Di je nestao...

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Piquet20 »

Zweki je napisao/la:No naravno moraju i članovi sudjelovati u tome vlastitim djelima i poštivanjima pravila.
Tocno to. Moraju sudjelovati svi, od admina, preko moderatora, do svakog pojedinog clana.

Evo vidim da je pomalo krenulo sa konstruktivnim raspravama i treba samo tako nastaviti...a ako netko bas pocne provocirati ili vrijedati, modovi ce ga kazniti, ali bi se clanovi trebali suzdrzati od odgovaranja na provokacije, te jednostavno ignorirati (i prijavljivati) takve postove...
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Di je nestao...

Post Postao/la 47 »

tex je napisao/la: pa krenulo je to, ali ne zahvaljujući tebi ili nekima sličnim tebi. ali kamo če to ići to čemo vidjeti.

i ivana je sve to najbolje i najljepše objasnila i tome se više nemože ništa dodati
a i ti ga baš moraš pikat? pa daj prešuti jednom! :roll:
slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Zweki »

Tex ja ne znam šta je tebi, ali ako misliš raditi na poboljšanju ovog foruma onda svoje privatne forumske probleme rješavaj putem PP-a a ne na javni način i podbadati nekoga. Jer ovako nisi od neke koristi, samo rastjeruješ ljude, a to nama nije cilj.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Schumy.d »

tex je napisao/la: moram, takav sam. preko nekih stvari nemogu više proći.
Moraš???
I onda kažeš njemu da se zbog njega forum ne mijenja...
Pa upravo ovakve poruke ko tvoja su i pokvarile ovaj forum, zato jer puno njih MORA reći nešto drugom i svi to rade javno, zatrpavaju forum i teme. Za to postoji PP. ;)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Schumy.d »

tex je napisao/la: ja zatrpavam forum, daj nemoj me nasmijavati :smijeh: :smijeh: :smijeh: evo uzmi su vremena, i u cijeoj godini pogledaj teme tipa aktualnosti, gp vikendi i f1 zanimljivosti i povijest, i zboji moje postove u njima. ako u njima nađeš mojih 200 postova sve skupa bit će puno. ja tamo nisam jako dugo bio, a komentiral sam jako malo u zadnjih godinu dana. i onda ja zatrpavam forum. forum zatrpavaju članovi kao ti koji moraju biti poklpac svakom loncu. i ja sam takav bil prije, ali zadnjih godinu dana nisam nešto aktivan u tim temama. većinu vremena sam boravil u tehnologiji, auto moto i tmf time, sve dok nisu se javili jako pametni ljudi koji moraju revati svoj nos svikud i čovjek nemre normalno raditi na miru i kak se spada
Jesi ti malo :lud: :-s
Tko je uopće rekao da ti zatrpavaš forum?? Tko??
Malo ubuduće bolje i pažljivije čitaj! ;) :read:
Ja sam samo rekao da POSTOVI kao što je onaj tvoj predzadnji zatrpavaju forum!

I slažem se da sam sudjelovao u tome, ali ja sam to bar na vrijeme shvatio. Ajde mi nađi moj post u kojem se s nekim prepirem u zadnje vrijeme.
Za razliku od tebe, ako nešto imam nekome reći, koristim PP.

P.S
Tko mi se javlja za poklopac... :roll:
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Di je nestao...

Post Postao/la 47 »

Adriana Lima fan je napisao/la:
47 je napisao/la: ali za kraj samo da dodam...nisu krivi moderatori, krivi su forumaši.
Vidi se iz aviona da je ovdje internet kultura prilično niska. Dosta ih se osjaće prozvanim na svaki post koji im ne paše, i onda nedaj Bože da normalno diskutiraju nego odmah JURIIIIŠ!!
To i je bit foruma.
Koje od navedenog je bit foruma? da bi trebao napadati na sbe što mi ne paše kao nekulturni huligan?!
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Di je nestao...

Post Postao/la sale »

Ovako ljudi, kao što je dosta članova reklo kako lako je svaliti krivicu na moderatore i administratore. To je točno i mi smo tu da "čistimo" za vama. Tako da, što manji nered napravite, to je manje posla za nas. A što manje posla mi imamo, to ćete imati manje prigovora na nas, ali i ostale (ili tako nekako) :D

Uglavnom, spremamo uvesti neke promjene na forumu kako bi vam (ponovno) udovoljili i poboljšali vaše iskustvo na forumu. Promjene neće biti baš drastične, ali će biti bitne i mislim da ćete biti zadovoljni. Stoga, stay tuned ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Re: Di je nestao...

Post Postao/la Adriana Lima fan »

47 je napisao/la:
Adriana Lima fan je napisao/la:
47 je napisao/la: ali za kraj samo da dodam...nisu krivi moderatori, krivi su forumaši.
Vidi se iz aviona da je ovdje internet kultura prilično niska. Dosta ih se osjaće prozvanim na svaki post koji im ne paše, i onda nedaj Bože da normalno diskutiraju nego odmah JURIIIIŠ!!
To i je bit foruma.
Koje od navedenog je bit foruma? da bi trebao napadati na sbe što mi ne paše kao nekulturni huligan?!
A sta se nebi trebo javit na neku glupost?
Odgovori