Michael Schumacher

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
dribler
Postovi: 58
Pridružen/a: 29 ruj 2009, 14:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes GP
Lokacija: Zagreb

Michael Schumacher

Post Postao/la dribler »

Ovdje je ovome mjesto...


Ja sam uvjeren 100% da će MS vozit za Mercedes iduće sezone. Cijeli život gledam F1, još od vremena Senne i Prosta i nikad nisam volio MS. Svaka mu čast na pobjedama i naslovima ali nikad mi nije bio drag... Sad, kad je prošlo već 3 godine od njegovog zadnjeg nastupa vidi se koliko fali ovom sportu njegova karizma i veličina. Plus, on je još uvijek strašno brz što je evo pokazo i neki dan u kartingu.

Kakva bi to sezona bila...
Alonso i Massa - crveni, Button i Hamilton - srebrno crni, MS i Rosberg srebrni. Fantastično!


Ako se vrati za merđu, u meni će dobit jednog velikog fana i navijat ću za njega premda ponavljam, nikad mi nije bio drag...
Avatar
Dodi_napalm
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 543
Pridružen/a: 28 tra 2009, 14:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Dodi_napalm »

eo još malo ulja na vatru...

http://formula-one.speedtv.com/article/ ... an-happen/" onclick="window.open(this.href);return false;
jedan je gazda F1 - Schumy
NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER !!!
slika
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Igor18 »

Gazda je još uvijek u formi i da se sutra vozi utrka F1 i da sjedne u bolid mislim da bi bio bolji od 80% vozača.
Michael is faster than you!!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

Danas je gazda u Stuttgartu sa svojim manager-om Webberom. Mediji odmah pisu izjave tipa... " Hoce li danas reci da se vraca i slicno".

Bernie je prije govorio kako ne vjeruje da ce se vratiti, sada je promijenio plocu, sada je tih po tom pitanju, dok Rolf, gazdin otac jos malo pali vatru izjavama: " On trenira svaki dan kao lud, to ne radi tek tako.
KLIK

Tko zna, sta ce biti od svega toga. :|
slika
SRV
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 883
Pridružen/a: 14 ruj 2007, 20:02
Navijam za: McLaren

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la SRV »

Kad bi MSC pouzdano znao da Mercedes ima najbrzi bolid za 2010. sezonu, onda bi bio i moguc povratak.
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Ferrari-BiH »

SRV je napisao/la:Kad bi MSC pouzdano znao da Mercedes ima najbrzi bolid za 2010. sezonu, onda bi bio i moguc povratak.
Ma da naravno, kao sto je i Ferrari bio najbrzi kada je on dosao... ;)
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

SRV je napisao/la:Kad bi MSC pouzdano znao da Mercedes ima najbrzi bolid za 2010. sezonu, onda bi bio i moguc povratak.
Naravno, tako je isto bilo i sa slucajem Ferrari, jel tako? :lol:
Ajme meni.... :D


Uglavnom, nista jos nije rijeseno, Haug je i dalje tajanstven po pitanju gazde.
slika
Avatar
Dodi_napalm
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 543
Pridružen/a: 28 tra 2009, 14:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Dodi_napalm »

Danas očekujem izjave glede jučerašnjeg sastanka... Makar vjerojatno budu u stilu: nismo pričali o tome, ne bi mogao komentirati.. bla bla..
jedan je gazda F1 - Schumy
NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER !!!
slika
SRV
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 883
Pridružen/a: 14 ruj 2007, 20:02
Navijam za: McLaren

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la SRV »

Ferrari-BiH je napisao/la:
SRV je napisao/la:Kad bi MSC pouzdano znao da Mercedes ima najbrzi bolid za 2010. sezonu, onda bi bio i moguc povratak.
Ma da naravno, kao sto je i Ferrari bio najbrzi kada je on dosao... ;)
Ovaj put nema vremena za cekanje, njemu treba jedna-dvije dobre sezone i to je to. Pa nece se vracati da bi se borio za 5-6 mjesto.
dribler
Postovi: 58
Pridružen/a: 29 ruj 2009, 14:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes GP
Lokacija: Zagreb

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la dribler »

stvari se malo zahuktavaju...
http://www.autosport.com/news/report.php/id/80510" onclick="window.open(this.href);return false;

jedan post nekog forumaša iako je moguće ko da ga ja napišem... Post #583
http://forums.autosport.com/index.php?s ... &start=560" onclick="window.open(this.href);return false;
Avatar
KiKi_Pu
Postovi: 6
Pridružen/a: 30 ruj 2009, 14:20
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la KiKi_Pu »

dribler je napisao/la: jedan post nekog forumaša iako je moguće ko da ga ja napišem... Post #583
http://forums.autosport.com/index.php?s ... &start=560" onclick="window.open(this.href);return false;
Izgleda da je tip imao pravo, ne mogu vjerovati..lol.. :shock:
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la gringo73 »

gringo73 je napisao/la:Jučerašnja vijest je prošla prilično nezapaženo; Schumi neće više biti savjetnik u Ferrariju. Neki to vide kao pripremu za novu ulogu u FIA-i (koja se spominjala),a oni kojima je idol, vide ga kao vozača Mercedes GP-a! :)
Link
Kako Kanađani pišu, tj. prenose od Bildta; Schumi se uistinu vraća u F1, kao vozač F1. Aaaaako je to istina (daj Bože), mislim da je to super stvar za F1, za gledanost sporta, za stare navijače...čak i za nas, njegove "protivnike". Vrhunskog vozača i trkača je uvijek gušt gledat! :thumbup:
slika
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la 130R »

gringo73 je napisao/la:
gringo73 je napisao/la:Jučerašnja vijest je prošla prilično nezapaženo; Schumi neće više biti savjetnik u Ferrariju. Neki to vide kao pripremu za novu ulogu u FIA-i (koja se spominjala),a oni kojima je idol, vide ga kao vozača Mercedes GP-a! :)
Link
Kako Kanađani pišu, tj. prenose od Bildta; Schumi se uistinu vraća u F1, kao vozač F1. Aaaaako je to istina (daj Bože), mislim da je to super stvar za F1, za gledanost sporta, za stare navijače...čak i za nas, njegove "protivnike". Vrhunskog vozača i trkača je uvijek gušt gledat! :thumbup:
Takvo je i moje mišljenje, iako nikad nisam navijao za njega kao vozača. Što više dobrih vozača=bolje utrke
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
sunseeker
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1303
Pridružen/a: 02 lip 2007, 07:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Lokacija: Zagreb

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la sunseeker »

ako je itko u 40-ima sposoban voziti f1 bolid na najvišem nivou onda je to ms, to naravno ne znači da će on biti jednako brz kao i prije....ali to na kraju krajeva nije niti bitno....

nadam se da će se ms vratiti u mercedes
Avatar
Dodi_napalm
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 543
Pridružen/a: 28 tra 2009, 14:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Dodi_napalm »

Brine me jedna stvar... Brzinu bude imal, za motivaciju se ne brinem, merc bude sigurno imal dobar bolid.. ali kak se bude Schumy navikel na ove nove sudačke standarde to me brine.
Ako ideš preticat ili riskirat nedo ti bog da slučajno takneš suparnika, ili da te odnese sa staze... uffff i ti i tvoji roditelji i baka odmah u zatvor, robija... krf i bol... tak da jedini problem u povratku vidim u tome, u njegovo vrijeme je preticanje bilo normalna stvar, a trkaći incidenti su se tako i kvalificirali kao trkaći incidenti i ništ više.. na kraju krajeva i '94 sa Hillom je okvalificirana kao trkaći incident dok bi ga prošle sezone za to valjda streljali ili nešt u tom stilu.
Dole FIA i takvi suci... ŽIvjela revolucija!! :biggrin:
jedan je gazda F1 - Schumy
NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER !!!
slika
Avatar
jaki
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 488
Pridružen/a: 21 sij 2009, 18:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Zagreb

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la jaki »

Već se mjenja vozni park. :lol:
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la schuey »

jaki je napisao/la:Već se mjenja vozni park. :lol:
[ http://www.bild.de/BILD/sport/motorspor ... ht=349.jpg ]
on je od kad je u počeo vozit f1 uvijek imao najmanje jednog mercedesa nove linije kod kuće ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

Jos dvije stvari treba obaviti gazda da bi se vratio u F1.
KLIK

Ukratko.... ovaj tjedan ce se susreti s elagantnim, da mu i on pokaze zeleno svjetlo.., navodno je to samo formalnost, Domenicalli mu je dao vec zeleno svjetlo....

Citiram:
Wenn Schumacher unbedingt wieder Formel 1-Rennen fahren wolle, dann wird ihm Maranello keine Steine in den Weg legen. Ferrari kann seinem Rekordmeister kein Cockpit anbieten. Man ist mit Fernando Alonso und Felipe Massa besetzt.
Ako Schumacher zeli opet voziti F1 utrke, onda mu nitko u Maranellu nece bacati kamenja na put. Ferrari mu ne moze ponuditi bolid. Alonso i Massa voze iduce sezone.

I kada obavi razgovor s elegantnim, onda ide nazad u Deutschland, preciznije u Bad Nauheim, (sportska klinika), gdje ce napraviti jos jedan pregled vrata.
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Pitanje za sve fanove MS/Ferrari...(naravno sve ukoliko se MS zaista vrati)

Za koga cete sada navijati? Da li samo za MS-a, samo za Mercedes, samo za Ferrari (i dalje) ili za Ferrari ali i za MS-a?

Iskreno navijam za MS-a ali i za Ferrari. Idealan kraj sezone (za mene) bi bio Ferrari konstruktorski prvak a MS vozacki.
U svakom slucaju jedino sto "ne bih podnio" je da je MS kojim slucajem otisao u McLaren, sve ostalo je prihvatljivo.

Bem ti svabe sta mi ucinise :biggrin:
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

Ferrari-BiH je napisao/la:Pitanje za sve fanove MS/Ferrari...(naravno sve ukoliko se MS zaista vrati)

Za koga cete sada navijati? Da li samo za MS-a, samo za Mercedes, samo za Ferrari (i dalje) ili za Ferrari ali i za MS-a?

Iskreno navijam za MS-a ali i za Ferrari. Idealan kraj sezone (za mene) bi bio Ferrari konstruktorski prvak a MS vozacki.
U svakom slucaju jedino sto "ne bih podnio" je da je MS kojim slucajem otisao u McLaren, sve ostalo je prihvatljivo.

Bem ti svabe sta mi ucinise :biggrin:
Ako / kada se vrati, navijam za.... MS, FM, SFM + NH. :)
EDIT. Cini se da i uvijek elegantni nece raditi probleme oko gazdinog ugovora s Ferrarijem.... sve sada ovisi o gazdi. :p
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la luka_kimi »

Ferrari-BiH je napisao/la:Pitanje za sve fanove MS/Ferrari...(naravno sve ukoliko se MS zaista vrati)

Za koga cete sada navijati? Da li samo za MS-a, samo za Mercedes, samo za Ferrari (i dalje) ili za Ferrari ali i za MS-a?

Iskreno navijam za MS-a ali i za Ferrari. Idealan kraj sezone (za mene) bi bio Ferrari konstruktorski prvak a MS vozacki.
U svakom slucaju jedino sto "ne bih podnio" je da je MS kojim slucajem otisao u McLaren, sve ostalo je prihvatljivo.

Bem ti svabe sta mi ucinise :biggrin:
Navijam samo i jedino za Schumachera. Meni, kao jednom od mlađih, Schumacher predstavlja Ferrari. A Ferrari bez njega nije Ferrari u koji sam se zaljubio.

Dakle, MS!
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Dodi_napalm
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 543
Pridružen/a: 28 tra 2009, 14:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Dodi_napalm »

Kak mi piše u potpisu - The schufosi are not to be confused with the tifosi !!!
Navijam uvjek samo za Schumachera.. još od benetton dana pa kroz lošu 96.. malo bolju 97, pa uspon kroz 98 do danas.. samo Schumacher, kad je otišao gledao sam F1 više iz navike.. nije bilo više tog žara, skakanja sa stolca, urlanja za vrijeme starta... cuganja i slavlja nakon osvojenih prvenstava. Ako se vrati za mene se i F1 vraća!
jedan je gazda F1 - Schumy
NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER !!!
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

Dodi_napalm je napisao/la:Kak mi piše u potpisu - The schufosi are not to be confused with the tifosi !!!
Navijam uvjek samo za Schumachera.. još od benetton dana pa kroz lošu 96.. malo bolju 97, pa uspon kroz 98 do danas.. samo Schumacher, kad je otišao gledao sam F1 više iz navike.. nije bilo više tog žara, skakanja sa stolca, urlanja za vrijeme starta... cuganja i slavlja nakon osvojenih prvenstava. Ako se vrati za mene se i F1 vraća!
Ako je vjerovati medijima, Ferrari mu nece praviti probleme oko povratka, samo je jos ostalo da ode pregledati vrat, a to me najvise brine. :?
slika
Avatar
Dodi_napalm
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 543
Pridružen/a: 28 tra 2009, 14:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Dodi_napalm »

jes, još je to ostalo...
http://www.bild.de/BILD/sport/motorspor ... acher.html" onclick="window.open(this.href);return false;
bild je obradil tu temu sa dosta nagađanja..
nadam se da mu je ovih 6 mjeseci dobro došlo, navodno je puno pažnje posvetil sanirajući tu ozljedu te se iskreno nadam da bude dobil zeleno svjetlo...
jedan je gazda F1 - Schumy
NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER !!!
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: MICHAEL SCHUMACHER

Post Postao/la Scuderia »

Dodi_napalm je napisao/la:jes, još je to ostalo...
http://www.bild.de/BILD/sport/motorspor ... acher.html" onclick="window.open(this.href);return false;
bild je obradil tu temu sa dosta nagađanja..
nadam se da mu je ovih 6 mjeseci dobro došlo, navodno je puno pažnje posvetil sanirajući tu ozljedu te se iskreno nadam da bude dobil zeleno svjetlo...
Ovo je lijepo za znati...
Schumacher fühlt sich komplett fit und gesund. Die letzten Tests verliefen komplett positiv.“
Dakle, osjeca se top fit, i osjeca se zdravo. Zadnji testovi su bili kompletno pozitivni. :|

Ne zelim kvariti atmosferu, ali tako je bilo isto, kada je trebalo zamjeniti Felipea. Nalazi uredu, a kad je sjeo u bolid, osjetio je bolove. :|
slika
Odgovori