Nico Rosberg

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Domi »

Pa ko je veći ziheraš od Hamiltona, 2007. i 2008. pogotovo :roll:
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Toon »

pospani gad je napisao/la:Đizs Krajst! Koliki je to ziheraš! Koji je to ziheraš! Ziheraš. #-o
što je to mogao/trebao danas na ovoj kiši drugačije učiniti?
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la marcus »

Ne može se uspoređivati Rosberg sa 11 sezona i 31-32 godine sa Lewisom kada je bio u 1. ili 2. sezoni sa 21-22 godine.
Osim toga, ne bih ovu Rosbergovu vožnju nazvao ziheraštvom, već jednostavno - on ne zna i ne može bolje od ovoga.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la pospani gad »

Toon je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:Đizs Krajst! Koliki je to ziheraš! Koji je to ziheraš! Ziheraš. #-o
što je to mogao/trebao danas na ovoj kiši drugačije učiniti?
Pobijediti Lewisa Hamiltona i dokazati da je materijal za prvaka. Konačno!
Ovim ziheraštvom podsjeća na Alaina Prosta, ali u načelu nije ni sjena ovog legendarnog Francuza.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Cuky »

znači čovjek koji vodi u prvenstvu i kojem je cilj osvojiti prvenstvo, a ne jednu kišnu utrku, bi trebao riskirati to svoje prvenstvo da bi zadovoljio nas nekoliko anonimaca koji ga gledamo na TV-u? Čovjek radi ono što mora da ostvari svoj cilj, a ne riskira svoj cilj da bi zadovoljio nas. A da je materijal za prvaka je opako dokazao ove godine.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Slash »

marcus je napisao/la: Osim toga, ne bih ovu Rosbergovu vožnju nazvao ziheraštvom, već jednostavno - on ne zna i ne može bolje od ovoga.

Slažem se. Više me to muči nego to ziheraštvo. Ali dobro, ima i gorih vozača koji su osvajali naslove, npr. njegov stari :D :D
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Vuksa_KC »

Cuky je napisao/la:znači čovjek koji vodi u prvenstvu i kojem je cilj osvojiti prvenstvo, a ne jednu kišnu utrku, bi trebao riskirati to svoje prvenstvo da bi zadovoljio nas nekoliko anonimaca koji ga gledamo na TV-u? Čovjek radi ono što mora da ostvari svoj cilj, a ne riskira svoj cilj da bi zadovoljio nas. A da je materijal za prvaka je opako dokazao ove godine.
Radi se samo o dvostrukim mjerilima. Da Hamilton ili sad već i Verstapen rade isto, onda bi to bilo majstorski, planirano privođenje kraja prvenstva.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Chuck Norris »

Stvarno ovdje neki se prave blesavi ili šta...Pa zašto bi Rosberg išao riskirati kad mu je i ovakva vožnja sasvim dovoljna za naslov.Strašno podcjenjivanje
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la pospani gad »

Slash je napisao/la:
marcus je napisao/la: Osim toga, ne bih ovu Rosbergovu vožnju nazvao ziheraštvom, već jednostavno - on ne zna i ne može bolje od ovoga.

Slažem se. Više me to muči nego to ziheraštvo. Ali dobro, ima i gorih vozača koji su osvajali naslove, npr. njegov stari :D :D
Vidio sam da ti se imenjak furao kroz paddock u Brazilu. Dobar nostalgični osjećaj, zar ne?

Što se tiče Nice, i ne samo njega, kada sam već spominjao Alaina Prosta, da spomenem i Damon Hilla, Jensona Buttona, Miku Hakkinena i slične - takva njegovu vožnju netko će nazvati pametnom, ali to je čisto ziheraštvo - i zamalo je i izgubio bolid pred ciljnom ravninom pred kraj utrke - baš me zanima koliko će ziher pristup imati u Abu Dhabiju?
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la marcus »

Svima je jasno da vozi koliko mu treba, ali od (potencijalnog) svjetskog prvaka se očekuje ipak malo više od toga da te momčadski kolega po kiši dere barem sekundu po (vrlo kratkom) krugu.
Pravi fanovi traže i malo "umjetničkog" dojma osim sreće.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Slash »

Haha, sad tek kužim zakaj me finac pito na drugoj temi kak je bilo u Brazilu :D :D .

Hamilton je najbolji živi primjer kako ti se igranje na sigurno obije o glavu - 2007. i skoro 2008. godine. Iako, ja mislim da je tada to više bila McLarenova strategija nego njegova... Pa nije čak daleko ni situacija s Ferrarijem i Alonsom 2010. kad su pokrivali Webbera da bi im Vettel maznuo naslov pod nosom. Svejedno, mislim daj e ova situacija izrazito specifična jer svi su prestali s razvojem bolida, i Mercedes ima u džepu 0.5 - 0.8 sekundi pred svima, ne vidim kako se može itko ubaciti između njih u običnoj, suhoj utrci, a kamoli da to još uspije dvojici. S tim bolidom se vjerojatno može dočepati postolja i da starta iz pit lanea... tako da, mislim da kako god odvozio u abu dabiju, ne može izgubit naslov (osim baš kvara i odustajanja).
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la pospani gad »

Chuck Norris je napisao/la:Stvarno ovdje neki se prave blesavi ili šta...Pa zašto bi Rosberg išao riskirati kad mu je i ovakva vožnja sasvim dovoljna za naslov.Strašno podcjenjivanje
Ne podjenjujem ja Nicu - nego tražim od njega bar malo više krvi, života, da ne kažem "umjetničkog" dojma.
Zar ga nije sramota? Za malo je izletio pred ciljnom ravninom...... ja jesam anonimac i laik za njega, ali "njegov posao" je da vozi, a ne da "sjedi u fotelji i čeka naslov".

Evo primjera: Felipe Massa je OK, ali morao je, MORAO izdržati i odvoziti do kraja. Pa gdje bi bila F1, da u njoj nema neustrašivih ljudi poput Maxa, Seba, Fernanda? To bi bila F1 za curice - Nico daj postani muško - ako nećeš u F1, di se možeš bolje dokazati?
Zadnja izmjena: pospani gad, dana/u 14 stu 2016, 11:44, ukupno mijenjano 1 put.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Toon »

marcus je napisao/la:Osim toga, ne bih ovu Rosbergovu vožnju nazvao ziheraštvom, već jednostavno - on ne zna i ne može bolje od ovoga.
...i takav nikakav ispred Hamiltona i sa većim šansama da osvoji prvenstvo...pa majku mu tog Hamiltona (u slučaju da Rosberg bude prvak) treba za muda objesiti koliko je blesav da je dozvolio poluvozaču da mu otme ono što pripada njemu...
pospani gad je napisao/la:Ovim ziheraštvom podsjeća na Alaina Prosta, ali u načelu nije ni sjena ovog legendarnog Francuza.
...ako se u zadnjoj slučajno/namjerno zabije u Hamiltona podsjećati će nas na Sennu ili Michaela? Na ono drugo su već iznad odgovorili Cuky i pravi Podravec z Koprivnice pa da se ne ponavljamo...
marcus je napisao/la:Svima je jasno da vozi koliko mu treba, ali od (potencijalnog) svjetskog prvaka se očekuje ipak malo više od toga da te momčadski kolega po kiši dere barem sekundu po (vrlo kratkom) krugu.
Pravi fanovi traže i malo "umjetničkog" dojma osim sreće.
...od potencijalnog svjetskog prvaka se očekuje da odvozi tako da osvoji to prvenstvo a ne da "zadovolji" pohotne fanove ili da mu nadobudni balavac upropasti san...oba (Ham i Ros) se nalaze u takvom stroju da niti Leonardo da Vinci zajedno sa Michelangelom ne mogu od toga napraviti umjetnost...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Vuksa_KC »

pospani gad je napisao/la: Zar ga nije sramota? Za malo je izletio pred ciljnom ravninom...... ja jesam anonimac i laik za njega, ali "njegov posao" je da vozi, a ne da "sjedi u fotelji i čeka naslov".

Evo primjera: Felipe Massa je OK, ali morao je, MORAO izdržati i odvoziti do kraja. Pa gdje bi bila F1, da u njoj nema neustrašivih ljudi poput Maxa, Seba, Fernanda? To bi bila F1 za curice - Nico daj postani muško - ako nećeš u F1, di se možeš bolje dokazati?
Ček kak sad, pa Massa da je morao izdržati do kraja trebal je očito voziti pažljivije, ali eto nije. Da je baš morao završiti radi vama važnog dojma navijača, trebalo je voziti a la Rosberg, a voziti ko Rosberg ne valja...
Kaj se tiče utrke i Max je imal poluspin kak i Rosberg, Vettel također, a Alonso izorao ko da mu je McLaren Fendt.

A u 'postani muško' se trenutno ne isplati ulaziti jer ćeš, eto, biti kažnjen kako nekome prosvira radi nekog prestizanja ili uletavanja.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la pospani gad »

@Vuksa_KC

Al' ga ti sada petljaš - Felipe je vozio kao Nico, ili Nico je vozio kao Felipe - obojica su na istom levelu.
Samo što je Felipe ostao bez sreće 2008. na Interlagosu, a Nico ima sreće, prate ga svi anđeli i sveci i još je moćni Toto W. izmolio tri Očenaša i tri Zdravo marije, da mister Horneru Bog prosvijetli pamet i da mu prizove u svijest da svog vozača Maxa upozna sa F1-bontonom, kada tata Jos ne želi pristati na to što je već tražio od njega moćni Toto.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la:Nico ima sreće, prate ga svi anđeli i sveci
Pa ajd zasluzio. Bar kad ga je mečka napustila u Abu Doubleu 2014.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Vuksa_KC »

Ali ne igra ti neku ulogu sad Rosbergu završiti 2. ili 3. pa i 4.
Između njega i Hamiltona ionako uglavnom postoji samo 25, 18 i 0 bodova.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la pospani gad »

F1NAC je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:Nico ima sreće, prate ga svi anđeli i sveci
Pa ajd zasluzio. Bar kad ga je mečka napustila u Abu Doubleu 2014.
Pih. Kao da bi dostigao, napao i obišao Lewisa da je sve bilo OK?
Lujo ima u rezervi svakakvih Michael Schumacher poteza..... tako da džaba piliš o Abu Dhabiju 2014., jer kao što napisah, vjerovatno ga Nikica ne bi niti dostigao. A kamoli ostalo.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la F1NAC »

Ima tu vjerovatno osim abu dhabija jos situacija ali neda mi se raspravljat o ovom dosadnom duetu. Ako Rosberg pobjedi eto bar neće Hamilton dosadan bit.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Chuck Norris »

Toon je napisao/la: ...od potencijalnog svjetskog prvaka se očekuje da odvozi tako da osvoji to prvenstvo a ne da "zadovolji" pohotne fanove ili da mu nadobudni balavac upropasti san...oba (Ham i Ros) se nalaze u takvom stroju da niti Leonardo da Vinci zajedno sa Michelangelom ne mogu od toga napraviti umjetnost...
Vidi ovog staroga još uvijek živ :p

Citirao sam te da te pozdravim i da kažem da se slažem sa ovim što si rekao
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la pospani gad »

F1NAC je napisao/la:Ima tu vjerovatno osim abu dhabija jos situacija ali neda mi se raspravljat o ovom dosadnom duetu. Ako Rosberg pobjedi eto bar neće Hamilton dosadan bit.
Misliš, ako Nico osvoji ovogodišnje prvenstvo - da će Lewis poludit', pa drobit' / kukati po medijima?
Ili pucaš na to, da će ga satrt' u baš svakom budućem duelu na stazi - kao što je Ayrton više puta prao Alaina poslije Suzuke 1989.?

Tj. misliš da se Nico više ne boji Lewisa? Pa će Britanac primjeniti novu dozu sile / agresije da podsjeti kvazi Nijemca tko je gazda?
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la:
F1NAC je napisao/la:Ima tu vjerovatno osim abu dhabija jos situacija ali neda mi se raspravljat o ovom dosadnom duetu. Ako Rosberg pobjedi eto bar neće Hamilton dosadan bit.
Misliš, ako Nico osvoji ovogodišnje prvenstvo - da će Lewis poludit', pa drobit' / kukati po medijima?
Ili pucaš na to, da će ga satrt' u baš svakom budućem duelu na stazi - kao što je Ayrton više puta prao Alaina poslije Suzuke 1989.?

Tj. misliš da se Nico više ne boji Lewisa? Pa će Britanac primjeniti novu dozu sile / agresije da podsjeti kvazi Nijemca tko je gazda?
uh koliko toga ti izvrtiš :D
Jednostavno mislio sam da neće kroz ovu dominantnu eru samo Lewis pokupljat naslove :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la marcus »

Neće Lewis ništa više "kukati" nego sada. A i to njegovo "kukanje" je više usmjereno prema ekipi jer su ga oni ove godine iznevjerili. Sada će se F1 dušebrižnici dignuti na stražnje noge i reći, a to što su mu u ove dvije godine dali savršeni bolid.....bla bla.....zašto cvili kao curica jer ima već 2 naslova sa Mercedesom.......bla bla.
Nemojte izvlačiti Abu Dhabi 2014. jer je u tu utrku Lewis ušao sa velikom prednošću, rasturio Barbiku na startu i kontrolirao utrku i osvojio bi naslov i bez problema na "other car".

Ako kažemo da su 3:3 sa lošim startovima i to zanemarimo, činjenica je da je Lewis imao puno više mehaničkih problema sa bolidom i ima pravo bockati ekipu jer mu nisu omogućili pouzdanost kao Rosbergu. Da je motor izdržao u Maleziji sada bi umjesto -12 bodova bilo +16 za Lewisa prije zadnje utrke. A govorimo samo o Maleziji.......
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Dajte Hamiltonu naslov samo neka nas popuste ovi s pricom. Jbt kao da je Rosberg u borbi za naslov na lijepe oci a ne na rezultate...
Ko je kriv Hamiltonu sto je zajebao startove? Kad je vec toliko bolji, superirorniji, uber mega giga brzi-bolji, sto jednostavno nije otresao Rosberga k'o balu u utrkama u kojima ga tim nije stigao sabotirati? Kada je vec Rosberg toliko nesposoban, Hamilton ga je trebao pomesti u prvenstvu taman da je svaku utrku iz Pit lanea startao.
Ja kako sam shvatio vas navijace Hamiltona (vecinu), otkako je on dosao u F1 niko osim njega svoj naslov nije zasluzio i svi ti naslovi su ustvari trebali biti njegovi ali su iluminati odlucili drugacije

Ajde ljudi skinite navijacke naocale pa malo realno pogledajte situaciju. Rosberg je ove sezone (za sada) skupio vise bodova. Tacka.

Da se razumijemo, i meni se vise svidjaju vozaci kao sto je Hamilton.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la dmarijon »

Ferrari-BiH je napisao/la:Dajte Hamiltonu naslov samo neka nas popuste ovi s pricom. Jbt kao da je Rosberg u borbi za naslov na lijepe oci a ne na rezultate...
Ko je kriv Hamiltonu sto je zajebao startove? Kad je vec toliko bolji, superirorniji, uber mega giga brzi-bolji, sto jednostavno nije otresao Rosberga k'o balu u utrkama u kojima ga tim nije stigao sabotirati? Kada je vec Rosberg toliko nesposoban, Hamilton ga je trebao pomesti u prvenstvu taman da je svaku utrku iz Pit lanea startao.
Ja kako sam shvatio vas navijace Hamiltona (vecinu), otkako je on dosao u F1 niko osim njega svoj naslov nije zasluzio i svi ti naslovi su ustvari trebali biti njegovi ali su iluminati odlucili drugacije

Ajde ljudi skinite navijacke naocale pa malo realno pogledajte situaciju. Rosberg je ove sezone (za sada) skupio vise bodova. Tacka.

Da se razumijemo, i meni se vise svidjaju vozaci kao sto je Hamilton.
tako nekako
Samo neka se trkaju.
Odgovori