WRC

Forum za ostale auto-moto sportove

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

Malcom Willson želi vidit sljedeču sezonu u Fordu Loeba i Gronholma,neznam šta če biti s Duvalom.Inače sam ja fan Citroena i Mitsubishija,nevirujem da če Loeb do krune ove sezone,a mislim da neče ni kao konstruktori (Citroen),volija bi da Giles ili Duval pobjedi na nekom natjecanju.
Kad se povuče Citroen i Peugot u natjecanju če ostati Subaru,Mitsubishi,Ford,Škoda i dolazi Hyundai ako se nevaram.
PS.Citroen 4 je remek-djelo
ex ALONSO
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

ALONSO je napisao/la: PS.Citroen 4 je remek-djelo
Subaru Impreza STI Limited Edition i Mitsubishi EVO VIII su remek djela (i McLaren F1 LM samo on ne spada u ovu kategoriju), a ne C4. :P
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

Zweki je napisao/la:
ALONSO je napisao/la: PS.Citroen 4 je remek-djelo
Subaru Impreza STI Limited Edition i Mitsubishi EVO VIII su remek djela (i McLaren F1 LM samo on ne spada u ovu kategoriju), a ne C4. :P
Slušaj,može i C4 imat pogon na sva 4 kotača 300 KS i turbo punjač,ali ako pobjedi kao što je to napravija u JWRC onda i on spada u ovu klasu bolida koju si nabroja,bez obzira kako ko ima okus za izgled
ex ALONSO
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

ALONSO je napisao/la: Slušaj,može i C4 imat pogon na sva 4 kotača 300 KS i turbo punjač,ali ako pobjedi kao što je to napravija u JWRC onda i on spada u ovu klasu bolida koju si nabroja,bez obzira kako ko ima okus za izgled
Ali nema! :lol: C4 ima kao neku (2.0 16V VTS) sportsu inačicu za cestu sa 180KS, ali ne može preformansama parirati čak ni Honda-i Civic TypeR, a kamo li Impreza-i STI i EVO VIII. :lol:
Japanci su bog i batina. :lol: :wink:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

čitan danas solbergov intervju "auto blicu" i on kaže nešto zanimljivo! ne virujen da je moguće i ostvarivo,ali je zanimljivo njegovo razmišljanje u vezi povlačenja citroena i peugeota! on kaže da misli da će se peugeot stvarno povuć,no da ne viruje da će se ista situacija desit s citroenom! kaže da sumnja u citroenovo povlačenje!
slika
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

Zweki je napisao/la:
ALONSO je napisao/la: Slušaj,može i C4 imat pogon na sva 4 kotača 300 KS i turbo punjač,ali ako pobjedi kao što je to napravija u JWRC onda i on spada u ovu klasu bolida koju si nabroja,bez obzira kako ko ima okus za izgled
Ali nema! :lol: C4 ima kao neku (2.0 16V VTS) sportsu inačicu za cestu sa 180KS, ali ne može preformansama parirati čak ni Honda-i Civic TypeR, a kamo li Impreza-i STI i EVO VIII. :lol:
Japanci su bog i batina. :lol: :wink:
negovorim kao cestovnu verziju nego mislim na verziju za utrke.Loeb je ove zime testira i C4 i rekao je da je u nekim segmentima puno bolji od Xare a znamo da je Xara bila prva dvi godine zaredom u konstruktorskoj konkurenciji,što znači da je mali C4 jako brz,da može konkurirat japancima

Mislim da se 100% povlače
ex ALONSO
admin
Site Admin
Site Admin
Postovi: 968
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:08
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la admin »

ALONSO je napisao/la:
Zweki je napisao/la:
ALONSO je napisao/la: Slušaj,može i C4 imat pogon na sva 4 kotača 300 KS i turbo punjač,ali ako pobjedi kao što je to napravija u JWRC onda i on spada u ovu klasu bolida koju si nabroja,bez obzira kako ko ima okus za izgled
Ali nema! :lol: C4 ima kao neku (2.0 16V VTS) sportsu inačicu za cestu sa 180KS, ali ne može preformansama parirati čak ni Honda-i Civic TypeR, a kamo li Impreza-i STI i EVO VIII. :lol:
Japanci su bog i batina. :lol: :wink:
negovorim kao cestovnu verziju nego mislim na verziju za utrke.Loeb je ove zime testira i C4 i rekao je da je u nekim segmentima puno bolji od Xare a znamo da je Xara bila prva dvi godine zaredom u konstruktorskoj konkurenciji,što znači da je mali C4 jako brz,da može konkurirat japancima

Mislim da se 100% povlače
neznam baš dal se japanci povlače
The only difference between men and boys is the cost of their toys!
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

admin je napisao/la:
ALONSO je napisao/la:
Zweki je napisao/la: Ali nema! :lol: C4 ima kao neku (2.0 16V VTS) sportsu inačicu za cestu sa 180KS, ali ne može preformansama parirati čak ni Honda-i Civic TypeR, a kamo li Impreza-i STI i EVO VIII. :lol:
Japanci su bog i batina. :lol: :wink:
negovorim kao cestovnu verziju nego mislim na verziju za utrke.Loeb je ove zime testira i C4 i rekao je da je u nekim segmentima puno bolji od Xare a znamo da je Xara bila prva dvi godine zaredom u konstruktorskoj konkurenciji,što znači da je mali C4 jako brz,da može konkurirat japancima

Mislim da se 100% povlače
neznam baš dal se japanci povlače
Ma ne japanci več Francuzi,tj.Citroen i Peugot
ex ALONSO
admin
Site Admin
Site Admin
Postovi: 968
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:08
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la admin »

ALONSO je napisao/la:
admin je napisao/la:
ALONSO je napisao/la: negovorim kao cestovnu verziju nego mislim na verziju za utrke.Loeb je ove zime testira i C4 i rekao je da je u nekim segmentima puno bolji od Xare a znamo da je Xara bila prva dvi godine zaredom u konstruktorskoj konkurenciji,što znači da je mali C4 jako brz,da može konkurirat japancima

Mislim da se 100% povlače
neznam baš dal se japanci povlače
Ma ne japanci več Francuzi,tj.Citroen i Peugot
sorry nisam skužio. Čisto sumnjam da će se povuč, preponosni su da bi to napravili
The only difference between men and boys is the cost of their toys!
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

admin je napisao/la:
ALONSO je napisao/la:
admin je napisao/la: neznam baš dal se japanci povlače
Ma ne japanci več Francuzi,tj.Citroen i Peugot
sorry nisam skužio. Čisto sumnjam da će se povuč, preponosni su da bi to napravili
Nema veze.Pa neznam baš mislim da je ovo druga godina da najvaljuju da če se povuč,ali mislim da bi njihovo povlačenje bilo veliki minus,s njima ili bez njih prvenstvo nije isto,no to je njihova odluka koja je po meni prilično glupa
ex ALONSO
admin
Site Admin
Site Admin
Postovi: 968
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:08
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Post Postao/la admin »

mislim da će izgubiti na količini prodanih c4, ako idu s njim u reli onda im je to dobra reklama za njega
The only difference between men and boys is the cost of their toys!
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

ALONSO je napisao/la:
admin je napisao/la:
ALONSO je napisao/la: Ma ne japanci več Francuzi,tj.Citroen i Peugot
sorry nisam skužio. Čisto sumnjam da će se povuč, preponosni su da bi to napravili
Nema veze.Pa neznam baš mislim da je ovo druga godina da najvaljuju da če se povuč,ali mislim da bi njihovo povlačenje bilo veliki minus,s njima ili bez njih prvenstvo nije isto,no to je njihova odluka koja je po meni prilično glupa

koji k*r*c onda baljezgaš o C4? njegov razvoj jer obustavljen,kad je objavljeno da se citroen krajen ove sezone povlači,tako da od njega u WRC-u neće bit ništa! usput,ovo nije druga sezona da citroen i peugeot najavljuju odlazak! odlazak su objavili nakon kraja prošle sezone,kad su rekli da će in ovo bit zadnja sezona!

P.S. sorry admine,ja bi također volia da ostanu,međutin 99.9% je njihov odlazak gotova stvar!
slika
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

Evo sad čitam na vidiauto da če se i Subaru povuč,kaže šef da če ovu sezonu pobjedit te da če se kao prvaci povuči.Imaju problema s finacijama.
Zašto se uopče Francuzi povlače?
ex ALONSO
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

ALONSO je napisao/la:Evo sad čitam na vidiauto da če se i Subaru povuč,kaže šef da če ovu sezonu pobjedit te da če se kao prvaci povuči.Imaju problema s finacijama.
Zašto se uopče Francuzi povlače?

koje povlačenje subaru-a? tvornica subaru s WRC ekipom nema nikakve veze,jer sve WRC impreze priprema prodrive! tako da za njihovo povlačenje nema šanse,a kad bi i oni,uz peugeot i citroen,išli ća,onda i WRC ide k vragu!

citroen i peugeot se povlače jer je koncern PSA,kojem oba proizvođača pripadaju,tako odlučia! kažu da in više WRC program nije isplativ,a u pozadini se krije i nezadovoljstvo novin pravilima!
slika
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

gogy je napisao/la:
ALONSO je napisao/la:Evo sad čitam na vidiauto da če se i Subaru povuč,kaže šef da če ovu sezonu pobjedit te da če se kao prvaci povuči.Imaju problema s finacijama.
Zašto se uopče Francuzi povlače?

koje povlačenje subaru-a? tvornica subaru s WRC ekipom nema nikakve veze,jer sve WRC impreze priprema prodrive! tako da za njihovo povlačenje nema šanse,a kad bi i oni,uz peugeot i citroen,išli ća,onda i WRC ide k vragu!
Šta ti misliš da če samo ekipa za pripremu bolida donosit novitarije za aute,radit u aerodinamičkim tunelima,pogonu na sva 4 kotača,specifikacijama bolida itd,ako glavna tvornica ne poduzima ništa :wink: ,ali daleko od toga da čpe Prodrive ostati i sređivati bolide za privatne vozače.
ex ALONSO
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

ALONSO je napisao/la:
gogy je napisao/la:
ALONSO je napisao/la:Evo sad čitam na vidiauto da če se i Subaru povuč,kaže šef da če ovu sezonu pobjedit te da če se kao prvaci povuči.Imaju problema s finacijama.
Zašto se uopče Francuzi povlače?

koje povlačenje subaru-a? tvornica subaru s WRC ekipom nema nikakve veze,jer sve WRC impreze priprema prodrive! tako da za njihovo povlačenje nema šanse,a kad bi i oni,uz peugeot i citroen,išli ća,onda i WRC ide k vragu!
Šta ti misliš da če samo ekipa za pripremu bolida donosit novitarije za aute,radit u aerodinamičkim tunelima,pogonu na sva 4 kotača,specifikacijama bolida itd,ako glavna tvornica ne poduzima ništa :wink: ,ali daleko od toga da čpe Prodrive ostati i sređivati bolide za privatne vozače.

ti si propuva,nađi neki bolji izvor te informacije vezane uz subaru i shvati da je cili WRC program subarua u rukama prodrivea!
slika
Avatar
Frane
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1198
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 09:02
Navijam za: Nikoga
Lokacija: na tovaRRu
Kontakt:

Post Postao/la Frane »

gogy je napisao/la:
ALONSO je napisao/la:
gogy je napisao/la:
koje povlačenje subaru-a? tvornica subaru s WRC ekipom nema nikakve veze,jer sve WRC impreze priprema prodrive! tako da za njihovo povlačenje nema šanse,a kad bi i oni,uz peugeot i citroen,išli ća,onda i WRC ide k vragu!
Šta ti misliš da če samo ekipa za pripremu bolida donosit novitarije za aute,radit u aerodinamičkim tunelima,pogonu na sva 4 kotača,specifikacijama bolida itd,ako glavna tvornica ne poduzima ništa :wink: ,ali daleko od toga da čpe Prodrive ostati i sređivati bolide za privatne vozače.

ti si propuva,nađi neki bolji izvor te informacije vezane uz subaru i shvati da je cili WRC program subarua u rukama prodrivea!
Ma znam da sam propuva(nisi prvi koji to misli),ali se sam možeš uvjerit ztako da odeš na www.vidiauto.com i na početnoj pogledaš šta piše
ex ALONSO
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

Šta se tiče prelazaka u sljedećoj sezoni,prvenstveno vozača Citroena i Peugeota,ima nekih novosti. Malcolm Wilson želi u Fordu,koji dogodine predstavlja potpuno novi focus WRC,okupit "dream team". U pregovorima je s Martinon,koji bi se tako vratia u Ford,i Loebon. Subaru također želi "dream team",pa tako oće Solbergu pridodat Gronholma i poslali su mu ponudu. No to još nije ništa potvrđeno,tako da će se sasvin sigurno i dalje događat zanimljive stvari u vezi transfera.
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Joj, da bar Peugeot i Citroen ostanu :(
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Povratak na temu:

Post Postao/la sale »

Nakon Loebove pobjede u Cipru, mislim da smo se gadno prevarili kada smo bili rekli da je iz Xsare izvučen maksimum :?
Leob rastura na makadamu, a što će tek biti kada bude rally na asfaltu :shock:


8) Samo naprijed Citroen 8)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

Završen je danas i turski rally. Loeb je ostvaria 4 pobjedu zaredon, drugolasiorani je bia Solberg, a treći Gronholm. Sainz je u privremenon povratku ostvaria sjajno 4. misto i donia vridne bodove Citroenu. U ukupnon poretku Loeb je prednost isprid Solberga poveća na 13 bodova.

P.S. "Sale" očito je da ovde već do izražaja dolaze i fantastične Loebove vozačke sposobnosti. Xsara je vjerojatno na svon vrhuncu, a prednost Citroena u odnosu na npr. Peugeot u 2003. je ta šta se oni ove godine radi povlačenja na kraju sezone mogu potpuno posvetit xsari, dok je Peugeot 2003. potpuno zanemaria 206-icu i posvetia se razvoju 307-ce. No moran priznat da ovakve Citroenove rezultate nisan očekiva, a pogotovo ne nakon relativno slabog ulaska u sezonu. Da su na mistu drugog vozača imali nekoga stabilnijega od Duvala, vjerojatno bi već i u konstruktorskon poretku ostvarili lipu prednost prid ostalima.
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Baš mi je drago da Citroenu ide super 8)
BTW. Kada i gdje se vozi iduća utrka?
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

WRC - Njemačka

Post Postao/la sale »

Evo nakon Njemačke, Citroen vodi u poretku konstruktora. Sve zahvaljujući još jednom briljantnom, "error-free" nastupu Sebastiana Loeba i iznenađujuće brzog Duvala 8)

Kada se samo sjetim kako smo za Citroenovu Xsaru na početku sezone rekli da je izvučen maksimum i da je Citroen ove sezone neće biti toliko dobar u odnosu na 2004... :?
Stvarno smo se gadno prevarili 8-[
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

Martinov suvozač Michael Park poginia jutros na rallyju Velike Britanije, uslijed njihovog izljetanja. :cry:
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Gogy je napisao/la:Martinov suvozač Michael Park poginia jutros na rallyju Velike Britanije, uslijed njihovog izljetanja. :cry:
Ne mogu vjerovati :shock:
Baš pratim prva dva dana i nije bilo većih nesreća. Večerašnju epizodu WRC-a neću ropustiti nipošto :!:


Joj, kako me samo stresla zima kada sam pročitao ovaj post.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Odgovori