F2/F3/F4

Forum za ostale auto-moto sportove

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

F2/F3/F4

Post Postao/la 130R »

Danas je počelo novo/staro prvenstvo Formule 2. Zadnje prvenstvo održano je 1984., kad je prvak bio Novo Zelanđanin Mike Thackwell. Danas je održana prva utrka, a sutra će biti druga. Ovaj tjedan vozi se na stazi u Valenciji.
Pa kako nema prigodne teme ja sam otvorio novu, koja je ujedno i za GP2, a i za sve niže Formule (3, Renault, Masters...).

Rezultati prve utrke:
1.Wickens, 23 laps
2.Iaconelli, +3.870
3.Vasiliauskas, +5.241
4.Aleshin, +8.554
5.Jousse, +9.922
6.Bortolotti, +10.904
7.Surtees, +11.319
8.Brundle, +12.326
9.De Marco, +12.913
10.Hohenthal, +13.976
11.Gachnang, +14.982
12.Eng, +17.675
13.Clarke, +17.916
14.Sánchez, +17.994
15.Ebrahim, +18.924
16.Moore, +20.724
17.Karjalainen, +22.076
18.Höing, +25.218
19.Gladdis, +27.296
20.Gandolfi, +37.711
21.Palmer, +48.195
22.Soucek, DNF
23.Hegewald, DNF
24.Pavlović , DNF
25.Piscopo DNF

Bodovni sustav je isti kao u F1. Žao mi je samo da Miloš Pavlović nije uspio startati, imao je nekih problema sa bolidom, nadam se da će sutra imati dobru utrku.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la gringo73 »

130R je napisao/la:Danas je počelo novo/staro prvenstvo Formule 2. Zadnje prvenstvo održano je 1984., kad je prvak bio Novo Zelanđanin Mike Thackwell. Danas je održana prva utrka, a sutra će biti druga. Ovaj tjedan vozi se na stazi u Valenciji.
Pa kako nema prigodne teme ja sam otvorio novu, koja je ujedno i za GP2, a i za sve niže Formule (3, Renault, Masters...).

Rezultati prve utrke:
.........

Bodovni sustav je isti kao u F1. Žao mi je samo da Miloš Pavlović nije uspio startati, imao je nekih problema sa bolidom, nadam se da će sutra imati dobru utrku.
Ma nisam gledao današnju trku jer sam u glavi krivo posložio satnice... A Pavlović je u drugim kvalifikacijama imao problema, znači li to da nisu problem riješili do prve trke? U prvim je bio pola sekunde od prvog. Osim nekoliko imena sve su mi nepoznati likovi. Zanima me taj Bortolotti, a favorit mi je Soucek. Sutra je druga trka u 13:50, tako da ću odgledat prvih 10 minuta (u 14:00 je MotoGP), onda tražit snimku ili highlights.
slika
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la 130R »

gringo73 je napisao/la:Ma nisam gledao današnju trku jer sam u glavi krivo posložio satnice... A Pavlović je u drugim kvalifikacijama imao problema, znači li to da nisu problem riješili do prve trke? U prvim je bio pola sekunde od prvog. Osim nekoliko imena sve su mi nepoznati likovi. Zanima me taj Bortolotti, a favorit mi je Soucek. Sutra je druga trka u 13:50, tako da ću odgledat prvih 10 minuta (u 14:00 je MotoGP), onda tražit snimku ili highlights.
Ja sam gledao samo start, i zadnji krug, ali kako su bile kvalifikacije od MotoGP-a sam mjenjao, malo jedno, malo drugo. Uglavnom na startu kad su ostali krenuli u krug za zagrijavanje, Pavlović je ostao na mjestu. Bio je i Saefty car jedno vrijeme na stazi, ali ne znam zašto, jer sam više gledao MotoGP nego to. A ovo što sam gledao izgleda dobro, dosta borbi, i mislim da će natjecanje biti zanimljivo.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la keexx »

Kad već postoji tema, pogledajte sudar koji je Romain Grosjean (test vozač Renaulta) imao u Monacu u utrci GP2... Gadan sudar ali sve je dobro prošlo, a kamerman je isto imao puno sreće.... :shock:

slika slika
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la Krscho »

Sta su ti gp2 bolidi od plastike, bacilo ga ko s katapulta
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la 130R »

Rezultati druge utrke Formule 2:
1.Wickens, 14 laps
2.Bortolotti, +5.911
3.Eng, +7.881
4.Soucek, +8.615
5.De Marco, +9.780
6.Aleshin, +11.707
7.Piscopo, +13.601
8.Iaconelli, +16.616
9.Hegewald, +18.826
10.Jousse, +21.577
11.Sánchez, +22.968
12.Surtees, +23.520
13.Hohenthal, +27.911
14.Moore, +30.365
15.Karjalainen, +31.059
16.Ebrahim, +31.966
17.Pavlović , +32.704
18.Gladdis, +36.317
19.Clarke, +38.336
20.Vasiliauskas, +38.653
21.Höing, +46.489
22.Gandolfi, +1:01.306
23.Brundle, DNF
24.Palmer, DNF
25.Gachnang, DNF

Nisam gledao cjelu utrku, samo start, Pavlović je startao predzadnji, tako da 17. mjesto i nije tako loše. Pobjednik oped isti, a Bortolotti drugi, pokazuje da ima potencijala. On je već testirao za Ferrari.

Poredak u prvenstvu:
1.Wickens, Robert 20pts
2.Bortolotti, Mirko 11pts
3.Iaconelli, Carlos 9pts
4.Aleshin, Mikhail 8pts
5.Vasiliauskas, Kazim 6pts
6.Eng, Philipp 6pts
7.Soucek, Andy 5pts
8.Jousse, Julien 4pts
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Gledao sam obje utrke, dosta dvoboja, ali opet se pojavljuju "tatini sinovi" koji imaju samo prezime, i ne vozi ni u pola dobro kao tate....

Pavlovic je po meni jedan od favorita u ovoj kategoriji, ali je ovaj vikend imao velikih problema sa bolidom, motor mu je bio u kvaru.
Covjek ima iskustva vise od svih na startnom gridu, i vec je pokazao svoj talenat u GP2 seriji i u Italijanskoj Formuli 3
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la almeida »

Kakav je ovaj srbin pavlović,jel ima štofa?
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la Ferrari-BiH »

almeida je napisao/la:Kakav je ovaj srbin pavlović,jel ima štofa?
Odlican, po meni, jer ima dosta iskustva u utrkama, a malo vise o njemu OVDJE
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la 130R »

almeida je napisao/la:Kakav je ovaj srbin pavlović,jel ima štofa?
Mislim da je on jako dobar vozač, samo je u dosadašnjim natjecanjima imao premalo sponzora i večinom vozio za slabije ekipe. Sad u ovu nedjelju je imao problema sa bolidom, pa se nije moglo vidjeti kakav je u ovoj konkurenciji. On več ima superlicencu i ako se sad iskaže vjerojatno ćemo ga gledati i u Formuli 1.

Ovo je sa stranice Formule 2, imaš ukratko o njemu, biografiju i dosadašnju karijeru. LINK1

A ovo ti je jedna starija kolumna Mladena Jergovića o njemu. LINK2

@Ferrari-BiH, vjerojatno si ovaj link htio dati ;) LINK3
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
Kimi the best
Početnik
Početnik
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 ruj 2008, 00:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la Kimi the best »

Milos je odlican vozac,ima dve titule u evropskim serijama,italijanska formula 3 i Nissan serija, jaca Nissan serija je 2005 preimenovana u formulu Renault, Milos je bio glavni favorit za osvajanje ali je je imao velikih problema da zatvori finansisku konstrukciji i nadje neki solidan tim, te godine je to takmicenje osvojio Kubica. Milos je imao jake sponzore ali samo na papiru, bukvalno je sakupljao pare od trke do trke, i nikada nije mogao da se skoncentrise 100 posto na voznju. Tek je krajem 2006 obezbedio solidan tim u seriji Renault, i sledece godine je zavrsio kao treci u generalnom plasmanu. Postojala je velika sansa da dobije mesto u Williamsu umesto Nakajime ali je opet manjak sponzora to sprecio.
KR Spa 2008: I wanted to win - or nothing. It is always easy to say that by playing safe I would have probably ended in second place, but that is not the right way to win.
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la almeida »

hvala dečki!
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la 130R »

Kimi the best je napisao/la:Milos je odlican vozac,ima dve titule u evropskim serijama,italijanska formula 3 i Nissan serija, jaca Nissan serija je 2005 preimenovana u formulu Renault, Milos je bio glavni favorit za osvajanje ali je je imao velikih problema da zatvori finansisku konstrukciji i nadje neki solidan tim, te godine je to takmicenje osvojio Kubica. Milos je imao jake sponzore ali samo na papiru, bukvalno je sakupljao pare od trke do trke, i nikada nije mogao da se skoncentrise 100 posto na voznju. Tek je krajem 2006 obezbedio solidan tim u seriji Renault, i sledece godine je zavrsio kao treci u generalnom plasmanu. Postojala je velika sansa da dobije mesto u Williamsu umesto Nakajime ali je opet manjak sponzora to sprecio.
Ovdje imaš jedan stariji intervju u kojem govori baš o tome kako je on vozio ono što je mogao, a ne ono što je htio, baš zbog slabih financija.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la 130R »

Formulu 2 nisam gledao, ali u prvoj utrci je pobjedio Bortolotti, a u drugoj Soucek. Pavlović je bio 5. u drugoj trci.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la Ferrari-BiH »

130R je napisao/la:Formulu 2 nisam gledao, ali u prvoj utrci je pobjedio Bortolotti, a u drugoj Soucek. Pavlović je bio 5. u drugoj trci.
Ja sam gledao nesto malo druge utrke...
uglavnom, nepisano pravilo u toj seriji, SC je obavezan :biggrin: odmah na startu dvojac iz prvog reda je imao problema da pokrene bolid pa su ih svi prosli, a onda u naredna 2-3 zavoja nastao je pravi krs i lom, dosta bolida je izletjelo, pa je morao izaci SC...a do kraja je mislim bila sama procedura
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la 130R »

Ferrari-BiH je napisao/la:
130R je napisao/la:Formulu 2 nisam gledao, ali u prvoj utrci je pobjedio Bortolotti, a u drugoj Soucek. Pavlović je bio 5. u drugoj trci.
Ja sam gledao nesto malo druge utrke...
uglavnom, nepisano pravilo u toj seriji, SC je obavezan :biggrin: odmah na startu dvojac iz prvog reda je imao problema da pokrene bolid pa su ih svi prosli, a onda u naredna 2-3 zavoja nastao je pravi krs i lom, dosta bolida je izletjelo, pa je morao izaci SC...a do kraja je mislim bila sama procedura
I ja sam gledao start, ali sam prebacio prije nego je SC izašao, tako da zapravo ništa nisam vidio.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la K1M1 »

kakva utrka. :shock: :klanjanje:
krcato pretjecanja, borbi... grosjean s 15. na 6., hulkenberg s 8. na 1., pa onaj troboj u borbi za 2. mjesto između kobayashija, parentea i petrova..
a ovaj hulkenberg je buduća zvijezda f1 definitivno. novi kišni čovjek, sa 8. na 2. mjesto u samo tri kruga, na kraju završio naravno 1. (s više od 25 sec prednosti pred drugim). stvarno fenomenalan vozač.
i ovaj vikend je napravio nešto što se dosada u povijesti gp2 serije dogodilo samo jednom, osvojio je maksimalnih 20 bodova u gp vikendu (pole position, pobjednik obje utrke i najbrži krug na obje utrke). =D>
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la luka_kimi »

stvarno DEBILNA kazna za PETROVA...užas...bravo za hulkenberga...kad popravi pouzdanost, bit će odličan...
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Kimi the best
Početnik
Početnik
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 ruj 2008, 00:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la Kimi the best »

luka_kimi je napisao/la:stvarno DEBILNA kazna za PETROVA...užas...bravo za hulkenberga...kad popravi pouzdanost, bit će odličan...
I to posle pola trke dok je bio vodeci a domaci vozac Hulkenberger iza njega bezuspesno pokusavao da ga predje, sramota!
KR Spa 2008: I wanted to win - or nothing. It is always easy to say that by playing safe I would have probably ended in second place, but that is not the right way to win.
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la luka_kimi »

Kimi the best je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:stvarno DEBILNA kazna za PETROVA...užas...bravo za hulkenberga...kad popravi pouzdanost, bit će odličan...
I to posle pola trke dok je bio vodeci a domaci vozac Hulkenberger iza njega bezuspesno pokusavao da ga predje, sramota!
samo da se to ne ponovi i u f1 danas...
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la K1M1 »

luka_kimi je napisao/la:stvarno DEBILNA kazna za PETROVA...užas...bravo za hulkenberga...kad popravi pouzdanost, bit će odličan...
ma kazna petrovu je stvarno užas, u žaru borbe je malo kotačem dotaknuo di grassija, i ovi debili ga kazne, kao da je neznam šta napravio. :roll:
tako su i prošle godine sennu kaznili u spa, isto je u tom trenutku bio prvi... i tako izgubio 10 dragocjenih bodova, a time izgubio i prenstvo....
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la gringo73 »

K1M1 je napisao/la:kakva utrka. :shock: :klanjanje:
krcato pretjecanja, borbi... grosjean s 15. na 6., hulkenberg s 8. na 1., pa onaj troboj u borbi za 2. mjesto između kobayashija, parentea i petrova..
a ovaj hulkenberg je buduća zvijezda f1 definitivno. novi kišni čovjek, sa 8. na 2. mjesto u samo tri kruga, na kraju završio naravno 1. (s više od 25 sec prednosti pred drugim). stvarno fenomenalan vozač.
i ovaj vikend je napravio nešto što se dosada u povijesti gp2 serije dogodilo samo jednom, osvojio je maksimalnih 20 bodova u gp vikendu (pole position, pobjednik obje utrke i najbrži krug na obje utrke). =D>
Ma super trka. I samo da te ispravim; Grosjean je bio jučer kažnjen nakon trke, tako da je startao 22. i završio 5. A Hulkenberg, mislim da bi pobijedio i da Petrov nije kažnjen. Dobra, dobar vozač...a menadžer mu je Wili Weber - znači u sigurnim je rukama :)
A dvije pobjede i i najbrži krug u obje trke...znamo tko je to prvi napravio ;)
Razlog zbog kojeg su kaznili Petrova je stvar koja se događa u "svakoj" trci, stvarno besmisleno i zlobno.
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Danas jako tuzan dan za ovu klasu....poginuo je Henry Surtees, sin legendarnog prvaka F1.

Nesreca i nije izgledala toliko opasna na prvi pogled, mislim da je kobno bilo to sto je Henry, nakon sto ga je pogodio tocak koji je otpao drugom vozacu nakon udarca u zid, stisnuo gas "do daske" i pri brzini 140 mph ( cca 225 km/h ) udario u ogradu.

RIP
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la pospani gad »

Ferrari-BiH je napisao/la:Danas jako tuzan dan za ovu klasu....poginuo je Henry Surtees, sin legendarnog prvaka F1.

Nesreca i nije izgledala toliko opasna na prvi pogled, mislim da je kobno bilo to sto je Henry, nakon sto ga je pogodio tocak koji je otpao drugom vozacu nakon udarca u zid, stisnuo gas "do daske" i pri brzini 140 mph ( cca 225 km/h ) udario u ogradu.

RIP
Ovo je uistinu strašno..... dugo nije bilo smrti na stazama....( osim na američkim, mislim ).... i onda ovo..........
Gledao sam utrku u subotu kada je pobjedio Austrijanac Eng..... Henry je bio treći..... ćaća John se radovao i sve to..... i jučere dođem iz grada.... kada ono vijesti o tome.... mladi Surtees poginuo..... nisam gledao niti incident, ali pretpostavljam da ga je taj pogodak kotača dosta "ošamutio"..... zato je pojurio i zabio se u ogradu..... #-o ... :(
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la 130R »

Stvarno strašno, nisam gledao utrku ali sam sad pogledao snimku. Moguće je da ga je sam kotač ubio jer kad ti pri toj brzini nešto tako teško udari u glavu, makar imao kacigu, vrat se lako može slomiti.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Odgovori