Michael Schumacher

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la schuey »

Bernardinac je napisao/la:
Hahaha kako nekad "sitnice" uljepšaju život :D
Drago mi je za njegov povratak ali i za njegove fanove. Uživajte, i ja ću. 0vo je velika stvar za F1.
Tko kaže da je nogomet glavna sporedna stvar na svijetu :biggrin:

baš to,i to mi je prva normalna vijest u zadnja 3 mjeseca,ne vjerujem :D

a za ovo tko kaže za nogomet,taj je,kak bi reko, #$%&"! :biggrin:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

130R je napisao/la: Barrichello je mlađi samo dvije godine (tako nešto :? ), a ove godine je pobjeđivao, a zna se koliko je Schumacher bolji nego Barrichello. Mislim da nas čeka jedna lijepa sezona. :biggrin:
Bas nesto razmisljam o tome-u formi je, nije se zapustio, ne vozi zbog novaca, vidi se i za koliko ce voziti u MGP-u... Tko ce sada docekati "jos" 80 dana do pocetka nove sezone. :)
Uf.... :biggrin:
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la schuey »

Scuderia je napisao/la:
130R je napisao/la: Barrichello je mlađi samo dvije godine (tako nešto :? ), a ove godine je pobjeđivao, a zna se koliko je Schumacher bolji nego Barrichello. Mislim da nas čeka jedna lijepa sezona. :biggrin:
Bas nesto razmisljam o tome-u formi je, nije se zapustio, ne vozi zbog novaca, vidi se i za koliko ce voziti u MGP-u... Tko ce sada docekati "jos" 80 dana do pocetka nove sezone. :)
Uf.... :biggrin:

čekao bih ja i 800 samo da ga opet vidim na stazi :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la 130R »

Kako bude startao na prvoj utrci oborit će još jedan rekord: največi razmak između prve i zadnje utrke koji je do sad držao Graham Hill i bio je 18 godina. ;)
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la luka_kimi »

schuey je napisao/la:
Scuderia je napisao/la:
130R je napisao/la: Barrichello je mlađi samo dvije godine (tako nešto :? ), a ove godine je pobjeđivao, a zna se koliko je Schumacher bolji nego Barrichello. Mislim da nas čeka jedna lijepa sezona. :biggrin:
Bas nesto razmisljam o tome-u formi je, nije se zapustio, ne vozi zbog novaca, vidi se i za koliko ce voziti u MGP-u... Tko ce sada docekati "jos" 80 dana do pocetka nove sezone. :)
Uf.... :biggrin:

čekao bih ja i 800 samo da ga opet vidim na stazi :D
Što manje mislim o tome, vrijeme će brže proći, što manje mislim o tome, vrijeme će brže proći, što manje mislim o tome, vrijeme će brže proći, što manje mislim o tome, vrijeme će brže proći, što manje mislim o tome, vrijeme će brže proći, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kvragu, ne mogu ne mislit o tome... 80 dana?????? Pola jedan, a osjećam se kao da sam popio tri Red Bulla... :vibro: Što volim ovaj smajlić...

Michael osvaja ovo, ne vidim drugi scenarij... :o 8) :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Friga
Postovi: 147
Pridružen/a: 02 svi 2008, 10:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Galgovo

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Friga »

Čestitam na povratku..!! =D>
Kak god vozio bolje da sedi u kokpitu i rounda, nego da sedi na pitwallu i "brunda".. :driver:
Bilo kako bilo, ipak vjerujem da če se vratiti u potpunosti.. Ipak je on Gazda Schumacher, i nema boljega od njega.. :klanjanje:
:dupe: Tu su neka nova lica, ali ta lica sjede u maximalno trečem bolidu na gridu(Vettel)..
Za ostale čemo vidjet do kud če doč..! :utjeha:
(da se razmemo, jedva sam dočeko da ode, a sad jedva čekam da se vrati)
TF110 - Toyota F1 '10
slika"
Avatar
kimi#1
Početnik
Početnik
Postovi: 157
Pridružen/a: 29 ožu 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi MS
Lokacija: Šibenik

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la kimi#1 »

Jedne lijepe nedjelje 1997. sa 5 godina sam ugledao crveni bolid MS-a na Spa-francorchampsu.Ono što je trajalo do Brazila 2006. ne treba opisivati.Otišao je,plakao sam,iduće godine je stigao čovjek kojeg sam u tri godine uspio zavolti čak malo više od MS-a.Falit će mi.Ali,MS se vraća u pravo vrijeme.Pravo vrijeme za mene,za fanove MS-a ali i za sve ljubitelje F1.
Hvala Lewis Hamilton! Dao si mi najveći dar za rođendan te užitak da doživim što znači biti ispod podija Monze kad je Kimi gore!!!
slika
Avatar
Dodi_napalm
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 543
Pridružen/a: 28 tra 2009, 14:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Dodi_napalm »

čekam da vidim vijest TU: http://www.michaelschumacher.de/?page=n ... d=&lang=uk" onclick="window.open(this.href);return false;
onda budem vjeroval....
ali zasad i ovo grije srce.. GAZDAAA IS BAACKKK!!!!
nadam se da bude danas obijavljeno na sve strane da mogu mirne duše proslavit božić a ne svakih pol sata provjeravat F1 vijesti... :D

eo Gazdina fotogalerija koja skroz dobro izgleda..
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/motorsp ... 175499.stm" onclick="window.open(this.href);return false;
jedan je gazda F1 - Schumy
NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER !!!
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la pospani gad »

kimi#1 je napisao/la:Jedne lijepe nedjelje 1997. sa 5 godina sam ugledao crveni bolid MS-a na Spa-francorchampsu.Ono što je trajalo do Brazila 2006. ne treba opisivati.Otišao je,plakao sam,iduće godine je stigao čovjek kojeg sam u tri godine uspio zavolti čak malo više od MS-a.Falit će mi.Ali,MS se vraća u pravo vrijeme.Pravo vrijeme za mene,za fanove MS-a ali i za sve ljubitelje F1.
Oh, ne!!! Zašto se vraća???!! #-o
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

pospani gad je napisao/la:
Oh, ne!!! Zašto se vraća???!! #-o
I meni smeta FA u Ferrariju. Kada su objavili da vozi za njih 2010. godine, nigdje nisam pisao: " Ajoj, ovo mi je bas pokvarilo dan" - ili " Zasto on dolazi u Ferrari"? !

Ako ti se to ne svidja, nemoj gledati F1 iduce sezone i dovidjenja.
slika
Avatar
Dodi_napalm
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 543
Pridružen/a: 28 tra 2009, 14:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Dodi_napalm »

http://www.formula1.com/news/headlines/ ... 10301.html" onclick="window.open(this.href);return false;

NAPOOOKONNNNNNNNN je i službeno!!!!!!!
tema u aktualne, povjest se tek bude pisala.. :D
jedan je gazda F1 - Schumy
NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER !!!
slika
dribler
Postovi: 58
Pridružen/a: 29 ruj 2009, 14:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes GP
Lokacija: Zagreb

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la dribler »

da. Konačno!

http://www.autosport.com/news/report.php/id/80651" onclick="window.open(this.href);return false;
spacedoc
Test vozač
Test vozač
Postovi: 592
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 17:39
Navijam za: Za kog ove godine navijat

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la spacedoc »

znaci schumi vozim za 7M sto znaci kad se usporedi sa kimijevim zeljama vidi da scumy jedva ceka da sjedne u bolid i da ga ne zanima toliko placa koliko samo utrkivanje sto znaci da je motiviram mozda i vise nego ikad jer 3 sezone ga nema u tom . a kimi je ostao bez motiva pa je trazio motiv u novcu pa otisao u rally a tamo bi mogao nauciti dosta toga a nesto i iskoristiti u f1 npr voznja po pijesku kad izletis
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la schuey »

Kralj se vratio definitivno,objava je samo formalnost
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Takagi
Postovi: 6
Pridružen/a: 12 pro 2009, 18:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Life Racing Engines

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Takagi »

Nisam nikad volio Schuamchera, ali mi je drago da se vratio jer ćemo sad imati 4 svjetska prvaka u (vjerojatno) kompetitivnim bolidima.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la schuey »

Takagi je napisao/la:Nisam nikad volio Schuamchera, ali mi je drago da se vratio jer ćemo sad imati 4 svjetska prvaka u (vjerojatno) kompetitivnim bolidima.
zato mi je sad malo više žao kaj nema kimija,takvi vozači jaaaakoooo dugo nisu vozili,a tu su još i vettel,kubica itd,ma stvarno iznimna konkurencija
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Icy »

:vibro: Kralj je živ, živio kralj! :mrgreen:

Hvala Schumiju na ovom predivnom božićnom daru svim fanovima :D
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Dodi_napalm
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 543
Pridružen/a: 28 tra 2009, 14:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Dodi_napalm »

"We're here for three years," Schumacher said in the interview - sa autosport foruma

nigdje naći info o tome.. na koliko godina je potpisal??

http://www.michaelschumacher.de/?page=n ... d=&lang=uk" onclick="window.open(this.href);return false;

gazda o povratku!

boca francuskog konjaka me čeka da dojdem s posla.. jaoojjxxxx koji dan :mrgreen: :degenerik: :driver: :da: :zivili:
Zadnja izmjena: Dodi_napalm, dana/u 23 pro 2009, 12:29, ukupno mijenjano 1 put.
jedan je gazda F1 - Schumy
NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER !!!
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la pospani gad »

Scuderia je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:
Oh, ne!!! Zašto se vraća???!! #-o
I meni smeta FA u Ferrariju. Kada su objavili da vozi za njih 2010. godine, nigdje nisam pisao: " Ajoj, ovo mi je bas pokvarilo dan" - ili " Zasto on dolazi u Ferrari"? !

Ako ti se to ne svidja, nemoj gledati F1 iduce sezone i dovidjenja.
Da ne gledam F1??!! :>>

Pa gledao sam Michaela od 1991. do 2006...... pa mogu još malo..... cccccccc
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Icy »

Dodi_napalm je napisao/la:"We're here for three years," Schumacher said in the interview - sa autosport foruma

nigdje naći info o tome.. na koliko godina je potpisal??
Piše svugdje na 1 godinu:
Mercedes have confirmed that seven-times Formula One champion Michael Schumacher has signed a one-year deal to come out of retirement and drive for the team in 2010.
Al kad vidi koliko mu je falilo, ostat će on i duže :D
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

"I can say 100 per cent that the neck is no further an issue. Unfortunately it was too close to the accident in the summer when I tried for Ferrari. Time now is enough for it to have healed completely."
Da je uvijek elegantni htio malo pricekati, mogao je opet dovuci gazdu u Ferrari.
Zadnja izmjena: Scuderia, dana/u 23 pro 2009, 12:38, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Ricxpa
Test vozač
Test vozač
Postovi: 647
Pridružen/a: 10 vel 2009, 13:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: [Alonso] [Ferrari]

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Ricxpa »

Drago mi je sto cu opet imati priliku gledati najboljeg F1 vozaca svih vremena. Nisam njegov navijac ali za boljitak i kvalitetu ovog sporta, jedan Schumacher nece biti visak. Jedva cekam novu sezonu, Alonso u Ferrariu, Schumi u Mercedesu.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

Dodi_napalm je napisao/la:"We're here for three years," Schumacher said in the interview - sa autosport foruma

nigdje naći info o tome.. na koliko godina je potpisal??

http://www.michaelschumacher.de/?page=n ... d=&lang=uk" onclick="window.open(this.href);return false;

gazda o povratku!

boca francuskog konjaka me čeka da dojdem s posla.. jaoojjxxxx koji dan :mrgreen: :degenerik: :driver: :da: :zivili:
I ja sam nasao da je planirano da vozi 3 godine :) :peace:
Nach wochenlangem Rätseln gab der schwäbische Automobilbauer den höchst spektakulären Coup einen Tag vor Heiligabend bekannt. Die Fans können sich auf ein langfristiges Schumi-Vergnügen freuen. "Es ist geplant, drei Jahre zu fahren", sagte der Rückkehrer.
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la schuey »

Scuderia je napisao/la:
Dodi_napalm je napisao/la:"We're here for three years," Schumacher said in the interview - sa autosport foruma

nigdje naći info o tome.. na koliko godina je potpisal??

http://www.michaelschumacher.de/?page=n ... d=&lang=uk" onclick="window.open(this.href);return false;

gazda o povratku!

boca francuskog konjaka me čeka da dojdem s posla.. jaoojjxxxx koji dan :mrgreen: :degenerik: :driver: :da: :zivili:
I ja sam nasao da je planirano da vozi 3 godine :) :peace:
Nach wochenlangem Rätseln gab der schwäbische Automobilbauer den höchst spektakulären Coup einen Tag vor Heiligabend bekannt. Die Fans können sich auf ein langfristiges Schumi-Vergnügen freuen. "Es ist geplant, drei Jahre zu fahren", sagte der Rückkehrer.
ja sam gajbu pripremio za danas sutra karton vina i tako dalje,nego aj ti meni prevedi ovo stari,nemoj da moram stalno ponavljat :biggrin:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

schuey je napisao/la:
Nach wochenlangem Rätseln gab der schwäbische Automobilbauer den höchst spektakulären Coup einen Tag vor Heiligabend bekannt. Die Fans können sich auf ein langfristiges Schumi-Vergnügen freuen. "Es ist geplant, drei Jahre zu fahren", sagte der Rückkehrer.
ja sam gajbu pripremio za danas sutra karton vina i tako dalje,nego aj ti meni prevedi ovo stari,nemoj da moram stalno ponavljat :biggrin:
Nach wochenlangem Rätseln gab der schwäbische Automobilbauer den höchst spektakulären Coup einen Tag vor Heiligabend bekannt. Die Fans können sich auf ein langfristiges Schumi-Vergnügen freuen. "Es ist geplant, drei Jahre zu fahren", sagte der Rückkehrer.
Nakon nekoliko tjedana iscekivanja, svapski proizvodjac automobila jedan dan prije Badnjaka objavio je ovu odluku. Navijaci se mogu dugo radovati. " Planirano je, tri godine voziti" rekao je povratnik -> (mozda ovo povratnik glupo zvuci, ali sta cu ja)....

=D>
Mediji pisu da je potpisao na jednu godinu, a on govori da je planirano da 3 godine vozi. :? :| Tko ce ga znat. :biggrin:
slika
Odgovori