Nick Heidfeld

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Scuderia »

Was schon seit Tagen spekuliert wurde, ist jetzt amtlich: Lotus Renault hat Nick Heidfeld als Fahrer für den Großen Preis von Belgien gestrichen. Wie der Rennstall mitteilte, wird Bruno Senna am Wochenende an der Seite des Russen Vitali Petrov an den Start gehen wird.Weitere Details will Lotus Renault am Donnerstag mitteilen.
Danima se o tome prica, sada je napokon rjeseno: Lotus Renault je otpisao Nicka Heidfelda za VN Belgije. Kako su u Renaultu izjavili, umjesto njega, priliku ce dobiti Bruno Senna koji ce s Petrovom startati utrku. Vise informacija, Lotus Renault ce dati u cetvrtak.



izvor-rtl.de
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la pospani gad »

Hm..... jako se radujem što je Bruno dobio bolju priliku u F1. Istovremeno, doslovno mi je žao Nicka. To je F1 biznis, i tu nema sentimenta. Pratim Nicka, od prvih dana u Prost-Peugeotu, i zaključujem da mu je uvijek falilo, bar mrvicu srčanosti, agresivnosti.

Ovo je vjerovatno konačno zbogom od F1 za Nicka. Šteta. Pomalo jalov F1 kraj za Quick Nicka.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Igor18 »

Ja bi ostavio malo rezerve po tom pitanju..
Mislim da ima ekipa koje bi imale interesa dati Nicku bolid.
Pada mi na pamet Team Lotus, recimo umjesto Trulija sljedeće sezone
Michael is faster than you!!
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Kenny »

Igor18 je napisao/la:Ja bi ostavio malo rezerve po tom pitanju..
Mislim da ima ekipa koje bi imale interesa dati Nicku bolid.
Pada mi na pamet Team Lotus, recimo umjesto Trulija sljedeće sezone
Možda i Williams, Nick bi im bio puno bolji od Rubensa, a dosta se priča o tome da on odlazi iz Williamsa
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Heidfeld: I have a valid contract
http://motortweets.com/nickheidfeld/news/572621" onclick="window.open(this.href);return false;
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la K1M1 »

e moj heidfeld, umjesto da bude sretan i zahvalan renaultu što je uopće dobio mjesto u f1 ove godine, i što je renault baš njega pozvao da mjenja kubicu on se sad graba noktima za to mjesto i nešto prijeti pravnim postupcima... nek se samo sjeti da ove godine nebi ni bio u f1 da se kubica nije ozljedio... Uostalom kakav mu je to uopće gušt vozit u ekipi koja ga više ne želi i koja nije zadovoljna onime što je pokazao.
Iskreno se nadam da će sljedece godine dobit mjesto u nekoj ekipi jer mi je drag vozač a i zaslužuje biti u f1. ;)
ove godine jednostavno nije bio na nivou koji su u renaultu očekivali od njega i to je to...
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la pospani gad »

bmw_sauber_f1 je napisao/la:Heidfeld: I have a valid contract
http://motortweets.com/nickheidfeld/news/572621" onclick="window.open(this.href);return false;
Prvi put da vidim Nicka, ovako ljutitog. Da je taki, i za volanom.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la pospani gad »

K1M1 je napisao/la:e moj heidfeld, umjesto da bude sretan i zahvalan renaultu što je uopće dobio mjesto u f1 ove godine, i što je renault baš njega pozvao da mjenja kubicu on se sad graba noktima za to mjesto i nešto prijeti pravnim postupcima... nek se samo sjeti da ove godine nebi ni bio u f1 da se kubica nije ozljedio... Uostalom kakav mu je to uopće gušt vozit u ekipi koja ga više ne želi i koja nije zadovoljna onime što je pokazao.
Iskreno se nadam da će sljedece godine dobit mjesto u nekoj ekipi jer mi je drag vozač a i zaslužuje biti u f1. ;)
ove godine jednostavno nije bio na nivou koji su u renaultu očekivali od njega i to je to...
Da grebe. Za neke vozače bi rekao da to rade, kako bi izvukli što više love. Nick vjerovatno, hoće i to..... ali rekao bih da je kod njega proritet, vožnja, uživanje u vožnji, velika želja da se još drži ovoga cirkusa.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Igor18 »

Pitanje je kaj mu stoji u ugovoru.
Ako piše da je glavno vozač i garantirano mu je mjesto do povratka Kubice onda nije korektno od strane ekipe da ga se tako odbaci.
Pogotovo jer nije bilo nikakvog razloga.
Michael is faster than you!!
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Kenny »

K1M1 je napisao/la:e moj heidfeld, umjesto da bude sretan i zahvalan renaultu što je uopće dobio mjesto u f1 ove godine, i što je renault baš njega pozvao da mjenja kubicu on se sad graba noktima za to mjesto i nešto prijeti pravnim postupcima... nek se samo sjeti da ove godine nebi ni bio u f1 da se kubica nije ozljedio... Uostalom kakav mu je to uopće gušt vozit u ekipi koja ga više ne želi i koja nije zadovoljna onime što je pokazao.
Iskreno se nadam da će sljedece godine dobit mjesto u nekoj ekipi jer mi je drag vozač a i zaslužuje biti u f1. ;)
ove godine jednostavno nije bio na nivou koji su u renaultu očekivali od njega i to je to...
Jel bi ti šutio kad bi te izbacili iz tima, a brži si od Petrova i izbace te samo jer nemaš sponzore ko on?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la elder »

Danas u drugom slobodnom treningu Nich Heidfeld bude BBC-u dal izjavu, pa ak koga zanima nek gleda i slusa
Darkness rises when silence dies
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Dr. DJ »

...malo nisam u tok tak da nisam skuzio radi cega su oni njega uopce izbacili iz ekipe...koji razlog je naveden?

...po meni on je definitivno jedan od vozaca koji definitivno ima mjesta u ekipama srednjeg ranga...
1982 UCV 1919
Avatar
Centurion
Test vozač
Test vozač
Postovi: 593
Pridružen/a: 30 sij 2011, 10:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Centurion »

Dr. DJ je napisao/la:...malo nisam u tok tak da nisam skuzio radi cega su oni njega uopce izbacili iz ekipe...koji razlog je naveden?

...po meni on je definitivno jedan od vozaca koji definitivno ima mjesta u ekipama srednjeg ranga...
navedeno je da nije ispunio očekivanja, kako je rekao jergović, dobije valjda 200 tisuća eura po utrci (mislim eura) i uglavnom moraju mu još gotovo 2 milijuna otplatiti a misle da njegova vožnja ne vrijedi toliko novca
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Bas citam novi intervjuu od Erica i gledam kako je lik licemjeran.

http://www.autosport.com/news/report.php/id/93984" onclick="window.open(this.href);return false;

Prvo: Nick je 3 puta odustao 2 puta iz sigurnih bodova, znaci imao bih još vise bodova od Petrova da nije odustao.
Drugo: Vecinom je startao IZA Petrova i opet kroz utrku radio bolji progres i osvajao vise bodova. Bod je bod!
Trece: Ako ti vozac u timu ima neki problem valjda ces mu pomoci i raditi da se rijesi problem a ne davati mu nogu.

Eric je u pravu samo kod cinjenice da Nick nije bio na visokom nivou po pitanju brzine i to je to ali opet je zavrsavao bolje od Petrova. Ta izjava protiv Nicka je samo maska pravog stanja u timu.
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Igor18 »

Michael is faster than you!!
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Cuky »

slika

Također je zanimljivo da u open wheel utrkama u jednosjedima još nije pobjedio u ovom stoljeću
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la F1NAC »

Sad si me sjetio na fail od Hamiltona ovih dana. Pošto je bio season opener u HK. Lewis je negdje pogledao utrku prve sezone di je Prost izbio Heidfelda u borbi za pobjedu i bio totalno nabrijan da se to dogodilo ove godine :biggrin: . Iz FEa su mu ukazali na to i kasnije je sam post izbrisan :D

slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Cuky »

“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori