Bernie Ecclestone

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Avatar
majstor iz maranella
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1237
Pridružen/a: 22 kol 2005, 19:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Schumachera

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la majstor iz maranella »

Igor18 je napisao/la:
V3GI je napisao/la:Bernie se predomislio: Neće ostati na čelu F1 do smrti
http://gol.hr/clanak/rubrika/automoto/b ... smrti.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Hvala ti uzviseni [-o<

Za 3-5 godina Berni odlazi :mrgreen:
Ak uzmeš u obzir da je rođen 1930. 3-5 godina je praktički do smrti
Možda poživi do 100. :D
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Walter »

Vladaće doživotno kao Maršal!

Što se tiče ove njegove najnovije ideje o kiši, to je još jedna briljantna ideja iz njegove senilne glave kao i one medalje itd.
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la F1NAC »

samo se nadam da nece neka zenska doc na vlast kao sto on zeli :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
senamozart
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 441
Pridružen/a: 04 lis 2010, 21:47
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 McLaren Team

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la senamozart »

hm,ali vam kišne utrke nisu zanimljive.meni više da nego ne.iako ne volim bernia ova ideja mu nije nimalo stupidna.
slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Igor18 »

senamozart je napisao/la:hm,ali vam kišne utrke nisu zanimljive.meni više da nego ne.iako ne volim bernia ova ideja mu nije nimalo stupidna.
Instalirat prskalice pa onda u kak se nekom sprdne uključit ih i smočit stazu? Meni je to i više nego debilna ideja.
To onda liči na neku video igricu gdje prije utrke možeš namjestit kakvo vrijeme hoćeš. Hoćeš vozit po suhoj stazi, mokroj, djelomično mokroj itd...
Formula 1 izgubila bi sav draž, nepredvidivost, postala bi potpuno umjetan sport. Zašto se igrat Boga?!
Michael is faster than you!!
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la McLewis »

Igor18 je napisao/la:
senamozart je napisao/la:hm,ali vam kišne utrke nisu zanimljive.meni više da nego ne.iako ne volim bernia ova ideja mu nije nimalo stupidna.
Instalirat prskalice pa onda u kak se nekom sprdne uključit ih i smočit stazu? Meni je to i više nego debilna ideja.
To onda liči na neku video igricu gdje prije utrke možeš namjestit kakvo vrijeme hoćeš. Hoćeš vozit po suhoj stazi, mokroj, djelomično mokroj itd...
Formula 1 izgubila bi sav draž, nepredvidivost, postala bi potpuno umjetan sport. Zašto se igrat Boga?!
a da nepricamo o tome da ako npr massa, webber ili netko treci povede utrku i stvori zavidnu prednost ispred drugoga, pa se na jednom ukljuce prskalice i bude "kišna" utrka, a znamo da se u takvim utrkama gotovo nista nemoze predvidjet, vec vidim kako bi se vozaci zalili da je to namjerno učinjeno kako bi se njihova prednost smanjila...
McLaren u <3
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la V3GI »

McLewis je napisao/la:
Igor18 je napisao/la:
senamozart je napisao/la:hm,ali vam kišne utrke nisu zanimljive.meni više da nego ne.iako ne volim bernia ova ideja mu nije nimalo stupidna.
Instalirat prskalice pa onda u kak se nekom sprdne uključit ih i smočit stazu? Meni je to i više nego debilna ideja.
To onda liči na neku video igricu gdje prije utrke možeš namjestit kakvo vrijeme hoćeš. Hoćeš vozit po suhoj stazi, mokroj, djelomično mokroj itd...
Formula 1 izgubila bi sav draž, nepredvidivost, postala bi potpuno umjetan sport. Zašto se igrat Boga?!
a da nepricamo o tome da ako npr massa, webber ili netko treci povede utrku i stvori zavidnu prednost ispred drugoga, pa se na jednom ukljuce prskalice i bude "kišna" utrka, a znamo da se u takvim utrkama gotovo nista nemoze predvidjet, vec vidim kako bi se vozaci zalili da je to namjerno učinjeno kako bi se njihova prednost smanjila...
Nisi u pravu pa berni je reko da bi momcadi znale kad ce past "kisa" 10 min prije bi javili recimo, za 12 min i 32 sec ce poceti padati umjerena kisa ohladena na 13 C :badgrin:
slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Igor18 »

Ma to je ništa drugo nego namještanje utrke. Netko se cijeli vikend trudi, traži pravi setup, odlično odradi kvale, pa start pa utrku stovori prednost zasluženo i onda se glavonjama u foteljama to ne svidi i ajmo ga malo sjebat i uključit šlauf. I nek oni najave to počinjemo zaljevat u 14:55. Staza se nemože u trenutko tako smočit da bi se stavile kišne ili intermedia gume, znači vozači će krug, dva vozit na slikovima. I šta da se dogodi da taj vodeći taman prođe bokove, oni uključili poljevanje i on izleti i sudari se jer je na slik gumama.
Ili recimo ima prednost cca 20 sekundi prošo je bokseve, prskalice se uključile i ovi iza njega ušli na promjenu guma a on mora još vozit ko po jajima i totalno mu upropaste utrku... Debilana žešća, kao i one medalje..
Michael is faster than you!!
Avatar
senamozart
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 441
Pridružen/a: 04 lis 2010, 21:47
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 McLaren Team

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la senamozart »

gledam sada ove postove glede umjetne kiše i mislim da ste u pravu.ipak to nije dobro kako berni hoče.debilno da.ali mislim da to takvih ideja berni dolazi jer hoče da ovaj sport vrati na stare staze slave i gledanosti jer očito fali novca.pohotnome je uvijek malo.bez obzira što je toliko toga donirao (mada je i to pod upitnikom).uvijek fali para pa onda izmišlja nekakve medalje,kiše i tko zna što če još izmisliti kako bi privukao gledatelje.moje je mišljenje da gledatelja ima dovoljno a stari bi trebao se povuči ili smanjiti cijene.doći če vrijeme kada neče moći toliko zarađivati.ustvari već dolazi.
slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Igor18 »

Umjesto ovih prskalica, da donese odluku da se makne zabrana razvoja motora to bi bila prava odluka. Bar mislim
Michael is faster than you!!
Avatar
GERMAN
Početnik
Početnik
Postovi: 193
Pridružen/a: 22 tra 2011, 20:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Rosberg

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la GERMAN »

Bernie Ecclestone u srijedu poništava novi pravilnik za 2013...
aj nesto pametno od njega :D

http://f1racing.com.hr/formula-1/bernie ... ik-za-2013" onclick="window.open(this.href);return false;
Avatar
Centurion
Test vozač
Test vozač
Postovi: 593
Pridružen/a: 30 sij 2011, 10:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Centurion »

GERMAN je napisao/la:Bernie Ecclestone u srijedu poništava novi pravilnik za 2013...
aj nesto pametno od njega :D

http://f1racing.com.hr/formula-1/bernie ... ik-za-2013" onclick="window.open(this.href);return false;
:amen:
napokon nešto pametno :D
ali moramo vidjeti od čega će odustati a od čega neće...
Avatar
ivan599
Početnik
Početnik
Postovi: 315
Pridružen/a: 19 ožu 2008, 21:31
Navijam za: Michaela Schumachera

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la ivan599 »

Haha ode Berni ode i naša kvazi utrka u zagorju :)

Baš šteta od cega bu sad jadnik živio neke penzijice ili socijalne pomoci? :)
slika
Avatar
Centurion
Test vozač
Test vozač
Postovi: 593
Pridružen/a: 30 sij 2011, 10:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Centurion »

ivan599 je napisao/la:Haha ode Berni ode i naša kvazi utrka u zagorju :)

Baš šteta od cega bu sad jadnik živio neke penzijice ili socijalne pomoci? :)
Ko i Hefner će raditi reklame po televizijama ^^
Avatar
GERMAN
Početnik
Početnik
Postovi: 193
Pridružen/a: 22 tra 2011, 20:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Rosberg

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la GERMAN »

Ecclestone: Zaista uživam u svom poslu

Bernie Ecclestone izjavio je kako, unatoč raznim pritiscima s kojima se suočava, neće razmišljati o povlačenju sa svoje pozicije u Formuli 1.

Podsjetimo, trenutno su aktualne dvije goruće teme koje se zamjeraju Ecclestoneu: prodaja televizijskih prava Sky Sportsu i korupcijska afera po kojoj je dao značajnu cifru njemačkom bankaru Gerhardu Gribkowskom tijekom prodaje vlasničkih prava F1 investicijskoj kompaniji CVC.

“Ne brinem se nimalo. Moj kraj? Naravno da ne. I dalje ću raditi ono što najbolje znam – sklapati dobre ugovore i činiti mnoge ljude sretnima po pitanju Formule 1. Neki bi možda htjeli da se povučem, ali ja uživam u svom poslu. To je osnova po kojoj se ravnam – ako imam još snage i umijeća da pružim najbolje od sebe – to ću i raditi.”

Po najnovijim izvještajima, Ecclestone tvrdi da je njemačkom bankaru novac u njegovo ime uplatio Flavio Briatore. No, kaže da on nije imao nikakvu direktnu ulogu u tome:

“Briatore ni na koji način nije upleten u ovo. On je obavio plaćanje u moje ime, ali samo zato jer je ovaj čovjek prijetio da će me snaći nevolja ako se novac uplati direktno iz Velike Britanije. Briatore mi je napravio uslugu i, daleko od toga da ga uvlačim u slučaj, ja sam rekao istražiteljima za to,” zaključio je.
Avatar
Mansell
Test vozač
Test vozač
Postovi: 605
Pridružen/a: 14 lip 2008, 17:25
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Prelog

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Mansell »

F1 FSONE 2009 DELO RACING LEAGUE CHAMP
HISTORIC GTC 2011 F1-HR LEAGUE CHAMP
Mercedes-Benz 190E Cup Legends 2012 F1-HR LEAGUE CHAMP
F3000 2013 F1-HR LEAGUE CHAMP
Race of Champions 2014 BSR LEAGUE CHAMP
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la F1NAC »

oni su i prosle godine bili u Dubrovniku koliko se ja sjećam :D Horner vjerna pratilja :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Vuksa_KC »

F1NAC je napisao/la:oni su i prosle godine bili u Dubrovniku koliko se ja sjećam :D Horner vjerna pratilja :D
Lol, pa to možda je i od prošle godine, samo ovi mutavci ponovo objavili jer nemaju šta xD
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Armanini »

haha, a lako moguce..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la F1NAC »

nevjerujem sad je bilo na telki ? :D osim ako i tamo ne koriste proslogodisnju verziju XD
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Centurion
Test vozač
Test vozač
Postovi: 593
Pridružen/a: 30 sij 2011, 10:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Centurion »

http://www.24sata.hr/strane-zvijezde/sv ... bom-238778" onclick="window.open(this.href);return false;
EEEEE bernie bernie,
tako treba xD
samo čujem na početku razgovora: "Daj 2-3 milijuna eura"
" ali tata"
"ZOVEM ODVJETNIKE" xD
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Armanini »

haha ludi bernie.. al potpuno razumljivo.. vjerojatno je razgovor tekao u drukcijem tonu, ovo je negdje 4-ta varijanta.. prvu je izmjenila upravo tamara..
al sto jest jest.. f1 je ipak prejako ime i vezano uz elitizam tako da jasno da nece pustit da se ova igra sa nekim parfemcicima ili sto vec misli radit..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la vidc »

što je najgore,postoji Formula 1 parfem...
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Kenny »

vidc je napisao/la:što je najgore,postoji Formula 1 parfem...
Kad daš starom hrpu love dat će ti ime
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la King iCool »

Postoji i F1 dezodorans. Kupil sam jednom u Plodinama ali ništ ne valja.
Odgovori