Formula 1 team - Scuderia Ferrari [F1-75]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la F1NAC »

vidc je napisao/la: 16 ruj 2018, 15:18 Ne vidim ni tu brzinu ferrarija ovdje. Hamilton kad je krenuo, vettel ga nije mogao pratit
Mercedes je ovaj vikend brzi. I bottas je ispred i Hamilton.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la Cuky »

bilo je lijepo dok je trajalo, naslov je možemo reći izgubljen i ove godine, osim ako npr. Hamilton ne završi slijedeće dvije utrke, a Vettel obje pobjedi
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Kranči
Test vozač
Test vozač
Postovi: 745
Pridružen/a: 21 pro 2012, 16:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: Charles Leclerc

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la Kranči »

31 sekunda na stazi koja bi im trebala najviše odgovarati od top 3 momčadi... kakva borba za naslov?
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la F1NAC »

31 sekunda nije pokazatelj zaostatka. Vise rezultat lose strategije koja je rezultirala unistenim gumama i svodenjem PU na minimum da se sacuva sto je vise moguce.

BUMP:

slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la Cuky »

Arrivabene:
"The only mistake you see in front of you is me. I’m responsible for the team," Arrivabene said. “When the result is not coming, it’s my responsibility. Not the responsibility of Sebastian or the engineer or the responsibility of the mechanics. It’s my responsibility. If you want somebody to blame, he’s in front of you. The job was done already. I tell you, you don’t need to continue, but if you want, I’m still here! I accept the criticism from everybody, especially from the people who won before me – but in good faith not in bad faith. Because bad faith is not correct.”
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la F1NAC »

Težak posao za Scuderiju

slika
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la Cuky »

i ne samo to... Hamilton je u SAD-u i Abu Dhabiu bio opako dobar čak i prije Mercedesa
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la F1NAC »

Leclerc prvi put u SF71H povodom testa za Pirelli. Ovaj četvrtak i petak na Paul Ricardu će Ferrari i Mercedes testirat slickove za iduću sezonu. Za Merc ce vozit Bottas a Ferrari ce vozit Vettel i Leclerc.
Valtteri Bottas will be present for Mercedes, while Leclerc will join Sebastian Vettel at Ferrari.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la Toon »

F1NAC je napisao/la: 18 ruj 2018, 17:36Težak posao za Scuderiju
Cuky je napisao/la: 18 ruj 2018, 17:56i ne samo to... Hamilton je u SAD-u i Abu Dhabiu bio opako dobar čak i prije Mercedesa
...je dečeci ak' bumo tak gledali onda je to to...ja bi se lijepe zahvalil talijančekima kaj su nam bar u jednom dijelu sezone suncem obasjali prvenstvo i učinili nam ga mrvicu interesantnijim nek' prijašnjih godina...gače se ne spuštaju sve dok je mrvica šanse za pobjedu ma kako glupo jadno i bespomočno izgledali...

slika


...glavu gore, još nije gotovo...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la Cuky »

Što jest jest, puno je bodova još u igri (150 za vozače, 258 za konstruktore) i uvijek se može Hamiltonu dogoditi da mu sreća zaspe na dan utrke. Također, Vettel je znao u RB sezonama baš ovaj kraj odraditi maestralno, tako da tko zna...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la F1NAC »

Moguce al tesko. Jos pogotovo ako je istina sto pisu u medijima, da je Mercedes uspio rijesit problem sa pregrijavanjem guma
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la vidc »

I Hamilton u top formi...
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la F1NAC »

Dobra stvar je da pole neznaci puno u Sochiju. Prosle godine su Ferrariji cistili zrak do T2 za Bottasa.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la Toon »

Cuky je napisao/la: 19 ruj 2018, 19:03 Što jest jest, puno je bodova još u igri (150 za vozače, 258 za konstruktore) i uvijek se može Hamiltonu dogoditi da mu sreća zaspe na dan utrke.
F1NAC je napisao/la: 19 ruj 2018, 19:11 Moguce al tesko.]
...to već bolje zvući...nema predaje pa makar poginuli i bili zaboravljeni...uvjeren sam da i dugoprsti tako misli i, po meni, to je jedino ispravno...teško, teško ali još uvijek nije nemoguće...
vidc je napisao/la: 19 ruj 2018, 19:31I Hamilton u top formi...
...pih, od tebe dižem ruke...defetistu pesimistu...samo širiš mračnu vibru...pljuc, pljuc, pljuc...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la speedy56 »

DNF Hamiltona ili ništa
Ovak kak sad stvari stoje bude teško nadoknadil tih 40 bodova.
slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la vidc »

Ništa od tog... Prvenstvo će bit gotovo prije zadnje utrke. Prevelik je pritisak u pitanju. Da je vettel dobio monzu i singapur moglo bi se nečemu nadat, ovako piši propalo.
Vettel je nedvojbeno vraški brz, rekao bih i najbrži kad je u elementu. Ali greške koje radi puno koštaju. Kad je ferrari bio najbolji nije to iskoristio i to je to. Mercedes se trznuo ali čak i da ferrari sad donese nešto novo i opet bude tu mrvicu brži, pobjedit 6 utrka zaredom je nemoguće.
Volio bih da me opovrgnu pa da se svi divimo Vettelu koji je pod ovakvim pritiskom to odradio kako treba
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la vidc »

F1NAC je napisao/la: 19 ruj 2018, 19:42 Dobra stvar je da pole neznaci puno u Sochiju. Prosle godine su Ferrariji cistili zrak do T2 za Bottasa.

Nema tu puno sreće, u svakom slučaju vettel ima najviše za izgubit i ne smije puno riskirat i mercedes će to iskoristit. Vidjelo se u singapuru da je bio puno hladnije glave u duelima s verstappenom (kamo sreće da je prije takav bio) . Raikkonen je premlak da bi ikoga blokirao ili agresivno napao.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la Cuky »

Da bi Vettel osvojio Ferrariju treba Kimi iz Monze. Kimi iz Monze kojem će biti naređeno da čuva leđa Vettelu i po svaku cijenu završava između njega i dva Mercedesa iza. Kimi koji će tako pomoći svojoj ekipi da u zadnjoj sezoni sa njime dođu do naslova, a koji će također biti prvi na redu da ubere pobjedu ako Vettela zadesi nezgoda. Nadam se da bi mu to mogla biti dovoljna motivacija + to da ako bi se stvari tako razvijale Vettel bi puno prije nadoknadio zaostatak i mogla bi do kraja sezone njemu biti i poklonjena pobjeda ako budu 1-2 u utrci.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la Toon »

Cuky je napisao/la: 19 ruj 2018, 21:41 Kimi iz Monze kojem će biti naređeno da čuva leđa Vettelu i po svaku cijenu završava između njega i dva Mercedesa iza.
...ma sve stoji Cuky ali ako Kimiju treba naređivati da pušta i pomaže Vettelu u ovoj sada situaciji onda je on rijetko glup čovjek...pa valjda zna što mu je posao - ostalo sve stoji...najbitnije se ne ponašati ko vidc i "plakati"...svi smo svjesni da će jako teško netko dostići Hamiltona i da je mercedes napravio onaj koračić više na bolidu od ferrarija ali 'bem mu miša pa dok matematički nije sve na svom mjestu boriti se treba i uprijeti sve u tu borbu...pogledajte malo u povijest i ima sezona koje su "bile odlučene" pa su ku..c bile odlučene do posljednjih zavoja...kao što si i rekao puno bodova, puno trka (dobro ne toliko puno), malo kiše, tenutak nepažnje, ludilo Maxa, glupa greška, onaj "lako ćemo", SC u pravom trenutku, ma sudac kojemu žena/dečko jučer nije dala/dao...ma imaš toliko mogućih scenarija...samo sam htio malo optimizma i nade (ma kolika kurva ona bila)...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la vidc »

Ne "plačem", samo sam realan :D
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la zonelsk »

vidc je napisao/la: 19 ruj 2018, 21:09 Ništa od tog... Prvenstvo će bit gotovo prije zadnje utrke. Prevelik je pritisak u pitanju. Da je vettel dobio monzu i singapur moglo bi se nečemu nadat, ovako piši propalo.
Vettel je nedvojbeno vraški brz, rekao bih i najbrži kad je u elementu. Ali greške koje radi puno koštaju. Kad je ferrari bio najbolji nije to iskoristio i to je to. Mercedes se trznuo ali čak i da ferrari sad donese nešto novo i opet bude tu mrvicu brži, pobjedit 6 utrka zaredom je nemoguće.
Volio bih da me opovrgnu pa da se svi divimo Vettelu koji je pod ovakvim pritiskom to odradio kako treba
Mhmmm, kak da ne.
I like to race, not to do laps alone.
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la gjoko-mkd »

Do kraja Kimijeve karijere u Ferariju...nikad neće on odbraniti mesto od Luisove napade...kao i svaki put do sada

To je fakt
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la luka_kimi »

gjoko-mkd je napisao/la: 19 ruj 2018, 22:51 Do kraja Kimijeve karijere u Ferariju...nikad neće on odbraniti mesto od Luisove napade...kao i svaki put do sada

To je fakt
Mađarska 2017.? :-k
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la gjoko-mkd »

Svaki izuzetak samo potvrgjuje pravilo
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Scuderia Ferrari [SF71H]

Post Postao/la F1NAC »

luka_kimi je napisao/la: 20 ruj 2018, 01:05
gjoko-mkd je napisao/la: 19 ruj 2018, 22:51 Do kraja Kimijeve karijere u Ferariju...nikad neće on odbraniti mesto od Luisove napade...kao i svaki put do sada

To je fakt
Mađarska 2017.? :-k
Sto je najzalosnije tamo se nije ni doveo u situaciju za napad. Ali takoder i Lewis kad ih je ulovio je bio nemocan. Layout staze je spasio Vettela i sama njegova voznja sa shebanim upravljanjem ga drzala na prvom mjestu. I dalje sam misljenja da Kimi jednostavno u ovoj hibridnoj eri nemoze pocet i zavrsit na P1. Vettel ako nakon prvog zavoja ostane prvi tako i zavrsi u najvise slucajeva. Odmagli na 3 4 sekunde i onda ide u Cruise mode
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Odgovori