Utrke 2016 - Arhiva-Komentari

Komentiranje utrka, kvalifikacija i ostalih događaja tijekom GP vikenda...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Zaključano
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la Vuksa_KC »

A daj xD

slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la Slash »

Vuksa_KC je napisao/la:
Slash je napisao/la:rosberg opet 2. samo zbog autogola red bulla, jel moguće imat tolko sreće
Dočepali bi se i Hamiltona.
Yeah right. To se vidlo kad je VES prešo ROS-a, HAM je vidio da je vrag odnio šalu i odma otišo na 2+ sekunde. Nije u nijednom momentu bio ugrožen. VES i HAM definitivno vozači utrke. Šteta je da će ROS s ovim anemičnim polu-vožnjama osvojit naslova. Like father, like son.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la F1NAC »

Slash je napisao/la: Šteta je da će ROS s ovim anemičnim polu-vožnjama osvojit naslova. Like father, like son.
Kako je bilo u Brazilu? :D

Ugl ovo citirano samo pokazuje kakva mašinerija je Mercedes i da bi ajde ne prosječni ali mrvicu više od prosječnog uspio osvojit naslov(ili se borit za pobjede)
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la Vuksa_KC »

Slash je napisao/la:
Vuksa_KC je napisao/la:
Slash je napisao/la:rosberg opet 2. samo zbog autogola red bulla, jel moguće imat tolko sreće
Dočepali bi se i Hamiltona.
Yeah right. To se vidlo kad je VES prešo ROS-a, HAM je vidio da je vrag odnio šalu i odma otišo na 2+ sekunde. Nije u nijednom momentu bio ugrožen. VES i HAM definitivno vozači utrke. Šteta je da će ROS s ovim anemičnim polu-vožnjama osvojit naslova. Like father, like son.
Pa kažeš autogol, dakle drugi restart da su bili odmah na x-wetu.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la marcus »

Vettelovim riječima: "F*** you Red Bull! F*** you Christian!"
A jeste zapeli na te intermediate gume. Ajd jednom, ali dva puta?!?! Kao da su namjerno Rosbergu htjeli dati 2. mjesto. Nismo vidjeli pravi Max vs. Lewis obračun.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la Vuksa_KC »

Dada, a Brundle svakih pet minuta pušta Hornera u eter, vjerojatno ga na koljenima i sa laktovima na stolu u studiju moli da mali Verstapen svojim uletima ili još poznatije Riciardo svojima, nekako izbace Rosberga iz utrke. Pošto ga oni jedino mogu dostići.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la F1NAC »

Dan nakon i dalje citam sve te usporedbe Senna'84-Schumacher'96 i ovo od Verstappena. To nije ni blizu. Ovaj RB može doslovno hodati po vodi. Priznajem, bilo je ludo, zabavno i fascinantno gledat kako traži grip po stazi, ali budimo realni mašinerija je prava za kišu. Ricciardo inače i nije toliko kišni čovjek pa bi trebao malo podignut svoju vožnju.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la pospani gad »

Vuksa_KC je napisao/la:Dada, a Brundle svakih pet minuta pušta Hornera u eter, vjerojatno ga na koljenima i sa laktovima na stolu u studiju moli da mali Verstapen svojim uletima ili još poznatije Riciardo svojima, nekako izbace Rosberga iz utrke. Pošto ga oni jedino mogu dostići.
:badgrin: :badgrin:

Hahahaha......

Nema što, imati ćemo prilike gledati dvoboje Max-Lewis u F1 budućnosti. Odlično. Jedva čekam.
I dosta s tom kamilicom od vozača - Nice Rosberga. On je gotov - ovu mu je zadnja šansa.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la Slash »

F1NAC je napisao/la:Dan nakon i dalje citam sve te usporedbe Senna'84-Schumacher'96 i ovo od Verstappena. To nije ni blizu. Ovaj RB može doslovno hodati po vodi. Priznajem, bilo je ludo, zabavno i fascinantno gledat kako traži grip po stazi, ali budimo realni mašinerija je prava za kišu. Ricciardo inače i nije toliko kišni čovjek pa bi trebao malo podignut svoju vožnju.
Još nešto mi pada na pamet - SAinz- svi govore kako je RB donio dobru odluku promocijom Maxa. To stoji, ali tko kaže da Carlos ne bi iste takve rezultate postizao u ovakvom red bullu? U onoj kanti od toro rosa sa prastarim ferrari motorom, redovito radi čuda po mokrom, a nekad i po suhom (austin kvale).
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la Vuksa_KC »

pospani gad je napisao/la: Nema što, imati ćemo prilike gledati dvoboje Max-Lewis u F1 budućnosti. Odlično. Jedva čekam.
Još ga nismo vidli, a i ono sitno Japan je bilo konfliktno.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la pospani gad »

Vuksa_KC je napisao/la:
pospani gad je napisao/la: Nema što, imati ćemo prilike gledati dvoboje Max-Lewis u F1 budućnosti. Odlično. Jedva čekam.
Još ga nismo vidli, a i ono sitno Japan je bilo konfliktno.
Ma neka samo sjeva i iskri - to je F1, kada je fight. Dosta kamilice i mimoza od vozača.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Dobra voznja maxa, ima petlju mora mu se priznat a zasto i nebi kad nema sto izgubit i svi ga vole, isto kao kad je hamilton u mclarenu prestizao na silu, mcl je branio njegove poteze jedina razlika je sto je vise bio kaznjavan. Utrka dobra, rosberg je sreckovic sezone, udari ga vettel i bolidu nista, udari ga prosle utrke max i nista, izgubi kontrolu u zadnjem zavoju i ne izgubi vise od dve sekunde pa pored svega mu jos i rb pokloni poziciju nazad. Vise ga nista ne moze zaustaviti.
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la pospani gad »

Ćale od Lewisa je napisao/la:Dobra voznja maxa, ima petlju mora mu se priznat a zasto i nebi kad nema sto izgubit i svi ga vole, isto kao kad je hamilton u mclarenu prestizao na silu, mcl je branio njegove poteze jedina razlika je sto je vise bio kaznjavan. Utrka dobra, rosberg je sreckovic sezone, udari ga vettel i bolidu nista, udari ga prosle utrke max i nista, izgubi kontrolu u zadnjem zavoju i ne izgubi vise od dve sekunde pa pored svega mu jos i rb pokloni poziciju nazad. Vise ga nista ne moze zaustaviti.
I sreća ima svoj vijek tranjanja, ili ti rok uporabe. Vidit' ćemo - sreća prati hrabre, a Nico je sve, samo ne hrabar - mislim, there is no cojones in his pants.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la dmarijon »

Ajde ne pretjerujte. Rosberg je prosječan vozač i kukavica... neće se zabit u suparnika nego skupljat bodova pa nema muda.
Hamilton je zaslužio 10 naslova.
Samo neka se trkaju.
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la speedy56 »

Druga najdulja utrka u modernoj F1 (osim 1950.), nakon Kanade '11
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la F1NAC »

:biggrin:

slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la dmarijon »

F1NAC je napisao/la::biggrin:


je je, car control. vidio bi ga ja da je u ferrariju - car control.
Vidi se da hodaju s klompama
Samo neka se trkaju.
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

dmarijon je napisao/la:Ajde ne pretjerujte. Rosberg je prosječan vozač i kukavica... neće se zabit u suparnika nego skupljat bodova pa nema muda.
Hamilton je zaslužio 10 naslova.
Bez pretjerivanja realno je hamilton imao manje srece ili vise pehova ove sezone a svi znamo da je brzi. Unatoc losim startovima je jos uvjek tu.
Mercedes i hamilton nisu htjeli prijavit prljav potez maxa u japanu, legitimno bi ti bodovi pripali hamiltonu i rosberg bi imao tezi zadatak za kraj a max bi imao jedno 'vaspitanje' vise.
slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la Vuksa_KC »

Pa naravno da ga nisu prijavljivali kad nema smisla, misliš da bi kaznili Verstappena za to? Pa taj potez je bil mlaka voda naspram onog kaj je radil Ferrarijima na SPA.
U Japanu je još uvijek bilo dopušteno promjena smjerova kod kočenja (Verstappen protekcija).

Ne mora za svaki kvar biti kriva momčad, Hamilton nije niti malo nježan prema bolidima (Montoya style).
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

VN Abu Dhabbija - Yas Marina, 25.-27. studenog 2016.

Post Postao/la Cuky »

slika

slika

Izbor guma
slika

Kvalifikacije 2015
slika

Utrka 2015
slika


Pole 2015
slika

Satnica

Kod: Označi sve

1st Free practice	Fri 25 Nov 10:00 - 11:30
2nd Free practice	Fri 25 Nov 14:00 - 15:30
3rd Free practice	Sat 26 Nov 11:00 - 12:00
1st Qualifying		Sat 26 Nov 14:00 - 14:18
2nd Qualifying		Sat 26 Nov 14:25 - 14:40
3rd Qualifying		Sat 26 Nov 14:48 - 15:00
Race				Sun 27 Nov 14:00 - 17:00
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: VN Abu Dhabbija - Yas Marina, 25.-27. studenog 2016.

Post Postao/la Kranči »

Mislim da je ipak teško za očekivati da će ovdje utrka isto trajati 3 sata :D
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Abu Dhabbija - Yas Marina, 25.-27. studenog 2016.

Post Postao/la F1NAC »

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee otvorio si mi temu :( . Damn you little..... :biggrin: !

Želim vikend bez gremlina i neka Rosberg to konačno uzme jer je sezona dosadna ko proljev više.

BRING ON 2017!!!

a 2016:

slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Vuksa_KC je napisao/la:Pa naravno da ga nisu prijavljivali kad nema smisla, misliš da bi kaznili Verstappena za to? Pa taj potez je bil mlaka voda naspram onog kaj je radil Ferrarijima na SPA.
U Japanu je još uvijek bilo dopušteno promjena smjerova kod kočenja (Verstappen protekcija).

Ne mora za svaki kvar biti kriva momčad, Hamilton nije niti malo nježan prema bolidima (Montoya style).
Nije bitno sto je radio ferrarijima jer su ionako treca momcad, islo se za hamiltona i borbu za naslov a mercedes ima i veci utjecaj od ferr zadnje vrijeme. Da je momcad stisnula vjerujem da bi hamilton dobio drugo mjesto pa nebi neposteno vettel bio prva zrtva novog pravilnika.
slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Brazila - Autodromo Jose Carlos Pace, 11.-13. studenog 2016.

Post Postao/la Vuksa_KC »

Ćale od Lewisa je napisao/la:
Vuksa_KC je napisao/la:Pa naravno da ga nisu prijavljivali kad nema smisla, misliš da bi kaznili Verstappena za to? Pa taj potez je bil mlaka voda naspram onog kaj je radil Ferrarijima na SPA.
U Japanu je još uvijek bilo dopušteno promjena smjerova kod kočenja (Verstappen protekcija).

Ne mora za svaki kvar biti kriva momčad, Hamilton nije niti malo nježan prema bolidima (Montoya style).
Nije bitno sto je radio ferrarijima jer su ionako treca momcad, islo se za hamiltona i borbu za naslov a mercedes ima i veci utjecaj od ferr zadnje vrijeme. Da je momcad stisnula vjerujem da bi hamilton dobio drugo mjesto pa nebi neposteno vettel bio prva zrtva novog pravilnika.
Da su imali utjecaja, ne bi onda Rosberg dobio kaznu za lakat na Hockenheimu s Verstappenom.
Nakon toga se i on pametno povukao iz ovih 'cojones' poteza i gubljenja bodova jer se vidlo da očito netko ima poseban tretman kod sudaca, a kasnije se x puta dokazalo da je to bila istina.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: VN Abu Dhabbija - Yas Marina, 25.-27. studenog 2016.

Post Postao/la Vuksa_KC »

Hmorite me sad, ali sanjao sam da je Rosberga neko udario odiza jer je fulao apex na zavoju, da je malo udario zid i šlepao se prema boksu dok se bolid raspadao, a Brundle vrištao. Ali se radilo o nekom WEC-u na imaginarnoj stazi:D
Zaključano