Dakar Rally

Forum za ostale auto-moto sportove

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Dakar Rally

Post Postao/la Armanini »

nikakvog spomena ovdje.. :/
voze ako se ne varam 4. dan..

za sad su u autima vremena jos uvijek vrlo blizu, pa nakon nekih 6 sati voznje prvi mini sa poljakom holowiczys vodi za ispod 1 minute ispred prvog hummera kojeg vozi naravno gordon.. iritantni al atiah il kako se vec zove onaj indijanac koji je tu i tamo i u wrcu je imao glupost vec prvi dan..
takodjer je za sad u mixu i toyota hilux..

3. je dan bio zanimljiv, motoristi smjesni padovi, lik u miniju nasao valjda jedinu nekakvu baru (lokvu) u pustinji i uspio se potocat malo i zaglavit dosta..

al..
gle katarinu :D


slika


slika
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Dakar 2012

Post Postao/la Toon »

...malo crnog humora: ja samo pratim broj mrtvih....
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Dakar 2012

Post Postao/la pospani gad »

Stara iskusnjara Stephane Peterhansel ( ak' se ne varam, on je nekada vozio motocikle na Paris-Dakaru - ispravite me ako griješim; molim ), će i ovo dobiti.

http://www.autosport.com/news/report.php/id/96961" onclick="window.open(this.href);return false;

Al-Attiyah je davno odustao sa njegovim Hummerom - a baš je bio napaljen. Evo, i ovaj Robby Gordon griješi sa svojim Hummerom. Niti Poljak ne uspijeva,..... tako da je sve očitije, da Francuz ovo uzima. Iako je ovaj rally nepredvidljiv do zadnjega sata, minute.

Katarina, ona Njemica još vozi!?

Eh, da.... kakva je to marka automobila Great Wall? Nikad čuo. Malo sam guglao, ali nisam skužio, da li su to Japanci, Koreanci ili Kinezi.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Dakar 2012

Post Postao/la Armanini »

attiyah se pokazao cigan kakav i je i odustao od nastavka, mogao se drzat u top 5 i bit timski gordonu..
na gordonovom hummeru su nesto malo proprckali oko hladnjenja i taj tenk je letio po pijesku, preticao minija po dinama.. ma ludnica.. malo je pretjerao i naravno rezultat sjeb obje gume.. tako da je za sad jedino ostala borba za drugo mjesto izmedju njega i drugog minija.. unutar minute su..
gordon trenutno vozi pod upitnikom, za nekih 3 tjedna do mjesec dana ce ic slucaj kod sudaca u fii koji ce odlucit sto i kako, za pretpostavit je ovisno o rezultatu i ako se minijima nes desi neocekivano, jer jasno oni moraju pobjednit..

kod motora su takodjer ukljucene sudacke odluke koje su upitne i koje su omogucile despriesu da ostane u borbi i da ostane vodeci i nakon 33h ima prednost od 20 sec, tako da je tu sve otvoreno naravno..

kod kamiona se desilo jedno nesvakidasnje odustajanje - vozac je dao suvozacu volan, ovaj malo vozio i zaspao te su zavrsili na krovu.. srecom svi zivi..

katarina, ako je to ona zgodna mislim da se jos djira..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Dakar 2012

Post Postao/la pospani gad »

@Armanini

Vidim ja, da ti to svojski pratiš. Ja jako volim i na neki način površno pratim Paris-Dakar od 1988. Evo, npr. za ovu Njemicu; ja stalno mislim da ti govoriš o Jutti Kleinschmidt.... a ustvari je to neka Katarina. Pa čuj, ako je tako zgodna, može neki picture? :biggrin:

Ovaj, taj Robby mi se čini kao neki krkan, kao da je razvalio Hummera više nego što je trebao. Hm.... #-o
A Al-Attiyah!? Zašto cigan? Zato što je muslim?

Uvijek me je kod Dakara mučilo, što nisam uspio naći neki stalni TV prijenos. Ali evo, jučer vidim na Eurosportu, da imaju nekakva TV izvješća.

Dakar sam počeo pratiti kada su afričkim pijeskom rasturali Peugeot-i 205 i bio je prijelaz na novu zvijer Peugeot 405, Ari Vatanen i ta ekipa.
Fascinirali su me kamiondžije. Jedno vrijeme je vozila tvornička ekipa MAN, ali koliko se sjećam Tatra je često pobjeđivala.
Provjerio sam na Google-u. Stephan Peterhansel je stvarno pobjeđivao u kategoriji motocikala.

P.S. Ove godine još nitko nije poginuo?
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Dakar 2012

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la:@Armanini

Vidim ja, da ti to svojski pratiš. Ja jako volim i na neki način površno pratim Paris-Dakar od 1988. Evo, npr. za ovu Njemicu; ja stalno mislim da ti govoriš o Jutti Kleinschmidt.... a ustvari je to neka Katarina. Pa čuj, ako je tako zgodna, može neki picture? :biggrin:

Ovaj, taj Robby mi se čini kao neki krkan, kao da je razvalio Hummera više nego što je trebao. Hm.... #-o
A Al-Attiyah!? Zašto cigan? Zato što je muslim?

Uvijek me je kod Dakara mučilo, što nisam uspio naći neki stalni TV prijenos. Ali evo, jučer vidim na Eurosportu, da imaju nekakva TV izvješća.

Dakar sam počeo pratiti kada su afričkim pijeskom rasturali Peugeot-i 205 i bio je prijelaz na novu zvijer Peugeot 405, Ari Vatanen i ta ekipa.
Fascinirali su me kamiondžije. Jedno vrijeme je vozila tvornička ekipa MAN, ali koliko se sjećam Tatra je često pobjeđivala.
Provjerio sam na Google-u. Stephan Peterhansel je stvarno pobjeđivao u kategoriji motocikala.

P.S. Ove godine još nitko nije poginuo?
Poginuo je jedan motociklist i gledatelj
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Dakar 2012

Post Postao/la Armanini »

[youtube]http://youtu.be/oNCQgkrdm6c[/youtube]
http://youtu.be/oNCQgkrdm6c" onclick="window.open(this.href);return false;

neznam zas je debilni aspect dosao, al overtake se isplati pogledat :)

da.. dobro si ga okarakterizirao - krkan :)
a cuj, amer.. showman, ali mi je nekako pozitivan jer pogotovo ove godine kad nema puno konkurencije on ima zelju da malo zapapri dosadnim svabama..

attiyah mi ne lezi nikako.. u wrcu je nula, vecinom se cuva, kimi i mnogi povremeni vozaci ga natamburaju tako da to govori o ambiciji, a u dakaru se prsi i busa kad je u super timu (ne ove godine doduse).. ne lezi mi tip jednostavno..

sto se tice curka..
evo ti ako te zanimaju :)
http://motoress.com/readarticle.asp?articleid=627" onclick="window.open(this.href);return false;

ovu sam zapazio jucer u par sec kad su pricali vozaci o djelovima koji su jako zajebani gdje je kao nekakva sitna pjescana prasina duboka i do pol metra gdje ako se zakopas jaako je zeznuto se izvuc..

slika

bit ce da je to ova laia - nice name.. motoristica..
Zadnja izmjena: Armanini, dana/u 14 sij 2012, 00:43, ukupno mijenjano 1 put.
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Dakar 2012

Post Postao/la F1NAC »

ćo ne vidi ti se video baš :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Dakar 2012

Post Postao/la Armanini »

citiraj pa najdi link :)
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Dakar 2012

Post Postao/la F1NAC »

Armanini je napisao/la:citiraj pa najdi link :)
Done already !! :biggrin:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Dakar 2012

Post Postao/la Armanini »

F1NAC je napisao/la:
Armanini je napisao/la:citiraj pa najdi link :)
Done already !! :biggrin:

ma ti si opasan igrac, ja to vavek govorin :D
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Dakar 2012

Post Postao/la pospani gad »

@Armanini

Odličan link, onih zadnjih 30-ak sekundi, nezaboravno. Kako Hummer obilazi Minija, i onda ide niz onu strminu...... :schock: ....užas.... ali to je jedna od stvari zbog koje volim Paris-Dakar. Onda svi ti čudovišno nabrijani automobili, kamioni, motocikli - obožavam te motorne zvijeri. Motocikle najslabije pratim, ali vidim po tvome postu, da su upravo tu zgodne, vrlo zgodne djevojčice..... čovječe.... kakve ženske sa kakvim srcem..... odmah poželim da je upoznam..... :biggrin:

I eto, pobjedio je Francuz:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/97034" onclick="window.open(this.href);return false;

Kakva dobra reklama za Mini!

Ovo za Al-Attyah ću ti vjerovati, jer vidim, da si upućen u rally događaje..... meni je simpatično, zato što je on vozač, iz zemlje koja ima vrlo malo ili uopće nema predstavnika u auto sportu. Ali kad je tako slab vozač u rally prvenstvima, bar zna "divljati" i imati m*d* za ove ekstrmne rally-ije.

Ove godine nije uspio. Šteta. :biggrin:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Dakar 2012

Post Postao/la Armanini »

motore je meni super za gledat, nacin na koji kontroliraju, amortiziraju.. ipak su motori toliko vise interaktivniji sa samim vozacem gdje je on dio motora i voznje..

ovaj pass hummera je presick.. ludo mi je kad u dakaru nekog predju odmah se ubace ispred njih da ih zakure i onemoguce pratnju :)
kamioni su prica za sebe.. kad ih vidis kod onboardova kako se troje unutra njise, skakuce i drma, smijeh, a sole mota vise nego u wrcu..
takodjer gdje su neke scene zaustavljenog vozaca pokraj "ceste" i dolazi kamion i proleti kao da vozi po autocesti.. onda vidis tempo kojim oni voze i kako to nije nimalo sporo :)


sto se tice winnera.. to nije po meni bilo upitno od prvog dana.. jbga, mislim da dok su svabe ovoliko aktivirani (dok budu ovoliko trosili za skoro najbolju reklamu), ostali nemaju neke sanse.. jednostavno je to ta masinerija i "stanje uma", vodjenje i kontrola tima koje je ovdje uz pouzdanost auta najbitnije.. a ako se ne varam mini je imao jedan tehnicki kvar..

al to je natjecateljski dio fabrika i ono sto daje novac i bez cega svega jasno ne bi bilo, s druge strane su "svi ostali" sudionici kojih je xxx i od kojih su neki vozaci i timovi takodjer zbog natjecanja kao takvog i ostatak kojih je takodjer pun k - avanturista koji imaju malo dublje djepove i koje privlaci ta zahtjevnost i testiranje sebe i makine..
to je zapravo bit dakara il dakra? :) - dakar-a :)

ja da imam koji milijun viska dakar bi bio definitivno na mojoj bucket listi :)
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Dakar 2012

Post Postao/la pospani gad »

Nemam podatak da je Mini uopće imao kvara ( a to je uz sve promocije rally-ja, zaista prava - i skupa reklama ). To je ta njemačka preciznost i predanost. Nekada su Francuzi ( Peugeot i Citroen ), i Japanci ( Mitshubishi ) predvodili afričku reli karavanu. Jbg, sve pokreće lova, a na lovu se u ova šugava vremena jako-jako pazi.... No, dok postoji želja da se to auto natjecanje održava, ja to podržavam. Je li se govori što o povratku u Afriku?

Bucket lista? Htio bi sudjelovati na utrci Paris-Dakar? Hm.... opasna želja, za spiskat' brdo love. :biggrin:

U pravu si za vožnju motorom po pustinji. A i inače, motori su nekako prirodniji ( slično jahanju konja ) za vožnju. Ali ja jako preferiram automobile ( zato i pratim sve više i više trkaćih auto serija - Indy, NASCAR, GP2, ALMS, LeMans, prototipovi,..... naravno F1 ipak na prvom mjestu, itd., itd. ). Auti su mi kao sigurniji od "otvorenih" motocikala. Ali prava vožnja je ipak na motociklu. Za one koje imaju cojones. :biggrin:

Ja bih volio imati u garaži jedan od tih pustinjskih auto monstruma. Posebno su mi dragi oni Mitshubishiji, a i Citroeni nisu bili loši ( u biti svi spec. auti su mi tako OK ).

Ali o tome, kad dobijem na lotu. :biggrin:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Dakar 2012

Post Postao/la Armanini »

evo sto o tome kaze ćurić..
Iako je financijski neisplativ, iako vam izbije iz džepa i stotine tisuća eura. Draženu je Dakar opsesija.

''Ne idem na Dakar da bi ga završavao nego da bi se utrkivao i približio čim više tvorničkim vozačima. Želim se utrkivati i vjerojatno ću 2013. dočekati nabrijaniji više nego ikada do sada. Probat ću se vozit brže nego ikad.''

I nema tu velike filozofije…

''Hoću li si kupiti kuću u nekom dobrom dijelu grada, hoću li si kupiti jahtu od 15 metara ili Ferrari ili Porsche tu je dilema. Mene takve stvari ne vesele, mene veseli Dakar zato ću ić na Dakar.''
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Dakar 2012

Post Postao/la pospani gad »

Armanini je napisao/la:evo sto o tome kaze ćurić..
Iako je financijski neisplativ, iako vam izbije iz džepa i stotine tisuća eura. Draženu je Dakar opsesija.

''Ne idem na Dakar da bi ga završavao nego da bi se utrkivao i približio čim više tvorničkim vozačima. Želim se utrkivati i vjerojatno ću 2013. dočekati nabrijaniji više nego ikada do sada. Probat ću se vozit brže nego ikad.''

I nema tu velike filozofije…

''Hoću li si kupiti kuću u nekom dobrom dijelu grada, hoću li si kupiti jahtu od 15 metara ili Ferrari ili Porsche tu je dilema. Mene takve stvari ne vesele, mene veseli Dakar zato ću ić na Dakar.''
Da, jasno mi je to..... to je velika strast..... potpuno to razumijem i shvaćam. Na neki način se divim "hrabrosti" utući lovu za to. To je ono tipa, samo se jednom živi.

http://autoklub.jutarnji.hr/reli-dakar- ... --/915466/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Dakar Rally

Post Postao/la gringo73 »

Prošle godine sam skroz zakazao, ove godine ću nastojat malo intezivnije pratit. ;)
Od bitnijih vijesti znam da Marc Coma neće vozit zbog povrede ramena. Leteći sam pregledao natjecatelje i nisam vidio nikog od naših...zna li tko šta?
Uglavnom ću se oslanjat na službenu stranicu - http://www.dakar.com/index_DAKus.html" onclick="window.open(this.href);return false; , i pogledat Eurosport navečer.
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Dakar Rally

Post Postao/la Kenny »

U prošlom, ili predprošlom Auto klubu sam čitao da će bit neki dečki iz Hrvatske, ali ko i šta voze nemam pojma
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Dakar Rally

Post Postao/la speedy56 »

Kenny je napisao/la:U prošlom, ili predprošlom Auto klubu sam čitao da će bit neki dečki iz Hrvatske, ali ko i šta voze nemam pojma
Dražen Čurič i Sebastien Delaunay http://www.dakar-team.com/photo.php?gallery=27
Mislim da je bio interview (ali tamo negdje sredinom godine - sad za 10 minuta nađem točan broj :D ) baš s Čurićem i mislim da je bilo par slika mašine
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Dakar Rally

Post Postao/la gringo73 »

speedy56 je napisao/la:
Kenny je napisao/la:U prošlom, ili predprošlom Auto klubu sam čitao da će bit neki dečki iz Hrvatske, ali ko i šta voze nemam pojma
Dražen Čurič i Sebastien Delaunay http://www.dakar-team.com/photo.php?gallery=27
Mislim da je bio interview (ali tamo negdje sredinom godine - sad za 10 minuta nađem točan broj :D ) baš s Čurićem i mislim da je bilo par slika mašine
Ovaj Delaunay je "unutra", ali uz Nicolasa Duclosa, auto broj 381(Polaris buggy). Ne mogu vidit Čurića nigdje.
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Dakar 2012

Post Postao/la Dani »

pospani gad je napisao/la:
Eh, da.... kakva je to marka automobila Great Wall? Nikad čuo. Malo sam guglao, ali nisam skužio, da li su to Japanci, Koreanci ili Kinezi.
To ti je Kineski proizvođač. I ne bi vjerovao ali ima jedan u Zagrebu u Ulici Pavla Hatza. Vidio sam ga svojim očima.
Great Wall Motors

Ovaj mi je legendarni model 405 dakar :
slika

Prestao sam pratiti Dakar od kada su otišli iz Afrike. Zamisli VN Monaka u Hong Kongu.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Dakar 2012

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Dani je napisao/la:
Prestao sam pratiti Dakar od kada su otišli iz Afrike. Zamisli VN Monaka u Hong Kongu.
:thumbup: upravo to..dugo sam tražio odgovarajuću komparaciju i evo ti si ju pronašao. Nije više to to...nema onog duha, sve je nekako umjetno i high tech... još kada vidim da na takvom rallyu velikani off roada nemaju šanse :cry:
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Dakar Rally

Post Postao/la pospani gad »

Jel' to Al-atijah izletio? Peterhansel ovo, laganini dobija?
A što je bilo sa Carlos Sainzom?

P.S. Ima li živih ovdje, na ovom ogranku F1-HR foruma? Da sada ne googlam i slično,.........
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Dakar Rally

Post Postao/la Kenny »

pospani gad je napisao/la:Jel' to Al-atijah izletio? Peterhansel ovo, laganini dobija?
A što je bilo sa Carlos Sainzom?

P.S. Ima li živih ovdje, na ovom ogranku F1-HR foruma? Da sada ne googlam i slično,.........
Prvi, ili drugi dan mu crkla navigacija i krenio nazad na start :biggrin: , a nakon toga je imao i neki kvar
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Dakar Rally

Post Postao/la pospani gad »

Ajd da se i Ford angažira u ovome vrhunskom rally-iju:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/109099" onclick="window.open(this.href);return false;
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Odgovori