Lewis Hamilton [#44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Eto nije baš tolika pi...a kao što se tvrdi. Barem ne prema svojima.....
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

marcus je napisao/la: 07 srp 2018, 09:16 Eto nije baš tolika pi...a kao što se tvrdi. Barem ne prema svojima.....
Evo opet je dokazao da je...
Jučer cijeli dan trubi on, potpomognut ekipom, kako je Ferrarijeva taktika bila izbiti njemu i Bottasu bodove tako što su ih udarali i bla bla... i kad je reakcija na to bila kolektivni facepalm umjesto očekivane podrške sad stiže ono "nismo tako mislili".
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

Cuj on da se izvini a Kimi ga izbacio. Cak i da se izvinio verujem da u sebi oseca ono sto je prvo rekao. Ovo je sad izjavio da bi eto zadovoljio neke... kao i Fetel o gumama u Spaniji prvo jedno a onda kad su ga pritisli drugo.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Zaboravljamo da svi oni (vrhunski sportaši) imaju ego do neba. Posebno ovi naši vozači koji svake sekunde trke nose glavu u torbi. Drukčije ne možeš opstati pa na kraju i postati najbolji u svojem sportu.
Dodajmo tome još malo "F1 cirkus folklora" i dobijemo ovakve izjave na koje se "lože" lakomisleni navijači.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

Počela su nagađanja da je Lewisovo ponašanje cijelog ovog vikenda: od dijeljenja hrane i druženja sa redarima, čučanja/klečanja pored bolida nakon što je izvukao iz njega pole te jako emocionalne reakcije nakon "samo" drugog mjesta u utrci zapravo sve zajedno znak da mu je ovo zadnja VN Velike Britanije u F1 karijeri.
https://drivetribe.com/p/LVMYunLATj-6b5 ... ce=organic
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Alonso-champ »

Tesko,ne vjerujem..do kakvih zakljucaka ljudi nece doci,samo da se cita,prica
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la pospani gad »

Ne vjerujem da se Lewis povlači.
Po meni, poslije utrke na VN V.B. pokazao je da ima veći ego od Alonsa i M. Schumachera zajedno. A takvi likovi "se liječe" SAMO pobjedama i titulama......
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

:arrow: Mercedes agrees two-year contract extension with Lewis Hamilton
Mercedes-AMG Petronas Motorsport and Lewis Hamilton today announced the agreement of a two-year contract extension for the 2019 and 2020 Formula One seasons.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

Navodno bi za te dvije sezone trebao dobiti 170 milijuna $ što bi bio najveći ugovor za vozača u povijesti F1
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Slash »

Zanimljiv podatak koji nitko nije spomenuo, a mislim da je točan. Od 2014. nije prošla nijedna mokra utrka koju nije Hamilton pobjedio:

2014: Japan
2015: VB, USA
2016: Monaco, VB, Brazil
2017: Kina, Singapur
2018: Njemačka

Mislim da isto vrijedi i za mokre kvalifikacije, ali mi se sad ne da provjeravat :-D.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la popeye »

On i Max su najbolji vozaci po kisi a i ovako rekao bih. Samo jedan sedi u najboljem autu a drugi zaostaje zbog motora i jako mi je zao zbog toga.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Mislim da je podatak o kišnim utrkama točan i ako ulovim vremena otići ću i dalje u prošlost. No, ono što fascinira jest da je Lewis pobjedio u kišnoj utrci, a da nije koristio kišne gume. OK, nije jedini izbjegao kišne gume u nedjelju, ali da je fora, fora je.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la pospani gad »

Kako to Jacques Villeneuve radi, pa stvarno je car pare i magle:

VILLENEUVE: HAMILTON PORTRAYS HIMSELF LIKE HE IS JESUS

https://www.grandprix247.com/2018/07/25 ... -is-jesus/

Jedan dio teksta:

“Then he gestured so dramatically on the podium that everyone could see who sent the sudden rain,” added Villeneuve, the 1997 Formula 1 world champion.

A u komentarima jedan lik Jacquesa naziva kao najvećeg trolla F1......... :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Nema što, volim izjave ovog lika - pa to je spektakl svih boja. :biggrin:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Dani »

I onda je Troll Jacques izjavio ovo: “He’s given these 25 points. This is what happened in Singapore, if I remember well, from then on he was unbeatable. He had this mindset for three or four races and no one could beat him.”

“Maybe that’s what we will get now. It was costly [for Vettel]. And it may push Lewis into a very positive state of mind,” added the 1997 F1 World Champion.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Slash »

Lewis se žalio da ga u TV prijenosu nisu dovoljno hvalili u Njemačkoj :-D :-D.

A onda kaže moj najdraži tviteraš:
Grand Prix Diary


@GrandPrixDiary
3m3 minutes ago
More
Watching #HungarianGP FP1 and @LewisHamilton just did the absolute best out lap ever seen in the history of the sport, and they didn't have a word to say about the utter genius of it. Shame on them.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

To je to.....king of the rain! Gdje je princ Max nestao?! Šonjo!

Nego, postat ćemo kao Red Bull i kukati za kišom na svakoj trci jer je to očito jedini način da budemo brži od Ferrarija.
Lewisova prednost u talentu nasuprot Vettela je ipak manja u odnosu na trenutnu prednost Ferrarija ispred Mercedesa. Nažalost.

Evo baš Toto govori (donekle ćemo mu vjerovati) da na suhom u S1 ovdje gube 4 desetinke u odnosu na Ferrari. Sramota za Mercedes Benz! Trenutno.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

Usporedba 110 utrka u Mcl i u Mercu.

Mclaren:

21 wins 26 poles 49 podiums 913 points 18 DNFs 1 title

Mercedes:

46 wins 51 poles 77 podiums 1,910 points 8 DNFS 3 titles

U McLarenu je tokom cijele karijere uspio samo 3 puta ostvarit pobjedu za pobjedom, u mercu ni manje ni vise nego 24
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Nadam se kako će ostati u F1 (i imati donekle konkurentan bolid) kako bi dostigao MSov broj pobjeda. Ako bi se do kraja ugovora približio na manje od 10 zaostatka, sve je moguće.
Sad će me "dežurni dušebrižnici" napasti, ali da je imao (još) malo više sreće i (još) više podrške od momčadi mogao je ove sezone ganjati 7. naslov. Govorimo o samo 5-6 bodova više u sezonama 2007. i 2016.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

Malo šaljive statistike... 8 razloga zašto Hamilton neće osvojiti naslov ove godine:
1. Pobjednik VN Mađarske nije naslov osvojio još od Schumachera 2004.
2. Vettel je pobjedio u prve dvije utrke, a zadnji koji je izgubio naslov nakon pobjede u prve dvije utrke bio je Alain Prost 1982
3. Alonso je imao utrku na svoj rođendan (VN Mađarske), a u oba slučaja 2012 i 2001 kada se to potrefilo Hamilton nije bio prvak
4. Hamilton ne osvaja naslov ako ne završi VN Malezije. Ove godine nema VN Malezije tako da mu se crno piše.
5. Nikada u prvenstvu nije zavšrio ispred Sirotkina
6. Kada je osvajao bodove na VN Francuske nije osvajao naslove
7. Oba puta kada su vozači osvojili svoj 5. naslov prvaka to su postigli vozeći talijanski bolid. Fangio u Maseratiju, Schumacher u Ferrariju
8. Do sada je u karijeri samo jednom imao slučaj da u prvih 12 utrka momčadski kolega nije pobjedio. To je bio Kovalainen 2009. i tada također nije osvojio naslov
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la pospani gad »

Cuky je napisao/la: 11 kol 2018, 21:55 Malo šaljive statistike... 8 razloga zašto Hamilton neće osvojiti naslov ove godine:
1. Pobjednik VN Mađarske nije naslov osvojio još od Schumachera 2004.
2. Vettel je pobjedio u prve dvije utrke, a zadnji koji je izgubio naslov nakon pobjede u prve dvije utrke bio je Alain Prost 1982
3. Alonso je imao utrku na svoj rođendan (VN Mađarske), a u oba slučaja 2012 i 2001 kada se to potrefilo Hamilton nije bio prvak
4. Hamilton ne osvaja naslov ako ne završi VN Malezije. Ove godine nema VN Malezije tako da mu se crno piše.
5. Nikada u prvenstvu nije zavšrio ispred Sirotkina
6. Kada je osvajao bodove na VN Francuske nije osvajao naslove
7. Oba puta kada su vozači osvojili svoj 5. naslov prvaka to su postigli vozeći talijanski bolid. Fangio u Maseratiju, Schumacher u Ferrariju
8. Do sada je u karijeri samo jednom imao slučaj da u prvih 12 utrka momčadski kolega nije pobjedio. To je bio Kovalainen 2009. i tada također nije osvojio naslov

Da. Tvoja šaljiva statistika. Ali koliko god to bilo neozbiljno, nije mi jasna 5. stavka ( !? ), a 3. stavka ne pije vode, onaj dio za 2001. godinu - kada ni' bilo Hamiltona u F1.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Cuky »

pa zato kažem da je šaljiva... baš zato jer Hamiltona nije bilo 2001. po čemu ispada da je do sada jednom Alonso vozio utrku na svoj rođendan kada Hamilton nije osvojio. Jedan primjer je premalo za zaključke, a u šaljivoj statistici jedan takav neozbiljan dodatak dođe za nasmijati se.

Što se 5. stavke tiče: šaljivo je na isti način kao i to za Alonsa i 2001.: ovo je prva sezona da se Sirotkin i Hamilton natječu zajedno u istoj seriji, zbog čega proizlazi da Hamilton do sada nikada nije završio sezonu ispred njega
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la F1NAC »

Jedna zanimljivost. Lewis ako u 3 utrke dođe 1. dovoljno mu je da na ostalima dođe 2. Tada bi uzeo prvenstvo sa 3 boda ispred Vettela (S tim da Vettel bude prvi di je Lewis 2. , a Lewis kad pobjedi tada Vettel 2. ) Score bi bio 396-393.

Također Vettelu treba bar 6 pobjeda (bez pehova za Lewisa odnosno 2. mjesto za njega)

Normalno DNF mijenja sve
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Ako već ne bi dobio ovo prvenstvo onda se nadam kako će to biti sa znatnijom razlikom jer mislim da su dva dosadašnja "pušinga" od 1 (u današnjim bodovima 3) i 5 bodova....u zadnjim utrkama bili dovoljno stresni za sve LH navijače.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la Slash »

Hamilton has "an unavoidable personal commitment" and will not be at the Monza track for any of his media or public engagements
Ne zvuči dobro. Kad je tak neš sjebano privatno uvijek bude za k*r*c i na stazi.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Lewis Hamilton [#44]

Post Postao/la marcus »

Hm...Suzuka 2016. mi prva pada na pamet.

Gdje nađoše tu informaciju?
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Odgovori