Predstavljanje novih članova :)

Forum za sve ono što nema veze s Formulom 1...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Predstavljanje novih članova :)

Post Postao/la FICHO »

Svi novi se ovdje predstavite F1-HR ekipi da se malo bolje upoznamo. slika
Evo, ja ću prvi...

Dakle, Filip iz Zagreba (15), nadimak FICHO. Počeo sam pratiti Formulu u najranijim danima, negdje sa 4-5 godina,
znači od sezone 1997./1998. (Fala tata! slika)
Od muzike slušam sve i svašta nije mi bitno koja je vrsta, ako se meni pjesma sviđa to slušam.
Zanimaju me kompjuteri općenito (hardware, software...), Internet i MSN ovisnik.
Omiljeno jelo su mi lasagne, a volim pojesti chevape, pizzu i neku dobru ribu sa gradela...mmm...slika
Hobiji su mi biciklizam (FR), Formula 1 i PS2.
Navijam za Ferrari, najbolji vozač Michael Schumacher.
Siempre Tifoso! slika


UPDATE

Zweki: Ne pokušavajte nikoga pozdravljati i želiti mu dobrodošlicu jer će vam postovi biti izbrisani.
Do ovoga je došlo iz razloga jer nakon predstavljanja novog člana bude 10 pozdrava i dobrodošlica pa kada netko želi pogledati tko je novi član izgubi volju jer od silnih postova ne može razabrat tko se predstavio.
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Evo ja ću drugi :D
Siniša iz Knina, 17 godina sam napunio 11.04. :p
Ekipa me zove Sika ili Sina :D
Imam i ja neke sličnosti sa FICHOM, ja sam malo više zaljubljenik u Hardware, dok me software baš i ne zanima, važno da se učim, pa ako zabrljam znam da mogu lako potražit pomoć... :lol: Također puno vremena provodim na Internetu, ako nađem slobodnog vremena odem na selo, malo vozikam bajs i tako to...

Najbolji vozač: Naravno, Michael Schumacher :D
Najbolji tim: Naravno Ferrari :D
Trenutno podršku dajem Kimiju, a poslije njega samo Ferrari ;) Koliko god toga napravio, za mene neće nikad biti kao Schumi... ;)

F1 pratim od 1998., a od 2001. nisam niti jednu utrku propustio ;) Od početaka najbolje mi je ostao u sjećanju onaj prokleti Silverstone 1999. :x

Toliko od mene ;)

Sad bi bio red da se malo i ostali predstave, Magic, p@rtibrejker, Buxer...
Avatar
Schumy1
Test vozač
Test vozač
Postovi: 649
Pridružen/a: 27 svi 2006, 19:17
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher_Massa
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la Schumy1 »

Evo, ja ću sad!

Znači, ja sam Ante, iz Zagreba sam, 8.5. ću napunit 16.god
Idem u drugi razred opće gimnazije.
Igram vaterpolo u mlađim juniorima Mladosti.
Moji interesi osim F1 su sva zbivanja vezana za aute, motore i tehniku vezanu uz to.

Najbolji vozač, naravno SCHUMY!!
Tim - Ferrari
Sad kada nema Schumija navijam za Massu, ali i za Heidfielda.

F1 sam poćeo pratiti već negdje 96. kad sam ko klinac gledao s tatom, a od 99. nisam utrku propustio.
slika


Schumy 4ever!!!!
ivana.zagreb
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2042
Pridružen/a: 23 srp 2005, 15:01
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ivana.zagreb »

Schumy1 je napisao/la: 8.5.
evo vam još jednog purgera i bika :D

naravno ja sam Ivana i iz Zagreba sam...ali to već svi znate :D
17.5. napuniti ću 21 godinu (i ne sramim se reći godinu rođenja kao neke žene :D )

f1 pratim od silverstonea 1999. godine kad se michael stumbal i odonda sam navijač ferraria i odtada nisam propustila niti jednu utrku
2000.sam počela navijati za fisica jer zapravo saznala da imam jako dobru vezu s italiom gdje je on bio popularniji od trulija :D

moto gp pratim redovito od 2002. iako sam ih gledala prije ali ne svaku utrku i ne tako intenzivno

volim jesti i hvala bogu to se na meni ne vidi :D
bio bi poduži popis jela koje volim...ali većinom je to vegetarijanska hrana (imam vegetarijanku doma pa ponekad mi dobro dođe ne jesti meso) , iako jedem i meso a najviše volim rošilj i bilo što s roštilja

osim što pratim f1...izrađujem nakit (još sam početnik ali...petljam) od perlica

završila sam školu primijenjene umjetnosti i dizajna...kao slikarski dizajner...doma crtkaram...najviše volim crtati aktove a i taj predmet u školi mi je bio najdraži
najgrozniji su mi portreti...dobro ispadne ali ljudi jednostavno ne liče na sebe :D

kod kuće imam pravo malo životinjsko carstvo...volim životinje....trenutno ih imam 12

mislim da je to to kaj trebate znati :D
Ma ja sam Fisico-fan...
"Životni izazovi nemaju zadaću uništiti te, njihova je uloga pomoći ti da otkriješ tko si" BERNICE JOHNSON REAGON
Avatar
don_vicenzo
Test vozač
Test vozač
Postovi: 620
Pridružen/a: 10 vel 2006, 01:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Renault_Alonso
Lokacija: Split
Kontakt:

Post Postao/la don_vicenzo »

Ja sam Vice ,rođen sam 29.12.1983. i po mom proračunu imam pune 23 godine. Formulu 1 pratim od 1994. i veliki sam zaljubljenik u Formulu 1 i bit ću do smrti.

Šta se tiče mog navijanja, najdraža momčad mi je bila Benetton ali dok su vozili sa Renaultovim motorima, nakon toga san navija za Ferrari dok se Renault nije vratija nazad u Formulu 2001, to znači otprilike 3 godine.

Trenutno sam student računarstva, hobi mi je sviranje i pivanje. Sviran tri instrumenta(usnu harmoniku, harmoniku, klavijaturu) ali od ova tri najdraže mi je svirat usnu harmoniku jer nekako preko nje je najbolje izrazit raspoloženje pjesme. Šta se tiče glazbe slušan sve(najviše rock´n roll) osin cajki, ali to ne znači da branim onima koji slušaju to je njihova stvar neka slušaju al ja ih osobno ne volim.

Govorim aktivno njemački i engleski jezik a u budućnosti bih htio naučiti i španjolski i tako.

Bavim se rekreativno nogometom, trčanjem, plivanjem i vožnjom bicikla( ali ovog sportskog šta postiže velike brzine).

Toliko od mene
RENAULT F1 EQUIPE
Avatar
magarac
Postovi: 13
Pridružen/a: 17 tra 2007, 22:47
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la magarac »

Magic Alonso hvala na upozorenju, al do danas nisam uspio skupiti vremena za malo duze browsanje po forumu, pa da vam se i ja predstavim...

Zovem se Luka (mislim ne zovem se sam drugi me zovu :D ). Imam 18. godina i F-1 pratim već jedno 8 godina, ali tek od prije 4 sezone aktivnije, sto bi znacilo da sam u te 4 godine propustio ne vise od 10 utrka. Iz Zagreba sam i idem IX. gimnaziju.

Hobija bas u pravom smislu rjeci nemam, ali povremeno znam zaigrat koji pnp rpg(ako netko uopce zna sto je to...) i uzivam u zadnjoj godini srednje skole, dok ne krenem na fax jer znam da onda tek krecu sranja. Uglavnom sam ljenjivac i sam idem sa jedne na drugu kavu.

Navijam za Kimija, a trenutno nemam team za koji navijam jer sam prije navijao za McLaren, al od kako je Kimi otislo splasnula i moja ljubav prema McLarenu. Vjerojatno zato sto mi je Alonso prilicno antipatican. sad bi se moglo reci da navijam za Ferrari ali samo zato da Kimi ima dobar bolid, a ne iz nekakve ljubavi prema crvenoj boji jer osobno mislim da mu crno-siva puno bolje "stoji"!!!
KIMI RULZ!!!
Avatar
p@rtibrejker
Veteran
Veteran
Postovi: 2562
Pridružen/a: 07 kol 2006, 20:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hrvatsku Kunu
Lokacija: tu sam

Post Postao/la p@rtibrejker »

AJde da se i ja riješim ove muke... ;)

Dario, Rab, punim vrlo brzo okruglih 30 (da, i ja sam bik ako koga zanima - mene ne ;))

Zaljubljenik u informatiku i elektroniku općenito, makar se može reći da se titula "majstora" odavno počela pretapati u titulu "obožavatelja". Ali još uvijek znam dovoljno da održavam obrt na životu. Glavni posao kojeg radim (dnevni, khm) je grafičko oblikovanje - priprema za tisak, dorada i po potrebi design. Ima dana kad su mi sve 4 u zraku, ali ima i dana kada (kao ovih dana recimo) po noći sanjam da radim. Neoženjen - ako koga zanima, mene ne ;)

Da odemo na bitno...

Ključni datum za mene u F1 je bio 12. 05. 1991. i utrka u Monte Carlu. Sasvim slučajno sam naletio na utrku i ulkovio komentatora kako uzbuđeno priča o Senni, Mansellu, Prostu... A onda start, i tamo negdje iz 5 reda doleti skoro u prvi plan Alesi, i ljubav je pala na prvi pogled. Te njegove vožnje, taj traktor od Ferrarija, ti startovi, te nesreće s bolidima... Moje srce je bilo uz njega sve do Suzuke 2001, zadnje utrke, a vjerujte, otišlo je tu i živaca, i cigareta, ali je svaki osjećaj bio fenomenalan.

Nakon toga se F1 pretvorila u traženje razloga za emotivno gledanje. Sve do 06.04.2003. i utrke u Brazilu. F.A. mi je dotad malo zapeo za oko, posebno nakon pole-a u Maleziji te godine, ali ova utrka, i ta vožnja, događanja na stazi, udes u 55 krugu... Zvijezda je rođena, i ako bude samo malo sreće, povijest će dobiti novo ogromno ime u F1, ako već to nije.

Toliko. ;)
- Oviedon Ihmisohjus -
...who are you to wave your finger?...
ignore lista: MP4don - 07.04.09. ivanpetka - 29.07.09. mmilo42 - 02.10.09. Butt-kisser 23.10.09. Felipe Massa 01.08.10.
Michael_Schumacher
Početnik
Početnik
Postovi: 183
Pridružen/a: 04 ožu 2006, 19:56
Navijam za: Nikoga
Lokacija: okolica Zagreba

Post Postao/la Michael_Schumacher »

Danijel, Zg, za koji mjesec ću imat 19 godina, djevica po horoskopu...


Najbolji vozač - Michael Schumacher ( teško pogodit :badgrin: )

Najbolja momčad - uvijek i samo Ferrari

Navijam za Kimija i Massu, otkad nema Schumija nije to više to... Kako je netko već spomenuo, što god Kimi i Massa napravili, jedan je Michael, i nitko ga nemože srušiti s trona najboljeg vozača...

zasad dovoljno... :D
slika
slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

da se i ja predstavim............

Post Postao/la Dr. DJ »

Došao je red i na mene............

Zovem se Dražen Jozinović...Imam 16 godina rođen 29.01.1991.....Idem u drugi razred ŽTŠ-a za Strojovođu..............

U F1 navijam za Ferrari...
Naj vozač svih vremena Michael Schumacher.........
Od sadašnjih vozača mi je najdraži Felipe Massa, zatim Nick Heidfeld, te jedan iz suparničkog tabora Lewis Hamilton.........Rubens također volim jer mi je ostao u ugodnom sjećanju iz Ferraria........

Najdraže utrke Spa Francorchams, Indianapolis, Monza, Imola....

Osim F1 aktivno pratim nogomet i navijam za REAL MADRID!!!! te za Cibaliu!!!

Volim surfati internetom, volim kompjutere više software nego hardwer...Išao sam i na natjecanje iz programiranja....

Želje: Otići na utrku F1 te na tekmu Real Madrida.........
1982 UCV 1919
Avatar
*Silver Arrows*
Početnik
Početnik
Postovi: 173
Pridružen/a: 12 tra 2007, 14:15

Post Postao/la *Silver Arrows* »

ajd vec neko vrijeme sam tu al tek sad vidim da ima ova tema.
ja sam Ivan, 17 god, iz vukovara, ali zivio sam 15 god u zagrebu pa se vratio vamo u vu...
f1 pratim od 1998 kad mi je najdrazi vozac bio mika hakkinen(i ostao) i zbog njega sam jaaaako zavolio McLaren i volim sve velike vozace McLarena u povijesti(Hunt, Lauda, Senna, Prost...) Kimi me razocarao prelaskom u ferrari al sta sad... :sranja:

inace treniram nogomet u juniorima bogdanovaca, idem u jezicnu gimnaziju i navijam za hajduk

i sad naravno se nadam pobjedi McLarenovaca u oba prvenstva(btw. vise bih volio da Fernando osvoji nego Lewis ali ne bi bio bed ni da ovaj osvoji)

eto to je ugl sve ukratko sto imam reci o sebi...
Zadnja izmjena: *Silver Arrows*, dana/u 21 tra 2007, 14:49, ukupno mijenjano 2 puta.
slika
Vodafone McLaren Mercedes
Avatar
Buxer
Test vozač
Test vozač
Postovi: 799
Pridružen/a: 26 kol 2006, 18:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Buxer »

Ante
33
Zgb
McLaren
Senna
Izrazito tužan jer je F1Racing lišen fotki Pitbabesa :)
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's." - Ayrton Senna, January, 1989

slika
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Post Postao/la goran007 »

evo,da i ja nesto napisem o sebi,makar sam malo izasao iz đira,jer sam zadnji puta tako nesto ispunjavao u nekom leksikonu u osnovnoj skoli :!:
ime mi je Goran i imam 25 god...kad sam se prijavljivao napravio sam veliku pogresku i stavio sam uz ime 007...sad svi misle da sam neko opcinjen Bondom,a bas je suprotno...
zivim u Zg nekih 7-8 god...inace sam pedesetak km dalje na zagorsku stranu
student sam koji pokusava(i to mu polazi za rukom)da uci sto manje,al priblizio sam se kraju...kad se sjetim svog studiranja padne mi na pamet Balasevicev stih-"Što se tiće mog zivota,sama bruka i sramota" :!:
osim sporta nemam nekih drugih hobija...nista ne sviram :-({|= ,a na radost drugih ni ne pjevam :zzz: ...od muzike mogu "probaviti" sve osim narodnjaka...volim procitati dobru knjigu i pogledati dobar film..omiljeni su mi(kak bi reko Sasa iz Bitanga i princeza)ljubavni,al u kojima glumci idu do kraja :oo: ....sala,naravno... o F1 tu necu pisati jer se moja razmisljanja i uvjerenja mogu vidit kroz moje postove...posto s nikim s foruma(osim Cavallinom)nikad necu na rucak ne vidim nekog smisla pisat kaj volim jesti..ajd,nek bude i to..ne volim soju i ta veg s.....,paradajz,papriku,sir i vrhnje,neka variva,slatkovodnu ribu....ima jos...
zivotni moto mi je nazalost onaj da sto mozes uciniti sutra,ne ucinis danas...nazalost dosta bukvalno to shvacam i ne ucinim to ni sutra...mnogo me je puta to vec tresnulo o glavu :zid: :k.o:
mislim da je to u kratkim crtama dosta o meni...sumnjam da nekog tu i zanima nesto vise
Avatar
Rosby
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 518
Pridružen/a: 22 tra 2007, 10:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nicu Rosberga
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Rosby »

Antonio.Prijatelji me zovu Tonči.Živim u Zagrebu. Najbolji vozač definitivno Nico Rosberg.Tim Williams. F1 aktivno pratim od prošle godine. Volim surfat po internetu i igrat igrice na kompu ali i na Playstationu.
Zadnja izmjena: Rosby, dana/u 11 svi 2007, 11:33, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
majstor iz maranella
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1237
Pridružen/a: 22 kol 2005, 19:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Schumachera

Post Postao/la majstor iz maranella »

Ime: Zvonimir

Prezime: Kraljević

Datum rođenja: 26.1.1990.

Mjesto rođenja: Bjelovar

Zanimanje: Gimnazijalac

Sportovi koje volim: F1, rukomet, nogomet

Najbolji vozač u F1: Michael Schumacher

Najbolji igrač u rukometu: Ivano Balić

Najbolji igrač u nogometu: Messi

Vozači za koje navijam u ovoj sezoni F1: Felipe Massa i Kimi Raikkonen

Momčad za koju navijam u F1: Ferrari

F1 pratim od: 1996.

Propuštenih utrka od 1998. kada aktivnije pratim F1: 5 (VN Belgije 2000.,
VN Japana 2004., VN
Njemačke 2005.
i 2006., VN Velike
Britanije 2006.)

To bi bilo ukratko o meni.
Avatar
prljavi harry
Početnik
Početnik
Postovi: 238
Pridružen/a: 21 vel 2007, 20:41
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Pula

Post Postao/la prljavi harry »

Pozdrav. Damir iz Pule. 25 god, formulu pratim od 1994. Prva utrka koju sam pogledao sa zanimanjem bila je ona prije Imole. Nažalost, Sennu nisam "doživio" dok je vozio, (ne računanjući onih 10 krugova Imole),ali sam se dosta informirao o prošlosti F1. Od tada počinjem navijati za Hilla, dok mi Schumacher postaje sve omraženiji zbog svog, hm, stila...i ostaje mi omražen do svog odlaska. Hakkinen u doba ponovnog procvata McLarena, a 2003. sam gledao samo zbog Montoye. 2004. sam praktički preskočio, ništa se zanimljivo nije događalo, nažalost. Ne volim Ferrari, tako da me Kimi ovdje zaribao, zato sad svoju naklonost prebacujem na Hamiltona i Kubicu.
Inače sviram gitaru, malo borilačke vještine itd. U nadi da će biti konstruktivnih rasprava, ostajem na forumu do daljnjega.
Čovjek mora biti svjestan svojih ograničenja.
Avatar
SempreGilles
Početnik
Početnik
Postovi: 337
Pridružen/a: 04 svi 2007, 12:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Zagreb, RH

Post Postao/la SempreGilles »

Dakle, moje ime je Luka...

Ljubav za F! sam nasljedio od tate, koji je bio ogroman fan Lotusa i Ayrtona Senne. Prva utrka koju sam gledao je, nažalost, bila Ayrtonova zadnja. Imao sam 8 godina ali se sjećam suza moga tate i znao sam da ću tog Sennu zavoljeti.
I tako je i bilo. Od te 1994. me vežu neugodna sjećanja na Michael Schumachera, tako da sam od tada uglavnom navijao za njegove najvece protivnike, prvo Hilla, pa Villeneuvea (Jerez 1997. bile je jedna od mojih najdražih trka) i konacno Hakkinena. Sennino nasljedstvo i Mikina voznja su od mene napravile pravog McLaren fana.

U godinama Schumijeve dominacije sam umalo odustao od forumule (najkriticnije je bilo 2004.) ali se ipak u tom razddoblju zvijezda rodila. Mađarska 2003. bila je jedna od onih magicnih utrka. Znao sam da gledam u svjetskog prvaka i novog favorita.
Dan danas me cura zeza da volim vise Nanda nego nju lol...

Jedini dio koji ne pase u moju "historiju gledanja f1" jest to da mi je ipak najdrazi svih vremena Gilles Villeneuve, zagrizeni Ferrarijevac...Ali to je ipak bio neki drugi Ferrari, dok je Enzo bio ziv. Uzasno mi je zao sto ga nikad nisam ima prilike gledati. Nikada ga necu preboljeti...

Eto, to bi bilo to....
Cekamo Spanjolsku... GO McM

(od manje vaznih detalja, zivim u Zgb-u, i studiram Pravo)
slika
Fernando Alonso \The Night Master/
Hungary 03.
Malaysia 05., Bahrain 05., Imola 05., France 05. Nurburgring 05., Germany 05., China 05.
Bahrain 06., Australia 06., Spain 06., Monaco 06., Britain 06., Canada 06., Japan 06.
Malaysia 07., Monaco 07., Nurburgring 07., Monza 07.
Singapore 08.
Avatar
*PLONKER*
Postovi: 73
Pridružen/a: 17 lis 2006, 16:00
Navijam za: Nikoga
Lokacija: ZAGREB

Post Postao/la *PLONKER* »

pozdrav svima :D

evo par kratkih crtica i o meni...

Berislav (Bero), 34g, Zagreb...

ing prometa, ali ne radim u struci, bavim se trgovinom i marketingom već duže vrijeme...

zaljubljenik u automobile i automobilizam već cca. 20tak godina, nekada davno sam se i aktivno bavio autosportom (sudac na utrkama)...

F1 pratim aktivno od '89

favourit team: Ferrari

driveri: Senna & Schumacher

klopa: pasta italiana & pizza, junk food

muzika: R'n'B, house...

filmovi: pulp fiction

...nadam se da je dosta podataka (tol'ko podataka o meni nema ni u mom dosieu u MUP-u) :roll:
...who the heck is $@Ł€ ???
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Post Postao/la McLewis »

*Silver Arrows* je napisao/la:ajd vec neko vrijeme sam tu al tek sad vidim da ima ova tema.
ja sam Ivan, 17 god, iz vukovara, ali zivio sam 15 god u zagrebu pa se vratio vamo u vu...
f1 pratim od 1998 kad mi je najdrazi vozac bio mika hakkinen(i ostao) i zbog njega sam jaaaako zavolio McLaren i volim sve velike vozace McLarena u povijesti(Hunt, Lauda, Senna, Prost...) Kimi me razocarao prelaskom u ferrari al sta sad... :sranja:

inace treniram nogomet u juniorima bogdanovaca, idem u jezicnu gimnaziju i navijam za hajduk

i sad naravno se nadam pobjedi McLarenovaca u oba prvenstva(btw. vise bih volio da Fernando osvoji nego Lewis ali ne bi bio bed ni da ovaj osvoji)

eto to je ugl sve ukratko sto imam reci o sebi...
to care isti smo samo što ja navijam za dinamo!!! ja sam ivan iz novske i f1 pratim od 1999. i isto sam bio lud za hakkinenom ali odtad sam lud i za mclarenima. dosad sam bio dva puta na trkama u austriji 2001. i 2003. mozda me i znate ako ste bili u zg kad je dolazio mark webber ja sam osvojio drugo mjesto
McLaren u <3
Avatar
Dino@lonso
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 tra 2007, 19:17
Navijam za: Nikoga

Post Postao/la Dino@lonso »

Ime:Dino
Godina:14
Prebivalište:Poreč,Istra
Škola:Klasična Gimnazija Pazin
Trenira:Rukomet (RK Poreč)
U F1 navija za: Alonsa (od 2003)
Tim:Mclaren i Super Aguri
Najdraži vozač u povijesti:Senna definitivno,Gugelmin i James Hunt
Najdraži tim u povijesti:Mclaren,March LH,Andrea moda
Naj nogometni klub:Niko kao HAJDUK iz Splita,aC Milan
Hobiji:Maketarstvo,F1 modeli,komp,MSN
Voli:Nogomet,izlaske,svoju curu :badgrin: ,mobitel,sve što mladi vole...
Jedna slika:
slika
Toliko o meni!
cule_STmanijak
Postovi: 8
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 20:27
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split,KMAN

Post Postao/la cule_STmanijak »

evo i jedan splićo...
Zoven se Ivan, iz najlipšeg grada na svitu,iman 17god i taman san završija za automehaničara.
Volin izlasit u discoteke,volin se ludovat kako s ženama tako i sa autima.
Kad nisan s autima(to je rijetko) igran se DJ al samo doma.
Volin pit viski i pivo,al ograničeno naravno(osin subotom)
i to je to
cico-mcaron36
Postovi: 3
Pridružen/a: 23 lip 2007, 11:00

Post Postao/la cico-mcaron36 »

Pa kad je tak da se i ja predstavim!Ja sam se logiral danas.Zovem se Miodrag i izgleda da sam najstarji tu(36)Dolazim iz varaždina i moj tim je Mclaren,a najbolji vozač Senna i Mika!A najljepše preticanje je u Belgiji kad je mika oderal Mihu pored Zonte!Neponovljivo!
Avatar
homersimpson
Početnik
Početnik
Postovi: 152
Pridružen/a: 19 lip 2007, 19:52

Post Postao/la homersimpson »

Sad vidjeh ovu temu

Par crtica o meni
Imam 31 g., i iz Zadra sam.
Hoby: Maketarstvo, modelarstvo, akvaristika... našlo bi se još štogod

Formulu pratim od doba kad je McLaren vladao s Senna-Prost tandemom

Svojedobno sam s ekipom iz susjedstva izmislio društvenu igru F1, nažalost zakon mi neda da je patentiram i kao takvu prodam. No svejedno mislim da se danas, u doba kompjutera i "pokemona" klinci više nebi igrali takvim igrama pa ništa od toga. No ako netko ima kakve veze s izdavačima slobodmi mi preporuči :D
Avatar
a.novak
Početnik
Početnik
Postovi: 155
Pridružen/a: 06 ožu 2007, 14:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: K.Raikkonen Scuderia Ferr
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la a.novak »

Zdravo ljudi ja sam a.novak,već nekoliko mjeseci pratim vaš forum,pratim f1 od 94 od kada je senna poginuo,imam 18 god i ljećeni sam alkoholičar,odlućio sam pomoću vas riješit probleme i otvorit se,inaće sam i student u rijeci 1 god,imam ugovor s njima do 1.10.2007,ali pošto pijem i dolazim pijan na predavanja kimi mi je idol jer kao i ja voli čašicu zato u kimievo ime...............
a.novak volim jelenu.p
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

majstor iz maranella je napisao/la:
cico-mcaron36 je napisao/la:Pa kad je tak da se i ja predstavim!Ja sam se logiral danas.Zovem se Miodrag i izgleda da sam najstarji tu(36)Dolazim iz varaždina i moj tim je Mclaren,a najbolji vozač Senna i Mika!A najljepše preticanje je u Belgiji kad je mika oderal Mihu pored Zonte!Neponovljivo!
Wellcome!!! Mislim da ih ima i starijih ;)
ima
imam 42, iz siska sam i volim sve na kotačima
f1 pratim od 79.
Avatar
frances
Početnik
Početnik
Postovi: 182
Pridružen/a: 26 lip 2007, 16:16
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija
Lokacija: Ma/Zg
Kontakt:

Post Postao/la frances »

Evo...

Nina, 19, studiram u Zg

Formulu godinama gledam s tatom, al intenzivno je pratim jako kratko (od 2005. :oops: )->al to ne znaci da je ne obozavam!!!
Navijam za Kimija.
To je to
vratila se
Odgovori