Formula 1 team - Williams Racing [FW44]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Vuksa_KC »

pospani gad je napisao/la: 14 lip 2018, 12:19 Užas. Nema tko više ne piše crnjake o Williamsu - svi pišu o njihovom neslavnom kraju. Jedan osobni osvrt:

https://www.motorsport.hr/na-zacelju-poretka/

Najgore, što je i McLaren na istom putu, prema F1 arhivi. #-o

Samo lova, lova, novac i pare....... :pare: #-o :ubise:
McLaren za razliku od Williamsa ima zaradu od prodaje cestovnih automobila (mada ne direktno) i poput Ferrarija ne mogu imati bolji marketing za to.
Izlazak iz F1 im se zato jednostavno ne smije dogoditi.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Scuderia »

Znaci treba odrzavati system koji nema buducnost ? Hm...
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la: 14 lip 2018, 12:19 Užas. Nema tko više ne piše crnjake o Williamsu - svi pišu o njihovom neslavnom kraju. Jedan osobni osvrt:

https://www.motorsport.hr/na-zacelju-poretka/

Najgore, što je i McLaren na istom putu, prema F1 arhivi. #-o

Samo lova, lova, novac i pare....... :pare: #-o :ubise:
Ruku na srce, ne treba se sve svalit na vozace. Pa samo po onboardu se da vidit da postoji fundamentalni problem na bolidu. U svakom tipu zavoja im bolid plese. Ni Massa nebi napravio bog zna sto.

Vidim opet kvalitetno HR novinarstvo
 Nekako mi je teško za povjerovati da je Paddy Lowe napravio toliko loš bolid, da se čak ni uz pomoć Mercedesove pogonske jedinice ne može nositi sa Sauberom i Toro Rossom. Tako da je logičan zaključak da je većina krivnje na vozačima.
Kao prvo, paddy lowe ne dizajnira bolid.. za to postoje odredeni ljudi koji su dobili vec pedalu. Kao drugo dovoljan je pogled na bolid i da se vidit da osim SF70-H usisa nema nekih kompleksnih zahvata u aero odjelu, sve je vise manje copy paste ostalih bolida..

Come on chill. Ni Rober Kubica nebi napravio nis spektakularno s tim kršom
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la pospani gad »

F1NAC je napisao/la: 14 lip 2018, 15:33
pospani gad je napisao/la: 14 lip 2018, 12:19 Užas. Nema tko više ne piše crnjake o Williamsu - svi pišu o njihovom neslavnom kraju. Jedan osobni osvrt:

https://www.motorsport.hr/na-zacelju-poretka/

Najgore, što je i McLaren na istom putu, prema F1 arhivi. #-o

Samo lova, lova, novac i pare....... :pare: #-o :ubise:
Ruku na srce, ne treba se sve svalit na vozace. Pa samo po onboardu se da vidit da postoji fundamentalni problem na bolidu. U svakom tipu zavoja im bolid plese. Ni Massa nebi napravio bog zna sto.

Vidim opet kvalitetno HR novinarstvo
 Nekako mi je teško za povjerovati da je Paddy Lowe napravio toliko loš bolid, da se čak ni uz pomoć Mercedesove pogonske jedinice ne može nositi sa Sauberom i Toro Rossom. Tako da je logičan zaključak da je većina krivnje na vozačima.
Kao prvo, paddy lowe ne dizajnira bolid.. za to postoje odredeni ljudi koji su dobili vec pedalu. Kao drugo dovoljan je pogled na bolid i da se vidit da osim SF70-H usisa nema nekih kompleksnih zahvata u aero odjelu, sve je vise manje copy paste ostalih bolida..

Come on chill. Ni Rober Kubica nebi napravio nis spektakularno s tim kršom
Apsolutno ne treba kriviti puno i previše na vozače - govorim generalno.
Ova dvojica sadašnjih vozača, ruku na srce...... nemaju što tražiti u Williamsu, respektabilnoj F1 momčadi.

Podcjenjuješ Kubicu. Budimo realni. Prilično je hendikepiran, ali su bolidi lakši za vožnju nego prije 8 godina. Kubica bi bio maestralan.

Jasno je kao dan, i nema se ovdje što puno proljevati žuči: ovdje je riječ o lovi ( i samo lovi ) - zamisli ti to; ostanu Sirotkin i Kubica kao posljednji kandidati za upražnjeno mjesto u bolidu Williamsa, i Sirotkin dobije mjesto!? Lova, samo lova je loš smjer. Pa nije ovo burza di se trguje sa dionicama i lovom - ovdi treba napraviti posao, trebaju vozačinu - trebaju nekoga tko će biti ZAISTA motiviran, tko će raditi. A to je Kubica, Wehrlein, Kvyat, Nasr, itd., a ne Stroll i Sirotkin.

Voditi brigu SAMO o novcu, to je propast bilo gdje...... općenito / generalno govoreći.

Bolid je relativna katastrofa. Dok su vozači, dno.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Scuderia »

Na slobodnom treningu u Spanjolskoj sam se mogao uvjeriti kako je Poljak maestralan.
Vidim, i dalje se Poljak dize u nebesa.
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la: 14 lip 2018, 16:06
F1NAC je napisao/la: 14 lip 2018, 15:33
pospani gad je napisao/la: 14 lip 2018, 12:19 Užas. Nema tko više ne piše crnjake o Williamsu - svi pišu o njihovom neslavnom kraju. Jedan osobni osvrt:

https://www.motorsport.hr/na-zacelju-poretka/

Najgore, što je i McLaren na istom putu, prema F1 arhivi. #-o

Samo lova, lova, novac i pare....... :pare: #-o :ubise:
Ruku na srce, ne treba se sve svalit na vozace. Pa samo po onboardu se da vidit da postoji fundamentalni problem na bolidu. U svakom tipu zavoja im bolid plese. Ni Massa nebi napravio bog zna sto.

Vidim opet kvalitetno HR novinarstvo
 Nekako mi je teško za povjerovati da je Paddy Lowe napravio toliko loš bolid, da se čak ni uz pomoć Mercedesove pogonske jedinice ne može nositi sa Sauberom i Toro Rossom. Tako da je logičan zaključak da je većina krivnje na vozačima.
Kao prvo, paddy lowe ne dizajnira bolid.. za to postoje odredeni ljudi koji su dobili vec pedalu. Kao drugo dovoljan je pogled na bolid i da se vidit da osim SF70-H usisa nema nekih kompleksnih zahvata u aero odjelu, sve je vise manje copy paste ostalih bolida..

Come on chill. Ni Rober Kubica nebi napravio nis spektakularno s tim kršom
Apsolutno ne treba kriviti puno i previše na vozače - govorim generalno.
Ova dvojica sadašnjih vozača, ruku na srce...... nemaju što tražiti u Williamsu, respektabilnoj F1 momčadi.

Podcjenjuješ Kubicu. Budimo realni. Prilično je hendikepiran, ali su bolidi lakši za vožnju nego prije 8 godina. Kubica bi bio maestralan.

Jasno je kao dan, i nema se ovdje što puno proljevati žuči: ovdje je riječ o lovi ( i samo lovi ) - zamisli ti to; ostanu Sirotkin i Kubica kao posljednji kandidati za upražnjeno mjesto u bolidu Williamsa, i Sirotkin dobije mjesto!? Lova, samo lova je loš smjer. Pa nije ovo burza di se trguje sa dionicama i lovom - ovdi treba napraviti posao, trebaju vozačinu - trebaju nekoga tko će biti ZAISTA motiviran, tko će raditi. A to je Kubica, Wehrlein, Kvyat, Nasr, itd., a ne Stroll i Sirotkin.

Voditi brigu SAMO o novcu, to je propast bilo gdje...... općenito / generalno govoreći.

Bolid je relativna katastrofa. Dok su vozači, dno.
A ko si ti da procjenjujes dali je Kubica maestralan ? sorry al dok god ga ne vidimo kroz cijeli trkaći vikend nemožemo takve nekakve tvrdnje furat. Mislim meni je kubica puno draži od ovog dvojca ali dok ga ne vidimo u full efektu kroz treninge i kvale nemamo što puno komentirat. Sve su nagađanja.
It's difficult to say that it was enjoyable because our car balance was very bad and it was very difficult to drive, so it was difficult to enjoy it," Kubica said.
Spasila je Williams godina 2014. DA nije došlo do toga mislim da bi nestali iz F1.. 2013. sezona im je bila katastrofalna, 2014. su uspjeli čak složit ok bolid + mercov PU , ali od onda je to samo u padu kojem se zasad još ne nazire kraj. Bit će fešta kad na kraju godine ode Martini, i pitanje je koliko će se Strollu dat ulagat pare u propali projekt.

Dosta je samo za dodat da su vođe aero odjela Ed Wood i glavni aero dizajner dobili pedalu/otišli govori puno o tome koliko je situacija zahebana.

Plus bolidi poput takvog se razvijaju mjesecima unaprijed + nadogradnje koje će donosit na razne utrke. Otkrit da ti bolid ima fundamentalan problem, a još nemaš novčane resurse kao Merc, RB, Ferrari ili McLaren, je velika stvar za takvu momčad i nažalost cijela sezona će bit čini se damage limitation mode i nadat se da će uspit nać i proizvest rješenje do kraja sezone
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la speedy56 »

+ osim toga kaj McLaren trži aute (+ ima još jednu veliku firmu Mclaren apolied technologies), oni su za razliku od Williamsa prije par godina napravili veliki rez u tehničkom odjelu. Otpustili stare, zaposlili nove ljude, isto tak i kaj se tiče vodstva momčadi (jedino je Mat Morris zasad dobio pedalu). Kolko budu te promjene vodile dobrom, a kolko lošemu, budu pokazale iduće godine.
Dok je Williamsa s druge strane dofural Lowe-a i Strollove pare, i to je to. Ostali ljudi kak dolaze u momlad - tak i odlaze, svako malo je vijest da je netko napustio momčad.
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la pospani gad »

@F1NAC

Pa niti ti, niti ja nismo toliko IN unutar F1, ili u F1 da znamo zaista PRAVO stanje stvari. Nismo u Williams F1 racing teamu, i zato su naše predviđanja i pretpostavke samo na osnovu onoga što dolazi u javnost preko medija, nekakve polu-tvrdnje, polu-argumenti, koji tek kasnije postaju točne ili netočne činjenice nakon što prođe nešto vremena. Mi svi ovdje možemo nagađati.

Ja mogu pretjerati ( i ne bi bilo prvi put ), pa si pustiti mašti na volju..... ali Kubica je zaista BIO maestralan. Ali čovjek ne bi bio sada, rezervni vozač Williamsa ( bez obzira na lovu koju je donio Claire ) da se nije oporavio i da nije sposoban - vjerujem da PONOVNO može biti maestralan. Robert Kubica je bio materijal za F1 prvaka, ima ono nešto, i može davati bolje partije nego Stroll ili Sirotkin bez obzira što još nije vozio cijeli GP vikend.
Kao što potvrđujem, ovo je puko nagađanje, ali ako dobije priliku, ili više prilika - budemo vidjeli ZAISTA u kakvom stanju je Poljak.

Što se tiče Williamsa, mogu oni raditi damage limitation mode, ali bojim se da gospođa Claire ima drugu misiju: skupiti i pokupiti što više novaca.

E, sad..... baš zbog toga nisi u pravu:

Otkrit da ti bolid ima fundamentalan problem, a još nemaš novčane resurse kao Merc, RB, Ferrari ili McLaren......


Nije točno da nemaju novčane resurse. Nego se čini da novac ide u totalno krivom smjeru... tj. ne u razvijanje bolida i o(p)stanak u F1. Bojim se, da sam u pravu. A želim da nisam u pravu.

Vrijeme će pokazati. Baš, kao što sam pilio na temi McLaren, o budućnosti momčadi iz Wokinga, to mogu i ovdje ponoviti..... dajmo i Williamsu i McLarenu 5 godina fore..... pa ćemo vidjeti što će biti s njima na početku 2023. godine. Tada stvari budu bile puno jasnije.

Prema mojem mišljenju.... do 2023. Williams će se posve ugasiti, preimenovati, prodati..... a McLaren bi ipak mogao opstati u F1.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la: 14 lip 2018, 17:50 @F1NAC

Pa niti ti, niti ja nismo toliko IN unutar F1, ili u F1 da znamo zaista PRAVO stanje stvari. Nismo u Williams F1 racing teamu, i zato su naše predviđanja i pretpostavke samo na osnovu onoga što dolazi u javnost preko medija, nekakve polu-tvrdnje, polu-argumenti, koji tek kasnije postaju točne ili netočne činjenice nakon što prođe nešto vremena. Mi svi ovdje možemo nagađati.

Ja mogu pretjerati ( i ne bi bilo prvi put ), pa si pustiti mašti na volju..... ali Kubica je zaista BIO maestralan. Ali čovjek ne bi bio sada, rezervni vozač Williamsa ( bez obzira na lovu koju je donio Claire ) da se nije oporavio i da nije sposoban - vjerujem da PONOVNO može biti maestralan. Robert Kubica je bio materijal za F1 prvaka, ima ono nešto, i može davati bolje partije nego Stroll ili Sirotkin bez obzira što još nije vozio cijeli GP vikend.
Kao što potvrđujem, ovo je puko nagađanje, ali ako dobije priliku, ili više prilika - budemo vidjeli ZAISTA u kakvom stanju je Poljak.

Što se tiče Williamsa, mogu oni raditi damage limitation mode, ali bojim se da gospođa Claire ima drugu misiju: skupiti i pokupiti što više novaca.

E, sad..... baš zbog toga nisi u pravu:

Otkrit da ti bolid ima fundamentalan problem, a još nemaš novčane resurse kao Merc, RB, Ferrari ili McLaren......


Nije točno da nemaju novčane resurse. Nego se čini da novac ide u totalno krivom smjeru... tj. ne u razvijanje bolida i o(p)stanak u F1. Bojim se, da sam u pravu. A želim da nisam u pravu.

Vrijeme će pokazati. Baš, kao što sam pilio na temi McLaren, o budućnosti momčadi iz Wokinga, to mogu i ovdje ponoviti..... dajmo i Williamsu i McLarenu 5 godina fore..... pa ćemo vidjeti što će biti s njima na početku 2023. godine. Tada stvari budu bile puno jasnije.

Prema mojem mišljenju.... do 2023. Williams će se posve ugasiti, preimenovati, prodati..... a McLaren bi ipak mogao opstati u F1.
Dobro da si naglasio prošlo vrijeme. Bio da ... Sudar je bio ogroman i ostavio posljedice na njemu, ali volio bi vidit bar jednu utrku da vidimo s čim raspolaže. I Schumacher je bio maestralan i rekorder i što sve ne pa vidiš kako je ispalo kad se vratio. Mada je u Monaku 2012. pokazao dobru staru stranu. Point je, koliko god shitty bolid bio, ni Schumacher nije s njim mogao radit čuda. Jest da je imao godina, ali mišljenja sam da je manji učinak to imalo nego to da ti fali pola mišića na podlaktici i da ubiti trebaš koristit rame u monokoku. Jest tvrdi da u simulatoru može bez problema... Ali trebalo bi vidjeti u real timeu kako to izgleda.. NHF... mišljenja sam da je Kubica i volio bi da bude iznad ovog dvojca, ali kakva kanta je Williams možda i bolje da je ostao rezervni vozač nego da se sramoti.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la pospani gad »

OK. Jedino što sada trebamo dosta i puno strpljivosti, i vidjeti hoće li Kubica imati priliku za više kompletnih GP vikenda ove ili 2019.-e godine.
Mislim da poslije 2019.-e, biti će fakat kasno za njega i neku novu prilku..... hvala manitou i nebesima imamo novih PRAVIH vozača, tj. došli su novi: Leclerc, Gasly, Ocon, Verstappen, Vandoorne.... dolazi Norris i ostali..... tako da..... F1 će potrajati, ako Liberty M. ne zaseru motku,.... prerano.

Svakako hoću zadržati mišljenje ( ili nagađanje ? ), da bi Kubica u ovakvom shitbox-u od bolida Williamsa bio učinkovitiji i korisniji od sadašnjeg dvojca.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Scuderia »

Popravljaju se...
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la F1NAC »

Pravi prioriteti u williamsu

slika
“Hi Paul, Claire or Paddy may have mentioned it already this already but as an engineer you need to be wearing shirtand trousers, not shorts and T-shirts, especially when you’re sat on the pit wall. Thanks.”
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Scuderia »

15-17

Nije lose.
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Scuderia »

Da nije Azerbajdzana otisli bi svi sponzori . Bolid bi bio kao BrawnGP prije 9 godina na pocetku sezone
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la F1NAC »

Prvi put čini se otkad su se pojavili Ferrari style sidepodovi imamo priliku vidit uzorak strujanja zraka. Koliko samo više zraka nesmetano ide prema zadnjici, plus sva ona krilca koja se nalaze između prednjeg ovjesa i inleta pokazuju svoje postojanje (usmjeravanje zraka ispod inleta) također pokazuju i svoju snagu jer tako agresivnim zakretanjem zraka, dio tog zraka koji je dosta udaaljen od površine krilca osjeća malo zakreta u svojoj struji

slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Cuky »

Jacques Villeneuve je mišljenja kako je Williams mrtav kao ekipa i to ponajprije zbog lošeg vodstva. Kao najveću Frankovu grešku vidi to što je vođenje ekipe prepustio Claire umjesto njenom bratu Jonathanu koji ima iskustva u automobilizmu

https://www.essentiallysports.com/f1-wi ... illeneuve/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Nitrous Oxide Systems
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1138
Pridružen/a: 28 ruj 2007, 15:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Mostar

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Nitrous Oxide Systems »

Tim koji je na pocetku turbo ere bio odlican, cak su osvojili pole na VN Austrije 2014. a ugrabili su i puno postolja. Ove godine katastrofa.
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la F1NAC »

700. GP za tim
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la F1NAC »

Od iduce godine kupovat ce mjenjac od Merca
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1127
Pridružen/a: 13 lip 2011, 12:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la marcus »

Sa kojim $$, €€ ili ££??
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Cuky »

Claire je na nove kritike na račun vozača u svojoj momčadi odgovorila na način da je bubnula (i ostala živa) kako niti Hamilton nebi bio ništa bolji u ovom bolidu
https://thesportsrush.com/even-lewis-ha ... -williams/
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Cuky »

eto više nisu posljednji u prvenstvu. Sada su na 9. mjestu sa 4 boda, a tako će i ostat vjerojatno dok Racing Point ne uhvati prve bodove
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la zonelsk »

Cuky je napisao/la: 23 kol 2018, 19:43 eto više nisu posljednji u prvenstvu. Sada su na 9. mjestu sa 4 boda, a tako će i ostat vjerojatno dok Racing Point ne uhvati prve bodove
Vjerojatno do ned :)
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la F1NAC »

Iako imaju ugovor s Kubicom da u slučaju netko od glavnih vozača ode tokom sezon da ih on moze zamijenit, taj ugovor bi navodno raskinuli i uzeli Markelova do kraja sezone (lik koji u PET sezona GP2/F2 kakogod nije napravio ama baš ništa). Sramota ako je istina
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Wi££iam$ Martini Racing [FW41]

Post Postao/la Cuky »

Pa nije baš da nije napravio ama baš ništa. Prošle sezone je bio drugi iza nedodirljivog Leclerca
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori