VN Malezije, Sepang International Circuit, 29. rujan - 01. listopad

Komentiranje utrka, kvalifikacija i ostalih događaja tijekom GP vikenda...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,47,gringo73,Scuderia,Cuky,luka_kimi

Zaključano

Ocjena utrke

1
1
7%
2
0
Nema glasova.
3
3
20%
4
6
40%
5
5
33%

Ukupno glasova: 15

gjoko-mkd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: VN Malezije, Sepang International Circuit, 29. rujan - 01. listopad

Post Postao/la gjoko-mkd » 01 lis 2017, 22:56

McLewis je napisao/la:
gjoko-mkd je napisao/la:Ja ću staviti 4....jedina pričina za to je što nije pobedio Ferari...
Koje su to gluposti.... meni bi onda svaka utrka trebala biti ocjenjena s 1 jer mclaren ne moze skoro ni do bodova.... jedno je kakva je utrka a jedno je sto bi mi htjeli da su nasi uvijek na vrhu.... ruku na srce utrka danas je bila odlicna... tko god u njoj da pobjedio...
Ma šalim se normalno....

marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus » 01 lis 2017, 23:38

Drago mi je što su sva trojica (Toto, Lewis i Bottas) vrlo samokritični u izjavama. Neobično realni i sa obje noge na zemlji. Jasno im je kao i svima da nakon ljeta (osim Monze) su 2. ili 3. ekipa. Mislim, Lewis trubi od proljeća da je Ferrari najjači - onda su mu se smijali, a eto ispala istina. Nadam se kako će ova "šamarčina razbuđivanja" utrka, kao i nakon Monaca donijeti neke pomake.
Stalno se govori kako će ova sezona biti sezona razvoja i pouzdanosti bolida. Za sada Mercedes dobiva na frontu pouzdanosti, ali u razvoju zaostaju. Debelo. Novi aeropaket koji je imao samo Bottas....pa vidimo rezultat u odnosu na stari koji je vozio Lewis. Barem je Suzuka blizu pa ćemo brzo vidjeti na čemu smo. Je li Malezija "one off" ili stvarni poredak u zadnjoj četvrtini sezone?
Toto je par puta spomenuo kako je to "fundamentalni" problem (veliki međuosovinski razmak, mali "rake", komplicirani "bargeboardovi") te se ne može tu puno promijeniti do slijedeće sezone. Za sada ih na vrhu drži pouzdanost, motor i Lewis - tim redoslijedom.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.

Cuky
Moderator
Moderator
Navijam za: Ferrari

Post Postao/la Cuky » 04 lis 2017, 12:41

Force India optužila je svoje rivale da su prije starta sušili svoja mjesta na gridu što pravilima bije dozvoljeno

http://iforsports.com/force-india-claim ... rand-prix/
slika
slika 2
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

Zaključano