Paddock Pub

Forum za sve ono što nema veze s Formulom 1...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Paddock Pub

Post Postao/la K1M1 »

Armanini je napisao/la:naravno?
zasto naravno? u jednoj minuti u studiju i ja bi se tesko snasao..
pa nzm, meni je to jednostavno, ove koji imaju 2 i više naslova se valjda sjetiš začas ako si upoznat sa povijesti f1...
Armanini je napisao/la:
nikad nije cuo za ascarija, brabhama i clarka. #-o
zasto ti je to cudno? pa jako rjetki koji nisu upoznati sa f1 povijesti ce znat nesto iz f1 povijesti..
ma znam, al čudno mi bilo da se lik sjetio hilla, andrettija, fangia, a za clarka i ascarija nikad u životi nije čuo. :)
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Armanini »

ako si upoznat sa povijesti f1...
ma yep, al kazem - mislim da ima vrlo malo f1 "povjesnicara"..


a hill.. da hehe.. di njega nadje i jos da je uzeo 2 za redom schumaheru :)

al kuzis.. hill je novija povijest, lik je bio ziv,cut ces tu i tamo.. fangio je mozda najvece ime f1 pa ces naletit na njega, vidis da zna i ime.. a andreti je istrijan jbga, pa mu zato poznat :)
rFactor F1 HR server Info
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Chuck Norris »

RTL-ov kviz maštovitog naziva "Tog se nitko nije sjetio", ove jeseni - na opće čuđenje svih onih koji su se u nekom nesretnom periodu svog života, oko 19 sati, slučajno zatekli na tom kanalu i tako si to životno razdoblje, bezbeli, učinili još nesretnijim - ušao je u svoju drugu sezonu prikazivanja.
Samim svojim nazivom, ali i u kombinaciji sa svojim jednako maštovitim sadržajem, a kojim se u ovom tekstu neću previše baviti jer nije zanimljiv ni za gledanje a kamoli za čitanje, taj kviz jednostavno provocira da se svaki iole razuman čovjek, već nakon kraćeg gledanja, zapita ne bi li svijet, ili barem televizijski program, bio jedno mnogo ljepše mjesto da se, recimo - toga nitko nije sjetio?

"Ako se već netko morao sjetiti da izmisli taj format kviza...", pomislio sam još u prvom krugu istoga, "sjajno bi bilo da se barem kod nas nitko nije sjetio otkupiti licencu!"

Ili, ako je već učinjena ta pogreška otkupa licence kviza „Pointless“, produkcijske kuće Endemol, bilo bi lijepo da ga se nitko nije sjetio pustiti da uđe i u svoju drugu sezonu. Jebiga, pa i Inter je pogriješio kad je kupio Kovačića, ali neće ga valjda zato pustiti da igra i na jesen...

Osim toga, pomislio sam, fantastično bi bilo da se suvovoditelja i poznatog kvizomana Krešimira Sučevića-Međerala, isto nitko nije sjetio.

Tog sveznalicu i navodnog poliglota, koji kao suvoditelj ocjenjuje i komentira odgovore natjecatelja, otkriva im gdje su pogriješili ili navodi koje su dodatne odgovore mogli ponuditi, a koji je osobno aktivno sudjelovao u skoro svim televizijskim kvizovima, pritome trošeći sve "Jokere" i telefonirajući Mirku Miočiću i prije no što bi mu se otopio led u serviranoj čaši vode, a koja bi - pazi sad foru - na kraju bila jedino što bi on na kvizu dobio (!) , producenti ovog kviza nekom pogreškom izvukli su iz naftalina. Ili, da budem još precizniji, iz Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje gdje je Krešo već nekoliko godina, na sreću svih koji prate kvizove, bio baš fino arhiviran.

"Uf, da ga se barem nitko nije sjetio...", zavapio sam nemoćno, gledajući ga kako s visoka nešto tumači u tom kvizu koji je, usput budi rečeno, prije dva ili tri tjedna epizodu od ponedjeljka, greškom ponovno emitirao i u utorak, a da to, zapravo, nitko nije ni primijetio.

Meni to, iskreno govoreći, nije zasmetalo. Baš suprotno! Znao sam sve odgovore i ispao velika faca pred jednom lakovjernom studenticom privatnog fakulteta "Baltazar Krčelić" s kojom sam tu večer planirao provesti pred televizorom, a za koju sam se prethodno uplašio da bi je Krešino eruditsko znanje moglo zavesti. Zahvaljujući spomenutoj reprizi, do toga ipak nije došlo, a moja večer s tom perspektivnom studenticom i, ko zna, moguće budućom članicom HAZU-a, zahvaljujući velikom broju mojih točnih odgovora i obrazlaženja koje sam, nota bene, ponudio prije Kreše, preselila se s prvobitne lokacije od ispred televizora, na krevet, pa na stol.

Nešto kasnije i na veš mašinu...

"Tog se nitko nije sjetio!", uzviknula je ushićeno kad sam joj to predložio i, svidjelo joj se.

Ipak, ne mogu reći da se unatoč tom neočekivanom uspjehu još iste večeri nisam zapitao kako to da se u kvizu gdje si svi utvaraju da se mogu sjetiti svega i svačega, pa i onoga čega nitko drugi ne može, nitko nije sjetio da zamijeniti vrpcu od prethodnog dana?

I, hoće li taj genijalac - po budalastim pravilima ovoga kviza u kojemu što si gluplji, to si bolji - za to dobiti sto bodova?

Jedino što ovaj kviz donekle izvlači - osim činjenice da je i takav bolji od ovog "Lovca" na HRT-u - je spontana i, u svojoj smotanosti zaista simpatična voditeljica Antonija Blaće, a koja je, nakon "Big Brothera" i "Hrvatska traži zvijezdu", ni kriva, ni dužna, ubačena u još jedan od tih televizijskih projekata u kojima je cilj natjecatelje za što manje novca, prikazati što glupljima. Ne mogu se oteti dojmu da je Antonija kao voditeljica, ali i svi mi ostali kao gledatelji, ipak zaslužila da napokon dobije neki kvalitetniji televizijski format od ovoga čiji bi doslovni prijevod originalnoga naziva ("Pointless" op.a.), najbolje definirao ne samo uložen trud igrača i uloženo vrijeme gledatelja, već i - pisanje o istom na portalu Jutarnjeg lista.

Šteta što se takvog tv formata, nitko nije sjetio!
Dobar osvrt osim ovoga simpatična voditeljica :oops:,i o Kovačiću čovjek se očito ne razumije u nogomet
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Paddock Pub

Post Postao/la K1M1 »

gluplji osvrt nisam odavno čitao, a pogotovo ovo za kovačića, čovjek izgleda nema pojma o nogometu, al ne možeš reć takvu glupost. #-o
ovdje isto uopće ne kužim što je pjesnik htio reći: 'budalastim pravilima ovoga kviza u kojemu što si gluplji, to si bolji' :? no nebitno...
Armanini je napisao/la:a hill.. da hehe.. di njega nadje i jos da je uzeo 2 za redom schumaheru
hehe da, al da je pravde hill bi i uzeo 2 naslova zaredom, valjda je čovjek računao hillu i tu 94. :p :)
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Schumy.d »

Chuck Norris je napisao/la:
RTL-ov kviz maštovitog naziva "Tog se nitko nije sjetio", ove jeseni - na opće čuđenje svih onih koji su se u nekom nesretnom periodu svog života, oko 19 sati, slučajno zatekli na tom kanalu i tako si to životno razdoblje, bezbeli, učinili još nesretnijim - ušao je u svoju drugu sezonu prikazivanja.
Samim svojim nazivom, ali i u kombinaciji sa svojim jednako maštovitim sadržajem, a kojim se u ovom tekstu neću previše baviti jer nije zanimljiv ni za gledanje a kamoli za čitanje, taj kviz jednostavno provocira da se svaki iole razuman čovjek, već nakon kraćeg gledanja, zapita ne bi li svijet, ili barem televizijski program, bio jedno mnogo ljepše mjesto da se, recimo - toga nitko nije sjetio?

"Ako se već netko morao sjetiti da izmisli taj format kviza...", pomislio sam još u prvom krugu istoga, "sjajno bi bilo da se barem kod nas nitko nije sjetio otkupiti licencu!"

Ili, ako je već učinjena ta pogreška otkupa licence kviza „Pointless“, produkcijske kuće Endemol, bilo bi lijepo da ga se nitko nije sjetio pustiti da uđe i u svoju drugu sezonu. Jebiga, pa i Inter je pogriješio kad je kupio Kovačića, ali neće ga valjda zato pustiti da igra i na jesen...

Osim toga, pomislio sam, fantastično bi bilo da se suvovoditelja i poznatog kvizomana Krešimira Sučevića-Međerala, isto nitko nije sjetio.

Tog sveznalicu i navodnog poliglota, koji kao suvoditelj ocjenjuje i komentira odgovore natjecatelja, otkriva im gdje su pogriješili ili navodi koje su dodatne odgovore mogli ponuditi, a koji je osobno aktivno sudjelovao u skoro svim televizijskim kvizovima, pritome trošeći sve "Jokere" i telefonirajući Mirku Miočiću i prije no što bi mu se otopio led u serviranoj čaši vode, a koja bi - pazi sad foru - na kraju bila jedino što bi on na kvizu dobio (!) , producenti ovog kviza nekom pogreškom izvukli su iz naftalina. Ili, da budem još precizniji, iz Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje gdje je Krešo već nekoliko godina, na sreću svih koji prate kvizove, bio baš fino arhiviran.

"Uf, da ga se barem nitko nije sjetio...", zavapio sam nemoćno, gledajući ga kako s visoka nešto tumači u tom kvizu koji je, usput budi rečeno, prije dva ili tri tjedna epizodu od ponedjeljka, greškom ponovno emitirao i u utorak, a da to, zapravo, nitko nije ni primijetio.

Meni to, iskreno govoreći, nije zasmetalo. Baš suprotno! Znao sam sve odgovore i ispao velika faca pred jednom lakovjernom studenticom privatnog fakulteta "Baltazar Krčelić" s kojom sam tu večer planirao provesti pred televizorom, a za koju sam se prethodno uplašio da bi je Krešino eruditsko znanje moglo zavesti. Zahvaljujući spomenutoj reprizi, do toga ipak nije došlo, a moja večer s tom perspektivnom studenticom i, ko zna, moguće budućom članicom HAZU-a, zahvaljujući velikom broju mojih točnih odgovora i obrazlaženja koje sam, nota bene, ponudio prije Kreše, preselila se s prvobitne lokacije od ispred televizora, na krevet, pa na stol.

Nešto kasnije i na veš mašinu...

"Tog se nitko nije sjetio!", uzviknula je ushićeno kad sam joj to predložio i, svidjelo joj se.

Ipak, ne mogu reći da se unatoč tom neočekivanom uspjehu još iste večeri nisam zapitao kako to da se u kvizu gdje si svi utvaraju da se mogu sjetiti svega i svačega, pa i onoga čega nitko drugi ne može, nitko nije sjetio da zamijeniti vrpcu od prethodnog dana?

I, hoće li taj genijalac - po budalastim pravilima ovoga kviza u kojemu što si gluplji, to si bolji - za to dobiti sto bodova?

Jedino što ovaj kviz donekle izvlači - osim činjenice da je i takav bolji od ovog "Lovca" na HRT-u - je spontana i, u svojoj smotanosti zaista simpatična voditeljica Antonija Blaće, a koja je, nakon "Big Brothera" i "Hrvatska traži zvijezdu", ni kriva, ni dužna, ubačena u još jedan od tih televizijskih projekata u kojima je cilj natjecatelje za što manje novca, prikazati što glupljima. Ne mogu se oteti dojmu da je Antonija kao voditeljica, ali i svi mi ostali kao gledatelji, ipak zaslužila da napokon dobije neki kvalitetniji televizijski format od ovoga čiji bi doslovni prijevod originalnoga naziva ("Pointless" op.a.), najbolje definirao ne samo uložen trud igrača i uloženo vrijeme gledatelja, već i - pisanje o istom na portalu Jutarnjeg lista.

Šteta što se takvog tv formata, nitko nije sjetio!
Dobar osvrt osim ovoga simpatična voditeljica :oops:,i o Kovačiću čovjek se očito ne razumije u nogomet
Evo, gle sad... Tebi je ovo dobar osvrt, a za mene je totalno glup i napisan sa popriličnom dozom subjektivnosti, hvalisanja, ali i neznanja.

OK, nekome se kviz sviđa, nekome ne. Ali nije ni prvi ni zadnji takav kviz. Sigurno je bilo i glupljih kvizova od ovih, a nezanimljivijh definitivno. Međutim, zato postoji daljinski upravljač. Fino prebaciš na neki drugi tv program i - gle čuda, stvar riješena. :shock:
Nitko te ne prisiljava da gledaš ono šta te ne zanima. Mene, primjerice ne zanima Sulejman, Sila, Stella, Zabranjena ljubav i sl., ali ja neću govoriti da to ne valja jer ima hrpa ljudi koja to gleda. Stvar osobnog promatranja, ništa drugo. Tko voli, nek izvoli. Ja ću se držati "daljinski procedure" kad vidim to na tv-u.

Onda, druga stvar je kritiziranje Kreše. Dobro, možda i nema nekog smisla imati 2 voditelja, ali s obzirom da treba te odgovore nekako i objasniti, onda ima smisao dati to nekome stručnijem od Antonije da to preuzme. Ipak je ona tu samo ukrasa radi. ;)
Ali govoriti da je Krešo neznalica i neki šarlatan je besmislica. Ipak je taj čovjek osvojio 250 000 kn u (po meni) najtežem kvizu koji je bio emitiran u Hrvatskoj. Uz to je i doktor znanosti, a to baš i nije mala stvar. ;)

Tako da, moje mišljenje je da je to kviz na kojem se daju zaraditi solidne pare za ne puno znanja. A autor ovog teksta neka se okuša u kvizu kad mu već to tako super ide. O njegovim zavodničkim i seksualnim sposobnostima da ne govorim... :lol: #-o
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Chuck Norris »

Je li se ko prijavio na bela turnir
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Schumy.d »

Chuck Norris je napisao/la:Je li se ko prijavio na bela turnir
A odigrao sam test verziju par susreta.

A ono, ne znam kako bih to komentirao... srednja žalost. :biggrin:
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Chuck Norris »

Je li funkcionira?
Imali puno padobranaca koji napuštaju usred partije
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Schumy.d »

Chuck Norris je napisao/la:Je li funkcionira?
Imali puno padobranaca koji napuštaju usred partije
Uglavnom, sve ti je isto ko na playtoyu, jedino je fora u tome da ne vidiš s kim igraš. I onda bodovanje je malo složenije... I vrijeme je skraćeno ako sam dobro skužio.

Ja sam odigrao 4 i nitko nije odustao (nema smisla odustajati, isto ti se piše). Naravno, dobio sam sve 4 :biggrin:
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Vuksa_KC »

Panjine, tko je za kakav meet?
Karting arena - Grobnik - Buzet race....prijedlozi...
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Paddock Pub

Post Postao/la F1NAC »

Vuksa_KC je napisao/la: 27 srp 2018, 21:31 Panjine, tko je za kakav meet?
Karting arena - Grobnik - Buzet race....prijedlozi...
Na Ringu meet, svima je usput :lol:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Paddock Pub

Post Postao/la Vuksa_KC »

A dobro sad :D
A bilo je mjesta u mom, kako kažeš shitboxu (a voliš alfe:P), još bi se doduše prepolovili troškovi.
Isto ga dođe i sad ako pokupim kog iz zg prema Buzetu, Grobniku...
Odgovori