Kamui Kobayashi

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
prljavi harry
Početnik
Početnik
Postovi: 238
Pridružen/a: 21 vel 2007, 20:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la prljavi harry »

http://www.youtube.com/watch?v=_KH5Zzjycpw" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo ti pa gledaj, možda skužiš.
Čovjek mora biti svjestan svojih ograničenja.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la schuey »

prljavi harry je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=_KH5Zzjycpw

Evo ti pa gledaj, možda skužiš.
cijeli tutorijal o pretjecanju imaš ospred i opet mi tupš nekaj,nevjerovatno,samo pogledaj ako se i dalje ne slažeš,nema veze,ja ostajem na svom mišljenju
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
prljavi harry
Početnik
Početnik
Postovi: 238
Pridružen/a: 21 vel 2007, 20:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la prljavi harry »

schuey je napisao/la:
prljavi harry je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=_KH5Zzjycpw

Evo ti pa gledaj, možda skužiš.
cijeli tutorijal o pretjecanju imaš ospred i opet mi tupš nekaj,nevjerovatno,samo pogledaj ako se i dalje ne slažeš,nema veze,ja ostajem na svom mišljenju
Znaš, onaj bijeli auto, onaj koji je udaren dva puta od onog tamnog, taj je Kobayashijev. Ja neznam koju ti snimku gledaš. Samo ti tupi svoje, no to ne znači da je ispravno.
Čovjek mora biti svjestan svojih ograničenja.
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Igor18 »

Ne vidim zašto se digla tolka buka oko Kamuia?? Zbog čega nepotrebno pljuvanje i omalovažavanje čovjeka umjesto da ga se pohvali. Da nije njega bilo utrka bi bila katastrofalna, čak je to i Kubica rekao.
Hamilton i Kamui nemogu se uspoređivat. Hamilton je u ruke odmah dobio jedan od najboljih bolida na gridu. Odmah u 1.sezoni dobio je bolid s kojim se može odmah borit za pobjede i naslov. Nije se morao dokazivat kako bi u formuli 1 ostao i sljedeće godine ili kako bi zavrijedio mjesto u nekom boljem bolidu.
Potezi Hamiltona iz Italije i Sngapura jesu slični ali se ne mogu uspoređivat jer se oni nalaze u potpuno drugačijim situacijama. On se bori za naslov i mora biti racionalan u svojim potezima, dok se Kamui bori za ugovore i bori se za to da bude zamijećen od strane drugih poslodavaca a kako će im privući pozornost nego pretjecanjima, agresivnom vožnjom i borbom na stazi? Od ovih pretjecanja u Suzuki jedini koji je "sporan" je 1.protiv ALG gdje se stvarno bacio unutra i prošao sretno. Drugi dvoboj protiv ALG je sa njegove strane čist, tamo je ALG išao zatvoriti unutrašnju stranu i Kamui je prošao s vanjske ali ALG nije htio pustiti makar je ovaj već bio ispred i zabio se u njega jednom, pa onda još jednom.

A što se tiće Hamiltona, pa pogledajte neka njegova pretjecanja iz nižih serija gdje se on morao boriti da ga poslodavci zamijete kao što se sada bori Kamui.
Sve je to sasvim normalno i ne vidim čemu strka?
Michael is faster than you!!
deda
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 lip 2008, 17:49
Navijam za: Alonso

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la deda »

S obzirom kakve greske rade i puno iskusniji vozaci mislim da je Kobayashi pokazo da zna prestizat, a da negovorim u odnosu na neke rookiye ko npr. Petrov a nije se ni Alguersirari bas do sad nes dokazo.
Uglavnom Kamui definitivno nije vozac koji "ni ne smrdi nit mirisi" i takvih treba vise u F1.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la schuey »

prljavi harry je napisao/la:
schuey je napisao/la:
prljavi harry je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=_KH5Zzjycpw

Evo ti pa gledaj, možda skužiš.
cijeli tutorijal o pretjecanju imaš ospred i opet mi tupš nekaj,nevjerovatno,samo pogledaj ako se i dalje ne slažeš,nema veze,ja ostajem na svom mišljenju
Znaš, onaj bijeli auto, onaj koji je udaren dva puta od onog tamnog, taj je Kobayashijev. Ja neznam koju ti snimku gledaš. Samo ti tupi svoje, no to ne znači da je ispravno.
jel znaš onaj krug koji objašnjava,ja znam bar neki k od španjolskog pa razumijem šta kaže,e taj bolid misli? a pa da,onda mi je jasno da NE RAZUMIJEŠ!!!
Igor18 je napisao/la:Ne vidim zašto se digla tolka buka oko Kamuia?? Zbog čega nepotrebno pljuvanje i omalovažavanje čovjeka umjesto da ga se pohvali. Da nije njega bilo utrka bi bila katastrofalna, čak je to i Kubica rekao.
Hamilton i Kamui nemogu se uspoređivat. Hamilton je u ruke odmah dobio jedan od najboljih bolida na gridu. Odmah u 1.sezoni dobio je bolid s kojim se može odmah borit za pobjede i naslov. Nije se morao dokazivat kako bi u formuli 1 ostao i sljedeće godine ili kako bi zavrijedio mjesto u nekom boljem bolidu.
Potezi Hamiltona iz Italije i Sngapura jesu slični ali se ne mogu uspoređivat jer se oni nalaze u potpuno drugačijim situacijama. On se bori za naslov i mora biti racionalan u svojim potezima, dok se Kamui bori za ugovore i bori se za to da bude zamijećen od strane drugih poslodavaca a kako će im privući pozornost nego pretjecanjima, agresivnom vožnjom i borbom na stazi? Od ovih pretjecanja u Suzuki jedini koji je "sporan" je 1.protiv ALG gdje se stvarno bacio unutra i prošao sretno. Drugi dvoboj protiv ALG je sa njegove strane čist, tamo je ALG išao zatvoriti unutrašnju stranu i Kamui je prošao s vanjske ali ALG nije htio pustiti makar je ovaj već bio ispred i zabio se u njega jednom, pa onda još jednom.

A što se tiće Hamiltona, pa pogledajte neka njegova pretjecanja iz nižih serija gdje se on morao boriti da ga poslodavci zamijete kao što se sada bori Kamui.
Sve je to sasvim normalno i ne vidim čemu strka?
ispravak netočnog navoda,nije ga mogao pustiti,fino ti ćovjek kaže da je izlaz najvažniji,osim toga lakat zavoj treba proć daje kočio zaobišao bi ga i onaj iza još ;) a očekivat da ovaj neće pustit ko silonja,nitko nebi,pogotovo jer je imao brzinu na izlazu
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Igor18 »

Onaj iza zaostajao je za cijeli krug tak da se njega nije morao plašit :D
Michael is faster than you!!
Avatar
prljavi harry
Početnik
Početnik
Postovi: 238
Pridružen/a: 21 vel 2007, 20:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la prljavi harry »

Igor18 je napisao/la:Onaj iza zaostajao je za cijeli krug tak da se njega nije morao plašit :D
Da Igore, ali ti "ne razumiješ!!!". Ne može to tako u lakat zavoju :biggrin:
Čovjek mora biti svjestan svojih ograničenja.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la schuey »

Igor18 je napisao/la:Onaj iza zaostajao je za cijeli krug tak da se njega nije morao plašit :D
oki doki onda,još uvijek stojim danijemogao puno bolje izači,jedino prikočitiali u borbi za poziciju nitko ne neće napraviti,ovo nisam znao,nea veze ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Lord of the Ring
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 437
Pridružen/a: 11 kol 2006, 21:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: sebe_i_MS
Lokacija: Pod Sljemenom

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Lord of the Ring »

Dani je napisao/la:
Lord of the Ring je napisao/la:Hahaha opet njusim miris trollova u zraku - pa to je strasno :biggrin:
Osjecam li to i neku cinicnu ljubomoru?
Hvala ti Kamui sto si pokazao da ima zivota i u "Jenson save fuel" formuli 1!
Ne nego u formuli " Let Michael through, it is for the championship" ere.
slika
Da i...? Mozemo zvati kako hocemo/hoces! Ja nigdje nisam MS-a opravdavao niti cu ikad to raditi kada se radi o timskim naredbama-to je jednostavno tako i postoji zato sto donosi pobjede i cash-simple as that! To sto si ti sad htio na sakastican nacin okrenuti na Michaela kao na utimativno zlo - WTF? Ja sam samo htio i opet cu pohvaliti Kamuijevu voznju, posebno u danasnjoj sterlinoj F1 a onaj team radio citat sam naveo samo kao jednu od metaforicnih sinonima za takvu F1. Mogao sam napisati i "this is ridiculous" a nakraju to sad i sam kazem. Logging out!
slika
spacedoc
Test vozač
Test vozač
Postovi: 592
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 17:39
Navijam za: Za kog ove godine navijat

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la spacedoc »

već kad smo kod hamiltona hamilton koliko znam ove godine već najmanje 2 puta napao nekog ispred sebe i napravio sudar dok je kobayashi još prošle godine prošao svjetskog prvaka bez problema
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Dani »

spacedoc je napisao/la:već kad smo kod hamiltona hamilton koliko znam ove godine već najmanje 2 puta napao nekog ispred sebe i napravio sudar dok je kobayashi još prošle godine prošao svjetskog prvaka bez problema
Samo jednom--> u Monzi. U Singapuru je Webber udario njega, tako da... :roll: Koba će tako voziti sve dok se ne bude borio za titulu. Teško da će onda tako uletavati.
@Lord
Da sterilna je , ali upravo zbog određenih vozača ziheraša i FIA-inih pravila. Zadnjih godina su kažnjavani vozači koji su se usudili riskantno pretjecati. Baš me zanima da li si tako gorljiv i kada Hamilton napada ili samo Kamui?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
racer@work
Postovi: 123
Pridružen/a: 26 ožu 2008, 19:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kubica

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la racer@work »



Kakav škart od vozača!
All warfare is based on deception - Sun Tzu "The art of war"
deda
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 lip 2008, 17:49
Navijam za: Alonso

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la deda »

racer@work je napisao/la:

Kakav škart od vozača!
Šteta kaj se tak vise ne voze danas!
Mosley i ekipa su sj*****li f1!
Treba vise vozaca ko Kamui da bude vise akcije na stazi!
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la schuey »

i višemrtvih,taj dio molim te nemoj preskočiti
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Dani »

Ali dobar dio fatalnih sudara iz prošlosti bi današnji bolidi izdržali bez problema.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la schuey »

Dani je napisao/la:Ali dobar dio fatalnih sudara iz prošlosti bi današnji bolidi izdržali bez problema.
zato je dobar dio onih bolida pretvoren u današnje i nema toga više...
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la K1M1 »


hehe koji lik. :D a engleski mu i nije baš jača strana. :)

našao sam neki interview kad je imao 12 godina, nek netko prevede tko zna španjolski ili japanski. :D skužio sam samo da su mu najdrazi vozaci Senna i Aguri Suzuki. :biggrin:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_AkBfD9- ... re=related[/youtube]
slika
Avatar
Lord of the Ring
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 437
Pridružen/a: 11 kol 2006, 21:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: sebe_i_MS
Lokacija: Pod Sljemenom

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la Lord of the Ring »

@Dani- evo tebe opet! Pa daj vise...samo da ti kazem:Hamilton je jedan od rijetkih koji stvarno i zaradi tu svoju placi i pritom jos pokaze da zeli i da moze! Svaka mu cast, vozi isto agresivno, nekad ga stigne karma ali to je isto jednostavno tako-mora se dogoditi ali ja necu licemjerno onda likovati, niti to radim! i da veselim se njegovim odlicnim potezima jer iako nisam njegov fan uvelike doprinosi odskakanju ove F1 iznad prosjeka. Evo npr u Monzi sam rekao fuck it, hrabro je probao proci, nije proslo i kaj sad, ni prvi ni zadnji put ali isao je u rizik i probao je-to je "ono" sto se trazi! Nakraju pain is temporary - glory is forever!
@ K1M1
Great find - bas sam se namijao - super je Kamui (bozanski duh - to mu ime znaci, slicno kao i "kami")
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la pospani gad »

@Lord of the Ring

Ako je to točno da Kamui znači božanski duh..... a vjerujem da je to točno, onda mogu još dodati da on pravi božanski san jer ostvaruje svoju želju koja mu je usađena od tko zna kud, a to mi vidimo po ovim video isječcima.

Kamui - božanski duh vozi svoj san..... :biggrin:


P.S. Kamui, hoćemo još..... :mrgreen:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la schuey »

a nije ni čudo kaj je takav mentor mu jePDLR i još kaže da dobro priča engl aaaaaaaaaaahahahahahhahaha strašno,al dabogda se poistinila zadnja rečenica,zadnji samuraj hahahhahah nikad Japanca više,dosta je kamikaza,niš nije pokazao cijelu sezonu,2 dobre trke i bog,ma daj
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la pospani gad »

schuey je napisao/la:a nije ni čudo kaj je takav mentor mu jePDLR i još kaže da dobro priča engl aaaaaaaaaaahahahahahhahaha strašno,al dabogda se poistinila zadnja rečenica,zadnji samuraj hahahhahah nikad Japanca više,dosta je kamikaza,niš nije pokazao cijelu sezonu,2 dobre trke i bog,ma daj
E, schuey, baš ne voliš/ne simpatiziraš Kamui-ija!? Ja se nadam da bude tebe, i tebi slične, demantirao na stazi...... :driver:

Kamui........ go for it........ :driver:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la schuey »

pospani gad je napisao/la:
schuey je napisao/la:a nije ni čudo kaj je takav mentor mu jePDLR i još kaže da dobro priča engl aaaaaaaaaaahahahahahhahaha strašno,al dabogda se poistinila zadnja rečenica,zadnji samuraj hahahhahah nikad Japanca više,dosta je kamikaza,niš nije pokazao cijelu sezonu,2 dobre trke i bog,ma daj
E, schuey, baš ne voliš/ne simpatiziraš Kamui-ija!? Ja se nadam da bude tebe, i tebi slične, demantirao na stazi...... :driver:

Kamui........ go for it........ :driver:
uh,pa nitko sretniji ako me demantira,znači da sam u krivu i nećemo imat ubojicu na 700+ konja :D


želim mu svu sreću,po meni nije dokazao ništa više od želje i ludiranja u trkama,jer nema kaj izgubiti,moždaje dobro sada (ako netko ne nastrada) ali ako dobije bolid konkurentan,bit će Webber i Kubica zajedno,spoj nespojivog
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
T0MI5L4V
Postovi: 84
Pridružen/a: 22 stu 2009, 01:39
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la T0MI5L4V »

K1M1 je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=7xinmdwWids
hehe koji lik. :D a engleski mu i nije baš jača strana. :)

našao sam neki interview kad je imao 12 godina, nek netko prevede tko zna španjolski ili japanski. :D skužio sam samo da su mu najdrazi vozaci Senna i Aguri Suzuki. :biggrin:
http://www.youtube.com/watch?v=_AkBfD9- ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
[-X [-X [-X #-o #-o #-o

portugalski :)
Avatar
pantera
Postovi: 84
Pridružen/a: 09 svi 2010, 20:15
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Schumacher Ferrari

Re: Kamui Kobayashi

Post Postao/la pantera »

K1M1 je napisao/la:našao sam neki interview kad je imao 12 godina, nek netko prevede tko zna španjolski ili japanski. :D skužio sam samo da su mu najdrazi vozaci Senna i Aguri Suzuki. :biggrin:
http://www.youtube.com/watch?v=_AkBfD9- ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
valjda njegov tata jednog dana nije radio i gledao je utrku karta na tv. i dok je promatrao rekao je da i on želi sudjelovati i utrkaivati se, on kao pilot, a njegov tata kao njegov mehaničar. tako da su oni dvojica čini tim. njegov tata ga u budućnosti vidi kao pilota f1 ako je to njegov san. kamui kaže da fali još puno da se ostvari njegov san. o budućnosti kaže da se vidi u F1. u utrkama najviše voli dvoboje, a najdraži mu je vozač senna. novinar ga je pitao nešto slično ovom: kako se sada ne čini da imaš priliku utrkivati se sa sennom i aguriem, a ja sam se s njima već utrkivao, želiš li se trkati sa mnom? rekao je da. ime znači velika osoba čiji snovi postaju stvarnost (ostvarljiv veliki san).
to je otprilike to, koliko razumijem i uz pomoć prijevoda :), ako je nešto krivo, ispričavam se :?
'cause everything is possible for those who believe..
Odgovori