Novosti - Arhiva

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Zaključano
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la F1NAC »

Joe je napisao/la: 24 sij 2019, 20:01
F1NAC je napisao/la: 22 sij 2019, 14:27 Info za razlikovati komponente guma tokom testiranja
bijela s crtom je mekša od bijele bez crte ali crvena s crtom je tvrđa od crvene bez crte. Jesam dobro shvatio?
Jesi.

U sustini, bijela bez crte je Hard, bijela s crtom je medium, zuta s crtom je soft, crvena je hypersoftsoft te crvena s crtama je ultrasoft
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la zonelsk »

F1NAC je napisao/la: 24 sij 2019, 21:01
Joe je napisao/la: 24 sij 2019, 20:01
F1NAC je napisao/la: 22 sij 2019, 14:27 Info za razlikovati komponente guma tokom testiranja
bijela s crtom je mekša od bijele bez crte ali crvena s crtom je tvrđa od crvene bez crte. Jesam dobro shvatio?
Jesi.

U sustini, bijela bez crte je Hard, bijela s crtom je medium, zuta s crtom je soft, crvena je ultrasoft te crvena s crtama je hypersoft
Mislim da si zamjenio crvene.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la F1NAC »

To ti se samo cini :biggrin:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la: 25 sij 2019, 10:38 Još ( cca. ) dva tjedna do predstavljanja NOVIH bolida. :driver: :driver:
Ima i zabrinutih ljudi:

https://www.autosport.com/f1/feature/87 ... ominate-f1

:-k :-k
NEmamo svi Autosport Premium... [-X
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la pospani gad »

F1NAC je napisao/la: 25 sij 2019, 11:32
pospani gad je napisao/la: 25 sij 2019, 10:38 Još ( cca. ) dva tjedna do predstavljanja NOVIH bolida. :driver: :driver:
Ima i zabrinutih ljudi:

https://www.autosport.com/f1/feature/87 ... ominate-f1

:-k :-k
NEmamo svi Autosport Premium... [-X
Nemam niti ja Autosport Premium...... :biggrin:
Bilo mi je dovoljno da pročitam naslov, i da shvatim poantu. 8)

:P ;) NHF
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la zonelsk »

A koja je poanta?
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la pospani gad »

Poanta je da bi moglo doći do PONOVNE gotovo potpune isključenosti F1 vozača u F1 bolidu, kao što se ( skoro?) dogodilo prilikom SUPER dominacije Wiliamsa 1992. i 1993. korištenjem aktivnog ovjesa.
Dijelom citiram, po sjećanju Alain Prosta sa prvog testiranja Williamsa 1992. ili 1993. Mislim da je to bilo testiranje po kiši. Alain Prost je prezirao vožnju po kiši. Naravno, postigao je odlično vrijeme mislim čak i najbolje - ne mogu se sjetiti staze..... nebitno.
Posebno je naglasio LAKOĆU upravljanja bolidom - nešto nedoživljeno.

Tako da, imam dojam da bi sa AI, sadašnja F1 mogla povećati isključivanje vozačkog talenta, vozački utjecaj i sve što se traži od čovjeka ( ljudske osobe ) kod utrkivanja, natjecanja. Za tu "potrebu", biti će, na žalost, Roborace serija.

Eto, to je poanta.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la F1NAC »

pospani gad je napisao/la: 25 sij 2019, 20:30 Poanta je da bi moglo doći do PONOVNE gotovo potpune isključenosti F1 vozača u F1 bolidu, kao što se ( skoro?) dogodilo prilikom SUPER dominacije Wiliamsa 1992. i 1993. korištenjem aktivnog ovjesa.
Dijelom citiram, po sjećanju Alain Prosta sa prvog testiranja Williamsa 1992. ili 1993. Mislim da je to bilo testiranje po kiši. Alain Prost je prezirao vožnju po kiši. Naravno, postigao je odlično vrijeme mislim čak i najbolje - ne mogu se sjetiti staze..... nebitno.
Posebno je naglasio LAKOĆU upravljanja bolidom - nešto nedoživljeno.

Tako da, imam dojam da bi sa AI, sadašnja F1 mogla povećati isključivanje vozačkog talenta, vozački utjecaj i sve kod utrkivanja. Za tu "potrebu", biti će, na žalost, Roborace serija.

Eto, to je poanta.
Dokazano je da je Roborace miljama daleko od pravog vozaca zato se projekt ugasio. Sto se tice aktivnog ovjesa, ako se vrati vratit ce se u standardiziranom obliku iliti = za sve. Vozac i dalje ima utjecaj posto bi aktivni ovjes mogao omoguciti jos bolje performanse u zavojima a da bi se to postiglo potrebno je s mudima stisnut gas
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la pospani gad »

F1NAC je napisao/la: 25 sij 2019, 20:33
pospani gad je napisao/la: 25 sij 2019, 20:30 Poanta je da bi moglo doći do PONOVNE gotovo potpune isključenosti F1 vozača u F1 bolidu, kao što se ( skoro?) dogodilo prilikom SUPER dominacije Wiliamsa 1992. i 1993. korištenjem aktivnog ovjesa.
Dijelom citiram, po sjećanju Alain Prosta sa prvog testiranja Williamsa 1992. ili 1993. Mislim da je to bilo testiranje po kiši. Alain Prost je prezirao vožnju po kiši. Naravno, postigao je odlično vrijeme mislim čak i najbolje - ne mogu se sjetiti staze..... nebitno.
Posebno je naglasio LAKOĆU upravljanja bolidom - nešto nedoživljeno.

Tako da, imam dojam da bi sa AI, sadašnja F1 mogla povećati isključivanje vozačkog talenta, vozački utjecaj i sve kod utrkivanja. Za tu "potrebu", biti će, na žalost, Roborace serija.

Eto, to je poanta.
Dokazano je da je Roborace miljama daleko od pravog vozaca zato se projekt ugasio. Sto se tice aktivnog ovjesa, ako se vrati vratit ce se u standardiziranom obliku iliti = za sve. Vozac i dalje ima utjecaj posto bi aktivni ovjes mogao omoguciti jos bolje performanse u zavojima a da bi se to postiglo potrebno je s mudima stisnut gas
Nisam znao, da se projekt Roborace ugasio. Čak sam čuo da će biti nastup Roborace bolida kao uvertira, ove godine na jednoj FE ili F1 utrci.... hm,..... :-k . No, nebitno,.... neka je ugase.
Elem, sada je jasno da Autosportov PLUS članak nije dostupan,.... nama. Ali kada se spominje AI u F1,.... sjetite se što se predviđa da će AI radiiti u životu običnog čovjeka? Koliko AI utjecaj može biti koristan, a koliko ne. O tome ne bih nastavljao raspravu..... ali imam loš osjećaj u vezi AI u F1.

A što se tiče povratka aktivnog ovjesa u F1,.... mislim da je to OK. Mislim, da se ne bi ponovila storija iz početka 90-tih prošlog stoljeća i Williamsa. I da bi to bilo OK da svi imaju aktivni ovjes, čak možda isti aktivni ovjes za sve.

DODATAK: uvijek mi je bilo čudno kako je Williams uspio razviti i usavršiti aktivni ovjes prije Lotusa, jer mislim da je Lotus to počeo razvijati aktivni ovjes prije Williamsa.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

ako se dobro sjećam na aktivnom ovjesu počeo je Newey u Leyton House March timu... to je čak i korišteno, ali je bilo jako primitivno. Dolaskom u Williams napokon je imao financijsku pozadi u da usavršk taj sustav. Što se Lotusa tiče, krajem 80-ih i početkom 90-oh su patili od besparice.

Koliko sam ja skužio početak autosportovog članka AI neće imati utjecaja na upravljanje bolidom. Bojazan je da će AI biti korištena za dizajn i razvoj bolida te njegovo podešavanje za utrke... time bi praktički nestalo pogrešaka jer bi AI to nakon nekog perioda "učenja" to radila bezgrešno. A problem tu nastaje u tome što bi omda bogate ekipe bile daleko opremljenije od malih ekipa
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la F1NAC »

Cuky je napisao/la: 25 sij 2019, 22:04 ako se dobro sjećam na aktivnom ovjesu počeo je Newey u Leyton House March timu... to je čak i korišteno, ali je bilo jako primitivno. Dolaskom u Williams napokon je imao financijsku pozadi u da usavršk taj sustav. Što se Lotusa tiče, krajem 80-ih i početkom 90-oh su patili od besparice.

Koliko sam ja skužio početak autosportovog članka AI neće imati utjecaja na upravljanje bolidom. Bojazan je da će AI biti korištena za dizajn i razvoj bolida te njegovo podešavanje za utrke... time bi praktički nestalo pogrešaka jer bi AI to nakon nekog perioda "učenja" to radila bezgrešno. A problem tu nastaje u tome što bi omda bogate ekipe bile daleko opremljenije od malih ekipa
Mislim da si pobrkao lončiće. Newey nije imao ništa sa aktivnim ovjesom. Prvi aktivni ovjes se počeo razvijati u Lotusu, no to nije bio aktivni već reaktivni ovjes koji je imao senzore na ovjesima te se na temelju njih mijenjala visina bolida pomoću hidraulike. Paddy Lowe je bio pionir u usavršavanju aktivnog ovog puta ovjesa koji će predočit unaprijed što će se dogodit. Čak sam naletio na neki komentar di se spominje da je Paddy u nekoliko linija koda (tada) na programiranju TC-a uspio dobit oko 0.8 sekundi po krugu

AI bi moglo bit stravično dobro. Zamisli samo kad se usavrše kompjutori te sve optimizacije zadane površine unutar koje su dopušteni aerododaci. Bargeboardsi i podnica. Brutalni dizajni.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

moguće da jesam... al sjećam se videa koji sam gledao pred koju godinu o March bolidu u Leyton House bojama kojeg je on dizajnirao, a koji je imao nekavu preteču aktivnog ovjesa i kako je bio prilično primitivan sustav jer nisu imali financija za razvoj (ako se dobro sjećam on je sam taj dio pričao). Al lako moguće da je Lotus ranije krenuo sa time


BUMP: Iz Pirellija se boje kako bi ove godine testiranja ponovno mogla biti ometena lošim vremenom i preniskim temperaturama kao što je to slučaj bio prošle godine.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

16 od 21 organizatora utrka u 2019. sezoni udružilo se u svome nezadovoljstvu sa načinom na koji Liberty Media vodi F1 i kako se ponaša prema njima. Jedna od stvari koja ih je zasmetala je i žestoki pokušaju da se organizira utrka u Miamiju za koju oraganizatori ne bi skoro ništa trebali platiti, dok s druge strane staze poput Silverstonea, Monze i Interlagosa jedva budu u plusu zbog velikih iznosa koje moraju platiti za privilegiju organiziranja utrke. Također im se ne sviđa to što sve više i više prijenosi sa državnih televizija dostupnih svima prelaze na pretplatničke kanale čime se smanjuje broj TV gledatelja, a samim time i interes sponzora da svoje reklame postave oko staze i za to izdvoje zadovoljavajuće iznose.

5 staza koje se nisu pridružile ostalima su: Bahrain, Rusija, Abu Dhabi, Japan i Monako

https://www.forbes.com/sites/csylt/2019 ... 23e1b71d6f


A vezano za želju Liberty Medije da proda prava na F1... ovaj twitter profil ima poprilično dobre informacije u vezi marketinga i financija u svijetu F1. Prema njegovim izvorima LM se obratila nekolicini zainteresiranih strana, ali navodno traže "lude iznose"

https://twitter.com/FormulaMoney
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la pospani gad »

F1NAC je napisao/la: 25 sij 2019, 23:11
Cuky je napisao/la: 25 sij 2019, 22:04 ako se dobro sjećam na aktivnom ovjesu počeo je Newey u Leyton House March timu... to je čak i korišteno, ali je bilo jako primitivno. Dolaskom u Williams napokon je imao financijsku pozadi u da usavršk taj sustav. Što se Lotusa tiče, krajem 80-ih i početkom 90-oh su patili od besparice.

Koliko sam ja skužio početak autosportovog članka AI neće imati utjecaja na upravljanje bolidom. Bojazan je da će AI biti korištena za dizajn i razvoj bolida te njegovo podešavanje za utrke... time bi praktički nestalo pogrešaka jer bi AI to nakon nekog perioda "učenja" to radila bezgrešno. A problem tu nastaje u tome što bi omda bogate ekipe bile daleko opremljenije od malih ekipa
Mislim da si pobrkao lončiće. Newey nije imao ništa sa aktivnim ovjesom. Prvi aktivni ovjes se počeo razvijati u Lotusu, no to nije bio aktivni već reaktivni ovjes koji je imao senzore na ovjesima te se na temelju njih mijenjala visina bolida pomoću hidraulike. Paddy Lowe je bio pionir u usavršavanju aktivnog ovog puta ovjesa koji će predočit unaprijed što će se dogodit. Čak sam naletio na neki komentar di se spominje da je Paddy u nekoliko linija koda (tada) na programiranju TC-a uspio dobit oko 0.8 sekundi po krugu

AI bi moglo bit stravično dobro. Zamisli samo kad se usavrše kompjutori te sve optimizacije zadane površine unutar koje su dopušteni aerododaci. Bargeboardsi i podnica. Brutalni dizajni.
Ne vjerujem u AI. Dok je ljudske kreativnosti i ideja, biti će pravih stvari u F1.
AI može poboljšati stvari, ali ne bi trebalo ići daleko bez ljudskog utjecaja i potpune kontrole nad AI. Bar mislim.
Jer dok je ljudi, biti će i AI. Ili...... će biti AI, a neće biti..... hm? Nikad se ne zna. Onda bolje bez AI. ;)

EDIT: previše Terminator filmova i sličnih filmova, u mom mladom životu.....
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
gjoko-mkd
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1621
Pridružen/a: 03 lip 2012, 22:49
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferari

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la gjoko-mkd »

EDIT: ima ljudi koji nisu gledali ni Matrix :oops:

Ja....
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

AI je sada već prilično napredan. Eto i najnovije Nvidia grafičke kartice imaju u sebi AI procesor, doduše nekoliko jezgri naspram tisućama za iscrtavanje grafike na monitoru, koje su tu da "uče" kako korisnik koristi svoju karticu u igrama te s vremenom sve bolje i bolje predviđaju slijedeće korake i tako unaprijed odrade dio posla te poboljšaju performanse. Kod Tesle je AI kod autopilota recimo imala puno problema sa ulaznim i izlaznim rampama kod autoceste, pogotovo ako je ista sadržavala zavoj. Često bi se "uspaničila" i vozila daleko ispod ograničenja brzine. Sa zadnjim ažuriranjem softvera krajem 2018. AI se ohrabrila i više ne usporava nepotrebno.

Danas čitam članak kako znanstvenici planiraju koristiti AI da im pomogne u riješavanju problema oko nuklearne fuzije kako bi napokon napravili funkcionalni i isplativi fuzijski reaktor (spajanjem dva atoma, najčešće Vodika, nastaje Helij i ogromna količina energije u obliku topline, te se materija unutar reaktora pretvara u plazmu koja je toliko vruća da začas rastopi kućište reaktora. Kinezi su uspjeli neko vrijeme pogoniti fuzijski reaktor tako što su plazmu držali izoliranu unutar reaktora pomoću jakih magnetskih polja, ali je sistem toliko neefikasan da ne samo da ne proizvodi el. energiju nego i troši velike količine iste za održavanje magnetskih polja).

Dok je AI samo alat za pomoć ljudima u riješavanju svakodnevnih problema ne bi trebalo biti poteškoća. Problem je ako AI postane toliko napredna da kontrolira sama sebe.

Za primjer: Microsoft je napravio pred koju godinu twitter profil kojeg je upravljala i na njemu postove objavljivala AI, a učila je iz komunikacije sa ljudima. Pa je tako nakon manje od 24h počela objavljivati postove podrške Hitleru, želje za uništenjem židova, pa i cijele ljudske rase te ju je Microsoft isključio
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

VN Meksika je pod upitnikom nakon ove sezone. Nova Meksička vlada odbila je financirati organizaciju utrke nakon ovogodišnje VN
https://www.racefans.net/2019/02/01/fut ... ls-funding
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la F1NAC »

Navodno su neki ljudi iz Netflixa bili na pressici od Kubice, i snimat ce se i ova sezona F1, a prethodna sezona odnosno dokumentarac bi trebao bit online negdje u prva dva tjedna u 3. mjesecu
BUMP:

Čini se da se priprema velika promjena za 2021.
This year's F1 cars will feature simpler front and rear wings, brake ducts and bargeboards in a bid to make it easier for cars to follow.

It is a change F1 is introducing to test methods ahead of a much bigger overhaul for the 2021 car designs.

Asked if teams will learn much for 2021 from this year's rules, Racing Point technical director Andy Green told Autosport: "Absolutely not, 2021 regulations is another departure from all the 2019 changes. [It is a] different animal, completely.

"2021 is the biggest set of aero regulations ever. Since say we got rid of ground-effect cars, that sort of change.
I po ko zna koji put slične riječi
"I can't wait, it's going to be amazing. Those cars that they're looking at for '21, I do believe will make a big difference to racing, and car following.
Doduše ako se pojednostave krila i poveća učinak groundeffecta koji podnica stvara, možda stvarno se uzbudljive trke vrate.

Također ova pravila se rade zajedno sa svim timovima te svi su na raspolaganju FIA-i što se zračnog tunela tiče. Ni jedna pravila nisu toliko detaljno proučena kao i ova
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

Priča se da je bilo problema sa homologacijom novih kaciga, točnije onih marke Arai i Bell.

Bell je prekjučer uspio napokon zadovoljiti sve uvjete i kaciga je homologirana. Arai je navodno isto uspio kroz modifikacije doći do dizajna koji prolazi crash test i čeka se papirologija da homologacija bude potvrđena. Arai kacige inače koriste Vettel, Verstappen, Gasly i Ricciardo.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la popeye »

nadam se da ovo sto je finac preneo znaci i ukidanje drs-a i vracanje prirodnih preticanja. Nadam se da ce ukinuti i uslovljavanje oko guma pa da imamo i prirodne trke. I da se ne mora stedeti gorivo.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

DRS planiraju ukinuti. Za gume nemam pojma što će biti. Štednju goriva ćemo sigurno gledati, baš kao i kroz cijelu povijest F1. Pitanje je samo koliko izraženu
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la popeye »

medju promenama za ovu godinu...

INCREASED FUEL ALLOWANCE
What’s the change: Drivers may use up to 110kg of fuel – previously 105kg – in the race.

Why has it been made: To allow drivers to use the engine at full power at all times. They should no longer have to worry so much about conserving fuel – and will hence be able to push harder, especially in the closing stages of a Grand Prix.

I to pozdravljam =D>
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

To je koliko maksimalno smiju koristiti. No i kada je ograničenje bilo na 100kg, prije nego je iz istog razloga podignuto na 105kg, na manje zahtjevnim stazama nisu imali pun spremnik jer su kroz simulacije došli do idealne količine gdje tegljenjem manje goriva u spremniku i određenom dozom štednje uspiju duljinu utrke odraditi brže nego da pritišću jače sa punim spremnikom. Tako će biti i sada. Dok god simulacijama ustvrde da je na određenoj stazi manje goriva + štednja brže od pun spremnik + pritiskanje oni će i dalje štediti
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la vidc »

Još ako se doda da 3 motora moraju izdržat cijelu sezonu...
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: NOVOSTI - 2019.

Post Postao/la Cuky »

Melbourne se priprema za otvaranje sezone
slika
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Zaključano