Fernando Alonso [#14]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la F1NAC »

zonelsk je napisao/la: 08 lip 2018, 15:39
F1NAC je napisao/la: 08 lip 2018, 13:39 da ali kad stotine ljudi radi na projektu, dan i noć da bi se glavni vozač u timu ovako obratio javnosti, doslovno im pobije sav taj trud.. Neka bar onda ide u WEC i makne se iz F1.. Siguran sam da ima puno mlađih i motiviranijih ljudi u timu. Jest da je jedan od najboljih na gridu, ali ako ne vidi smisao u McLarenu zašto se ne makne jednostavno.. BUdimo realni.. McLaren sigurno tih sezonu dvije još se neće borit za sam vrh, a i njima će bit lakše ako dovedu koga drugog koji će bit mlađi i jeftiniji. Mislim dovoljno je samo vidit njegove izraze lica, kad je u WECu i kad je u F1. Žao mi ga je jer stvarno tih nekoliko godina veliki talent ( Na stazi) propada i godine idu.. Ali ne vidim da će se otvorit neko mjesto u top momčadi u skorije vrijeme

Mislim koliko cijenim neke njegove vožnje još u doba Ferrarija toliko me živcira što se otkad je McLarenu pretvorio u babu i stalno neki vrag gunđa.
Evo sad najnovije je da je F1 počela bit previše predvidljiva i da je to loše za F1... Kaže lik koji će vozit WEC u Toyoti koja je praktički liga za sebe :roll:
Znaci, kad su ic McLarena pricali da imaju najbolju šasiju na gridu, da se mogu boriti za pobjede itd (on, eric, brown) svi ih pljuvali.

Sad kad neki veli kontra toga, da nisu konkurentni onda opet ne valjda. I nije rekel da McLaren ne valjda (to je samo nesto sto mi hocemo cuti) nego je rekel da se ne bori za pobjede/ i da mu je fokus na WEC-u. A vjeruj mi on bude svoj posao odradio i vise nego dobro ove sezone bez obzira na WEC.

Da je McLaren u top tri, nebi on vozil WEC. Oni su i prije sezone znali da ove godine moraju (i to ce biti max) zacemntirati 4mjesto i onda grabiti prema napred gledajuci 2021+.

Covjeku odgovara McLaren i on njima.
Nisu konkurentni i to je već pomalo sramotno za takvu momčad, koliko su pljuvali po HOndi ( bla bla bla bla integracija motora sad nj nj nj.. right)

Ali kakva je kvaliteta razvoja i feedbacka ako imas nemotiviranog čovjeka? Koji jedva čeka hopnut van i okrenut se LeMansu? Žalosno je samo kako mu se u dupe guraju. Pogotovo BOullier.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la zonelsk »

F1NAC je napisao/la: 08 lip 2018, 16:56
zonelsk je napisao/la: 08 lip 2018, 15:39
F1NAC je napisao/la: 08 lip 2018, 13:39 da ali kad stotine ljudi radi na projektu, dan i noć da bi se glavni vozač u timu ovako obratio javnosti, doslovno im pobije sav taj trud.. Neka bar onda ide u WEC i makne se iz F1.. Siguran sam da ima puno mlađih i motiviranijih ljudi u timu. Jest da je jedan od najboljih na gridu, ali ako ne vidi smisao u McLarenu zašto se ne makne jednostavno.. BUdimo realni.. McLaren sigurno tih sezonu dvije još se neće borit za sam vrh, a i njima će bit lakše ako dovedu koga drugog koji će bit mlađi i jeftiniji. Mislim dovoljno je samo vidit njegove izraze lica, kad je u WECu i kad je u F1. Žao mi ga je jer stvarno tih nekoliko godina veliki talent ( Na stazi) propada i godine idu.. Ali ne vidim da će se otvorit neko mjesto u top momčadi u skorije vrijeme

Mislim koliko cijenim neke njegove vožnje još u doba Ferrarija toliko me živcira što se otkad je McLarenu pretvorio u babu i stalno neki vrag gunđa.
Evo sad najnovije je da je F1 počela bit previše predvidljiva i da je to loše za F1... Kaže lik koji će vozit WEC u Toyoti koja je praktički liga za sebe :roll:
Znaci, kad su ic McLarena pricali da imaju najbolju šasiju na gridu, da se mogu boriti za pobjede itd (on, eric, brown) svi ih pljuvali.

Sad kad neki veli kontra toga, da nisu konkurentni onda opet ne valjda. I nije rekel da McLaren ne valjda (to je samo nesto sto mi hocemo cuti) nego je rekel da se ne bori za pobjede/ i da mu je fokus na WEC-u. A vjeruj mi on bude svoj posao odradio i vise nego dobro ove sezone bez obzira na WEC.

Da je McLaren u top tri, nebi on vozil WEC. Oni su i prije sezone znali da ove godine moraju (i to ce biti max) zacemntirati 4mjesto i onda grabiti prema napred gledajuci 2021+.

Covjeku odgovara McLaren i on njima.
Nisu konkurentni i to je već pomalo sramotno za takvu momčad, koliko su pljuvali po HOndi ( bla bla bla bla integracija motora sad nj nj nj.. right)

Ali kakva je kvaliteta razvoja i feedbacka ako imas nemotiviranog čovjeka? Koji jedva čeka hopnut van i okrenut se LeMansu? Žalosno je samo kako mu se u dupe guraju. Pogotovo BOullier.
Staviti fokus na nešto drugo i biti motiviran je sasvim nesto drugo.

Jel sto lose napravio zadnje dvije sezone? Mislis da bibdeugi vozači bili drugaciji u toj situaciji?
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la F1NAC »

zonelsk je napisao/la: 08 lip 2018, 17:10
F1NAC je napisao/la: 08 lip 2018, 16:56
zonelsk je napisao/la: 08 lip 2018, 15:39
Znaci, kad su ic McLarena pricali da imaju najbolju šasiju na gridu, da se mogu boriti za pobjede itd (on, eric, brown) svi ih pljuvali.

Sad kad neki veli kontra toga, da nisu konkurentni onda opet ne valjda. I nije rekel da McLaren ne valjda (to je samo nesto sto mi hocemo cuti) nego je rekel da se ne bori za pobjede/ i da mu je fokus na WEC-u. A vjeruj mi on bude svoj posao odradio i vise nego dobro ove sezone bez obzira na WEC.

Da je McLaren u top tri, nebi on vozil WEC. Oni su i prije sezone znali da ove godine moraju (i to ce biti max) zacemntirati 4mjesto i onda grabiti prema napred gledajuci 2021+.

Covjeku odgovara McLaren i on njima.
Nisu konkurentni i to je već pomalo sramotno za takvu momčad, koliko su pljuvali po HOndi ( bla bla bla bla integracija motora sad nj nj nj.. right)

Ali kakva je kvaliteta razvoja i feedbacka ako imas nemotiviranog čovjeka? Koji jedva čeka hopnut van i okrenut se LeMansu? Žalosno je samo kako mu se u dupe guraju. Pogotovo BOullier.
Mislis da bibdeugi vozači bili drugaciji u toj situaciji?
Mislim da da. Čini se da na gridu niko nije više "salty" od njega. AL ipak ovo je vozač od 30 milijuna eura pa.. ako im je to isplativo.. go then
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la zonelsk »

F1NAC je napisao/la: 08 lip 2018, 17:49
zonelsk je napisao/la: 08 lip 2018, 17:10
F1NAC je napisao/la: 08 lip 2018, 16:56

Nisu konkurentni i to je već pomalo sramotno za takvu momčad, koliko su pljuvali po HOndi ( bla bla bla bla integracija motora sad nj nj nj.. right)

Ali kakva je kvaliteta razvoja i feedbacka ako imas nemotiviranog čovjeka? Koji jedva čeka hopnut van i okrenut se LeMansu? Žalosno je samo kako mu se u dupe guraju. Pogotovo BOullier.
Mislis da bibdeugi vozači bili drugaciji u toj situaciji?
Mislim da da. Čini se da na gridu niko nije više "salty" od njega. AL ipak ovo je vozač od 30 milijuna eura pa.. ako im je to isplativo.. go then
Ne placaju ga toliko, vjerojatno ni blizu. Mislim da zbog to reklamiraju njegov brend i moze voziti wec ilinsto pozeli.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la pospani gad »

Znam, da u startu zvučim PREviše subjektivno...... ali.....

Uz sve loše i dobro kod karaktera i ponašanja Fernanda Alonsa, lik je vozač nad vozačima i racer nad racerima.
E sad, što je birao, izbirivao, odlučivao i svašta nešta.... to mu se obilo o glavu. Kuka, plače i drobi..... ali ljudi moji, on je fighter i talent.....

Ali, eto.... on nekome ne paše, ne odgovara i to je tako..... svatko svoga vozača podržava, u svim uvjetima.

Sve u svemu..... 100% subjektivnosti..... Fernando Alonso je vozačina i pol. Racer. Uspio bi i u vremenu Fanga, i u vremenu Clarka, Laude..... a da je vozio u vrijeme Prosta i Senne..... bilo bi više gadno, nego sada......
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la popeye »

Da je fighter ne bi pobego od Luisa ;)
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la pospani gad »

popeye je napisao/la: 09 lip 2018, 12:56 Da je fighter ne bi pobego od Luisa ;)
Nije bila frka sa Lewisom, nego sa Ron Dennisom i njegovim gramzivim odlukama..... Alonso je ostao bez podrške od strane Ron Dennisa i McLarena.
Nešto slično je Ron Dennis napravio i Alainu Prostu..... kada je Ron favorizirao i podržavao Ayrtona Sennu. To su činjenice.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la popeye »

Koliko znam Alonso je hteo No.1 status i to nije proslo.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la Kranči »



Europa 2012. svakako. :klanjanje:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la pospani gad »

popeye je napisao/la: 09 lip 2018, 13:34 Koliko znam Alonso je hteo No.1 status i to nije proslo.
Dobro si rekao / napisao. Tražio je status br.1 u momčadi McLaren.

A zašto? Dvostruki svjetski prvak. U naletu. Dolazi u najbolju momčad, ili u jednu od boljih za 2007.-u.

S druge strane rookie. Koji se dokazao u nižim kategorijama, ali ne provjeren, neiskusan za F1. No, Ron Dennis je znao više nego drugi i pokušao je napraviti od Lewisa Hamiltona prvaka u njegovoj prvoj sezoni. Na račun, i na štetu dvostrukog svjetskog prvaka. Umjesto da je Ron Dennis dao upute Lewisu, da štiti i da vozi za tim McLaren i za dvostrukog svjetskog prvaka..... fino je uprskao sve u McLarenu za 2007.-u, davši odriješene ruke jednom žutokljuncu - u ovo doba je to ekvivalent slijedećem: dovedeš u Williams dva početnika na konto njihovog novca, i daš vozačima-početnicima da upravljaju sa momčadi; jer ipak ti trebaš iskusne vozače, sa kvalitetnim feedback-om, da posložiš momčad, ne samo lovu i inženjere.....

E, tako sada imamo Williams u dugogodišnjoj banani..... a McLaren na silaznoj putanji što se tiče F1 uspjeha.....

Tako da, Fernando Alonso je sa razlogom tražio status vozača br.1 u momčadi McLaren. Imao je za to više nego dobre argumente..... bez obzira što je McLaren ( čitaj Ron Dennis ) imao politiku da vozači imaju jednak status do polovice sezone, pa se onda nakon toga daje prioritet bolje plasiranom u vozačkom prvenstvu. Ovo je bio dvosjekli mač, dati vozaču početniku jednaka prava i status kao i novopečenom dvostrukom svjetskom prvaku, i vozaču sa 5-godišnjim F1 vozačkim iskustvom. Apsurd. A danas gledamo u Williamsu, različit apsurd, ali isto odluke van čiste pameti i razuma...... jer je riječ o živoj kratkoročnoj lovi = kraj William F1 momčadi.

Kod McLarena je Ron Dennis išao na dugoročni isplativi projekt, ali u tom projektu Lewis Hamilton mu je okrenuo leđa, a Fernandu Alonsu je uništio F1 karijeru. Uz sve svoje organizacijske sposobnosti i poteze, Ron Dennis je doveo McLaren di je sada.... a ovo sadašnje vlasničko i upravljačko društvo u McLarenu gleda zaradu..... tako da, neće tu biti sreće.....
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la popeye »

Ne slazemo se. Problem je bio taj sto niko nije ocekivao od Hama da bude tako konkurentan u debi godini pa ni Alonso. Alonso se tu osetio ugrozenim i trazio je povlascen status to je po meni kukavicki nije hteo fer borbu. Na kraju je podvijo rep i otisao i izgubio od debitanta Hama za kojeg ti kazes da je bio neiskusni zutokljunac #-o
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la pospani gad »

popeye je napisao/la: 09 lip 2018, 21:55 Ne slazemo se. Problem je bio taj sto niko nije ocekivao od Hama da bude tako konkurentan u debi godini pa ni Alonso. Alonso se tu osetio ugrozenim i trazio je povlascen status to je po meni kukavicki nije hteo fer borbu. Na kraju je podvijo rep i otisao i izgubio od debitanta Hama za kojeg ti kazes da je bio neiskusni zutokljunac #-o
Krivo tumačiš. I krivo gledaš na stvari. Jasno je k'o dan, da je Ron Dennis podržao dvostrukog svjetskog prvaka, da bi Fernando bez *bmti uzeo treći naslov, a ne da ga Kimi pokupi McLarenu ispred nosa.
Koliko je Lewis bio žutokljunac, pokazao je njegov nastup na VN Kine, te također na VN Brazila...... prestrašno. Jednom iskusnom dvostrukom svjetskom prvaku Fernandu Alonsu ( koji je razvalio Michaela Schumachera ) se to ne bi dogodilo, ali eto..... Ron Dennis je kardinalno pogriješio, i vrijeme je pokazalo da shebao Fernanda Alonsa za sva vremena......

Ron Dennis je podcijenio Alonsa, a precijenio Hamiltona. Za*eb stoljeća. Ukopao je McLaren do daljnjega.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la zonelsk »

F1NAC je napisao/la: 09 lip 2018, 11:06 Samo su mu skrešali ugovor za 10 milijuna manje na godinu
Fernando Alonso signed contract extension with McLaren-Honda with an opt-out option for 2019. Alonso will be earning lower basic salary of $30 million a year compared to his massive last contract where he was earning in the region of $40 million a year.
Just saying....
I nakon toga se puno promijenilo tak da ne vjerujem da to nisu ponovno i ispregivarali.
Ali po meni mozda i nije bitno. Bolje alonso za 50mil i njegovo ajmo rec pluvanje po formi nego Stroll i njegovih 50mil prema momcadi.(ili neki slican vozac)
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la Scuderia »

zonelsk je napisao/la: 10 lip 2018, 08:33
I nakon toga se puno promijenilo tak da ne vjerujem da to nisu ponovno i ispregivarali.
Ali po meni mozda i nije bitno. Bolje alonso za 50mil i njegovo ajmo rec pluvanje po formi nego Stroll i njegovih 50mil prema momcadi.(ili neki slican vozac)
Nazalost, u ovom danasnjem vremenu je bolja ova varijanta sa Strollom.
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la pospani gad »

Scuderia je napisao/la: 10 lip 2018, 11:25
zonelsk je napisao/la: 10 lip 2018, 08:33
I nakon toga se puno promijenilo tak da ne vjerujem da to nisu ponovno i ispregivarali.
Ali po meni mozda i nije bitno. Bolje alonso za 50mil i njegovo ajmo rec pluvanje po formi nego Stroll i njegovih 50mil prema momcadi.(ili neki slican vozac)
Nazalost, u ovom danasnjem vremenu je bolja ova varijanta sa Strollom.
Teško da ova varijanta sa Strollom može ići, i završiti na dobro za Williams.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la Scuderia »

pospani gad je napisao/la: 10 lip 2018, 11:30

Teško da ova varijanta sa Strollom može ići, i završiti na dobro za Williams.

Moze, jer on daje novac.
McLaren daje novac Alonsu.
Kapitalizam.
slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la zonelsk »

Ali opet, McLaren zaradi na njegovom brendu (ne samo kimoa, nego generalno), dok sumnjam da williams išta zaradi od strolla osim njegovog keša.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la pospani gad »

Scuderia je napisao/la: 10 lip 2018, 11:43
pospani gad je napisao/la: 10 lip 2018, 11:30

Teško da ova varijanta sa Strollom može ići, i završiti na dobro za Williams.

Moze, jer on daje novac.
McLaren daje novac Alonsu.
Kapitalizam.
Kada se razmišlja kapitalistički, onda je zarada, profit, novac na prvom mjestu.
Novac koristi F1, kao i svugdje. Ali da je F1 60-tih i 70-tih razmišljala kroz novac i zaradu, danas ne bi bilo F1.

F1 treba pokretati strast, ingenioznost, intelekt, sportski duh, itd. Tako da, prekrižiš Williams? Kužiš?
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la popeye »

pospani gad je napisao/la: 09 lip 2018, 22:47
popeye je napisao/la: 09 lip 2018, 21:55 Ne slazemo se. Problem je bio taj sto niko nije ocekivao od Hama da bude tako konkurentan u debi godini pa ni Alonso. Alonso se tu osetio ugrozenim i trazio je povlascen status to je po meni kukavicki nije hteo fer borbu. Na kraju je podvijo rep i otisao i izgubio od debitanta Hama za kojeg ti kazes da je bio neiskusni zutokljunac #-o
Krivo tumačiš. I krivo gledaš na stvari. Jasno je k'o dan, da je Ron Dennis podržao dvostrukog svjetskog prvaka, da bi Fernando bez *bmti uzeo treći naslov, a ne da ga Kimi pokupi McLarenu ispred nosa.
Koliko je Lewis bio žutokljunac, pokazao je njegov nastup na VN Kine, te također na VN Brazila...... prestrašno. Jednom iskusnom dvostrukom svjetskom prvaku Fernandu Alonsu ( koji je razvalio Michaela Schumachera ) se to ne bi dogodilo, ali eto..... Ron Dennis je kardinalno pogriješio, i vrijeme je pokazalo da shebao Fernanda Alonsa za sva vremena......

Ron Dennis je podcijenio Alonsa, a precijenio Hamiltona. Za*eb stoljeća. Ukopao je McLaren do daljnjega.
Ako je Ham bio zutokljunac onda je Alonso bio jos veci jer je izgubio od njega. :-"

A Fernando Alonso se sjebo onog trenutka kad je izdao Reno od tada ga prati karma i nista nije osvojio.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la Scuderia »

zonelsk je napisao/la: 10 lip 2018, 12:09 Ali opet, McLaren zaradi na njegovom brendu (ne samo kimoa, nego generalno), dok sumnjam da williams išta zaradi od strolla osim njegovog keša.
To stoji, ali moras uvijek imati na umu rezultat. Rezultat = novac.
slika
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la Vuksa_KC »

zonelsk je napisao/la: 10 lip 2018, 12:09 Ali opet, McLaren zaradi na njegovom brendu (ne samo kimoa, nego generalno), dok sumnjam da williams išta zaradi od strolla osim njegovog keša.
Tako bi i Williams mogao na Kubici, ali jebga.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la F1NAC »

Bit ce ili kljuc u bravu ili mix indy car i F1 ako ne i full sezona u indyju. Ali definitivno ako osvoji iduci vikend Le Mans vjwrovatno ce McLaren nastojat finalizirat deal za indy iduce godine.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la speedy56 »

F1NAC je napisao/la: 12 lip 2018, 10:58 Bit ce ili kljuc u bravu ili mix indy car i F1 ako ne i full sezona u indyju. Ali definitivno ako osvoji iduci vikend Le Mans vjwrovatno ce McLaren nastojat finalizirat deal za indy iduce godine.
Vozi i Le Mans iduće godine, potpisan je za cijelu super sezonu, pitanje ako i koliko će biti križanja WEC-a i F1 isti vikend sljedeće godine
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la F1NAC »

Malo veselja za njega

https://streamable.com/v20ex
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la Alonso-champ »

Iskreno veselje :-)
Alonsista hasta la muerte..
Odgovori