Nico Rosberg

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Slash »

Lol, pa Rosbergu je odgovaralo izbacivanje iz utrke obojice tj. ponavljanje Španjolske - manje utrka za zatvorit isti gap bodova. Ne kužim o čemu ti pričaš. Da se razumijemo, ja ne sporim naslov Rosberga, zaslužio ga je jer je napravio sve što je trebao napravit, ali ti si se stvarno pogubio u objašnjavanju :D :D.

Naravno da će navijačima Lewisa ostati gorak okus u ustima jer znaju da je Lewis inherentno brži vozač, ali jebiga, treba se pomirit s činjenicama, nema smisla promatrat šta bi bilo kad bi bilo. Po tome onda Kimi nije zaslužio naslov jer mu je Ferrari organiziro da ga Massa kroz bokseve propusti, da je morao sam na stazi ga zaradit ne bi bio prvak. Hamilton 2008. nije zaslužio naslov jer je Ferrari ujebo Massu u Singapuru i Mađarskoj. Button 2009. nije zaslužio naslov jer je u drugoj polovici sezone Vettel bio dominantniji. Uvijek se nađe nešto.

LIjepo je Lewis poručio Rosbergu ''enjoy it while it lasts'' :D :D
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
_Nico_Rosberg_
Postovi: 107
Pridružen/a: 21 ožu 2013, 22:49
Navijam za: Nico Rosberg

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la _Nico_Rosberg_ »

Prijatelju, ne mozes ti znati da li ce nakon nekog kontakta oba bolida odustati iz trke. U Spaniji su ispala oba, u Austriji je nakon kontakta Rosberg zavrsio kao 4. a vodio je i djelio ga je krug od nove pobjede. Lijepo nsam u postu iznad napisao primjer Austrije koji je pokazao kako se moze zavrsiti ako Rosberg vodi a Hamilton je iza njega.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la marcus »

Ne podsjećajte me na Španjolsku.....uf.....jedino dobro iz te utrke je što je tek tada Lewis zapravo popizdio.
U Meksiku je Sainz dobio kaznu za slično izguravanje Alonsa, ali ovdje su ipak obojica iz iste momčadi pa su to "interno" riješili. Kako se priča sve o tome ćemo saznati za 10 godina iz Lewisove autobiografije :-)
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Nico je imao pritisak kao i svaki novopeceni prvak koji ide prema svom prvom naslovu gdje i golub na stazi u posljednjim utrkama/krugovima ti moze pomest koncentraciju da mozak zasteka i produzis ravno. To su svi prosli pogotovo je to teze ako bitka traje sve do zadnje utrke.
Mi nismo nikad bili u tim situacijama i tesko je sudit. Da je bio totalno u strahu pokazuje i brazil gdje ga he max presao a on nije pokusao stisnut da vrati poziciju jer se bojao spina ili greske gdje sve pada u vodu.....prezivljavao je tu utrku, da je hamilton bio pametan, odnosno da je bilo vec tada napravit sve moguce kalkulacije i strategije, mogao ga je tada vec kocit i stjerat na petu poziciju ako je htio. Po takvim uvjetima ti nema tko sta prigovorit da nisi vozio brze. Mogao ga je kocit da ga dvojica predju i onda punim gasom i svojim talentom po kisi vratit pozicije ili ako bi nico probao vratit poziciju lagano ga preko pasice ispratit sa staze.
slika
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la marcus »

Uf.....mislim da je Brazil bio preopasna (predugačka, netipičnutrka za takve egzibicije. Matematika je tada bila još nešto bolja za Lewisa, a čini mi se da je tamo ganjao (napokon) pobjedu po svaku cijenu.....bez ikakvih primisli na Barbiku i prvenstvo.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Kranči »

Objavio kraj karijere. WTF?

Hamiltonova vožnja zadnju utrku je ništa naspram ovog kukavičjeg poteza.
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la King iCool »

Ispada kao bitch move ali njegova je odluka. Neka... Zna da drugu titulu neće nikad moći osvojit
Joe
Postovi: 16
Pridružen/a: 27 vel 2016, 13:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Joe »

Ja na to umirovljenje gledam kao da mu je jedini cilj u trkačkoj karijeri bio da dostigne oca, osvoji naslov, i sad kad je to obavio dosta mu je. Malo pederski, jer cini se kao da nema volju/želju za konstantnim pobjeđivanjem kao pravi "raceri".

Ali opet njegova odluka, u nekim sportovima je njegova dob za umirovljenje, plus odsutstvo od obitelji te možda nije htio da i njegova djeca "odrastaju bez oca".
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la McLewis »

Wtf???? Sad gledam, procitam pa gledam da nije prvi april.... al nedje sad fernando alonso zove tota hhahahhahah
McLaren u <3
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la F1NAC »

GLedam i nevjerujem.... Eh da je Hulk pocekao malo s Renaultom.. Ko će sad u merc? Jel moguće da će Wehrlein dobit promaknuće haha. Alonso je na aparatima pošto je vezan za McLaren.

Bilo bi fora da Button sad se stvori tamo haha
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Kranči »

Već imaju spremnoga asa u rukavu.

slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Slash »

Daleko najveći šok u svijetu F1 još od vijesti povratka MS. Mislim da je Wherlein gotovo siguran kao zamjena - njihov je vozač a nema ugovor za iduću godinu.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Alonso-champ »

Cilj je ispunio,osvojio titulu i zavrsio karijeru..nekom nije dosta jedna nego hoce dvije,nekom nisu dosta dvije i hoce tri a nekom je dosta samo jedna..
Svaka cast Nico,meni si bas prirastao k srcu..zelim mu sve najbolje u zivotu sa njegovom zenom i djetetom..respect !!!
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la vidc »

Ja se nadam da je ovo bas odluka zbog tog sto on tako zeli a ne zbog eventualnih privatnih problema s npr.zdravljem i slicno.
Ovako kad se malo pogleda, mozda nikad nije ni bio strastveno zaljubljen u utrkivanje nego mu je na neki nacin bilo nametnuto od malena da bude vozac i sad skonto da ga taj naslov i nije toliko usrecio kao covjeka. Nek mu je sa srecom dalje u zivotu!
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la marcus »

Očigledno se kroz sezonu toliko emotivno ispraznio.....postigao je što je želio, ima malo dijete, para kao dreka. Sa ljudske strane razumijem, sa sportske ne, jer se mogao još par godina dokazivati.

Mobitel Tote Wolfa je već na 3. punjenju danas. Agenti zovu.......ili je možda Rosberg znao da je bolid za 2017. sranje???

Nadam se da ćemo sve sa vremenom saznati. Gospodin je bio, gospodin ostao (kakvo god mišljenje o njemu kao vozaču - ove sezone - imao).
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la F1NAC »

Alonso-champ je napisao/la:Cilj je ispunio,osvojio titulu i zavrsio karijeru..nekom nije dosta jedna nego hoce dvije,nekom nisu dosta dvije i hoce tri a nekom je dosta samo jedna..
Svaka cast Nico,meni si bas prirastao k srcu..zelim mu sve najbolje u zivotu sa njegovom zenom i djetetom..respect !!!
sve je to super ali čemu respect? Glupo mi je pošto je osvojio titulu da je neće branit. Tu po meni nema respecta. Al ajd svatko ima svoj pogled na to. Vidim da mu se svi dive zbog toga očito je problem u meni :biggrin:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Alonso-champ »

Zasto bi morao braniti titulu?osvojio je i njemu dosta..respect zato jer je skroman po tom pitanju...znao je od pocetka karijere sta hoce i koliko hoce..
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la King iCool »

Ma dosadit će njemu penzija za 2-3 godine i vratit će se čim dođe neka zanimljiva ponuda, isto kao i Kimi ili MS svojevremeno. Sad će malo chillat sa djetetom i ženom prvo.
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la dmarijon »

Čitam strane portale i prvo pomislim - ovo je trolanje, neko im je ušao na web i radi pizdarije.
Ka ono stvarno...
Ne znam je li kukavički ili nije, ali meni je ljudski razumljivo.
I pounavajući njega. Fin, odan mercedesu... mislim da nije to napravio prije nego je s mercedesom provjerio imaju li zamjenu za njega.
Rekao bih 99 posto wehrlein.
Kako bilo, da sam bilo koji (slobodni) vozač, sad bi rastegao šator ispred mervedesa i kampirao :D
Samo neka se trkaju.
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la speedy56 »

Osvojio je kaj je želio i ide doma uživati sa ženom i djecom
Šokiralo me kad sam pročitao
Zna i on negdje duboko u sebi da je Hamilton ipak bolji i da će teško više imati šanse kao zadnje 3 sezone, a pogotovo ove 2016.

Edit:
Ovime je Rosberg postao prvi Nijemac koji nije obranio naslov
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la F1NAC »

ukoliko bude Mercedes opet najbolja momčad očekuju nas još dosadnije sezone ukoliko u kolega budu izgledni Wehrlein ili Bottas (Toto mu je menadžer) .

E:

počelo je :biggrin:

slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Cuky »

F1NAC je napisao/la:
sve je to super ali čemu respect? Glupo mi je pošto je osvojio titulu da je neće branit. Tu po meni nema respecta. Al ajd svatko ima svoj pogled na to. Vidim da mu se svi dive zbog toga očito je problem u meni :biggrin:
pa nije ni Mansell svoju branio...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la dmarijon »

Da, ali Njemac koji neće braniti titulu.
Od tri prvaka, jedan ludi fanatik koji je meo sve pred sobom, jedan red bull fanatik koji je u tim godinama meo sve pred sobom, i treći koji osvoji prvi naslov i ode ća.
Samo neka se trkaju.
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la gjoko-mkd »

McLewis je napisao/la:Wtf???? Sad gledam, procitam pa gledam da nije prvi april.... al nedje sad fernando alonso zove tota hhahahhahah
:biggrin:

slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la dmarijon »

:D
Stvarno, sad se još više nadam da mercedes više neće biti na vrhu jer će trke biti još dosadnije. Maaaala nada, ali postoji.
Tko god došao, lewis će ga još više izdominiravati. Eh da nam je alonsa
Samo neka se trkaju.
Odgovori