Bernie Ecclestone

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Bernie Ecclestone

Post Postao/la Piquet20 »

Vidim da Bernie nema svoju temu pa evo jedan poklon za 80. rodjendan. :D
Voljeli ga ili ne, Bernie je vjerojatno osoba koja je najvise obiljezila F1 od njenog nastanka pa sve do danas. I zato, Bernie, pozivio nam ti jos dugo (do iduce provale o nacistima, zenama, politici, ... :biggrin: ).

Red Bullov poklon za rodjendan (i Bernijeva zahvala :D ):
slika

Naravno, dobio je i prikladni volan:
slika

:biggrin:
Zadnja izmjena: Piquet20, dana/u 28 lis 2010, 15:42, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la 47 »

haha, koji genijalci!

Kolko god nam je ili nije drag, stvarno je genije, kako je imao viziju uloge TV prijenosa i sponzorstava u F1.
I onda tu viziju dobro unovčio :D
slika
deda
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 lip 2008, 17:49
Navijam za: Alonso

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la deda »

Čudno da je tek sad dobio svoju temu, po meni vaznija osoba za F1 od Todta, Charliea i mnogih drugih!
Alfa i omega Formule 1!
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Igor18 »

'Nove momčadi su sramota, trebamo se riješiti tih invalida!'

Bravo starkeljo... treba se riješiti tih invalida, a red kasnije "bilo bi dobro da Lotus ostane a Richard B. uložu više u Virgin"
Pa kako se to onda riješava invalidnih momčadi??
Jedino se slažem da bi trebalo HRT izbacit. Oni su stvarno niškorist i samo smetaju, novaca za ulaganje nemaju i ne vidim razlog zašto se oni natječu.
Virgin ima mogučnosti da se razvija samo je pitanje dali RB želi i koliko novaca želi uložit.
Lotus ima potencijala i mogli bi za koju godinu biti momčad sredine poredka.
Pa niti Force India u 1.sezoni nije osvojila niti boda pa su kroz godine sve bolji i stabilizirali su se kao solidna ekipa.
Michael is faster than you!!
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la V3GI »

Igor18 je napisao/la:'Nove momčadi su sramota, trebamo se riješiti tih invalida!'

Bravo starkeljo... treba se riješiti tih invalida, a red kasnije "bilo bi dobro da Lotus ostane a Richard B. uložu više u Virgin"
Pa kako se to onda riješava invalidnih momčadi??
Jedino se slažem da bi trebalo HRT izbacit. Oni su stvarno niškorist i samo smetaju, novaca za ulaganje nemaju i ne vidim razlog zašto se oni natječu.
Virgin ima mogučnosti da se razvija samo je pitanje dali RB želi i koliko novaca želi uložit.
Lotus ima potencijala i mogli bi za koju godinu biti momčad sredine poredka.
Pa niti Force India u 1.sezoni nije osvojila niti boda pa su kroz godine sve bolji i stabilizirali su se kao solidna ekipa.
Slazem se ali, dolazi pravilo ono kak se zove ness o maksimalnom zastatku(%) ne mogu se sjetit sad.
Ali uglavnom PREVELIK je zaostatak
slika
deda
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 lip 2008, 17:49
Navijam za: Alonso

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la deda »

107%
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la V3GI »

deda je napisao/la:107%
E baš to :D
slika
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Forza »

vegi696 je napisao/la:
Igor18 je napisao/la:'Nove momčadi su sramota, trebamo se riješiti tih invalida!'

Bravo starkeljo... treba se riješiti tih invalida, a red kasnije "bilo bi dobro da Lotus ostane a Richard B. uložu više u Virgin"
Pa kako se to onda riješava invalidnih momčadi??
Jedino se slažem da bi trebalo HRT izbacit. Oni su stvarno niškorist i samo smetaju, novaca za ulaganje nemaju i ne vidim razlog zašto se oni natječu.
Virgin ima mogučnosti da se razvija samo je pitanje dali RB želi i koliko novaca želi uložit.
Lotus ima potencijala i mogli bi za koju godinu biti momčad sredine poredka.
Pa niti Force India u 1.sezoni nije osvojila niti boda pa su kroz godine sve bolji i stabilizirali su se kao solidna ekipa.
Slazem se ali, dolazi pravilo ono kak se zove ness o maksimalnom zastatku(%) ne mogu se sjetit sad.
Ali uglavnom PREVELIK je zaostatak
Momčadi so ulazile v F1 jer im je bilo rečeno, da če biti "budget cap". NIje sve crno bjelo. Kao, da su Max i Berni bili u F1 od jučer, kad su se sjetili ideje o tome, da F1 treba više momčadi. Imali su sve na papirima, znali su kako če biti več u početku ...

Tada nije ni htjel čut, da USF1 neče bit na gridu... Mogli su pitat nekog sa foruma i več tada bi im rekao šta če se desit.

Slažem se 107% pa ko stiže stiže ;)
slikaslikaslika
deda
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 lip 2008, 17:49
Navijam za: Alonso

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la deda »

Ma znao su oni kak ce to izgledat al su morali pokrpat rupu na gridu nakon odlazka bmw-a, toyote i honde. Ok honda je postala brawn pa mercedes, bmw se vratio sauberu al valjda su ocekivali da ce sa vise momcadi bit i vise uzbudenja a ne da ce bas tolko kasnit pogotovo hrt.
Da su bar u rangu STR-a, Saubera il Williamsa
Bas me zanima kak ce to funkcionirat sljedece godine sa 107%? Po ovom sad se nece na pol utrka uopce kvalificirat!
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Forza »

deda je napisao/la:Ma znao su oni kak ce to izgledat al su morali pokrpat rupu na gridu nakon odlazka bmw-a, toyote i honde. Ok honda je postala brawn pa mercedes, bmw se vratio sauberu al valjda su ocekivali da ce sa vise momcadi bit i vise uzbudenja a ne da ce bas tolko kasnit pogotovo hrt.
Da su bar u rangu STR-a, Saubera il Williamsa
Bas me zanima kak ce to funkcionirat sljedece godine sa 107%? Po ovom sad se nece na pol utrka uopce kvalificirat!
Slažem se ali zamjenit korporacije sa "garažistima" ? neče iči ... da je barem neko kupio Toyotu ...
slikaslikaslika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Toon »

...Bernie Eccelstone je spreman stvarno sve unovčiti...čak i svoj izgled nakon što su ga banditi propustili kroz šake...svaka čast na ideji čija bila :) ...
KLIK
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
A.Senna
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 11 tra 2008, 13:40

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la A.Senna »

slika

Uploaded with ImageShack.us
A je izrugivao Butona kad su njega opljackali,kako ga je karma brzo stigla
Biti drugi znaci biti prvi medju gubitnicima....A.Senna
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la V3GI »

A.Senna je napisao/la:[ [url=http://img146.imageshack.us/img146/6940 ... aleado.jpg] ][/url]

Uploaded with ImageShack.us
A je izrugivao Butona kad su njega opljackali,kako ga je karma brzo stigla
Jes ga uslikalo kukavna mu majka
slika
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Walter »

Baš su ga namlatili, pomislili banditi da je izveo ćerku a ne curu!
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Toon »

Luca di Montezemolo je uvjeren da je prisutnost bogatog osamdesestjednogodišnjaka bez vozača i tjelohranjitelja ključna za opstanak F1 - prepun hvale i odobravanja za njega i nada se da "nikad neće umrijeti" tj. "boji se kako će to izgledati bez njega"...
KLIK
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la schuey »

Toon Army je napisao/la:Luca di Montezemolo je uvjeren da je prisutnost bogatog osamdesestjednogodišnjaka bez vozača i tjelohranjitelja ključna za opstanak F1 - prepun hvale i odobravanja za njega i nada se da "nikad neće umrijeti" tj. "boji se kako će to izgledati bez njega"...
KLIK
LDM je produkt Berniea Ecclestonea kao i Ferrari 1992. je došao do njega i molio ga na koljenima da omogući Ferrariju da imalo budu konkurentni. 1992 Todt iz rallya prelazi voditi momčad Ferrarija na nagovor Ecclestonea,dogovara se suradnja i inzistira se na povećanju budžeta.odjednom,sam Ferrari kao krntija je u prve 2 godine upeterostručio budžet,djelom zasluga i Ecclestone koji je kako bi spasio momčad potpisao "famozni" ugovor o davanju novca od TV prava,time je uz minilno povećanje osobnog budžeta Ferrari morao ostvariti sve todtove želje jel je to dio sporazuma,te odrijšene ruke od svega,dolazak Brawna i Schumachera je toliko skup paket bio,da,ako dopustite,prokleta škrtica,Luca nije htio dati "bijednih" milijon dolara više plaće Neweyu da pređe,koji je bio u pregovorima i gotovo je prešao sa velikim dvojicem. Sveopćenito tome,Bernie je zaradio doživotnu podršku zauvijek,taj genijalac nije jedino Ferrari sponorirao,no nije ni pretjerano reći da ga je praktički uskrsnuo,no najveća prijetnja i bojazan sada već umišljenih all Italian team-a je da kad stari ode,naslijedit će ga zakleti protivnik Ferrarija,Talijan koji nikad nije dobio ponudu voditi momčad,naravno jedan od najboljih Bernijevih prjatelja-Briatore,i tu je cijela kvaka,ostaje se bez ogromne količine novca,ogromne! i to je što ih najviše boli,kao navijač,ne mogu reći da ih sama umišljenost nije došla glave,jel je,pretvorili su All Stars team u privatne želje jednog čovjeka,i više nego duplo im se odbilo od glavu. Zato je moj potpis za koga navijam,takav kakav i je!
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la V3GI »

CRNO MU SE PISE
http://www.gol.hr/clanak/rubrika/automo ... olara.html" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Toon »

V3GI je napisao/la:CRNO MU SE PISE
http://www.gol.hr/clanak/rubrika/automo ... olara.html" onclick="window.open(this.href);return false;
...taj škrtac toliko voli i čuva svoj novac da bih bio iznenađen da se to uspije dokazati...no neka za to zadužena tijela rade svoj posao...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Igor18 »

Michael is faster than you!!
deda
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 lip 2008, 17:49
Navijam za: Alonso

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la deda »

berni u svojoj biografiji izjavio da ga je slavica tukla!
umro sam od smijeha kad sam to čuo :)
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la gringo73 »

Q&A: Bernie Ecclestone - još uvijek zagovara medalje, i nova ideja: neka bude kiše :D Umjetno stvaranje mokre staze... A od ovih razumnih ideja; prijedlog da se Bahrain ubaci negdje za vijeme kolovoza. Bit će super vozit na +60°C :lol:
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Schumy.d »

gringo73 je napisao/la:Q&A: Bernie Ecclestone - još uvijek zagovara medalje, i nova ideja: neka bude kiše :D Umjetno stvaranje mokre staze... A od ovih razumnih ideja; prijedlog da se Bahrain ubaci negdje za vijeme kolovoza. Bit će super vozit na +60°C :lol:
Ma kakve su to gluposti?
Još malo pa će formule letit po zraku. :roll:
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la dmarijon »

Stari je za penziju. To je to
Samo neka se trkaju.
Avatar
V3GI
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 467
Pridružen/a: 06 ožu 2010, 23:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: VETTEL I SCHUMI
Lokacija: Gorski kotar/Delnice

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la V3GI »

Bernie se predomislio: Neće ostati na čelu F1 do smrti
http://gol.hr/clanak/rubrika/automoto/b ... smrti.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Hvala ti uzviseni [-o<

Za 3-5 godina Berni odlazi :mrgreen:
slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Bernie Ecclestone

Post Postao/la Igor18 »

V3GI je napisao/la:Bernie se predomislio: Neće ostati na čelu F1 do smrti
http://gol.hr/clanak/rubrika/automoto/b ... smrti.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Hvala ti uzviseni [-o<

Za 3-5 godina Berni odlazi :mrgreen:
Ak uzmeš u obzir da je rođen 1930. 3-5 godina je praktički do smrti
Michael is faster than you!!
Odgovori