Predstavljanje novih članova :)

Forum za sve ono što nema veze s Formulom 1...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Armanini »

dobrodosao!

bas sam se nasmijao kcerkici :)
hehehe, autic smeta schumaheru.. jooj.. preslatko :)
pohvale za ime sina afkors!!
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Dr. DJ »

....pozz svima....ja sam novi / stari clan no evo da se predstavim onima koji me neznaju....zovem se Drazen iz Starih Mikanovaca sam no trenutno zivim u Rijeci radi posla radim kao strojovodja....navijam za Ferrari....no volim mlade vozace i pratiti njihov razvoj....posebno volim vozace koji nerobuju korporativnom djelu danasnje Formule1.....fali mi stari stih Formule1....kada se nakon utrke znalo desiti da vozaci odu i na pivp sto se negdje ovih dana i pisalo...no svako vrijeme nosi svoje cari pa se moramo i mi fanovi prilagoditi....toliko od mene...i da formulu pratim dosta dugo iako se po mojim godinama to jebi dalo zakljuciti...
1982 UCV 1919
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Alonso-champ »

Vozdra raja š'a ima?Zovem se Edin,imam 32 godine,rodjen sam i zivim u Sloveniji,inace moji roditelji su dosli iz Crne Gore.F1 pratim od 2000 godine kad mi je kolega rekao da moram da pogledam sa njim jednu utrku,od tad sam zaljubljen u taj "sport"(prije toga sam govorio da je F1 voznja u krug i da to samo budale mogu gledat).igrao sam nogomet u nasoj cuvenoj Olimpiji i dok nisam glezanj slomio sve je bilo OK,a onda su zaboravili name :( a nisam bio slab igrac...e da,za Alonsa navijam kad je postao test vozac u Renaultu.
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
KRgirl01
Početnik
Početnik
Postovi: 201
Pridružen/a: 30 ožu 2006, 21:56
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Rijeka
Kontakt:

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la KRgirl01 »

Pozdrav, svima! Ja sam član ovdje još od prije, ali nisam dugo bila aktivna pa da se predstavim za one koji me ne znaju. :)
Zovem se Željka, imam 20 godina, iz Rijeke sam, F1 pratim od 2005. godine, navijam za Kimija Räikkönena :D
Studiram informatiku, rekreativno igram odbojku, a u slobodno vrijeme radim f1 videe (imam svoj youtube kanal na kojem su mi svi video posvećeni Räikkönenu). Hm...vozim Opel Astru, volim F1 igrice i sve s utrkivanjem...Nedavno sam pokrenula i vlastiti F1 sajt.
Recimo da je to to. :)
Kimi Räikkönen
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la speedy56 »

Pozdrav svima!
Zovem se Alan i živim u malome selu de asfalta taki još nebu :D
Došao sam na forum da naučim još nešto više o Formuli 1 i debatiram :)
Navijam za Alonsa, dalje za Hamiltona i Raikkonena.
Volim biciklizam, muziku, Formulu 1 (podrazumijeva se), simulacije (GT5, F1, manje više sve s dobrim zvukom :D).
slika
Avatar
rose
Postovi: 8
Pridružen/a: 15 vel 2013, 23:33
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija - volim F1
Lokacija: Osijek

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la rose »

Pozdrav svima! Osječanka sam i već više od 20 godine pratim F1. Uz ovaj sport me davne 1992. godine "prikovao" Michael Schumacher i od tada mi je idol, bio i ostao, za mene najveći vozač nove ere. Budući da više nema Schumachera, sada mi je najdraži Kimi, a sve više mi se sviđa i Grosjean. Od momčadi crvena boja Ferrarija mi je nekako ostala draga, valjda zbog onoga što je Schumi postigao s tom momčadi. Ne preferiram baš Alonsa i Hamiltona, ali im ne osporavam talent i vozačke sposobnosti.

Dugo sam bila aktivan član na GP1.hr, možda netki od vas koji su pratili i taj portal ne već znaju, ali su se tamo okolnosti drastično izmijenile pa sam napustila taj protal.

Eto toliko od mene za sada, nadam se da ćemo se dobro slagati i kvalitetno raspravljati

EDIT: zaboravih napisati da uopće ne razlikujem č i ć, nadam se da mi to nećete zamjeriti kao što su mi dalje zamjerali ;)
Neuspjeh može biti prilika za novi početak, ovaj put puno pametniji
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Chuck Norris »

Lijepo je vidjeti na ovom forumu i koju pripadnicu ljepšeg spola,na žalost sve ih je manje.Uglavnom dobrodošla
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
rose
Postovi: 8
Pridružen/a: 15 vel 2013, 23:33
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija - volim F1
Lokacija: Osijek

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la rose »

Chuck Norris je napisao/la:Lijepo je vidjeti na ovom forumu i koju pripadnicu ljepšeg spola,na žalost sve ih je manje.Uglavnom dobrodošla
Hvala na dobrodošlici! Iako si ti jedini koji mi ju je zaželio ;)
Neuspjeh može biti prilika za novi početak, ovaj put puno pametniji
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la F1NAC »

rose je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la:Lijepo je vidjeti na ovom forumu i koju pripadnicu ljepšeg spola,na žalost sve ih je manje.Uglavnom dobrodošla
Hvala na dobrodošlici! Iako si ti jedini koji mi ju je zaželio ;)
welcome :driver: :driver: :zivili: :zivili:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
rose
Postovi: 8
Pridružen/a: 15 vel 2013, 23:33
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija - volim F1
Lokacija: Osijek

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la rose »

F1NAC je napisao/la:
rose je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la:Lijepo je vidjeti na ovom forumu i koju pripadnicu ljepšeg spola,na žalost sve ih je manje.Uglavnom dobrodošla
Hvala na dobrodošlici! Iako si ti jedini koji mi ju je zaželio ;)
welcome :driver: :driver: :zivili: :zivili:
Tnx, sad se osječam već "malo" više dobrodošla ;)

Ili se ovdje jako rijetko piše ili nisam baš naišla na dobrodošlicu, vrijeme će pokazati!

Neću reklamirati portal s kojeg sam došla, ali tamo su se postovi dodavali barem svake minute, tamo bi već bilo barem 50-tak postova dobrodošlice.

Ali dobro, ovdje očito to nije tako, pa ću se morati priviknuti na dva posta dobrodošlice...
Neuspjeh može biti prilika za novi početak, ovaj put puno pametniji
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Cuky »

Dobrodošla na F1-HR :)
rose je napisao/la:Ili se ovdje jako rijetko piše ili nisam baš naišla na dobrodošlicu, vrijeme će pokazati!
Ovdje se rijetko piše...uglavnom, najviše kad treba pljuvati po Vettelu, RB-u, Alonsu, Ferrariju ili Schumacheru :D
Puno se više pisalo kad sam se ja pridružio forumu, ali eto...ima nas još uvijek nekolicina svakodnevno aktivnih koji pišemo, raspravljamo (ponekad i malo žešće)...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
rose
Postovi: 8
Pridružen/a: 15 vel 2013, 23:33
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija - volim F1
Lokacija: Osijek

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la rose »

Cuky je napisao/la:Dobrodošla na F1-HR :)
rose je napisao/la:Ili se ovdje jako rijetko piše ili nisam baš naišla na dobrodošlicu, vrijeme će pokazati!
Ovdje se rijetko piše...uglavnom, najviše kad treba pljuvati po Vettelu, RB-u, Alonsu, Ferrariju ili Schumacheru :D
Puno se više pisalo kad sam se ja pridružio forumu, ali eto...ima nas još uvijek nekolicina svakodnevno aktivnih koji pišemo, raspravljamo (ponekad i malo žešće)...
Hvala na dobrodošlici!

Oživjet će mo mi ovaj forum, ne može GP1 biti bolji od nas, zato pozivam sve da se aktivno uključe i komentiraju. Ja ću biti prva koja ću nastojati oživjeti ovaj forum, ali ne mogu sam trebam VAŠU pomoć!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neuspjeh može biti prilika za novi početak, ovaj put puno pametniji
spacedoc
Test vozač
Test vozač
Postovi: 592
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 17:39
Navijam za: Za kog ove godine navijat

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la spacedoc »

rose je napisao/la:
Cuky je napisao/la:Dobrodošla na F1-HR :)
rose je napisao/la:Ili se ovdje jako rijetko piše ili nisam baš naišla na dobrodošlicu, vrijeme će pokazati!
Ovdje se rijetko piše...uglavnom, najviše kad treba pljuvati po Vettelu, RB-u, Alonsu, Ferrariju ili Schumacheru :D
Puno se više pisalo kad sam se ja pridružio forumu, ali eto...ima nas još uvijek nekolicina svakodnevno aktivnih koji pišemo, raspravljamo (ponekad i malo žešće)...
Hvala na dobrodošlici!

Oživjet će mo mi ovaj forum, ne može GP1 biti bolji od nas, zato pozivam sve da se aktivno uključe i komentiraju. Ja ću biti prva koja ću nastojati oživjeti ovaj forum, ali ne mogu sam trebam VAŠU pomoć!!!!!!!!!!!!!!!!!!
evo ja se počeo trudit donijeti malo živosti na forum ne znam kako ce proci ali nadam se najboljemu za sad mi open office excel program sluša makar je daleko od onog kaj tražim ali ide po malo makar još razmišljam i c++iskoristiti a tamo bi mogao radit cuda samo je malo teže makar vec imam shemu u glavi
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Armanini »

ne trebas brinut..

ovdje ti nema previse chat tema il navijackih rasprava, vec su postovi smisleni.. osim mclarenovaca :)

ako ti je do vise piskaranja samo nahvali vettla il rbr pa ces dobit dovoljno materijala.. il reci da plave dresove nose gay nogometasi :)

za neke f1 rasprave i pracenje novosti nema boljeg mjesta.. nasi decki novinari tu su vise u toku od cnn-a..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
rose
Postovi: 8
Pridružen/a: 15 vel 2013, 23:33
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija - volim F1
Lokacija: Osijek

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la rose »

Armanini je napisao/la:ne trebas brinut..

ovdje ti nema previse chat tema il navijackih rasprava, vec su postovi smisleni.. osim mclarenovaca :)

ako ti je do vise piskaranja samo nahvali vettla il rbr pa ces dobit dovoljno materijala.. il reci da plave dresove nose gay nogometasi :)

za neke f1 rasprave i pracenje novosti nema boljeg mjesta.. nasi decki novinari tu su vise u toku od cnn-a..
Sorry, ali neću poslušati tvoj savjet, namam ništa proti Vettela, dapaće, Schumacher ga je naučio sve što zna.
Volim pisati, ali volim objektivno pisati i zato ni Vettel ni gay priča u ovom slučaju ne drži vodu.
Ako je tako, onda neka me administrator odmah upozori/banira jer ja nisam ovdje marioneta, već ravnopravan čaln foruma koji želi žustru raspravu, ali objektivno o vozačima i utrkama :)
Neuspjeh može biti prilika za novi početak, ovaj put puno pametniji
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Schumy.d »

rose je napisao/la: Hvala na dobrodošlici! Iako si ti jedini koji mi ju je zaželio ;)
Ma ne brini se oko toga... Chat ti ionako čita 15-ak ljudi sve skupa tako da ti svi žele dobrodošlicu sigurno. Ja sam ajmo reć starosjedioc na ovom forumu, a ti samo nastavi sa komentiranjem. Ako ne trolaš, dobrodošla si :biggrin:
Avatar
rose
Postovi: 8
Pridružen/a: 15 vel 2013, 23:33
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija - volim F1
Lokacija: Osijek

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la rose »

Ne trollam, mržim to i ne sviđa mi se ova "učmalost" ovog portala, nastojat ću svim silam da ju pokrenem !!!!

BTW, već vidim da mi se sivđađ šo izboru glazbe, i momčad za koju navijaš mi se sviđa, ali moram priznait da uopće ne volim Alonsa.

Usput, gje su Oštarije, prosvijetli me, nisam dovoljno obrazovana da bih to znala ?
Neuspjeh može biti prilika za novi početak, ovaj put puno pametniji
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Scuderia »

Ova tema je iskljucivo za predstavljanje novih clanova. Za chat se prebacite ovdje. Hvala na razumijevanju.
KLIK
slika
Avatar
leopnd
Početnik
Početnik
Postovi: 221
Pridružen/a: 08 ožu 2013, 18:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Thierry Boutsen
Lokacija: Pula
Kontakt:

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la leopnd »

Pozdrav iz Pule!
Imam 35 godina, veliki fanatik automoto sportova opčenito, ponajviše Američkih serija...
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la F1NAC »

živio istrijan haha :biggrin:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la dmarijon »

Ako se ne varam, FINAC, i ti si negdje iz središnje Istre? (po govoru) :) : čini mi se da smo već to spominjali, ali nisam siguran.
Samo neka se trkaju.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Vuksa_KC »

F1NAC je napisao/la:
dmarijon je napisao/la:Ako se ne varam, FINAC, i ti si negdje iz središnje Istre? (po govoru) :) : čini mi se da smo već to spominjali, ali nisam siguran.
Pazin , drito centar Istre , nemores falit :D
dmarijone, samo se pazi kako izgovaraš Pazin, ja sam jučer skoro dobil po njuški radi naglaska na krivom slovu :D
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Dani »

Jel na "i" naglasak?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la Vuksa_KC »

Jep:)
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la F1NAC »

Dani je napisao/la:Jel na "i" naglasak?
NE !!
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Odgovori