Bruno Senna

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Bruno Senna

Post Postao/la pinkdpanter »

još jedno veliko ime na pragu je ulaska u veliki cirkus, nadam se da neće ostati samo veliko prezime, nadam se da će se pamtit i ime i da nije ayrton bez veze rekao "ako mislite da sam dobar čekajte da vidite mog nećaka"
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: BRUNO SENNA

Post Postao/la Krscho »

Ako se ne varam moguce da ce u Hondu sjest mjesto Rubinja.

I da nadam se da c epokazat da je dobar vozač i da mu prezime nece biti teret.
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: BRUNO SENNA

Post Postao/la Adriana Lima fan »

O ovom vozacu znate sta mislim :D
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: BRUNO SENNA

Post Postao/la pinkdpanter »

Adriana Lima fan je napisao/la:O ovom vozacu znate sta mislim :D
misliti je drek znati 8)
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
Kimi the best
Početnik
Početnik
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 ruj 2008, 00:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1

Re: BRUNO SENNA

Post Postao/la Kimi the best »

Moram da priznam da ove godine nisam pratio GP2 seriju, kako mi se cini ostvario je dve pobede ali imao je i dosta pehova, sezonu je zavrsio kao drugi iza Pantana i sa samo bodom vise od treceplasiranog Di Grassia, koji je propustio prvih 6 trka, inace njih dvojica Senna i Di Grassi ce zajedno testirati za Hondu, ako testovi prodju zadovoljavajuce verovatno ce jedan od njih dvojice obezbediti mesto za narednu sezonu u Hondi ili Torou Rossu.

E sad po zavrsetku GP2 serije Ron Denis je izjavio kako ove sezone tamo nije video ni jednog preterano talentovanog vozaca....

A i Senna vec ima 25 godina, pravo vreme da debituje u F1.
KR Spa 2008: I wanted to win - or nothing. It is always easy to say that by playing safe I would have probably ended in second place, but that is not the right way to win.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: BRUNO SENNA

Post Postao/la pospani gad »

Senna se zaustavio, zauvijek..... Bruno? To je netko posve drugi.... ne treba uznemiravati nostalgiju u nama.... nekoga kao njega još nismo vidjeli... a Bruno je samo jedna kockica u gluhoj jeci besmrtnog prezimena što odjekuje iz prokletog zida Tamburella... :cry:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: BRUNO SENNA

Post Postao/la K1M1 »

Ako već ne znate moje mišljenje o ovom vozaču pogledajte ispod moje ikone (navijam za).
Dakle navijam za njega od kad se natječe u GP2. Eto, baš mi je žao što ove godine nije uspio osvojit taj naslov, al stvarno je imao puno nesreće i pehova pa je još s obzirom na to dobro i ovo drugo mjesto.
Zanimljivo je to da su on i ayrton bili vrlo bliski, te da ga je ayrton vjerojatno puno toga naučio. Često su se zajedno zabavljali i utrkivali na svojoj privatnoj stazi, te je (tako je ayrton rekao) nerjetko znao pobijediti i mladi bruno. Dakle bruno je bio strašan talent, ayrton je govorio da će bruno biti bolji i od njega. No, nažalost tada je ayrton poginuo, nedugo nakon toga poginuo je i brunov otac (ja mislim isto na utrkama), pa je nakon tih teških tragedija obitelj odličila da se bruno prestane bavit utrkivanjem, te je tako prekinuta karijera velikog talenta. Iako je obitelj bila protiv toga, bruno je nakon 10 godina odlučio ponovo krenuti ispočetka. Prvo je odvozio par utrka u formuli renault i furmuli bmw, a pošto se iskazao dobrim vožnjama, sljedeće dvije godine nastupio je u britanskoj formuli 3, u prvoj sezoni bio je 10., a u drugoj. 3. (pobijedio na 5 kišnih utrka), nakon toga prešao je u gp2. 2007. bio je osmi, 2008. drugi.
Sad je korak do formule 1, imat će priliku testirat za hondu krajem ovog mjeseca, i za toro rosso ja mislim u 12. mjesecu.
slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Da li je bolji od Glocka? Nije. Mislim da nebi bilo posteno uspoređivat njegove rezultate prema rodijaku mu bivsem jel tako nikad nece biti uspjesan vozac. Ako uspije se etablirt u F1 svaka mu cast.
dado
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 415
Pridružen/a: 10 tra 2007, 23:24

Re: BRUNO SENNA

Post Postao/la dado »

Kimi the best je napisao/la: A i Senna vec ima 25 godina, pravo vreme da debituje u F1.
A i njegov ujak je imao 25 godina kada je debitirao u F1...
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: BRUNO SENNA

Post Postao/la sunseeker »

pospani gad je napisao/la:Senna se zaustavio, zauvijek..... Bruno? To je netko posve drugi.... ne treba uznemiravati nostalgiju u nama.... nekoga kao njega još nismo vidjeli... a Bruno je samo jedna kockica u gluhoj jeci besmrtnog prezimena što odjekuje iz prokletog zida Tamburella... :cry:
slažem se.....u potpunosti, makar bez obzira na sve, bilo bi lijepo jednog dana ponovo vidjeti 20.. SENNA WORLD CHAMPION, bez obzira na brunu........ samo to ništa više......

nisam dosada pratio brunu, tek površno u gp2, nedovoljno za bilokakve zaključke..... ali želim mu da uspije na ovim testiranjima za hondu
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Bruno Senna

Post Postao/la lux007 »

slika
Bruno Senna
slika
Ayrton Senna


Meni ovo izgleda kao isti čovjek. Samo da jos Brunno ima toliko vozačkog znanja. Možda dokaže da ima, ali baš i ne vjerujem.
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pinkdpanter »

kad bi Bruno trebo testirat za hondu i na kojoj stazi zna neko ?
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

pinkdpanter je napisao/la:kad bi Bruno trebo testirat za hondu i na kojoj stazi zna neko ?
U Barceloni 17, 18 i 19. ovog mjeseca. Dakle slijedeći ponedjeljak ;)
slika
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Bruno Senna

Post Postao/la pinkdpanter »

K1M1 je napisao/la:
pinkdpanter je napisao/la:kad bi Bruno trebo testirat za hondu i na kojoj stazi zna neko ?
U Barceloni 17, 18 i 19. ovog mjeseca. Dakle slijedeći ponedjeljak ;)
jao, kad napraši ovu dvojicu starih prdonja,
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la edo »

Toliko momaka koji su talentiraniji nemogu da dodju do F1 a kamoli do dobre ekipe,a ovaj
na osnovu prezimena i sponzora koje vuce za sobom upadne,nepravda,ali eto neki se jos
uzbudjuju na spomen prezimena Senna...mozda se varam!!!
BH FORD KLUB-FORZA FELIPE...
Avatar
Kimi the best
Početnik
Početnik
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 ruj 2008, 00:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Kimi the best »

edo je napisao/la:Toliko momaka koji su talentiraniji nemogu da dodju do F1 a kamoli do dobre ekipe,a ovaj
na osnovu prezimena i sponzora koje vuce za sobom upadne,nepravda,ali eto neki se jos
uzbudjuju na spomen prezimena Senna...mozda se varam!!!
Kao prvo decko je zavrsio ovogodisnju GP2 seriju kao drugi u generalnom plasmanu, kao i Pique i Kovalainen par godina ranije, dok su Hamilton i Rosberg bili sampioni GP2 serije. Drugo Honda nije dobra ekipa, vec jedna od najlosijih. Trece nije upao, jednostavno testirace za njih pa kako se pokaze, nisu oni njega uzeli da vozi za njih sledece sezone, mozda i dobije mesto u Hondi ili Toro- Rossu, mozda postane test vozac neke od ekipa,a mozda i ne bude nistra od ovoga. Cetvrto jedan od nacina ulaska u F1 je upravo preko bogatih sponzora i novca koji ce taj vozac da unese u ekipu.... tako da se varas....
KR Spa 2008: I wanted to win - or nothing. It is always easy to say that by playing safe I would have probably ended in second place, but that is not the right way to win.
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Bruno Senna

Post Postao/la K1M1 »

edo je napisao/la:Toliko momaka koji su talentiraniji nemogu da dodju do F1 a kamoli do dobre ekipe,a ovaj
na osnovu prezimena i sponzora koje vuce za sobom upadne,nepravda,ali eto neki se jos
uzbudjuju na spomen prezimena Senna...mozda se varam!!!
a koji su to talentiraniji momci? Senna je završio drugi u gp2 seriji i to je rezultat kojim je zaslužio f1. Ako u f1 mogu ući piquet i kovalainen
koji su također bili drugi u gp2 onda ne vidim razloga zašto nebi mogao i senna. A da ne govorim da je u f1 nakajima koji je bio 5. u gp2.
Da je senna neki loš vozač onda nebi bio drugi, pa ne vozi bolid njegovo prezime nego on. Ako je netko više zaslužio f1 od njega onda je to jedino možda pantano, koji je završio prvi, ali lik već ima 30 godina, pa ekipe baš i nisu zainteresirane. Dakle sljedeća opcija najboljeg vozača u nižim serijama je senna. Da ti napomenem, svi bolidi u gp2 seriji su isti, podjednake snage... tako da je jedino njegova vozačka zasluga to što je drugi...i definitivno svojim vožnjama zaslužuje f1, što god ti rekao ili mislio o tome...
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Bruno Senna

Post Postao/la gringo73 »

Kimi the best je napisao/la:Kao prvo decko je zavrsio ovogodisnju GP2 seriju kao drugi u generalnom plasmanu, kao i Pique i Kovalainen par godina ranije, dok su Hamilton i Rosberg bili sampioni GP2 serije. Drugo Honda nije dobra ekipa, vec jedna od najlosijih. Trece nije upao, jednostavno testirace za njih pa kako se pokaze, nisu oni njega uzeli da vozi za njih sledece sezone, mozda i dobije mesto u Hondi ili Toro- Rossu, mozda postane test vozac neke od ekipa,a mozda i ne bude nistra od ovoga. Cetvrto jedan od nacina ulaska u F1 je upravo preko bogatih sponzora i novca koji ce taj vozac da unese u ekipu.... tako da se varas....
Iako imamo već temu (imali smo, koliko se sjećam) o B. Senni, ja moram priznat da nisam ništa posebno od njega vidio. Ako ćemo gledat prethodne sezone, osim Hamiltona koji mi je bio neka posebna priča, jako me dojmila vožnja Rosberga i Piqueta (zato mi je Nelsinho i toliko razočarenje ove godine), Heikki mi je bio tako-tako, dobar vozač, najveće iznenađenje mi je bio ulazak Speeda u F1! Ali pretpostavljam da je to bio neki marketinški potez. Kao što sam kažeš, možda postane test vozač, a možda se momak snađe u F1 bolidu samo tako. Eto, imamo primjer Piqueta Jr., Liuzzija...ljudi koji su bili jaki u nižim prvenstvima, ali jednostavno se nisu "snašli" ovdje. Tako može biti i obrnuto. Mislim, bilo bi mu najbolje da uleti u neku stabilnu ekipu...Honda je bila slaba,a li ta '09 mi izgleda kao sezona u kojoj bi Honda mogla itekako skočit (s obzirom na zadnje 2 sezone). A financijsko zaleđe je itekako bitno...ko zna, vidit ćemo kako će mu testiranja proć. A dugoročno, ako uđe, mislim da je Honda bolja opcija. Torro Rosso nakon ukidanja "B" momčadi, ko zna kako će to sve izgledat. Tamo možda ima jaču potporu iznutra (Berger), ali Honda je Honda...usprkos ovoj dvogodišnjoj katastrofi.
slika
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Bruno Senna

Post Postao/la lux007 »

nemojmo ga prosuđivati dok ne vidimo kako vozi
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
The Chaser
Postovi: 59
Pridružen/a: 31 srp 2008, 15:31

Re: Bruno Senna

Post Postao/la The Chaser »

Iskreno bi volio vidjeti B. Sennu u Formuli 1.
Čini mi se da je dobar vozač... ;)
Avatar
Senna
Veteran
Veteran
Postovi: 3398
Pridružen/a: 05 svi 2005, 16:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Minardi _ Alonso
Lokacija: Skradnik
Kontakt:

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Senna »

Ako su u F1 mogli voziti Yuji Ide i Alex Yoong :biggrin: onda ne vidim razloga zašto ne bi i Senna mogao i zašto su neki protiv toga :? on će svoje mjesto zaradit štogod talentom i testovima, pa ako treba malo slavnim imenom i parama ;) čime su ova dvojica zaslužila to mjesto, :arrow: ovom zadnjom stavkom sigurno, a ostalim nikako!!
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Re: Bruno Senna

Post Postao/la BrunoS »

Senna je napisao/la:Ako su u F1 mogli voziti Yuji Ide i Alex Yoong :biggrin: onda ne vidim razloga zašto ne bi i Senna mogao i zašto su neki protiv toga :?
E ovo je najbolji komentar kojeg sam pročitao na ovoj temi, svaka čast =D>

I mnogi vidim obrušavaju se na Brunu da je tu na osnovu prezimena, a zašto mislite da od toga nisu imali koristi Rosberg i Piquet Jr. Ja od Piqueta još ništa posebno nisam vidio.

Ti isti da ih sad tako nazovemo tatini sinovi nisu imali nikakvih pehova u obitelji kao što ih je imao Bruno kojemu je bilo i zabranjeno utrkivanje, oni su imali sve moguće pogodnosti, odrasli u okruženju utrkivanja, sazrijevali kao vozači i učili, bili u korak sa svim mogućim tehnologijama. Bruno to ništa nije imao sve do 20 godine, ali opet ne zaostaje puno za njima i evo nalazi se pred vratima Formule 1 Senna's dream comes true with first day at Honda

Mislim da je momak skroman i da zaslužuje priliku u F1 :)
slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Schumy.d »

Senna je napisao/la:Ako su u F1 mogli voziti Yuji Ide i Alex Yoong :biggrin: onda ne vidim razloga zašto ne bi i Senna mogao i zašto su neki protiv toga :?
Zaboravio si Albersa!! :biggrin:
Ma normalno, pa nek mu daju priliku, kakvih je bilo, sigurno da Bruno zaslužuje svojih 5 minuta pa neka pokaže koliko je dobar.
Avatar
raikkonenica
Postovi: 45
Pridružen/a: 24 lis 2008, 22:12
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimija Raikkonena
Lokacija: Osijek

Re: BRUNO SENNA

Post Postao/la raikkonenica »

K1M1 je napisao/la:Ako već ne znate moje mišljenje o ovom vozaču pogledajte ispod moje ikone (navijam za).
Dakle navijam za njega od kad se natječe u GP2. Eto, baš mi je žao što ove godine nije uspio osvojit taj naslov, al stvarno je imao puno nesreće i pehova pa je još s obzirom na to dobro i ovo drugo mjesto.
Zanimljivo je to da su on i ayrton bili vrlo bliski, te da ga je ayrton vjerojatno puno toga naučio. Često su se zajedno zabavljali i utrkivali na svojoj privatnoj stazi, te je (tako je ayrton rekao) nerjetko znao pobijediti i mladi bruno. Dakle bruno je bio strašan talent, ayrton je govorio da će bruno biti bolji i od njega. No, nažalost tada je ayrton poginuo, nedugo nakon toga poginuo je i brunov otac (ja mislim isto na utrkama), pa je nakon tih teških tragedija obitelj odličila da se bruno prestane bavit utrkivanjem, te je tako prekinuta karijera velikog talenta. Iako je obitelj bila protiv toga, bruno je nakon 10 godina odlučio ponovo krenuti ispočetka. Prvo je odvozio par utrka u formuli renault i furmuli bmw, a pošto se iskazao dobrim vožnjama, sljedeće dvije godine nastupio je u britanskoj formuli 3, u prvoj sezoni bio je 10., a u drugoj. 3. (pobijedio na 5 kišnih utrka), nakon toga prešao je u gp2. 2007. bio je osmi, 2008. drugi.
Sad je korak do formule 1, imat će priliku testirat za hondu krajem ovog mjeseca, i za toro rosso ja mislim u 12. mjesecu.
U svakom slučaju, Bruno je veliki talent.. Slažem se s tobom... Jedva čekam da ga vidim kako vozi.. ako ga je veliki Aytron nazvao talentom i po svim rezultatima u GP2 seriji, logično je da je veliki talent... Bit će zanimljivo ako uspije postati Hondin vozač.. Uz Browna bi mogao puno toga naučiti, ali i poazati naučeno...Pokazao je zavidnu brzinu na kišnim utrkam, pa se nadam da će uvesti još više zanimljivosti na kišnim F1 utrkama... Mogu reći, sigurno će pokazati da je dobar...Treba ga samo puno podržavati,jer je puno propatio u životu... Al bit će on dobar, jedno od najpozitivnijih iznenađenja ako bude pilot F1.... :D
KImI RAIKKONEN _ THE KING OF SPA !!!
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Bruno Senna

Post Postao/la Krscho »

Ako ce dobit priliku u hondi sta se nadam, nadam se da će mu i honda dati dobar bolid s kojim ce nesto moci i napraviti.
Odgovori