Mika Häkkinen

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la pospani gad »

Cuky je napisao/la:Pa nije baš da je bilo puno vremena za reći to za života Ayrtona pošto je Ayrton poginuo par mjeseci kasnije...a Mika tada nije bio neko poznato ime za kojim su novinari trčali
To nema nikakve veze sa bilo čime - otkrivati nekakve sitnice o Ayrtonu i oko toga se hvatati.
Ne treba ga veličati, kao da je bog ili nešto slično - mitomanija.

Ali ne treba od njega sada stvoriti niti psihopata, sociopata, umišljenog bastarda ili ne znam što već..... #-o debilana. Na kraju će ispasti da je bio uber šupčina. Ili da mu je trebalo zabraniti da vozi F1. Ja ne razumijem ovakve izjave.

To je kao da sada blatiš Michaela Schumachera, a čovjek je u dubokoj komi ili nešto slično..... Ili kao da netko kaže: Juim Clark je bio homoseksualac..... ne kužim to blaćenje ljudi, ruganje.... nakon toliko vremena. Ostavite ljude na miru, ako nemate načina da sebe prezentirate.

Neka se Mika drži ovoga: https://www.gpupdate.net/en/videos/1032 ... ca-in-m23/
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la Cuky »

pa koliko ja primjetim po onome što gledam, čitam i slušam o Ayrtonu on je zapravo bio i umišljeni bastard i u nekom smislu bog. Jbg, da nije bio kakav je bio nebi ni bio veličina koja je postao...vozačke sposobnosti i humanitarna djela koja je radio nitko mu ne može oduzeti ni poreći, al to ne znači da samo zato što je nešto eto ne pretjerano lijepo o nekoj veličini da treba prešutiti.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la pospani gad »

Umišljeni bastard, intelekt i talent za hrabru i odvažnu F1 vožnju i utrkivanje. Ali bog nije bio, niti mi se sviđa sva ta mitomanija oko toga.
Stvarno, sada kada bi netko počeo drobiti prljave poteze Michaela Schumachera, svi njegovi navijači bi se digli na stražnje noge.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la Cuky »

pa vjerojatno je tako za svakog vozača, bivšeg i sadašnjeg, koji ima veliku "vojsku" pratitelja...probaj samo na nekom stranom forumu nešto loše o Lewisu reć, bit ćeš razapet prije nego se snađeš
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la zonelsk »

Pa čovjek ima pravo na svoje mišljenje, čovjek je legitimno odgovorio na postavljeno pitanje.....
Odgovor se nama ili sviđa ili ne...

Da je rekao samo pozitivne stvari, nebi bilo ove rasprave tako da......
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la pospani gad »

I dalje ne razumijem, usprkos svim njegovim pravima..... zašto mu je sada došlo da to izjavi? Samo zato što mu je lik postavio pitanje..... ali dobro.... demokracija vlada..... svijetom. Tko sam ja, da se bunim proti' demokracije.....? Tj. proti' slobode govora, pisanja, mišljenja.....
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la pospani gad »

Dobar komentar, na Mikino hvalisanje što; je kao razvalio Sennu i odbrusio mu:

As a big McLaren fan I remember them all. Now, about Mika and his balls : he was terrible in the wet, roughly like Felipe Massa. When it was dry he would be very quick but when it was wet he was nobody. When the mist made it hard to see and when the water on the track produced low grip and aquaplaning he could not perform period. It takes balls to drive fast in the wet and Mika never had them. Senna was the king in wet conditions, almost certainly the best we have seen so far, so feel free to figure out the respective weight of their balls. Senna eventually got killed while racing, Mika drove his last year or two for McLaren like a coward (he already had a child with Eria and played it safe). Yes, I loved it when Mika beat Schumacher and Ferrari but his balls are hardly worth mentioning and not even comparable to Senna`s. Funny that he of all people should have the nerve to talk about balls. I really don`t remember ever calling another Formula 1 driver a coward. I was much happier with Kimi although he never won a title with McLaren.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la zonelsk »

Kolko glup komentar...kolko god ispalo lose sto je Mika komentirao Sennu, ovo je jos gore i k tome napisano iz bjesa...:s
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la mrd »

zonelsk je napisao/la:Kolko glup komentar...kolko god ispalo lose sto je Mika komentirao Sennu, ovo je jos gore i k tome napisano iz bjesa...:s
Moguce, ali i meni je ovo sto je Mika rekao malo netipicno za njega. Ja volim McLaren i Miku ali nikad za njega ne bih rekao da su mu muda glavna (ili jedna od glavnih) karakteristika. Bilo bi lijepo znati tko je ovo drugo prokomentarisao ako nije neki anonimus sa interneta.
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la Cuky »

pa s obzirom da ime nigdje ne piše, a komentar počinje sa "As a big McLaren fan" rekao bih da je upravo to...u najboljem slučaju neki novinar
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la pospani gad »

mrd je napisao/la:
zonelsk je napisao/la:Kolko glup komentar...kolko god ispalo lose sto je Mika komentirao Sennu, ovo je jos gore i k tome napisano iz bjesa...:s
Moguce, ali i meni je ovo sto je Mika rekao malo netipicno za njega. Ja volim McLaren i Miku ali nikad za njega ne bih rekao da su mu muda glavna (ili jedna od glavnih) karakteristika. Bilo bi lijepo znati tko je ovo drugo prokomentarisao ako nije neki anonimus sa interneta.
https://www.grandprix247.com/2018/01/20 ... -than-him/

Neki lik sa neta.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la F1NAC »

McSerb bi očito to bolje odradio od njega :lol: :lol: :lol: Pogotovo nakon što bi u Adelaideu probio s glavom volan
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la Scuderia »

Poneki F1 navijaci su gori od nogometnih navijaca. :roll:
slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la Vuksa_KC »

Morate uzeti u obzir kolko su onda imali godina, tj. Mika bio tamo praktički balavac, naravno da se autoritetu nasladio prvom prilikom ko svaki srednjoškolac profesoru. Žalosnije je ako je Senna tako reagirao.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Mika Häkkinen

Post Postao/la Cuky »

“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori