Michael Schumacher

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la schuey »

Domi je napisao/la:brojka 100 pobjeda ne čini se tako daleko ;)
ma ja mislim da njega smeta kaj je Rubens rekorder u nečem u čem on nije :biggrin:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

bibi_Alonso 4ever je napisao/la:Mansell misli da Schumacher moze opet pobjedivati
http://www.autosport.com/news/report.php/id/80629" onclick="window.open(this.href);return false;
Zna covjek o cemu prica. ;)
Uostalom, tko to ne misli?
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la schuey »

Scuderia je napisao/la:
bibi_Alonso 4ever je napisao/la:Mansell misli da Schumacher moze opet pobjedivati
http://www.autosport.com/news/report.php/id/80629" onclick="window.open(this.href);return false;
Zna covjek o cemu prica. ;)
Uostalom, tko to ne misli?
Button :lol:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Sida79
Postovi: 124
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 20:17
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Sida79 »

Bezze... Skami nije bio uspješan jer je bio najbrži vozač na stazi (brijem da nikad ni nije bio) već zbog svojih mnogobrojnih (pogotovo "nevozačkih") kvaliteta (i (ne)kvaliteta) koje su mu davale dodatnu dimenziju, pa i dvije, u usporedbi s drugima. Ne vjerujem da uopće postoji šansa da je sad TOLIKO sporiji da će to anulirati sve to. Nije li tako i u nogometu, npr? Vrhunski svjeski nogometaš od 38 godina koji se zaista trudi može biti u najgorem slučaju odličan nogometaš, nikako debil :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

I mladi Bernie je siguran da ce gazda voziti iduce sezone.
KLIK
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

Schumi dobio 'zeleno' svjetlo od doktora
KLIK

Zanimljivo, gledam po njem. portalima, nigdje nista ne pise o tome, a na nasem ima.... :?
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la:Schumi dobio 'zeleno' svjetlo od doktora
KLIK

Zanimljivo, gledam po njem. portalima, nigdje nista ne pise o tome, a na nasem ima.... :?
Ma opet su to neke naše insajderske informacije... :|
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
domenico
Postovi: 105
Pridružen/a: 21 lip 2007, 15:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso
Lokacija: Split

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la domenico »

Danas na teletextu tv programa RAIDUE ima izjava Luce di Montezemola dana francuskom dnevniku L'Equipe da je povratak Schumija gotova stvar. Čeka se samo objava medijima. Evo link pa tko razumije francuski:
http://www.lequipe.fr/Formule1/breves20 ... onfie.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Nediljko Matijaš
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

domenico je napisao/la:Danas na teletextu tv programa RAIDUE ima izjava Luce di Montezemola dana francuskom dnevniku L'Equipe da je povratak Schumija gotova stvar. Čeka se samo objava medijima. Evo link pa tko razumije francuski:
http://www.lequipe.fr/Formule1/breves20 ... onfie.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Stara je to vijest.
slika
domenico
Postovi: 105
Pridružen/a: 21 lip 2007, 15:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso
Lokacija: Split

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la domenico »

Ne, ovo je najnovije. Prije tjedan dana Luca je naglasio da Schumi ako želi može da vozi za Mercedes, a ovo je najnoviji intervju koji je izašao u današnjem l'Equipeu. Uglavnom L.C de M. govori da je razočaran odlukom Schumija da vozi za Mercedes Gp ali da će ostati prijatelji. Još dodaje da je Schumi ovg ljeta bio vidljivo pogođen nemogućnošću da vozi Ferrari uslijed ogromnih bolova u vratu dobivenih koji su nastali kao posljedica pada sa motora prilikom testiranja u veljači 2009. Po L.C de M. svi detalji su dogovoreni, preostalo je samo predstavljanje za javnost.
Nediljko Matijaš
Avatar
Friga
Postovi: 147
Pridružen/a: 02 svi 2008, 10:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Galgovo

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Friga »

O Schummyju
Dal je moguče da je mogao zamjenit Massu ali iz nekog razloga (mercedes) to nije napravio. :!: :?: :?
Ako je tako onda je Ferrariu prokockao utrku sa McLM-om. u konstruktorskom poretku :!: :shock:
Jel brijem da bi se puno bolje snašao od one dvojice..(šta god sad tu neko reko).. 8)
TF110 - Toyota F1 '10
slika"
Vleki
Test vozač
Test vozač
Postovi: 621
Pridružen/a: 12 lip 2007, 11:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Michaela Schumachera

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Vleki »

Ne vjerujem da je več onda čavrljao sa mercedesom, ali meni se sve više čini da onaj razlog da ga boli vrat ne drži baš vodu (naravno mogu biti u krivu). Neznam, navodno da je on u onom bolidu (f2007) odvozio 60 i nešto krugova, te je i sam rekao da je nakon nekih pet krugova več bio konstantan u vremenima i pretpostavljam zadovoljan svojom brzinom. A u nekom razgovoru za njemačku taleviziju je bubnul da več u prvom zavoju, pasici, osjetil bol u vratu. e sad
dal je stisnul zube tih šezdesetak krugova ili? :biggrin:

Ponavljam ovo moje mišljenje je neutemeljeno, ali na neki bolestan način bi mi se sviđalo da sam u pravu. kad bi tako bilo falel bi samo potpis, ha ha ha
Od početka do kraja, u dobru i u zlu, uvjek vjeran Schumy-ju.
Avatar
Bernardinac
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 srp 2009, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Bernardinac »

Prebacite Schumachera u aktualnosti =D>

http://www.bild.de/BILD/sport/motorspor ... glich.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la schuey »

Bernardinac je napisao/la:Prebacite Schumachera u aktualnosti =D>

http://www.bild.de/BILD/sport/motorspor ... glich.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ma prevedi odmah,nemoj me zafrkavat sa tim naci jezikom!!! brzo brzo :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

schuey je napisao/la: ma prevedi odmah,nemoj me zafrkavat sa tim naci jezikom!!! brzo brzo :D
vrlo kratko...
Nach BILD-Informationen unterschrieb Schumi im Hauptquartier des neuen Mercedes-GP-Teams in Brackley (England) seinen neuen Formel-1-Vertrag. Laufzeit: ein Jahr. Gehalt: 7 Mio. Euro.
Po BILD-informacijama, Schumi je u u glavnoj bazi nove momcadi MGP u Brackleyu /Engleska potpisao novi F1 ugovor.

1godina-7M€ placa.
:|

Ja vec slavim... :D :pijan:
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la:
schuey je napisao/la: ma prevedi odmah,nemoj me zafrkavat sa tim naci jezikom!!! brzo brzo :D
vrlo kratko...
Nach BILD-Informationen unterschrieb Schumi im Hauptquartier des neuen Mercedes-GP-Teams in Brackley (England) seinen neuen Formel-1-Vertrag. Laufzeit: ein Jahr. Gehalt: 7 Mio. Euro.
Po BILD-informacijama, Schumi je u u glavnoj bazi nove momcadi MGP u Brackleyu /Engleska potpisao novi F1 ugovor.

1godina-7M€ placa.
:|

Ja vec slavim... :D :pijan:
I to u za mene nikad bolje vrijeme. Otišao Michael, navijao sam za Kimija, i zavolio ga jako, možda i više nego Michaela (malo više), a sada otišao Kimi, a vratio se Michael. Prekrasno. Idem u frižider... Tamo će se naći jedna smeđa boca... Sa pićem koje sadrži vodu i hmelj... Zlatne je boje... I na njemu piše Bavaria!!! (bezalkoholna) :biggrin: :biggrin: :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la schuey »

O BOŽE HVALAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la luka_kimi »

Sad je i službeno, pročitao na službenoj F1 stranici. TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To, to, to, to, to ,to, to, to ,to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :vibro: :vibro: :vibro: :vibro: :vibro: :vibro: :peace: :pijan: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Ferrari-BiH je ljut na Boga što je Michael ostario, ali on se vratio, on se zbilja vratio!!!!!! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Još kad bi Kimi bio tu... :sad:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Bernardinac
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 srp 2009, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Bernardinac »

luka_kimi je napisao/la:
Scuderia je napisao/la:
schuey je napisao/la: ma prevedi odmah,nemoj me zafrkavat sa tim naci jezikom!!! brzo brzo :D
vrlo kratko...
Nach BILD-Informationen unterschrieb Schumi im Hauptquartier des neuen Mercedes-GP-Teams in Brackley (England) seinen neuen Formel-1-Vertrag. Laufzeit: ein Jahr. Gehalt: 7 Mio. Euro.
Po BILD-informacijama, Schumi je u u glavnoj bazi nove momcadi MGP u Brackleyu /Engleska potpisao novi F1 ugovor.

1godina-7M€ placa.
:|

Ja vec slavim... :D :pijan:
I to u za mene nikad bolje vrijeme. Otišao Michael, navijao sam za Kimija, i zavolio ga jako, možda i više nego Michaela (malo više), a sada otišao Kimi, a vratio se Michael. Prekrasno. Idem u frižider... Tamo će se naći jedna smeđa boca... Sa pićem koje sadrži vodu i hmelj... Zlatne je boje... I na njemu piše Bavaria!!! (bezalkoholna) :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Ja ću sebi nasut jednu domaću lozu. Nisam njegov fan ali,.....ovo treba zaliti za dobrobit naredne sezone :)

Prost, rekli bi Njemci :pijan:
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la luka_kimi »

Sezona 2010. je već bolja od prošlogodišnje!!! I ja mislim da se isto osjećaju svi F1 fanovi. Ne samo zbog Schueya, nego zbog svih ovih silnih transfera, neizvjesnosti oko vozačkih mjesta. I ove ćemo godine imati barem pravoga prvaka. :smile:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la schuey »

Bernardinac je napisao/la:

Ja ću sebi nasut jednu domaću lozu. Nisam njegov fan ali,.....ovo treba zaliti za dobrobit naredne sezone :)

Prost, rekli bi Njemci :pijan:

ja sam pivkana otvorio,ma ovo je najljepša čestitka za Božić,ko ga hebe kaj mi plaća nije sjela,firma se raspada,država u banani i recesija vlada-schumi je tu!
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

Odmah se otvorila anketa, da li moze do osmog naslova
74% vjeruje da moze
26% da je njegovo vrijeme proslo.
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la luka_kimi »

Jedini je problem ako on stvarno osvoji 8. naslov. Tko će ga nazad u mirovinu naterat nakon toga... :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la 130R »

Scuderia je napisao/la:Odmah se otvorila anketa, da li moze do osmog naslova
74% vjeruje da moze
26% da je njegovo vrijeme proslo.
Barrichello je mlađi samo dvije godine (tako nešto :? ), a ove godine je pobjeđivao, a zna se koliko je Schumacher bolji nego Barrichello. Mislim da nas čeka jedna lijepa sezona. :biggrin:
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
Bernardinac
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 473
Pridružen/a: 14 srp 2009, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Bernardinac »

schuey je napisao/la:
Bernardinac je napisao/la:

Ja ću sebi nasut jednu domaću lozu. Nisam njegov fan ali,.....ovo treba zaliti za dobrobit naredne sezone :)

Prost, rekli bi Njemci :pijan:

ja sam pivkana otvorio,ma ovo je najljepša čestitka za Božić,ko ga hebe kaj mi plaća nije sjela,firma se raspada,država u banani i recesija vlada-schumi je tu!
Hahaha kako nekad "sitnice" uljepšaju život :D
Drago mi je za njegov povratak ali i za njegove fanove. Uživajte, i ja ću. 0vo je velika stvar za F1.
Tko kaže da je nogomet glavna sporedna stvar na svijetu :biggrin:
Odgovori