Pitanja, komentari, kritike

Arhiva pitanja, odgovora i rezultata kvizovi koji se nisu bodovali za prvenstvo
Zaključano
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la almeida »

dugo sam se dvoumio dali da se uključim ili ne po meni krscho ti si ukrivu.
ako sam ja mogao koji pratim formulu nepune 2 godine sam se pomučio i napravio kakav-takav kviz onda si i ti brate mogao sataviti pitanja a ne kopirati nekog drugog mislim da to ipak nije u redu jer se svi trude napraviti kviz i izgube puno vremena i truda i živaca i svega ostalog a ti se pravio pametan pa išo copy/paste jebiga mogli smo svi tako ali mi smo išli normalnim putem i sami sastavljali pitanja.mislim da su pravila jasna za sve,zbog bilo kakvih nepravilnosti pojedinom članu se može zabraniti nastup na kviz ako ti misliš da varanje nije nepravilnost,ja mislim da varanje spada u nepravilnosti i da je ovo sve opravdano od strane modova.
toliko od mene jer mislim da kao vjerni sudionik kvizova i od samog poćetka sam tu imam pravo komentirati ;)
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Krscho »

Gle ja znam da sam u krivu, ali takoder smatram da za nepisana pravila se ne kaznjava ljude, neprivalnosti se mogu tumaciti na milijun razlicitih nacina a samim time bez napisanih "nepravilnosti" one ne znace nista i one ustvari su subjektivno misljenje authora kviza i tome nevazeca.
Kao sto sam reko to sto je dokazano da sam neka pitanja kopiro od drugih ljudi meni, ne znaci da prije nisu isto ljudi radili samo nisu dokazani ti slucajevi i pri tomu ti ljudi su nekaznjeni.
Kao sto sam i reko nebi dignuo halabuku da je pravilo NAPISANO, a o nepisanim pravilima sam vec reko sto mislim. ;)
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la schuey »

Krscho je napisao/la:
Reci ti meni kako nikome dosad nije palo na pamet da jednostavno prepiše pitanja sa drugog foruma, nego su svi uložili svoj trud, svoje vrijeme, i napisali svoja pitanja?
KAo sto sam gore reko vi to nemozete dokazat da nisu ili jesu.

nemam poštovanja niti prema ikomu iz administracije tog foruma sta sam uzeo neka pitanja, ( a ne sva kako vi tvrdite) ako se autoru ne svida moze me tuzit ali to je stvar izmedu njega i mene a ne vas i mene i njega.
Poštovanje prema vama je druga prica, naravno sad ispada da nemam postovanja prema vama ali eto kako i imat kad nepisana pravila forsirate, reko vec jednom napisite to pravilo i nikom nista ne bi iblo i ovoga ne bi bilo.

ponajprije u svem podržavam kolegu,Krsho ja ne razumijem o čem ti sad pričaš,zakaj se izvlačiš a kaznu nisi ni dobio? u Ovim postovima si iznio niz neistina kao npr da nisu sva pitanja prepisana :roll: istina ljudi,ja sam pogledo samo do 12 od 18 i sve do jednog doslovce prepisana,naravno link je ispod pitanja sa stranice pa se sami uvjerite,ne znam ko laže onda tu
Krscho je napisao/la:Eto da i vi odgovorite, kviz nema ono poad a odgovore, pod b, nije mi se dalo, smatram da sam ga dosta teskoga napravio, ali to ovisi vise o osobama koje odgovaraju.
Znaci ja vama sad posaljem, i onda vi meni odgovore, pa ja vama s točnim odgovorima šaljem?


1.Koji je proizvođač vodke je sponzorirao momčad Pacifik 1994 godine? ( 1 bod)
http://www.f1racing.com.hr/forum/viewto ... 6716a6bf31" onclick="window.open(this.href);return false;
2.Koja je bila posebnost na predstavljanju BAR-ovog bolida 1999? ( 1 bod)
http://www.f1racing.com.hr/forum/viewto ... 6716a6bf31" onclick="window.open(this.href);return false;
3.Koja je grupa održala nastup na predstavljanju novog McLarena 1997? ( 1 bod)
http://www.f1racing.com.hr/forum/viewto ... 6716a6bf31" onclick="window.open(this.href);return false;
4."Nikad više neće biti ni jednog kao što je on. On je odličan čovjek, odličan vozač i vrlo specijalana osoba. Nedostajat će nam." Na koga je Gerhard Berger mislio tom prilikom? ( 1 boda)
http://www.f1racing.com.hr/forum/viewto ... 6716a6bf31" onclick="window.open(this.href);return false;
5.Do Stowe zavoja vodi jedna ravnica. Koje je njeno popularno ime?
( 1 bod)

6.Jedan proizvođać satova sponzorirao je Sauber u prvoj polovici zadnjeg desetljeća dvadesetog stoljeća. Koji? ( 1 bod)
http://f1racing.com.hr/forum/viewtopic.php?t=2506" onclick="window.open(this.href);return false;
7.Ima li Alain Prost više naslova prvaka ili lomova nosa? ( 1 bod)
http://f1racing.com.hr/forum/viewtopic.php?t=2506" onclick="window.open(this.href);return false;
8.Što se to specijalno dogodilo Janu Magnussenu na njegovoj posljednoj utrci u F1? ( 1 bod)
http://www.f1racing.com.hr/forum/viewto ... cc83b83e9b" onclick="window.open(this.href);return false;
9.Kad su posljednji put nastupila 3 bolida iste momčadi na nekom GP-u( trazi se godina) ? ( 1 bod)

10.Nuno Cobra je, u svrhu "upijanja prirodne energije", tijekom psihofizičkih priprema preporučio Ayrtonu Senni (i drugima) da radi - ŠTO? ( 1 bod)

11.Tu utrku Bruce McLaren je završio na drugom mjestu. No zakasnio je dva kruga za vodećim! Tko je vodeći i kad se to dogodillo? ( 2 boda)
http://www.f1racing.com.hr/forum/viewto ... bd88655cad" onclick="window.open(this.href);return false;
12.Tko je dao Fangiu svoj bolid 1956 na zadnjoj utrci prvenstva, nakon što je Juan Manuel imao problema s vlastitim? ( 1 bod
http://www.f1racing.com.hr/forum/viewto ... cc83b83e9b" onclick="window.open(this.href);return false;

13. Pogledajte sliku i odgovorite koji je to vozač, u kojem bolidu, koje godine i na kojoj
stazi? ( 4 boda)
[ http://img170.imageshack.us/img170/3695/picture1bq9.jpg ]

14.Odgovorite tko je na slici, u kojem bolidu, koje godine i na kojoj stazi? ( 4 boda)
[ http://img106.imageshack.us/img106/1683/222hx3.jpg ]

15.Čija je ovo kaciga? ( 1 bod)
[ http://img257.imageshack.us/img257/2844/hjhjbxa8.jpg ]

16.Odgovorite tko je na slici, u kojem bolidu, koje godine?( 3 boda)
[ http://aycu04.webshots.com/image/49563/ ... 649_rs.jpg ]

17.Tko je vozač na slici i u kojem bolidu? ( 2 boda)
[ http://img529.imageshack.us/img529/4820/reeeih9.jpg ]

18.Tko su sve ovi vozači na slici ( 5 ih je ), koje godine i na kojoj stazi? ( 7 bodova)
[ http://www.atlasf1.com/99/ita/preview/nostalgia4.jpg ]
zatim,nakon pojašnjenja ovo je tvoj odgovor,kak sad tu si se slago a pred općim pukom imaš nekaj protiv???
Krscho je napisao/la:jbg nisam ocekivo toliku profesionalnost, ko da se nest dijeli za pobjednike :p

a nista odgodi mi kviz i suspendiraj me sta vec trebas neka bude regularno
Krscho je napisao/la:Gle ja znam da sam u krivu, ali takoder smatram da za nepisana pravila se ne kaznjava ljude, neprivalnosti se mogu tumaciti na milijun razlicitih nacina a samim time bez napisanih "nepravilnosti" one ne znace nista i one ustvari su subjektivno misljenje authora kviza i tome nevazeca.
Kao sto sam reko to sto je dokazano da sam neka pitanja kopiro od drugih ljudi meni, ne znaci da prije nisu isto ljudi radili samo nisu dokazani ti slucajevi i pri tomu ti ljudi su nekaznjeni.
Kao sto sam i reko nebi dignuo halabuku da je pravilo NAPISANO, a o nepisanim pravilima sam vec reko sto mislim. ;)
schuey je napisao/la:I. OPĆA PRAVILA

1. UVJETI SUDJELOVANJA: Svaki član foruma ima pravo sudjelovati na kvizu. Međutim, moderatori zadržavaju pravo da u slučaju bilo kakvih nepravilnosti pojedinom članu privremeno ili trajno zabrane sudjelovanje na kvizu.
dakle nepravilnosti su u najužu ruku varanje i pokušaj prijevare,kaj bi ja trebo nacrtat i predvidjet sve moguće stvari koje se ikad mogu dogodit :roll: daj molim te,eto ti halčabukla pa nek narod prosudi,zato tražimo vaše kvizeve ranije,ne jer nam je dosadno nego da se spriječe takve stvari,ti koji nemaš poštovanja prema montelli i ekipi tamo,ima nas koji imaju,s njima si se pokačio i sad tu tražiš opet nekaj il što??? a uzet nekom od a do ž cijeli kviz stari to nije nikako lijepo,nisam komentiro ostale etvari koje postaš a nisu tvoje i za koje su te optuživali,i nije me briga no sad si tu na mom teritoriju i u mojoj diktaturi,i tako će ostat,mmi ga vodimo po najtrožim pravilima i funkcionira odlično jer ljud koj tuzalaze nsu došli pričat o cvijeću nego pričat o kvizu i samo o tome


@almeida odlično rečeno
@tex-pročitaj,sve ti piše
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Krscho »

Ne nepravilnosti su u najužu ruku neprivilnosti kao nejasna pitanja i slicno, to je za mene nepravilnost, varanje ne, to rade svi i kao sto sam reko nemozes dokazat da prije mene nisu to ljudi radili, nepravilnosti su za svakoga drugacije i sada si me razocaro nas privatni razgovor si iznio u javnost a to se ne radi za to i sluzi pp.

Molio bi da ga maknes jer na to pravo nemas, to mi jamci statut inace ja sad mogu stavit sve privatne poruke svih korisniak kojima sam slao i koji su meni slali, time krsis privatnost pp-a a to je protivno pravilima foruma, iliti nepisanim pravilima koja ti forsiraš, inace onda neka se ukine pp.

Nisi svjestan no skočio si samom sebi u vrecu forsirajuci nepisana praivla i krseci ista koja forsiras.
Zadnja izmjena: Krscho, dana/u 28 stu 2008, 13:22, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la schuey »

Krscho je napisao/la:Ne nepravilnosti su u najužu ruku neprivilnosti kao nejasna pitanja i slicno, to je za mene nepravilnost, varanje ne, to rade svi i kao sto sam reko nemozes dokazat da prije mene nisu to ljudi radili, nepravilnosti su za svakoga drugacije i sada si me razocaro nas privatni razgovor si iznio u javnost a to se ne radi za to i sluzi pp.

Molio bi da ga maknes jer na to pravo nemas, to mi jamci statut inace ja sad mogu stavit sve privatne poruke svih korisniak kojima sam slao i koji su meni slali, time krsis privatnost pp-a a to je protivno pravilima foruma, iliti nepisanim pravilima koja ti forsiraš, inace onda neka se ukine pp.

Nisi svjestan no skočio si samom sebi u vrecu forsirajuci nepisana praivla i krseci ista koja forsiras.
Malo si zabrijao i smiri se.
Neznam što se pozivaš na neke zakone kao da smo na ustavnom sudu. :roll:
A to što varanje opravdavaš nedokazanim potencijalnim drugim varanjima, to sve govori o tebi.

Inače, ovime si samo radiš reputaciju provokatora, a što se tiče pp-a u njima samo dokazuješ dvoličnost!

kaj sad to znači,na pp možeš priznat sve i da bude regularno a u javnosti pljuvat po meni i kvizu???? i koje ustavno pravo sam ja prekršio?pa nije ovo bankovni račun i nisam se ja obavezo da neću nikom reč informacije :roll:
kraj rasprave je s ovim postom,ja određujem pravila,sam si napiso da si kriv,sam si svjestan da si ih prekršio i time sve završava,molim lijepo da budeš razuman i malo razmisliš,ako se ne slažeš s nbačinom ili bilo čime ovdje na kvizu,nitko te ne tjera da dolaziš,hvala lijepo na razumjevanju
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la keexx »

Da se i ja javim... :D

Cilj ovih non-champ kvizova nije nać neki kviz negdje na netu pa ga onda objavit ovdje kao svoj, već se malo SAM potrudit i kopat po prošlosti F1 i nać neke zanimljive podatke i onda složit kviz... Istina, to ne piše u pravilima, ali to se do sad podrazumijevalo... I Krscho, kad si već našao taj kviz, mogao si upotrijebit samo neka od tih pitanja, ili malo izmijenit ih, ili tako nešto...

Što se mog kviza tiče, ja sam predložio svoj non-champ kviz i javio modovima da radim na njemu još tamo u 7-8 mjesecu, pa je potrajalo dosta dugo dok ga nisam napravio... Razlog? Nisam imao vremena odmah napravit cijeli kviz, već sam usput skupljao pitanja kako bi na njih naletio i kad sam bio gotov sam javio da je kviz spreman i rezervirao termin... Ako slučajno budeš opet radio kviz, napravi tako, skupljaj pitanja usput i kad ih se skupi dovoljan broj napravi svoj kviz...

Ovo nije nikakav napad na tebe, nego samo par savjeta... ;)
slika slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la K1M1 »

Ne kužim Krscho, šta je tako teško priznat da si pogriješio. Pokušao si progurat kviz sa drugog foruma, nisi uspio i šta sad. Mislim da bi se trebao ispričati moderatorima jer i sam znaš da ovo što si napravio nije u redu. Nije problem u tome što si ti prepisao pitanja sa drugog foruma, nego je problem u tome šta ti u tome ne vidiš ništa loše i ne smatraš da si varao. Ne kužim, pogriješio si i šta sad, pa svi griješimo, jednostavno bi se trebao ispričati modovima, a ne se tu svađat i pozivat na neka nepisana pravila. A uostalom, uopće nevidim gušta u tome da se kviz copy/paste sa drugog foruma. Evo,npr. mi koji rješavamo kviz, kad rješavam kviz, isto tako ja mogu sve odgovore nać na wikipediji odnosno negdje na netu i bit prvi, al to uopće nije cilj ovog kviza, nego je cilj natjecanje i provjera znanja, pa makar ja bio zadnji i imao nula bodova, cilj mi je bio natjecati se, zabaviti i provjeriti svoje znanje. Dakle, nigdje u pravilima ne piše da ja ne smijem nać odgovore na netu i varat, al to se valjda sporazumijeva... Tako je isto i sa sastavljanjem kviza, valjda bi cilj svakom sastavljaču kviza trebao biti taj da se zabavi, sastavi neka zanimljiva pitanja, malo kopa po prošlosti f1 i napravi zanimljiv kviz, a ne copy/paste sa drugog foruma, bez imalo uloženog truda. Eto toliko...
I nemoj ovo shvatit kao napad na tebe, to je moje osobno mišljenje...
slika
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Krscho »

Prizno sam ja da grijesim ali smatram da nisam nista lose napravio. Jer kako sam rkeo nisu sva pitanja s tog foruma copy/paste kako se tvrdi ali to sada nije ni bitno.

Mozda je problem u meni ali sto ljudi sto čudi, a sta je onda skidanje s neta, przenje, i sve to ostalo sta svi rade nego varanje? Tiho varanje pa po tomu nisam drukciji od vas koji me mozda usudujete s tim sta sam "varo", treba prvo svoj ormar pogledat pa onda tudi.

I ljudi poslusajte shchueya ovo nije mjesto za ovu raspravu, makar ja bi rado ovo drugdje nastavio ako bi netko otvorio topic i tamo ove postove prebacio.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la schuey »

Krscho je napisao/la:Prizno sam ja da grijesim ali smatram da nisam nista lose napravio. Jer kako sam rkeo nisu sva pitanja s tog foruma copy/paste kako se tvrdi ali to sada nije ni bitno.

Mozda je problem u meni ali sto ljudi sto čudi, a sta je onda skidanje s neta, przenje, i sve to ostalo sta svi rade nego varanje? Tiho varanje pa po tomu nisam drukciji od vas koji me mozda usudujete s tim sta sam "varo", treba prvo svoj ormar pogledat pa onda tudi.

I ljudi poslusajte shchueya ovo nije mjesto za ovu raspravu, makar ja bi rado ovo drugdje nastavio ako bi netko otvorio topic i tamo ove postove prebacio.

s ovim završamo definitivno raspravu,ako imaš nekaj protiv nastavi ju u kritikama moderatora ili nekoj novoj temi koju otvoriš u tom podforumu ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la almeida »

ubiti ću se :roll:

prvo pitanje za jedan misec fulio,sliku di su prost mansell nisam ni vido ono pitanje o brabhamu isto i tako sam dosta bodova pogubil i tako ode još jedan kviz u nepovrat

icy odličan kviz uostalom sve znaš :bye:

a baš sam se nadao dobrom kvizu :gori:

EDIT:nisam zadnji zna se tko je uvik zadnji,a schuey :badgrin:
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
Jackie Stewart
F1-HR kviz champion
F1-HR kviz champion
Postovi: 938
Pridružen/a: 28 svi 2008, 08:49

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Jackie Stewart »

Čestitam na pobjedi Piquet20!!!! =D> Svaka čast!!!!
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la King iCool »

A di sam ja? :?: Sad baš gledam da li sam poslal riješenja,jesam, ali nema me u listi rezultata. :roll:
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Icy »

King iCool je napisao/la:A di sam ja? :?: Sad baš gledam da li sam poslal riješenja,jesam, ali nema me u listi rezultata. :roll:
:oops: :oops: :oops: :<<

Stavljena je nova tablica. ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la keexx »

Nije me bilo few days pa da čestitam Piquetu20 na pobjedi, i svima ostalim također...
Super kviz Icy, bash mi je bio gušt rješavat ga... =D>
slika slika
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Piquet20 »

A ja zaboravio komentirati. :oops:
Kviz je bio prva liga :thumbup: (i to ne kazem samo zato sto sam pobijedio :D ). Ponovno sam pobijedio u samom fotofinishu (za pola boda), a sto je jos zanimljivije razlika izmedu prvog i cetvrtog mjesta je iznosila samo 3,5 boda! No, cestitke zasluzuju bas svi natjecatelji koji su nastupili, a posebno sastavljacica kviza. ;-) =D>
A sada jedva cekam prvi Jackiejev kviz. ;-)
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la schuey »

ma kviz fenomenalan,malo težak al eto,bar sam imo nekaj malo odg koje sam naučio isključivo u sudjelovanju krz kviz i sastavljanju pitanja,inače jako opširan i puuuunoooo bodova,kaj je dobro al meni preveć iako okvirno izgleda da sam imo oko svog prosjeka ak se uzme zanji onda sam u postocima i ispod a baš sam ponosan na rezultat :(


@almeida-samo ti zafrkavaj,znam ja ko bu kaznu dobio na prvom normalanom kvizu :badgrin: naravno,šala da se krivo ne shvati

i ja se držim one da sam ja moralni pobjednik i molim lijepo ak nikaj drugo sebi ću napravit za sljedeći skup takvu diplomu/zahvalnicu :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la almeida »

schuey je napisao/la:
@almeida-samo ti zafrkavaj,znam ja ko bu kaznu dobio na prvom normalanom kvizu :badgrin: naravno,šala da se krivo ne shvati
a ćimen ćeš me kazniti s 25 sekundi zbog sijecanja šikane :badgrin:
šala nemoj se ti slučajno naljutiti zbog šale ja kužin ovo :D
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la keexx »

Odličan kviz Jackie... =D> Brutalno težak, ali stvarno super za rješavat...
Postolje mi je pobjeglo u photo finishu izgleda... :D Čestitke sumilu na pobjedi i Piquetu20 i Icy na postolju... (i ostalima naravno... ;) )

I da, super mi je ova slika sa postoljem... hehe... :thumbup:
slika slika
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Icy »

Jackie, strašan kviz! :thumbup:
Rješavala sam ga skoro sat vremena, i dobrano izmučila mozak da se sjetim nekih stvari...svaka čast! =D>

Naravno, čestitke sumilu i mome dragome koji me ovog puta ipak nadmašio :D, i svima koji su se odvažili riješiti ovaj kviz! ;)

@keexx: zar ti opet moram ponavljati: kdor prej pride, prej melje! :biggrin:
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
sumil
Postovi: 20
Pridružen/a: 18 srp 2007, 14:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Kikinda
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la sumil »

Hvala na cestitkama, cestitke zasluzuju i piquet20 i Icy, a i svi koji su proveli odredjeno vreme resavajuci kviz. Kviz je bio malo tezi, ali meni je poseban napor predstavljala njegova duzina pa na 2, 3 zadnja pitanja nisam ni odgovorio, predpostavljam da to nije bio samo kod mene slucaj. I pored duzine i tezine, jedva cekam novi kviz od kviz mastera Stewart-a.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la schuey »

svaka čast,daleko najteži kviz al bar nisam zadnji :D ma sve super,čestitke svima,sljedeći već za tjedan dana :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Jackie Stewart
F1-HR kviz champion
F1-HR kviz champion
Postovi: 938
Pridružen/a: 28 svi 2008, 08:49

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Jackie Stewart »

Drago mi je kaj vam se sviđal kviz!! :) Sad, nekome je bio jako teški, nekome ne,..., ali mi je drago kaj ste sudjelovali!!! ;)
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la almeida »

evo jackie samo isprika zbog nesudjelovanja na kvizu stvarno nisam imal vremena zadnjih dana sam na forumu bil 2 minute u 3 dana i odličan kviz ništa manje nisam ni očekivao ;)
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
Jackie Stewart
F1-HR kviz champion
F1-HR kviz champion
Postovi: 938
Pridružen/a: 28 svi 2008, 08:49

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Jackie Stewart »

almeida je napisao/la:evo jackie samo isprika zbog nesudjelovanja na kvizu stvarno nisam imal vremena zadnjih dana sam na forumu bil 2 minute u 3 dana i odličan kviz ništa manje nisam ni očekivao ;)
Ma nema problema, šteta kaj nisi bil!! ;)
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Piquet20 »

Oho, vidim da se jos jedna cura popela na tron naseg kviza...cestitam! =D>
Cestitke i svim ostalim natjecateljima, a i lux-u na ovom kvizu - pitanja su bila jako dobra (iako ih nisam bas nesto rijesio :( )...

Iducu nedjelju na redu je posljednji kviz u ovoj godini (u reziji almeide), stoga pozivam sve forumase da se odazovu u sto vecem broju. ;)
slika
Zaključano