Povijest

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Povijest

Post Postao/la gringo73 »

Estoril 1989, cijela trka onboard s bolida Gerharda Bergera. ;)

slika
Avatar
leopnd
Početnik
Početnik
Postovi: 221
Pridružen/a: 08 ožu 2013, 18:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Thierry Boutsen
Lokacija: Pula
Kontakt:

Re: Povijest

Post Postao/la leopnd »

First F1 Grand Prix in the history - May 13rd, 1950:

slika
nelson
Postovi: 20
Pridružen/a: 01 kol 2013, 13:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: willams

Re: Povijest

Post Postao/la nelson »

utrka u beogradu :)
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Povijest

Post Postao/la F1NAC »

pa onda nek ljudi kazu da onda nisu se trebali igrat s gumbićima, ovi danas imaju sve na jednom mjestu dok su ovi morali svud naokolo stiskat

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4JIXPqgwQHk#t=182[/youtube]
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Povijest

Post Postao/la Kenny »

Ma dobro jesu, ali ipak puno manje nego danas. Nego meni nije jasno kod ovg videa da spominje 2 turbine
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Povijest

Post Postao/la Cuky »

na V6 motoru lijeva 3 cilindra pokreću svojim ispuhom jednu turbinu, desna 3 cilindra drugu turbinu. Time svaka turbina može biti manja, što bi trebalo pomoći pouzdanosti jer se manja masa vrti na visokim okretajima, a sa manjom masom manje su i sile koje pokušavaju turbinu i kompresor rastrgati na sastavne djelove. I u IndyCaru aktualni bolidi imaju twin-turbo motore
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Povijest

Post Postao/la Kenny »

Ja sam cjelo vrjeme mislio da su ti motori imali 1 turbinu, nego ako su imali 2 turbine zašto nisu probali radit da jedna bude za niže, a druga za višlje okretaje?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Povijest

Post Postao/la F1NAC »

neznam, dobijes puno vise snage na visim đirima s tim da ce bit i laga onda
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Povijest

Post Postao/la Cuky »

Kenny je napisao/la:Ja sam cjelo vrjeme mislio da su ti motori imali 1 turbinu, nego ako su imali 2 turbine zašto nisu probali radit da jedna bude za niže, a druga za višlje okretaje?

Za utrku se vjerojatno malo i taktiziralo, ali za kvale je bila bitna samo i isključivo krajnja snaga. Vidiš da kaže Stewart da su mjenjač, motor i turbo nakon 4 kruga praktički pregarali, dok bi gume izdržale 1,5 krug, eventualno 2 sa malo nježnijom vožnjom
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Povijest

Post Postao/la Cuky »

evo sa jednog sajta pregled kako su se njihove boje razvijale kroz vrijeme dok je momčad nastupala u F1 za 5 momčadi:
Lotus (originalni ofc): http://www.f1colours.com/2009/11/13/liv ... s-1-lotus/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jordan: http://www.f1colours.com/2010/12/15/liv ... -2-jordan/" onclick="window.open(this.href);return false;

Benetton: http://www.f1colours.com/2011/08/11/liv ... -benetton/" onclick="window.open(this.href);return false;

Arrows: http://www.f1colours.com/2013/01/05/liv ... -4-arrows/" onclick="window.open(this.href);return false;

Minardi: http://www.f1colours.com/2015/01/19/liv ... 5-minardi/" onclick="window.open(this.href);return false;


I video istog autora u kojem kroz dozu humora prikazuje po njegovom mišljenju 10 najružnije obojanih bolida u povijesti F1
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Povijest

Post Postao/la F1NAC »

Posteri od 40ih do danasnjih


link
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Povijest

Post Postao/la F1NAC »

Jedna priča o Rolandu Ratzenbergeru koji je poginuo na današnji dan
He might not be very well known, nor do his limited F1 results look any good, he certainly wasn't a bad driver.
When he came to Britain in 1986 to race Formula Fords, he was his own mechanic, PR person (a very successful one at that), truck driver and crew chief. At the time, he was 26, but said he was 24, in an attempt to be more appealing to possible sponsors.

Probably that also helped him, but by all accounts it was determination and especially charm and personal networking that got him from being absolutely underfinanced privateer to a works BMW driver, after being recommended by Gerhard Berger. Of course, winning the Formula Ford festival meant that his skill was nothing to scoff over either.

Like many who had the talent, but not the funds, instead of trying to muster up money to race in Europe, Roland set off to race for a salary in Japan. Keeping his options open, while being a successful driver overseas almost saw him get two premier open wheel seats for 1991. One was a CART seat with Dick Simon Racing, he turned down in order to concentrate his resources on the other offer... Jordan's no.2 car! Eventually, his sponsors pulled out and he had to settle for more Formula Nippon, while Jordan took de Cesaris.

It was also during this time that Roland got married for a few months, but found out that it's not for him. As per teammate Eje Elgh, his greatest regret was not the marriage, but that in order to show his commitment, he threw away his little book that contained the numbers of "female friends"... Not that it was too much of a problem for him to start a new one.

He got the funding for his F1 seat for 5 races with the help of a wealthy German businesswoman (remember the Barbara logos on the Simtek?) and impressed the team with his attitude right away. Wirth was especially close to him. Sadly, in Brazil his car had misfire and suspension trouble in Q1, and with rain in Q2, it meant that he was a DNQ.
He was still very much learning the car in Aida, mostly having troubles with slow corners, but completed the full race without incidents and looked to be on the up, if disappointed with his performance. In Imola, brake problems plagued his car for a while, but they repaired it and Roland was trying his absolute best, when his second spin of the session resulted in a bounce on the kerbs and a cracked front wing. He weaved the car around and as the wing was still attached, did not feel anything wrong and set off on his last lap...
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Povijest

Post Postao/la Scuderia »

Halo dolazi na vrata, neki nisu odusevljeni s tim, ali bilo je i u povijesti par "bisera"

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika[/img]

slika

slika
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Povijest

Post Postao/la pospani gad »

Prave stvari.... pogotovo Jordanove kreacije i ideje ( pogotovo ova fotka sa Damonom ). Ove Sauberove [ Villeneuve, te Alesi i Herbert ( ? ) ] također, prva liga.
Tolemanova stvar je isto meni draga, više nostalgične prirode..... za mene osobno, i po meni osobno.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Povijest

Post Postao/la speedy56 »

Malo o Benettonu iz '94.
https://www.motorsportmagazine.com/opin ... suspicions

Nisam sluhnuo podcast, vjerojatno ima jos zanimljivih detaljcica, ali u tekstu pise dosta
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Povijest

Post Postao/la Kenny »

ovi vozili po snjegu, a danas padne 3 kapi kiše i red flag
slika
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Povijest

Post Postao/la Cuky »

Danas su vozači možda fizički spremniji i profesionalniji nego onda, no nekad su bolide vozili muškarci sa mudima većim od današnjeg cijelog grida zajedno.

Al već neko vrijeme na gridu prevladava generacija odrasla uz konstantno tepanje kako du baš oni najbolji, kako baš oni mogu sve i ako ne ide kako treba svi su krivi samo oni ne. Pa čim izgube poziciju odmah su na radiju kako bi se opravdali svaljujući krivnju na gume, motor, izguravanje, kišu, 0,1km/h jači udar vjetra, vibracije...

nažalost, ni manje mi fanovi nismo pumo bolji pa im u svemu tome samo još dajemo poleta stajući na njihovu stranu bez obzira na činjenice... i nije tako samo u F1... dosta je pogledati rasprave na trmu Hajduk vs. Dinamo ili Barcelona vs. Real Madrid... uvijek su onom tko izgubi svi krivi samo ne oni sami
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Povijest

Post Postao/la pospani gad »

To samo pokazuje u kojem smjeru ide F1, i svi sportovi općenito. Kod F1, to je cijena općenitog tehnološkog razvoja i napredovanja u svim uključenim područjima.
Jer, kao što znamo F1 je još uvijek vrh u svemu.... osim u utrkivanju. Da, F1 vozači se utrkuju, ali se gubi onaj ljudski faktor. Previše razmaženosti, udovoljvanja nekim lijevim, novim zahtjevima okoline. Po meni je bilo jako pogrešno uključiti navijače.
Ono, ne znamo što ćemo, ajmo pitati: što navijači žele? Inače F1 gubi smisao sa praznim tribinama - kao i drugi sportovi.
Ako ćeš ostati vjeran F1, bez obzira na sve i gledati taj cirkus, to je jednostavna odluka..... ako si pravi F1 navijač.

F1 treba biti surova, gladijatorska, bez poštede, brutalna, na rubu svega i svačega..... Naravno, ne treba nam krvi i smrti..... ali to je dio ovog automobilskog cirkusa.... pogledajte samo rally Paris - Dakar. Ako si smotan, ako si ne znam što, netalentiran, onda se nećeš baviti vratolomnim / pogibeljnim sportovima.....


Ako se želi gledati pravo utrkivanje.... dovoljno je pogledati IndyCar sezonu u kompletu. Ima i ova serija svojih mana, ali je ljudski faktor više uključen nego kod F1.

F1 je jedan od najbogatijih sportova, i onda se tu svi hoće upetljatavati.... i zbog zarade, i zbog glamoura, zbog reklame.....
Tako da, po meni, F1 uništava samu sebe, i tko želi gledati pravo utrkivanje.... uvijek će nešto naći u nižim serijama, ili nekim "zanemarenim" ili "nedostupnim" serijama, poput Blancpain GT serije, australske V8 serije..... pa čak i BTCC-a.

Sve u što se umiješa novac i politika..... gubi smisao.... a opet F1 bez love ne može.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Povijest

Post Postao/la Cuky »

Eto da se ti i ja oko nečeg i složimo. Mislim da si sa tim postom pogodio "u sridu"
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Povijest

Post Postao/la pospani gad »

OK. Mogao sam biti, i rječitiji..... ali skužili smo poantu. Imam feeling da će sezona 2018. biti..... dobra.


A što se tiče teme, rasprave oko momčadi..... htio sam još nešto složiti..... ali neka.... za sada, ostane na ovome. Priznali smo si prava na svoja mišljenja - to je demokratski, i prije svega ljudski, rasprava nije bila bezkorisna, bez obzira koliko su nam logike, miljama udaljene: ti vjeruješ da si u pravu, a ja osjećam da sam u pravu.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Povijest

Post Postao/la Scuderia »

Sad kamera uhvatila Prosta, covjek ima koju sijedu vise, ali na prvu, covjek ne stari. :p :oops: :p
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Povijest

Post Postao/la Cuky »

Prost ne stari, on oduvijek izgleda staro :D
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Povijest

Post Postao/la Kranči »

https://telesport.telegram.hr/price/zas ... formule-1/

Telesport u zadnje vrijeme ima dosta priča vezanih uz F1.
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Povijest

Post Postao/la speedy56 »

Ako se dobro sjećam, mislim da je taj gosp. Milić-Jakovlić pisao za naše izdanje EVO magazina (dok je to još trajalo)
Sjećam se da sam volio onda pročitati njegov tesktić
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Povijest

Post Postao/la pospani gad »

Kada je Dino Milić-Jakovlić zamijenio Mladena Jergovića na mjestu urednika hrvatskog izdanja F1 Racing časopisa, on je za mene bio no-name lik.... i priznajem, zbog toga sam sumnjao u njega.....

Ali, sada..... Dino je zakon..... i svestran je.... "posjeduje" i ovo:

http://blog.dnevnik.hr/dmj/

=D> =D>
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Odgovori