauber_f1, dana/u 27 ruj 2009, 17:17, ukupno mijenjano 1 put.
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

Ono je cista greska Sutila.I mislim da ga treba kazniti... Nije smio krenuti dok svi ne prodju
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Bibi »

Imam jedno pitanje zasto je startao iz boksa?
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

Zato sto je bio laksi od dozvoljenog,i onda je dobio nekakvu kaznu,pa su mu takodje promjenili motor i mjenjac...
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Bibi »

Zato sto je bio laksi od dozvoljenog,i onda je dobio nekakvu kaznu,pa su mu takodje promjenili motor i mjenjac...
Aha,hvala
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Heidfeld je jako iz kritizirao Sutila, i nije štedio riječi.

Heidfeld: BMW bi mogao pokušati pronaći mozak za glupog Sutila
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Zanimljiv intervjuu s njime od jutros:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/78956" onclick="window.open(this.href);return false;
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Evo kako je Heidfeld odgledo zavrsetak utrke, po faci tužno, al je imao dobar odmor :)

slika
ZEN
Postovi: 67
Pridružen/a: 05 kol 2009, 15:24
Navijam za: Nikoga

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la ZEN »

..Žao mi je Nicka što je morao onako pratit uturku. Sutil je teška toljaga kad napravi onakvu početničku grešku , moglo je tu biti i puno gore . da je Sutil izletio sekundu prije van Nick bi ga pobrao ko mačku na cesti . Nickov rekord je fakat nešto , vidi se da čovijek ima znanje i iskustvo
jer od 2007 završava utrke , skuplja bodove i izbijegava konflikte na stazi . Mislim da njegov rekord neće nitko duuggo skinut .
Čovije je stvarno zaslužio pobijedu i pravi bolid ,jer ako je neko zaslužio pobijedu to je on .
Nadam se da će u idućoj godini dobit svojih 5 minuta slave ...
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

ZEN je napisao/la:..Žao mi je Nicka što je morao onako pratit uturku. Sutil je teška toljaga kad napravi onakvu početničku grešku , moglo je tu biti i puno gore . da je Sutil izletio sekundu prije van Nick bi ga pobrao ko mačku na cesti . Nickov rekord je fakat nešto , vidi se da čovijek ima znanje i iskustvo
jer od 2007 završava utrke , skuplja bodove i izbijegava konflikte na stazi . Mislim da njegov rekord neće nitko duuggo skinut .
Čovije je stvarno zaslužio pobijedu i pravi bolid ,jer ako je neko zaslužio pobijedu to je on .
Nadam se da će u idućoj godini dobit svojih 5 minuta slave ...
da slazem se sve to stoji,ali od konstantnosti i sigurne voznje nema pobjede... To je sigurno da malo vise rizikuje mozda bi i pobjedio koji put ovako ostaje da se vidi da li ce uspjeti... Imao je ogromnu sansu prosle godine sa odlicnim BMW do VN Kanade.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
ZEN
Postovi: 67
Pridružen/a: 05 kol 2009, 15:24
Navijam za: Nikoga

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la ZEN »

..nadam se da hoće ...
..bmw se dosta popravio u ovih par zadnjih utrka ( nije to ni blizu onih vremena Montoye i Ralfa ) ali kakav je bio na početku 2009 sad je predobar...Nick je bio odličan prošlotjednim u kvalifikacijama , puno bolji od Kubice ..
..djelovao je baš močno ,brz koliko treba i prošo je u 3 Q bez ikakvih problema , stvarno lakočom..
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

ZEN je napisao/la:..nadam se da hoće ...
..bmw se dosta popravio u ovih par zadnjih utrka ( nije to ni blizu onih vremena Montoye i Ralfa ) ali kakav je bio na početku 2009 sad je predobar...Nick je bio odličan prošlotjednim u kvalifikacijama , puno bolji od Kubice ..
..djelovao je baš močno ,brz koliko treba i prošo je u 3 Q bez ikakvih problema , stvarno lakočom..
tad tim BMW nije ni postojao kao tim.Tim se zvao Williams ,a proizvodjac motora je bio BMW ;) .
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Felipe Massa je napisao/la:
ZEN je napisao/la:..Žao mi je Nicka što je morao onako pratit uturku. Sutil je teška toljaga kad napravi onakvu početničku grešku , moglo je tu biti i puno gore . da je Sutil izletio sekundu prije van Nick bi ga pobrao ko mačku na cesti . Nickov rekord je fakat nešto , vidi se da čovijek ima znanje i iskustvo
jer od 2007 završava utrke , skuplja bodove i izbijegava konflikte na stazi . Mislim da njegov rekord neće nitko duuggo skinut .
Čovije je stvarno zaslužio pobijedu i pravi bolid ,jer ako je neko zaslužio pobijedu to je on .
Nadam se da će u idućoj godini dobit svojih 5 minuta slave ...
da slazem se sve to stoji,ali od konstantnosti i sigurne voznje nema pobjede... To je sigurno da malo vise rizikuje mozda bi i pobjedio koji put ovako ostaje da se vidi da li ce uspjeti... Imao je ogromnu sansu prosle godine sa odlicnim BMW do VN Kanade.
Imao ju je, to bi bila njegova utrka, ali ju je prepustio Kubici. Ima video negdje.
ZEN
Postovi: 67
Pridružen/a: 05 kol 2009, 15:24
Navijam za: Nikoga

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la ZEN »

...ma dobro znaš što sam mislio kad sam rekao za Ralfa i Montoyu ( mislio sam na odlične motore , snažne i brze )...
...normalno da je to bila njegova utrka al su ga šu..ine u bmw sj...le ...jer je morao ji dobit Kubica...
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la gringo73 »

Felipe Massa je napisao/la:da slazem se sve to stoji,ali od konstantnosti i sigurne voznje nema pobjede... To je sigurno da malo vise rizikuje mozda bi i pobjedio koji put ovako ostaje da se vidi da li ce uspjeti... Imao je ogromnu sansu prosle godine sa odlicnim BMW do VN Kanade.
Ali isto tako treba napomenit da u cijeloj svojoj F1 karijeri, momčadi za koje je vozio imali su JEDNU pobjedu! I to je ona prošlogodišnja pobjeda Kubice u Kanadi. Tako da ni u jednoj sezoni on nije bio u momčadi koja je imala pobjednički bolid.
slika
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

gringo73 je napisao/la:
Felipe Massa je napisao/la:da slazem se sve to stoji,ali od konstantnosti i sigurne voznje nema pobjede... To je sigurno da malo vise rizikuje mozda bi i pobjedio koji put ovako ostaje da se vidi da li ce uspjeti... Imao je ogromnu sansu prosle godine sa odlicnim BMW do VN Kanade.
Ali isto tako treba napomenit da u cijeloj svojoj F1 karijeri, momčadi za koje je vozio imali su JEDNU pobjedu! I to je ona prošlogodišnja pobjeda Kubice u Kanadi. Tako da ni u jednoj sezoni on nije bio u momčadi koja je imala pobjednički bolid.
da jbga steta za njega,mislim da je mogao napraviti puno vise...
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Odgovori