Naj član 2010. godine F1-HR.com

Forum za sve ono što nema veze s Formulom 1...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Zaključano
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Naj član 2010. godine F1-HR.com

Post Postao/la schuey »

Pravila su jednostavna,glasajte za naj člana po Vašem mišljenju,uvažavaju se samo potpuni glasovi,ove godine radi mnogih raspodjela u 2 kategorije samo. Svi glasate za 3 člana po kategoriji,u svakoj kategoiji moraju biti navedena 3 različita člana i to je to,sretno pobjedniku.
Glasovanje traje do srijede 13.01.2011. u 12:00h

Kategorije su;

Kod: Označi sve

Aktualnosti

Kod: Označi sve

Off Topic

Da se odmah svojeg riješim,moji glasovi idu

Aktualnosti
1.)Gringo73-ma naš starac i dalje vlada ovdje :biggrin:
2.)Ferrari BiH-zaslužio možda i prvo mjesto ali eto,u dilemi stavio sam Gringa
3.)zvjerko-nije ga bilo puno ali ono što ga je bilo je iznimne kvalitete a ona je kod mene uvijek važnija


Off Topic
1.)Scuderia-ma član koji najviše je uložio u sve ove godine
2.)Schumy.d-ovaj puta kvantiteta ispred kvalitete,svigdje je :biggrin: stari lisac :D
3.)Luka_kimi-standardno na mojoj listi od kad je došao
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Naj član 2010. godine F1-HR.com

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Aktualnosti
1. Gringo73- zna vijest prije samih aktera :biggrin:
2. schuey - nije dolazio neko vrijeme, ali kad se vratio ponovo je uveo koliko toliko reda na forumu
3. Scuderia - vijesti, uvodjenje reda...svugdje ga ima


Off Topic
1. Scuderia - ne znam odakle mu volja i vrijeme za sve ovo
2. Schumy.d - da ga nema ne bi imao s kime hvaliti Real Madrid :biggrin:
3. Luka_kimi- ne znam koga bih zezao da njega nema
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Naj član 2010. godine F1-HR.com

Post Postao/la Chuck Norris »

Aktualnosti:

1.p@rtybre@ker-rekao bih najobjektivniji član foruma rado čitam njegove postove,mala kritika premalo posta u zadnje vrijeme
2.nikolaa-zanimljivi komentari i analize,slično sve kao i za p@rty-a
3.F2004_the_best_ever-iako se dosta puta s njim ne slažem rado čitam njegove komentare (dežurni pesimist foruma :biggrin: )

Iako ima mjesta za dosta njih na listi ovu trojku sam izdvojio iako ne bi bilo nezasluženo da su tu i neki drugi(da ih sada ne nabrajam)

OT:
1.Scuderia-odlično vodi kladionice i obavlja dobar posao kao moderator(mala kritika previše vijesti o Bayernu :biggrin: )
2.Schumy.d-mogao je također biti na 1. mjestu ali eto zbog kladionice sam se odlučio za scuda.Moj timski kolega iz prognoze utrka,zajedno branimo dinamovu čast samo nam treba zabraniti da jedno drugog citiramo u temi strani nogomet jer se tu nikako ne možemo složiti :biggrin:
3.luka kimi-slično kao za scuda,kad je se tek pojavio na forumu bilo ga je svugdje(iskakao iz pašteta :biggrin: ),a sad ga u zadnje vrijeme nešto slabije ima,vjerovatno su ga počele cure zanimati(ili dečki kao njegovog frenda luxa :biggrin: )

Sad gledajući žao mi je što nisam našao mjesta i za kolegu Toon Armya jer on bi se mogao naći i na obe liste ali sorry kolega odlučilo je što si mclarenovac :biggrin:
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Naj član 2010. godine F1-HR.com

Post Postao/la Toon »

aktualnosti:
zvjerko - nažalost rijedak ko ****** ali uvijek stručan i precizan
gringo73 - dobar duh foruma
schuey - a eto nekog moram staviti i na to mjesto - mogao sam bilo koga no ždrijeb je odlučio


Off topic
scuderia - jedan, jedini i neponovljivi (i svaka čast na trudu)
luka kimi - puno zuji malo meda daje ali je tu (bar je bio prošlu godinu)...
Chuck Norris - između njega i tvrdoglavog Shumy.d odlučila je jedna kuna (Chuck je bio slavuj)
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Naj član 2010. godine F1-HR.com

Post Postao/la gringo73 »

Aktualnosti:
1. Ferrari BiH
2. schuey
3. nikolaa


Off topic:
1. Dani
2. Ferrari BiH
3. Schumy d.
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Naj član 2010. godine F1-HR.com

Post Postao/la Dani »

Aktualnosti:
1. gringo
2. luka_kimi
3. ferrari BiH

Off:
1. gringo
2. schumy d. ( premda je više dosadan sa Realom )
3. Chuck Norris
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Naj član 2010. godine F1-HR.com

Post Postao/la sale »

Aktualnosti:
1. gringo73
2. Scuderia
3. Piquet20

Off topic:
1. 47
2. Schumy.d
3. Lord of the Ring
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Naj član 2010. godine F1-HR.com

Post Postao/la luka_kimi »

Aktualnosti:
1. Gringo73 - standardno najjači u ovom području foruma, kao što je netko već napisao, on zna da se nešto dogodilo i prije samog tog događaja, vrstan poznavalac najjačeg oktanskog sporta, i prošle mi je godine bio prvi izbor, ne vidim razloga zašto ne bi ostao
2. Scuderia - iako se više isticao u OT dijelu foruma, gdje djeluje kao moderator i ulijeva strah u kosti ne sam neprijateljima, već i prijateljima, odlučio sam ga staviti ovdje jer svoje mjesto zaslužuje i tu, a postavljanjem njega ovdje dobivam jedno mjesto više dolje. Za njega bih rekao iste riječi kao i za Gringa, sve pohvale uz želju da tako nastavi i dalje.,
3. zvjerko - iako češće viđamo NLO nego njega na forumu, dojma sam da sve što napiše ima neku težinu, i da sve što napiše ima smisla, pa zato njemu ide moj posljednji glas na ovom području, uz želje da se češće pojavi i napiše "neku pametnu"

Off topic:
1. Schumy.d - bez puno komentara i nepotrebnih atributa, sveprisutan u ostalim sportovima, komentira, kritizira, pohvaljuje, najiskusniji posjetitelj podforuma i stvarno naj, naj u puno stvari
2. Ferrari-BiH (plus cura :biggrin:) - sve isto kao i za Schumy.d-a, čovjek s kojim se može zafrkavati, a da to ne shvaća kao tragediju, kao što je on rekao za mene, tako i ja za njega
3. Chuck Norris - da napravim nekakvu ravnotežu i ne glasujem samo za Realovce, evo glasa i za jednog člana koji navija za slabiju stranu, Barcelonu, dobri duh podforuma uz puno zanimljivih i zajedljivih komentara, sve pohvale

Naravno, puno je onih koji su moj glas zaslužili, ali ne i dobili, jer jednostavno nema mjesta i protivno je pravilima glasovati za više osoba, kao što su schuey, K1M1, F2004_the_best_ever, Arai, lux007, Toon Army (koji zaslužuje glas u obje kategorije), P@rtibrejker, nikolaa, ali zato tim osobama usmena pohvala na ovaj način, uz nadu da će se ime nekih od njih naći gore u idućem izboru najčlana foruma. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Naj član 2010. godine F1-HR.com

Post Postao/la Piquet20 »

Aktualnosti:
1. p@rtibrejker
2. zvjerko
3. gringo73
Kriterij: kvaliteta postova

Off topic:
1. Scuderia
2. luka_kimi
3. schuey
Kriterij: kvantiteta u kontekstu ulozenog truda na forumu

Ima tu jos jako puno osoba koje su zasluzile glas, ali ovo bi otprilike bio moj "Top 6".



S obzirom da je ovo bila godina u kojoj su se ugasili neki dugogodisnji projekti, iskoristio bi samo priliku da se posebno zahvalim svima koji su sudjelovali u kvizu, posebno Icy i schueyu na organizaciji kviza, a od natjecatelja bi izdvojio Jackie Stewarta i keexxa kao jedine koji su nastupili na svim kvizovima.
Isto tako smatram da i ekipa TMNF-a (na celu sa Krschom) zasluzuje pohvale za uspjesnu dugogodisnju organizaciju natjecanja.

I za kraj, nadam se da ce neki novi klinci pokrenuti neke nove i zanimljive projekte. ;)
slika
Avatar
Forza
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 919
Pridružen/a: 20 tra 2010, 20:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari - F1
Lokacija: Maranello

Re: Naj član 2010. godine F1-HR.com

Post Postao/la Forza »

Aktualnosti:
1. gringo73
2. zvjerko
3. p@rtibrejker

* legende :D

Off topic:
1. Scuderia
2. luka_kimi
3. schhumy-d
slikaslikaslika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Naj član 2010. godine F1-HR.com

Post Postao/la sale »

Glasovanje je završeno. Uskoro stižu rezultati ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Zaključano